بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
اگه استارلینک فعال بشه چطور باید هزینه اش ماهانه اش پرداخت بشه؟
همونطور که برای استیم گیفت میخریم اینم مثه همون شما بذار بیاد راحت بشه استفاده کنیم راه زیاده براش 🤌 :D

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,364
نام
Matthew
دوستان من این فروم و با مرورگر edge و حتی chrome نمیتونم باز کنم :blink: با safari بازکردمش . کسی میدونه مشکل چیه؟
منم اومدم همین رو بگم، دیشب اتفاقی با فایرفاکس تست کردم دیدم فروم اومد. 2 روز بود با کروم باز نمیشد.

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
773
نام
حسین
فکر شما نه تنها اشتباه نیست بلکه کاملا درسته .اینجا مردم هیچ حق و حقوقی ندارن و این انرژی هسته ایی و اختلاس و بقیه ی حقوقا مال خودشونه وگرنه مردم همینکه نفس می کشند از سرشون زیاده. تا مردم میخان حرفی بزنند کل نتو قطع می کنند و سرکوب می کنند تا زمانی که مردم خفه شن .کسی هم نیست که به داد ما برسه .

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین
دوستان برای اتصال راه خوبی سراغ دارید؟

اگه استارلینک فعال بشه چطور باید هزینه اش ماهانه اش پرداخت بشه؟
یک حرفهای میزنید عجیب غریب! چه جوری اشتراک پالس و گیم پس و اینا میخری؟ اینم هیمن جوری میخری

KingFisher

کاربر سایت
Jun 6, 2021
226
یک حرفهای میزنید عجیب غریب! چه جوری اشتراک پالس و گیم پس و اینا میخری؟ اینم هیمن جوری میخری
من این سوال رو پرسیدم چون بی بی سی گفته بود خریدهزینه ماهانه اش داخل کشور غیر ممکن
گفتم شاید مثل هزینه خرید پلاس و گیفیت اینا نباشه

akbar.wesker

کاربر سایت
Nov 23, 2012
219
نام
اکبر
دوستان سرورهای cod vanguard فیلتر شده ؟؟ چون روی ps5 من الان به شبکه psn وصل میشم ، ولی به سرورهای cod vanguard وصل نمیشه!!!
به خاطر محدودیت های چند روز اخیر.. هیچ یک از سرور های کال آف دیوتی در دسترس نیست ps3 و ps4 که وصل نمیشن
xbox و pc رو نمیدونم

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,600
من این سوال رو پرسیدم چون بی بی سی گفته بود خریدهزینه ماهانه اش داخل کشور غیر ممکن
گفتم شاید مثل هزینه خرید پلاس و گیفیت اینا نباشه

بالاخره استارلینک میرسه دست مردم به یه نحوی
مثله ماهواره
احتمالا خوده کسی که میاره
پول میگیره ماهانه شارژ میکنه
همین الان شما میتونی حساب ویزا کارت و پی پال مدت دار بگیری (6 ماهه)
اون نشد بالاخره کسی آدم داره تو خارج اون شارژ کنه اینجا ریالی تحویل بگیره
فقط مسئله ی که هست هزینشه
باید دید چطوریه
چون ماهی 3 م نت از دسترس 99% جامعه خارجه
یا باید مثله آنتن مرکزی برای کل ساختمون باشه و هزینه تقسیم شه
برای ساختمون های تعداد پایین هم باید چندتا ساختمون یه جا جمع شن (چیزی که تو ساختمون های پژوهشی و دانشگاه ها میبینیم)
فقط من موندم این ایلان ماسک دقیقا میخواد چیکار کنه , کاری غیر از اینه؟ الان تو اکراین آنتن دارن همه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر