بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
تو سرویس مخابرات اگه مثلا 128 داشته باشی بخوای 1 مگ بگیری و در کل سرعت رو بالا ببری باید دوباره درخواست بدی?
نه باید بری تو سایت مخابرات (tct.ir) بعد قسمت ADSL درخواست تغییر پهنای باند رو بزنی بعد ورود به سیستم و تو اونجا نام کاربری و پسورد میخواد که مخابرات داده.اگر فراموش کردی باید زنگ بزنی بگیری.تو اونجا میتونی درخواست تغییر پهنای باند بدی که تا 2مگ قابل افزایش هست.به این نکته هم باید توجه داشته باشی که بعد درخواست تا یک ماه بعدش نمیتونی سرعت رو تغییر بدی

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,059
نام
سهند
واسه بدون لگ بازى كردن چن مگ خوبه؟با قيمتش لطفا،از مخابرات

512 به بالا . پایین تر بعضی وقتها پهنای باند کم میاد ولی مهم تر از اون پینگ هستش که باید زیر 200 باشه تا بتونی بازی کنی . بیشتر از اون فقط اعصاب خوردیه
برای قیمت هم باید به سایت مخابرات استانتون مراجعه کنی

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
واسه بدون لگ بازى كردن چن مگ خوبه؟با قيمتش لطفا،از مخابرات

من با پایین ترین سرعت مخابرات هم به لایو وصل شدم
اینجا شده پشتیبانی مخابرات:D
در همون حال هم داشتم دانلود میکردم ولی هیچ لگی نداشتم
ولی این رو بگم که در سرعت های پایین تجربه بازی فرق میکنه
مثلا شما تا یه نفر رو میبینی فایر میکنی ولی شاید کسی که روبروت با سرعت بالاتر اومده بالا با فایر ریت پایین تر شما رو نیست کنه
این رو تست کردم بعد نیاین بگین فکر نکرده حرف زدی

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,094
نام
هومن
اینم از وضع ماکسنت تبریز که یه زمانی بهترین پینگ رو داشت!الا 1 ماهه که وضعیت ام اینه:
07274290009086343665.png

DotPy

کاربر سایت
Jun 8, 2012
524
نام
سعید
برای پیدا کردن مشکل باید tracert بگیرید و هر Ip که میده رو پینگ کنید.
اگر از کانکشن pppoe استفاده میکنید (در کانکشن bridge اولین آیپی آی پی پابلیکی هست که isp بهتون داده در bridge ای پی شبکه داخلی وجود ندارد.
اولین Ip که میده مال شبکه رایانه شماست که با 192.168 شروع میشه
دومین ip مال isp شماست
بعد چند Ip دیگه میده که با 10 شروع میشن این آی پی ها مال زیر ساخت و *****ینگ هست
بعد از این ip ها که همشون داخل ایران بودن بعدی ها میرن به سرور های خارجی
شما با پینگ کردن ip ها میتونید مشکل رو بفهمید از کدوم ip هست اگر ip اول و دوم که مال isp هست مشکل داشت و time out زیادی داشت مشکل از isp هست اگر نه مال زیرساخت هست اگر اونا هم نبودن مشکل از سرور های خارجی هست.
اینم مثال که اینترنت من هست:
kpojkve2af5f2skiddbt.png

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,193
نام
∂αнмα
برای پیدا کردن مشکل باید tracert بگیرید و هر Ip که میده رو پینگ کنید.
اگر از کانکشن pppoe استفاده میکنید (در کانکشن bridge اولین آیپی آی پی پابلیکی هست که isp بهتون داده در bridge ای پی شبکه داخلی وجود ندارد.
اولین Ip که میده مال شبکه رایانه شماست که با 192.168 شروع میشه
دومین ip مال isp شماست
بعد چند Ip دیگه میده که با 10 شروع میشن این آی پی ها مال زیر ساخت و *****ینگ هست
بعد از این ip ها که همشون داخل ایران بودن بعدی ها میرن به سرور های خارجی
شما با پینگ کردن ip ها میتونید مشکل رو بفهمید از کدوم ip هست اگر ip اول و دوم که مال isp هست مشکل داشت و time out زیادی داشت مشکل از isp هست اگر نه مال زیرساخت هست اگر اونا هم نبودن مشکل از سرور های خارجی هست.
اینم مثال که اینترنت من هست:
kpojkve2af5f2skiddbt.png
از من Primary DNS Server همش تایم اوت میده این الان مال کجاست ؟
این عکست رو هم جای دیگه ای آپلود کن مثلا تهران 98 آنتی ویروس همش گیر میده به لینک ...

DotPy

کاربر سایت
Jun 8, 2012
524
نام
سعید

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
من الان از دیروز تا الان میرم تو یاهو ایمیل چک کنم وقتی انلاین میشه یه صفحه عجیب باز میشه مثل همیشه انلاین نمیشه و نمی تونم ایمیل هامو چک کنم . دوستان خواستم ببینم مشکل از isp منه یا مشکل از pc . اگه کسی میدونه راهنمایی کنه منو
54888331143895375062.png

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
من الان از دیروز تا الان میرم تو یاهو ایمیل چک کنم وقتی انلاین میشه یه صفحه عجیب باز میشه مثل همیشه انلاین نمیشه و نمی تونم ایمیل هامو چک کنم . دوستان خواستم ببینم مشکل از isp منه یا مشکل از pc . اگه کسی میدونه راهنمایی کنه منو

نه . برا منم اتفاق میفته. و مشکلان دیگه. 8-|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر