بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,094
نام
هومن
میگم جدیدا کسی با پارس انلاین مشکل پینگ نداره بعده ساعت 10 شب به بعد؟
الا 1 هفته است قشنگ بعده ساعت 10 شب پینگ با این که کمه 100 اینا ولی کافیه بری تو گیم یا یه سایت باز کنی هی بالا پایین میره 168 235 500 و... رسما نمیشه بازی کرد بعد ساعت 1شب اینا درست میشه

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,316
نام
مهدی
میگم جدیدا کسی با پارس انلاین مشکل پینگ نداره بعده ساعت 10 شب به بعد؟
الا 1 هفته است قشنگ بعده ساعت 10 شب پینگ با این که کمه 100 اینا ولی کافیه بری تو گیم یا یه سایت باز کنی هی بالا پایین میره 168 235 500 و... رسما نمیشه بازی کرد بعد ساعت 1شب اینا درست میشه
سلام.پارس آنلاین اطلاعی ندارم ولی شاتل از سه شنبه ظهری تا الان کلا پینگش رو زده داغون کرده

آخرین ویرایش:

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
اینترانت! :D

6847786853.png

• Like
Reactions: yonestm

dooni

کاربر سایت
Jun 30, 2012
565
سلام دوستان
سرعت 4 مگ جواب میده دیگه برا گیم؟؟
دانلود 500 راضیم من فقط میگم لگ و ... نزنه
پینگم خوبه الان ولی سرعت دانلودمم بالاس...

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
سلام دوستان
سرعت 4 مگ جواب میده دیگه برا گیم؟؟
دانلود 500 راضیم من فقط میگم لگ و ... نزنه
پینگم خوبه الان ولی سرعت دانلودمم بالاس...
بله سرعت مشکلی ایجاد نمیکنه اگه پینگ پایین باشه و پکت لاس نداشته باشید میتونید بازی کنید

• Like
Reactions: dooni

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
خیلی دزد تشریف دارند و الان نمیدونم از کجا و چه سرویس بگیرم!!!
سرویسی که میگرفتم همیشه دانلود شبانه داشت و بین ۱۰ تا ۳۰ گیگ دانلود رایگان داشتم. اگر فرض کنیم ۱۰ گیگ هر شب دانلود میکردم در ماه ۳۰۰ گیگ فقط دانلود رایگان بود.
الان بهترین سرویس برای ما دانلودرها چیه؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
خیلی دزد تشریف دارند و الان نمیدونم از کجا و چه سرویس بگیرم!!!
سرویسی که میگرفتم همیشه دانلود شبانه داشت و بین ۱۰ تا ۳۰ گیگ دانلود رایگان داشتم. اگر فرض کنیم ۱۰ گیگ هر شب دانلود میکردم در ماه ۳۰۰ گیگ فقط دانلود رایگان بود.
الان بهترین سرویس برای ما دانلودرها چیه؟
ديگه هيچكس شبانه از نت ثابت استفاده نميكرد همه از نت سيم كارت استفاده ميكنن ببينين كدومشون بهتر انتن ميده شبانه همونو استفاده كنيد من همراه اول دارم ده مگ بر ثانيه سرعت ميده خيلي وقته ديگه چيزي واسه دانلود ندارم
درمورد سوال اخرتونم اگه بازي دانلود ميكنيد كه شاتل يا اسياتك ولي اگه از سايتاي ديگه مصرف داريد در حال حاضر فكر كنم هاي وب بيشترين حجمو ميده ولي يكم صبر كنيد تعرفه ها تكميل نشدن و همش دارن تغييرشون ميدن و سرويساي با حجم بيشتر قرار ميدن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر