بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,996
دوستان وایرلس رسپینا دارم
پینگ 4.2.2.4 روی 90 تا 100 میچرخه سرعت پنجاه مگ
سرویسی هس پینگ بازیا پایین‌ترم بیاد؟
مثلا توی فیفا پینگم هفتاد هشتاده
کمترم میشه یا نه
رادار
اکزیت‌لگ و...

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
هیچ چیزی وجود نداره که بتونه پینگت رو کمتر کنه.هر چیزی هم که الان هست مثل رادار و ...تو بهترین حالت همون پینگ خودت رو بهت میده ولی بازی که تحریم و یا فیلتر هست میتونی انجام بدی.همون رادار و الکترو هم اکثر ساعات پینگ رو یکم بیشتر و با نوسان میکنه.

فقط یه چیزی هست مثلا رادار یا الکترو اگه dns رو مستقیم بزنی فقط میتونه باعث بشه اوریجین رو مثلا بالا بیاری یا اگه رو کنسول هستی آنلاین بشی ولی موقع بازی فیفا از dns استفاده نمیکنه.فقط در صورتی dns کار میکنه که از برنامه اش استفاده کنی.من قبلا که پورت فیفا بسته نشده بود dns رادار رو مستقیم زده بودم و اوریجین رو که رد میکرد و میرفتم داخل بازی کلی کیف میکردم که عجب dns خوبی هست و بدون مشکلی داره کار میکنه در صورتی که اصلا ربطی به رادار نداشته ;))
الان که پورت فیفا رو صبانت بسته شده و مجبورم با برنامه رادار استفاده کنم میبینم چقدر نوسان داره.پینگ عادیم که 76 بود رو تبدیل میکنه به 82 تا 100

• Like
Reactions: Sampler

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
627
دوستان کسی از شاتل موبایل برای گیم استفاده کرده؟ پینگش مناسبه؟ میشه برای گیمینگ ازش استفاده کرد؟ من واقعا از adsl و نویز خط و ... خسته شدم.

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,483
دوستان کسی از شاتل موبایل برای گیم استفاده کرده؟ پینگش مناسبه؟ میشه برای گیمینگ ازش استفاده کرد؟ من واقعا از adsl و نویز خط و ... خسته شدم.
بستگی به منطقه داره. پینگ من با شاتل موبایل بالای ۱۰۰ عه

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,223
اومدم کال اف رو دانلود کنیم رو دانلود که میزدم بعد چند دقیقه ارور سورو. میداد!!بعد ازعوضکردن چند تا dns بلاخره تو لیستدانلود ها امدن.حالا میخوام دانلود کنم سرعت شدیدا پایینه!!!!.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,999
یه سه چهار شب پیش بسته شبانه یک ماهه ایرانسل خریدم، البته دو تا که بشه 60 گیگ.
شب اول سرعت دانلودم از سایتای داخلی (بازی دان میکردم) 8 مگ بود که فردا شبش فکر کنم این بسته اقتصادی 2 مگ رو در کردن اینم رسید به 1 مگ!!!
واقعا نمیدونم چه گلی باید به سر بگیرم. همراه اولم کلا وضع جالبی نداره برام بخوام ازش استفاده کنم برای دانلود
بازیام که قربونش برم اکثر نزدیک 100 گیگن الان. Final Fantasy Stranger of Paradise حتی مثلا
یه گنشین ایمپکت یه ماهه میخوام دانلود کنم 70 گیگ از لانچر خودشه ولی مگه با این نت شخمی ایران میشه.
شنیدم بسته سامانتل شبانه ش خوبه ولی حوصله ندارم هی سیمای گوشیمو که میخوام دربیارم اینو بزنم شبا دانلود کنم.
یه مودم سیم کارت خور میخوام بخرم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه چی بخرم ارزونم باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر