بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

skyriim

کاربر سایت
Nov 29, 2011
59
دوستان مشاوره!!!
الان یکی که خطش pci هست بره مرکز مخابرات بش نت میده؟؟؟ 2020 میگه باس بری اونجا ببینی امکانات داره یا نه!!!
pci رو به فیبر تبدیل کنم چی؟! این کارو میکنن؟! نت میده روش مخابرات؟!
اصن من چیکار کنم!؟!؟!؟ از رایتل خسته شدم!!! 1 گیگ 14 تومن!!!
دقیقا من هم همین مشکلو دارم حدود 1ساله و بعد از اینکه شماره تلفونو عوض کردن گفتن خط فیبر نوریه و نمیتونیم روش دی اس ال بدیم اگه کسی راه حلی داره بگه خواهشا

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
617
نام
مهدی
دوستان این پیشگامان چطوره؟
یه طرح داده 5 مگ 3 ماه 6 گیگ روزانه نیم بها، شبانه رایگان 35 تومن!
5 مگش واقعا 5 مگه؟سرعت شبانش چنده؟پینگ لازم ندارم

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین
اینترنت مبین نت فقط موقعی سراغش برید که به هیچ سرویس دیگه ای دسترسی ندارید.توی سرویس های ارائه دهنده وایمکس من نمیدونم ایرانسل چطوری هست ولی فقط اینو بگم که مبین نت مرحله‎‌ی اخرتون باشه.دانلودهای شبانه اش که از 2 تا 8 صبح هست به هیچ دردی نمیخوره.دقیقا تو این ساعت سرعت زیر 20 KB بسته میشه.قطعی های زیادی هم داره.اگه یه TOP 10 بدترین سرویس ارائه دهنده اینترنتی بزنن بدون شک مبین نت رتبه اول هست.من 1 مگ محدود گرفتم.قبلا مخابرات 1 محدود نامحدود داشتم راضی بودم نه مشکلی توی پینگ داشتم نه دانلود. Mobin Sh!t اسم برازنده تری هست

Mohiwoods

کاربر سایت
Aug 12, 2011
311
نام
Mohiwoods
دوستان در یک کلمه بگم خواهشا کمک کنید هیچ کس الان حس منو نداره هیچ وقت اینقدر دیوونه نشده بودم :(

من از شهراد نت میگیرم و بدبخت شدم رفت

سه ساله شهراد نت میگیرم و تو این مدت این لیست تعرفه های من بوده :

ja2apugy.jpg

امروز اومدم برای ماه بعد شارژ کنم با یه صحنه فجیییع مواجه شدم : این لیست تعرفه های قابل شارژ هست :

a5evages.jpg

چرااااااااا ؟

اصلا این به درک و جهنم این پینگ رو چیکار کنم ؟ یعنی روانی شدم !

پینگ با 4.2.2.4 خیلی خوب باشه 430 هست ، درحالی که خونه یکی از اقوام یه شرکت دیگه داشت پینگ 97 بالا تر نمیرفت !

پینگ تو Battlefield تمام سرور ها یک خط هست و اصلا دو خط هم دیده نمیشه چه برسه به چهار :(

کالاف هم که اصلا مچ پیدا نمیکنه که بخوام پینگ رو ببینم :((

ولی سرعت دانلود با سرور داخل 600 هست و من حاضر هستم سرعت بیاد ۱۰۰ ولی پینگ بیاد پایین .

لطفن بگید چیکار کنم خواهش میکنننننم ، هیچ وقت اینطوری نبوده :((

Sent from my iPad using Tapatalk

دوستان یعنی هر ثانیه که میگذره من یه درجه به دیوونگیم اضافه میشه خواهشا کمک کنید

amirekhm

کاربر سایت
Nov 9, 2008
190
نام
امیر ابراهیم
کسی جایی سراغ داره تو اهواز که در شبانه روز تایم اوت نداشته باشه؟ من قید پینگ مخابرات رو زدم فقط یه جایی می خوام که تایم اوت نداشته باشه از وایرلس تپش و راصد رو امتحان کردم هر دو داغونن adsl هم که مخابرات اهواز فقط 4 ساعت در روز خوبه هرچی صبر می کنم درست نمیشه... های وب اهواز جطوره؟

Mocap

کاربر سایت
Oct 17, 2013
38
کسی جایی سراغ داره تو اهواز که در شبانه روز تایم اوت نداشته باشه؟ من قید پینگ مخابرات رو زدم فقط یه جایی می خوام که تایم اوت نداشته باشه از وایرلس تپش و راصد رو امتحان کردم هر دو داغونن adsl هم که مخابرات اهواز فقط 4 ساعت در روز خوبه هرچی صبر می کنم درست نمیشه... های وب اهواز جطوره؟
همشهری منم اهوازم
یه پیشنهاد
زنگ بزن به مخابرات بهشون بگو یه IP Static با پینگ کم و بدون تایمد اوت بهت بدن و گر نه در جنوب پینگا بالا هست و شرکتی با پینگ کم در اهواز وجود نداره
البته های وب هم نباید فراموش کرد
من که خودم دارم فکر می کنم که ایا IP Static بخرم؟
یا برم از های وب 8 مگ طرح فشفشه بگیرم.

Mohiwoods

کاربر سایت
Aug 12, 2011
311
نام
Mohiwoods
دوستان در یک کلمه بگم خواهشا کمک کنید هیچ کس الان حس منو نداره هیچ وقت اینقدر دیوونه نشده بودم :(

من از شهراد نت میگیرم و بدبخت شدم رفت

سه ساله شهراد نت میگیرم و تو این مدت این لیست تعرفه های من بوده :

ja2apugy.jpg

امروز اومدم برای ماه بعد شارژ کنم با یه صحنه فجیییع مواجه شدم : این لیست تعرفه های قابل شارژ هست :

a5evages.jpg

چرااااااااا ؟

اصلا این به درک و جهنم این پینگ رو چیکار کنم ؟ یعنی روانی شدم !

پینگ با 4.2.2.4 خیلی خوب باشه 430 هست ، درحالی که خونه یکی از اقوام یه شرکت دیگه داشت پینگ 97 بالا تر نمیرفت !

پینگ تو Battlefield تمام سرور ها یک خط هست و اصلا دو خط هم دیده نمیشه چه برسه به چهار :(

کالاف هم که اصلا مچ پیدا نمیکنه که بخوام پینگ رو ببینم :((

ولی سرعت دانلود با سرور داخل 600 هست و من حاضر هستم سرعت بیاد ۱۰۰ ولی پینگ بیاد پایین .

لطفن بگید چیکار کنم خواهش میکنننننم ، هیچ وقت اینطوری نبوده :((

Madnessssss

زنگ زدم شرکت میگم اینطوریه میگن شمارتو بگو بعد پنج دقیقه بعد میگه بهترین خط رو تو شرکت شما دارین تو تاریخ شهراد این Stable بودن خط شما تکرار نشدنیه :|

دوستان هر چه سریعتر یه شرکت خوب بگید با نامحدود خوب و پینگ پایین لطفا .

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
یک ISP همه جا خوب نیست . اینترنت تو ایران مثل تخم مرغ شانسی میمونه . یکی میگه از شرکت X سرعتش خیلی بده و اینا یکی دیگه از همون شرکت راضیه و سرعت خیلی خوبی داره .
بستگی به منطقه مخابراطی که هستین داره . که اونم شانسیه ....

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
مخابرات خوزستان نابود به معنای واقعی !! 2-3 روز پیش یه چند ساعت قطع شد بعدش دیگه پینگ رو هواست. هر چند قبلش هم افتضاح بود ولی الان دیگه رفته توی حال و هوای دهه ی فجر !! موقع کانکت شدن دائم ارور 907 میده شاید شانسی یه بار کانکت بشه وقتی هم بشه پینگ 400 -500 یا حتی 600 با تایم اوت خالص :|

almasi arsalan

کاربر سایت
Dec 4, 2011
272
همشهری منم اهوازم
یه پیشنهاد
زنگ بزن به مخابرات بهشون بگو یه IP Static با پینگ کم و بدون تایمد اوت بهت بدن و گر نه در جنوب پینگا بالا هست و شرکتی با پینگ کم در اهواز وجود نداره
البته های وب هم نباید فراموش کرد
من که خودم دارم فکر می کنم که ایا IP Static بخرم؟
یا برم از های وب 8 مگ طرح فشفشه بگیرم.

IP Static چیه؟؟؟؟به ما ها همینجوری میدن؟؟؟؟؟؟؟

reza marston

کاربر سایت
Dec 20, 2013
86
نام
محمدرضا
آقایون من از کجا بفهمم خطم فیبر نوری هست یا نه؟ بعد با فیبر نوری شنیدم فقط مخابرات سرویس میده، حقیقت داره؟ :( چون با مخابرات پینگ درست و درمونی ندارم میخوام سیستک برای بازی آنلاین بگیرم:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر