بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,087
نام
شایان
Vdsl ‌پینگش ثابته و احتمالا همون پینگ adsl رو بده بهتون نه بهتر نه بدتر
Tdlte هم بستگی به منطقه داره برای یه سری بدون مشکل و نوسان پینگ هست
سرویس دهی مخابرات هم خوبه بعنی همون چیزی که تو قرارداد هست رو میدن بهتون اگه مشکلی مثل نویز و اینا نباشه فقط پشتیبانیشون ۹۹٪ بی سوادن
من نتم الان شاتله که فقط به فقط پینگ خوبی داره وگرنه میتونم بگم از همه گرون تره و چیز خاص دیگه ای نداره
خط من نویز داره به شکلی که توی مودم نشون میده تا سرعت 10 مگ کشش داره مشکل هم از سیم کشی داخل ساختمان نیست چون سیم رو از پایین تا بالا نو کردم و یه سیم جدا از دم در تا طبقه 5 کشیدم خودم
میخواستم بدونم میتونم از VDSL خود مخابرات استفاده کنم یعنی از خودشون نت بگیرم میان برای درست کردن سیم کشی ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
من نتم الان شاتله که فقط به فقط پینگ خوبی داره وگرنه میتونم بگم از همه گرون تره و چیز خاص دیگه ای نداره
خط من نویز داره به شکلی که توی مودم نشون میده تا سرعت 10 مگ کشش داره مشکل هم از سیم کشی داخل ساختمان نیست چون سیم رو از پایین تا بالا نو کردم و یه سیم جدا از دم در تا طبقه 5 کشیدم خودم
میخواستم بدونم میتونم از VDSL خود مخابرات استفاده کنم یعنی از خودشون نت بگیرم میان برای درست کردن سیم کشی ؟
زنگ بزنید 2020 شرایطتون رو بگید بپرسید ازشون من اطلاعی درمورد نحوه سرویس دهیشون و شرایط ندارم متاسفانه. فقط گفتم اطلاع بدم شاید کسی بخواد vdsl/ftth استفاده کنه به کارش بیاد

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
623
من تو پ.خ به شما گفتم همه پروفایلارو پاک کن شما گفتی انجام دادی که:D من منظورم تمامشون حتی پروفایل خود وای فای/لن بود اتفاقا اولین حدسم همین بود که دی ان اس ست باشه ولی یهو گفتم کلشونو پاک کنید که اگه از بخش دیگه ایتو اون قسمت مشکل داشته درست بشه خودش
lن همه پروفایل های چی پی ان رو پاک کرده بودم خود وای فای رو یادم نبود :) بازم ممنون از شما

Adidas95

کاربر سایت
Feb 7, 2016
826
نام
آرش
دوستان برای خرید اینترنت از مخابرات بین تمام گزینه های زیر کدوم گزینه رو پیشنهاد میکنید برای یک ساله?خودم نظرم گزینه دوم adsl هست میشه ماهی ششصد گیگ که فکر میکنم عالی باشه .

Attachments

• Screenshot 2023-01-23 at 12-12-57 کمپین اینترنت پرسرعت «ابر و باد» مخابرات ایران آغاز شد.png
    Screenshot 2023-01-23 at 12-12-57 کمپین اینترنت پرسرعت «ابر و باد» مخابرات ایران آغاز شد.png
    281.8 KB · مشاهده: 40
آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
دوستان برای خرید اینترنت از مخابرات بین تمام گزینه های زیر کدوم گزینه رو پیشنهاد میکنید با توجه به اینکه خطم فیبر نوریه و هم میتونم بگیرم؟ برای یک ساله ممنون
سلیقه خودتونه قیمت و حجماش کاملا مشخصه دیگه باید ببینید کدوم بدردتون میخوره معمولا همه مودم adsl دارن اگه دارید نیاز به خرید پلن اخرش ندارید میتونید ۱۲ ماهه ۳۰۰گیگ روزانه ۳۰۰گیگ شبانشو بگیرید که ماهی ۱۶۰هست قیمتش مناسبه اگه سرعت بالا میخواید و با هزینه بیشترش مشکل ندارید احتمال زیاد مودم vdsl ندارید باید پلن اخر vdsl رو بگیرید

اگه درحال حاضر از مخابرات سرویس میگیرید پلن های اقساطی برای مشترکای جدیده (ولی خب اون پیش پرداختا از نظر حجم و قیمت یکی هست با اقساطیا فقط اگه بصورت سالانه حسابش کنید قیمتاشونو یکیه تقریبا)

• Like
Reactions: Adidas95

Adidas95

کاربر سایت
Feb 7, 2016
826
نام
آرش
سلیقه خودتونه قیمت و حجماش کاملا مشخصه دیگه باید ببینید کدوم بدردتون میخوره معمولا همه مودم adsl دارن اگه دارید نیاز به خرید پلن اخرش ندارید میتونید ۱۲ ماهه ۳۰۰گیگ روزانه ۳۰۰گیگ شبانشو بگیرید که ماهی ۱۶۰هست قیمتش مناسبه اگه سرعت بالا میخواید و با هزینه بیشترش مشکل ندارید احتمال زیاد مودم vdsl ندارید باید پلن اخر vdsl رو بگیرید

اگه درحال حاضر از مخابرات سرویس میگیرید پلن های اقساطی برای مشترکای جدیده (ولی خب اون پیش پرداختا از نظر حجم و قیمت یکی هست با اقساطیا فقط اگه بصورت سالانه حسابش کنید قیمتاشونو یکیه تقریبا)
ممنون ببخشید این سیصد گیگ روزانه سیصد گیگ شبانه برای کل سال هست یا برای هر ماه ؟! اگه برای هر ماه باشه که عالیه اما اگه برای کل سال باشه یعنی در طول یک سال ششصد گیگ بین اللمل میشه که به صرفه نیس!

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
ممنون ببخشید این سیصد گیگ روزانه سیصد گیگ شبانه برای کل سال هست یا برای هر ماه ؟! اگه برای هر ماه باشه که عالیه اما اگه برای کل سال باشه یعنی در طول یک سال ششصد گیگ بین اللمل میشه که به صرفه نیس!
برای هر ماه هست
اون سه ماهه پیش پرداخت دقیقا همینه فقط برای مشترکای فعلی اون چون کلش یکجا پرداخت میشه ۹۰۰ گیگ روزانه ۹۰۰ شبانه میده قیمتشم حساب کنید ۱۸۰۰ میشه یکسالش اون اقساطی ۱۹۲۰ که احتمالا برای اقساطی بودنش یذره بیشتر میشه تو کل سال

ادیت: اینم اضافه کنم اگه امکان سرویس گرفتن از بقیه شرکتارو دارید سایتشونو چک کنید همه شرکتا درحال حاضر تو جشنواره هستن شاید آفر های بهتری هم بتونید پیدا کنید من فقط از مخابرات میتونم سرویس بگیرم متاسفانه
ولی خب برای من راضی کنندس دیگه دردسر پیدا کردن سایت ایرانی واسه دانلود با همراه اول و دردسرای انتقال از پی سی به کنسول که خیلی ازار دهندس رو ندارم راحت مستقیم دانلود میکنم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Adidas95

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,213
دوستان این پروفایل گیم دقیقا چیکار میکنه؟؟؟؟
این پشتیبانی بیشعور مخابرات که حالیشون نیست..به زبان عامیانه بهشون بگم شاید شعورشون رسید

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,681
نام
milad
این پشتیبانی بیشعور مخابرات که حالیشون نیست..به زبان عامیانه بهشون بگم شاید شعورشون رسید
من که از اسیاتک استفاده میکردم چند ماه پیش زنگ زدم گفتن با فعال کردن این سرعت از ۱۶ میاد ۱۰ یا ۸ مگ
منم بیخیال شدم چون مگه چقدر میخواست رو پینگ تاثیر مثبت بزاره که این همه سرعت کم می کرد

• Like
Reactions: mohsen2019

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
path type خط رو از حالت Interleave روی fast میزارن که باعث میشه کشش خط 2 تا 3 مگابیت کمتر بشه اما پینگ هم حدود 10-20 میلی میاره پایین

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
368
نام
علی
من تو این مدت دو تا سرور مختلف از آلمان و فلاند گرفتم، روشون v2ray ست کردم.
tls, cdn هم اکی کردم
ولی بعد از یه مدت، وقتی به v2ray وصل میشم سرعت آپلود هر دوتا سرور روی یک کیلوبایت فیکس میشه.
راهی هست این مشکل رفع کنم؟

TOOL.

کاربر سایت
Nov 15, 2020
411
من که از اسیاتک استفاده میکردم چند ماه پیش زنگ زدم گفتن با فعال کردن این سرعت از ۱۶ میاد ۱۰ یا ۸ مگ
منم بیخیال شدم چون مگه چقدر میخواست رو پینگ تاثیر مثبت بزاره که این همه سرعت کم می کرد
برای شاتل پروفایل گیمینگ و غیر گیمینگ حدود 30 تا فرقش هست

پینگ من 110 بود بعد از تغییر شد 80-85

• Like
Reactions: milad.ps4

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,681
نام
milad
برای شاتل پروفایل گیمینگ و غیر گیمینگ حدود 30 تا فرقش هست

پینگ من 110 بود بعد از تغییر شد 80-85
من قبلا با پینگ 70 هم بازی کردم وقتی پینگ طرف مقابل زیر 10 باشه باز همون اش و همون کاسه ولی مممنون که گفتی نمیدونستم

• Like
Reactions: TOOL.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر