بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

izonman

کاربر سایت
Jul 25, 2013
134
خیلی جالب شد امروز وقتی اینترنت قطع شد ینی هم تو Run پینگ می گرفتم زده بود Request Timed Out پشت سره هم ! و هم موزیلا که باز میکردم زده بود Connection Timed out ! ونه چیزی دانلود می کرد !

یهو داشتم امتحان می کردن دانلود هامو تو IDM که ببنم اینترنت وصل هست یا نه دیدم یکیش زدم شروع کرد به دانلود کردن اونم چی !؟ چسبوند به سقف تا 132 فیکس ! حالا چی بود لینکش !؟ لینکه پی سی دانلودو سافت گذر از این جور سایتا بود ! بعد دیدم حتی سایتشم باز میشه ! ولی هیچ کدوم از سایت های دیگه همون .com باز نمیشه یه حالتی که میزدی میزد اینتنرتت فطعه !

اوه واه ببین دارن چه نقشه ای رو امتحان میکنن ! :D

مخابرات 1 مگ نامحدود تهران |:
پارسال یه 7 یا 8 باری برا منم اینجوری شده بود ...

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
پس از 1500 صفحه کم کم داریم از مسئولین خبر های امیدوار کننده میشنویم و امیداورم لازم نباشه 1500 صفحه دیگه جلو بریم تا عملی بشن!

SHRam

کاربر سایت
Jan 13, 2013
73
نام
شهرام
به امید موجودات خیالی.
این داستان سر دراز دارد. تا 3000 که هیچ تا 6000 هم جلو خواهد رفت. :))
البته این برای بازی سنتر خوب است اما برای آنهایی که اینجا نوشته میزارن بد چونکه از نبودها و کمبودها خواهند نوشت.

franticfixer

کاربر سایت
Mar 5, 2011
395
دوستان اهل فن یه خواهشی داشتم.امکانش هست دو تا isp خوب به من معرفی کنین که سرویسش قابل قبول باشه،یکی قلهک یکی هم ستارخان؟دمتون گرم

Sent from my GT-P5100 using Tapatalk HD

dan3000

کاربر سایت
Jun 22, 2012
22
بچه ها من می خوام اینترنت 256 کیلو بیت نامحدود پارس آنلاین ماهانه 45 تومن بگیرم و فقط می خوام باهاش dota2 بازی کنم به نظرتون خوبه سرعت ه دانلودش چقدره بچه هایی که نامحدود پارس رو دارن در ضمن تو تهران هستم!!
در کل به درد dota2 می خوره یا نه؟

من الان دارم از شرکت داتک سرویس 512 نامحدود می گیرم ماهانه 27 تومن و اینکه اصلا پاسخگو نیستن هر وقت زنگ می زنم می گم سرعت کمه یه چیزی میگن که آدم بدهکار میشه و اصلا پینگ تایم خوبی با سرور های خارجی نداره به نظر من نمی ارزه از این شرکت بگیرین!!!
ممنون اگه سوال بالا رو هرچه زود تر جواب بدید!!!!

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
بچه ها من می خوام اینترنت 256 کیلو بیت نامحدود پارس آنلاین ماهانه 45 تومن بگیرم و فقط می خوام باهاش dota2 بازی کنم به نظرتون خوبه سرعت ه دانلودش چقدره بچه هایی که نامحدود پارس رو دارن در ضمن تو تهران هستم!!
در کل به درد dota2 می خوره یا نه؟

من الان دارم از شرکت داتک سرویس 512 نامحدود می گیرم ماهانه 27 تومن و اینکه اصلا پاسخگو نیستن هر وقت زنگ می زنم می گم سرعت کمه یه چیزی میگن که آدم بدهکار میشه و اصلا پینگ تایم خوبی با سرور های خارجی نداره به نظر من نمی ارزه از این شرکت بگیرین!!!
ممنون اگه سوال بالا رو هرچه زود تر جواب بدید!!!!
یه ماه گرفتم سرعتش حدودا 90 بود. اهواز هم هستم. پینگ هم تست نکردمx_x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر