بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
دوستان یکی منو راهنمایی گنه با کدوم کشور پینگ بگیرم.و باید چند باشه؟

نظر منو بخوای پینگ با 4.2.2.4 از طریق CMD یا مودم یکی از مورد اعتمادترین پینگ ها و کیفیت ها رو می ده تا حدود زیادی، دقیق به معنای کامل نیست اما نسبت به خیلی از DNS ها و تست های دیگه اطلاعات دقیق تری رو می ده، مخصوصا برای بازی تا حدود زیادی اطلاعاتش به درد بخوره.

خودم حقیقتش طی مدت طولانی DNS های زیادی رو امتحان کردم و حتی توی مودم و کنسول تنظیم کردم مستقیم که کیفیت اصلیش تا حدی حس بشه، از 8.8.8.8 گرفته تا OpenDNS و حتی آدرس های دقیقی مثل Mit.edu، ولی هیچ کدوم نتایجش مثل 4.2.2.4 حقیقی و متناسب با نوع پینگ تایم نبوده، 4.2.2.4 اطلاعاتی که بهم داده تا جای زیادی کاملا درست بوده و واقعا برای بازی حقیقت گفته! اگر پینگ تایم هاش پایین بوده کاملا توی بازی ها حس می شده و نتیجش درست بوده، اگر وضعیت خراب بوده هم بدون شک فهمیدم بازی هم وضعیتش خوب نخواهد بود و همین طور هم شده، از نظر Time Out هم همین طور و هر چی حقیقت بوده نشون داده، کلا برای خود من حداقل DNS فوق العاده راستگویی بوده و وضعیت هر چی بوده نشون داده و توی عمل هم ثابت کرده.

Dyrone

کاربر سایت
Mar 19, 2014
112
برو حضوری شرکت فرم پر کن

اصلا وقت نمیکنم حالا از سایت ثبت نام کردم زده ثبت درخواست آرشیو شده
حالا آرشیو شده یعنی کار در جریانه یا آرشیو شده و به تاریخ پیوسته؟ :d
ساعت کاریشون چجوریه بعد از ظهر تا شب نمیشه رفت؟
خداییش خیلی دنگ و فنگ داره این عصرتلکام هرچقدرم داغون بود باز با یه تلفن ثبت نامو راه انداخت!

thx

کاربر سایت
Aug 27, 2010
76
نام
Ali
سلام دوستان تو منطقه مخابراتی مهدیه تهران کسی داتک تلکام داره میخوام ببینم پینگ و سرعتش تو ای منطقه چجوریه ممنون

w3x

کاربر سایت
Aug 7, 2012
118
چه خبر شده ....؟!!! مخابرات تهران

Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=142ms TTL=53
Request timed out.
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=510ms TTL=53
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=1148ms TTL=53
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=1177ms TTL=53
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=260ms TTL=53
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=543ms TTL=53
Request timed out.
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=119ms TTL=53
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=151ms TTL=53
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=117ms TTL=53

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من از عید به اینور نتم نابود شده :| ! الان 1 هفته ـم هست که پینگ و اینام داغونه گفتن از مخابراته شنبه احتمالا درست بشه ! الان از 200-20 اومده رو 190 :| ! صبح شده بود 500 و 700 :-o من همیشه پینگم 140 و همین حوالی بوده الان نابود شده ISP هم shabdiz ـه ! دیگه نمیشه بازی کرد اصلا ! :| 2 3 هفته پیش عالی بود ...
کسی میدونه احتمالا مشکل از چی میتونه باشه ؟ بهترین و کم دردسر ترین ISP برای بازی کودومه که هزینه کمی هم بخواد ؟

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
من از عید به اینور نتم نابود شده :| ! الان 1 هفته ـم هست که پینگ و اینام داغونه گفتن از مخابراته شنبه احتمالا درست بشه ! الان از 200-20 اومده رو 190 :| ! صبح شده بود 500 و 700 :-o من همیشه پینگم 140 و همین حوالی بوده الان نابود شده ISP هم shabdiz ـه ! دیگه نمیشه بازی کرد اصلا ! :| 2 3 هفته پیش عالی بود ...
کسی میدونه احتمالا مشکل از چی میتونه باشه ؟ بهترین و کم دردسر ترین ISP برای بازی کودومه که هزینه کمی هم بخواد ؟
مشکل سراسریه داداش، کسی فکر نکنم این روزا بتونه آنلاین بازی کنه تو ایران دیگه :|

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
من چند روز پیش مشکل داشتم اما الان نزدیک به دو روز است که مشکلی ندارم البته فقط دیروز عصر ساعت 3 بعد از ظهر کلا نت من قطع شد و فقط سایت های فارسی را باز می کرد اما بعد از اون که وصل شد در کمال تعجب که انتظار داشتم اصلا نتوانم به لایو وصل بشم راحت هم وصل شدم به لایو و هم راحت بازی کردم.

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
دوباره دارن چیکار میکنن از دو روز پیش سرعت از دیال اپم کم تر شده و بعضی سایتا ارور تایم اوت میدن

ای اس پی:مخابرات

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
هه

terol-internet-radsms.net1_.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر