بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
بله دوست عزیز من شاتل دارم چند روزی هست بگیر نگیر داره و کلا با https ها مشکل دارم مخصوصا گوگل جیمیل هم که اصلا باز نمیشه یا باز بشه توی لودینگ میمونه ، تازه این بی شرفا با این کاراشون به طور غیر مستفیم فاتحه شارژ گوشی منم خوندن ، گوشی هی میاد اطلاعات رو با اکانت گوگلم سینک کنه از اینور نمیتونه و هی cpu رو توی حالت فعال میزاره ، یعنی ببین اینا با این کاراشون همه چیز مارو تحت تاثیر قرار دادن ، لعنت به همشون .

مشکل مربوط میشه به چیلتر کردن you tube

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,619
نام
حسین
بله دوست عزیز من شاتل دارم چند روزی هست بگیر نگیر داره و کلا با https ها مشکل دارم مخصوصا گوگل جیمیل هم که اصلا باز نمیشه یا باز بشه توی لودینگ میمونه ، تازه این بی شرفا با این کاراشون به طور غیر مستفیم فاتحه شارژ گوشی منم خوندن ، گوشی هی میاد اطلاعات رو با اکانت گوگلم سینک کنه از اینور نمیتونه و هی cpu رو توی حالت فعال میزاره ، یعنی ببین اینا با این کاراشون همه چیز مارو تحت تاثیر قرار دادن ، لعنت به همشون .
یعنی شوخی شوخی گوگلمونم ***** شد رفت؟
کسی راهی میدونه کمک کنه لطفا با ***** شکنم باز نمیشه

آخرین ویرایش:

almasi arsalan

کاربر سایت
Dec 4, 2011
272
ببخشید دوستان اگه IP Static بگیریم بعد یه IP چرت بهمون بدن باید همینجوری با این IP سر کرد؟؟؟؟؟؟؟؟میشه بهشون گفت که یه IP خوب بهمون بدن؟؟؟؟؟؟؟

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
دوستان NAT type حالت عادی باید چند باشه ؟ برای من چند وقته سه شده ولی یادمه قدیم دو بود مشکلی داره ؟ یه توضیح کلی بدین ممنون میشم

Mocap

کاربر سایت
Oct 17, 2013
38
ببخشید دوستان اگه IP Static بگیریم بعد یه IP چرت بهمون بدن باید همینجوری با این IP سر کرد؟؟؟؟؟؟؟؟میشه بهشون گفت که یه IP خوب بهمون بدن؟؟؟؟؟؟؟
نه فکر نکنم وقتی زنگ بزنی حتما یه IP Static با مشخصاتی که خودت می خوای بهت می دن

- - -ویرایش - - -

نه فکر نکنم وقتی زنگ بزنی حتما یه IP Static با مشخصاتی که خودت می خوای بهت می دن

- - -ویرایش - - -

عجیبه که امروز نمی تونم بازی کنم

از کجا می گیری که این قدر سرعتت بالاست

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
دوستان NAT type حالت عادی باید چند باشه ؟ برای من چند وقته سه شده ولی یادمه قدیم دو بود مشکلی داره ؟ یه توضیح کلی بدین ممنون میشم

اگه یک و دو باشه از همه بهتره.

Nat Type 3 یکم تو بازی کردن اذیت میکنه. به سختی Match پیدا میکنه یا قابلیت های هدست و ... به مشکل میخورن. بیشتر برمیگرده به مودم و روش اتصال

reza marston

کاربر سایت
Dec 20, 2013
86
نام
محمدرضا
اگه یه خیّری گیر بیاد این سوال رو جواب بده، ما رو مدیون به خودش کرده:)
------
آقایون من از کجا بفهمم خطم فیبر نوری هست یا نه؟ بعد با فیبر نوری شنیدم فقط مخابرات سرویس میده، حقیقت داره؟ :( چون با مخابرات پینگ درست و درمونی ندارم میخوام سیستک برای بازی آنلاین بگیرم:(

T - BONE

کاربر سایت
Aug 24, 2012
369
نام
Hamed
راهی هست که بشه سرعت دانلود از سایت های خارجی بره بالا ؟
من سرعت دانلودم 800 هست ولی موقهی از یک سایت خارجی دانلود میکنم سرعت نهایت 110 هست
راهی هست بشه این مشکل رو حل کرد ؟

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
من سرعت دانلودم 800 هست ولی موقهی از یک سایت خارجی دانلود میکنم سرعت نهایت 110 هست

نه!!
کلن سیستمشون اینجوریه!!(البته این کمی اغراق کرده!)
smart-network.png

آخرین ویرایش:

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
اگه یه خیّری گیر بیاد این سوال رو جواب بده، ما رو مدیون به خودش کرده:)
------
آقایون من از کجا بفهمم خطم فیبر نوری هست یا نه؟ بعد با فیبر نوری شنیدم فقط مخابرات سرویس میده، حقیقت داره؟ :( چون با مخابرات پینگ درست و درمونی ندارم میخوام سیستک برای بازی آنلاین بگیرم:(

نمی دونم به صورت فنی چطوری میشه فهمید به نظرم بهترین راه تماس با مرکز مخابراتی منطقه است.

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
راه که هست . یک وی پی ان داخلی از ایران باشه که سرعتش با خارج خوب باشه درست میشه . البته باید گرون باشه . مثل همین سرویس های کاهش دهنده پینگ .

T - BONE

کاربر سایت
Aug 24, 2012
369
نام
Hamed

یادمه یکی تو این تاپیک گفتش یک راهی هست

حالا هر چقدر میگردم پیدا نمیکنم فکر کنم پاک شده :(

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
برو اینجا! به احتمال زیاد جواب میگیری!برا من که جواب داد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر