بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
ترکبه به عنوان مرکز اینترنت سه قاره انتخاب شد - Tabnak.IR | تابناك
این میتونه به نفع ما هم باشه ...
همسایه شمالی ـمونه و فاصله ای هم نداره با ما ولی از اونجایی که میشه با 128 فایل PDF دانلود کرد و حتی میشه باهاش فیلم دید پس نیاز نداریم .... :)
امیدوارم یه روز همین 128 که میدن بهمون آزاد باشه ...

هیچ فایده ای برای ما نداره
الان روی همین بستر داغون حداقل سرعت 10مگ میتونن بدن به ملت ولی بخاطر تسلط این محدودیت مزخرف وجود داره

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
پارس آنلاین ایمیل زده عیدت مبارک!:|
اون قدیم قدیم ها ایام عید رایگان بود!
پارسال 1 گیگ ترافیک داد!
امسال گفته عیدت مبارک!
احتمالا سال دیگه همین تبریک هم نمی گن... سال بعدش هم احتمالا باید بهشون عیدی هم بدیم:|
و مـــع المبین نت به همین ترتیب با این تفاوت که یه تقویم 92 با لینک مستقیم هم عیدی دادن.
پ.ن: پفیوز ها.:|

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
غذرخواهی می کنم عذرخواهی می کنم ولی عیدی بخوره تو سرشون بردارن یکم کیفیت ISP هاشون و خدمات مشتری ببرن بالا انقدر مارو ناراحت نکنند. این بهترین و شیرین ترین عیدی هست،این خود انسانیت و آدمیت هست،این خود انسان دوستی هست فقط یکم اره یکم به کیفیت ISP ها و صد البته پایداری این کیفیت توجه کنند هیچ جای دوری نمی ره. من موندم چرا، واقعا چرا یکم احترام برای مشتری وجود نداره ؟؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,406
نام
Majid
آقا من نفهمیدم
این طرحا توی مشهد چطوری شد

میگن باید 6 ماهه بگیری تا ساعات رایگان داشته باشه
ولی من زنگ میزنم 2020 و یک رو فشار میدم طرح هارو میگه:
256 کیلوبیت - ماهیانه 13 هزار تومن - 4 گیگ - ساعات 12 تا 7 صبح رایگان!
این الان چیه!؟؟!؟! این که 6 ماهه نیست ولی ساعات رایگان داره!!

در ضمن دوستان مشهدی الان این 256 کیلوبیتی که مخابرات میده سرعت واقعی میده یا مثلا 256 ـش تا 200 پر میکنه؟!؟!؟!؟!؟!
چطوریه؟!؟!
الان من طرح بعثت دارم تا 140 تا پر میکنه
یعنی از این به بعد اون 256 کیلوبیت رو بخرم سرعتش از این کمتره؟؟!؟!؟!؟
لطفا جواب بدید

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
آقا من نفهمیدم
این طرحا توی مشهد چطوری شد

میگن باید 6 ماهه بگیری تا ساعات رایگان داشته باشه
ولی من زنگ میزنم 2020 و یک رو فشار میدم طرح هارو میگه:
256 کیلوبیت - ماهیانه 13 هزار تومن - 4 گیگ - ساعات 12 تا 7 صبح رایگان!
این الان چیه!؟؟!؟! این که 6 ماهه نیست ولی ساعات رایگان داره!!

در ضمن دوستان مشهدی الان این 256 کیلوبیتی که مخابرات میده سرعت واقعی میده یا مثلا 256 ـش تا 200 پر میکنه؟!؟!؟!؟!؟!
چطوریه؟!؟!
لطفا جواب بدید

مخابرات تعرفه هاش شده یکپارچه کشوری! بری توی سامانه مشخصه
اون طرح قدیمش بود شبانه داشت الان باید حداقل 6ماه بگیری شبانه داشته باشه، به پشتیبانی 2020 توجه نکن خودشون هم نمیدونن چه خبره!
روز اولی که طرح یکپارچه کشوری اومد تو سامانه زنگ زدم به طرف میگم سرویس الانم 256 با 8گیگ ترافیکه چرا توی سامانه تو لیست نیست برای دور بعد انتخابش کنم؟! پشتیبانی 2020 خودش نمیدونست که تغییر کرده بهم میگه برو گزینه چهارمو بزن! میگم خودت ببین اگه بود حق با تو! وقتی دید تغییر کرده موند چی بگه بیچاره!

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
بر و بچ به نظر شما 2مگ نامحدود از چه شرکتی بگیرم؟؟؟؟میدونم سرعتش نسبت به محدود پایینه ولی چون دانلودم زیاده نامحدود باشه بهتره.و لطفا بگید سرعت دریافتم چقدر میشه.
ممنون:x

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173

چطوریه؟!؟!
لطفا جواب بدید
مجید دلبـَندم! :D برو تعرفه هارو ببین سرعت دانلود رو نوشته، 256 و 128 و 512 همشون 1024kbps هستن. :D
عِشقم. :D
-
چون اینجا ایرانه !
ایران مگه چشه؟ :| ایران که قَدیما خوب بود. :D

آخرین ویرایش:

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
بر و بچ به نظر شما 2مگ نامحدود از چه شرکتی بگیرم؟؟؟؟میدونم سرعتش نسبت به محدود پایینه ولی چون دانلودم زیاده نامحدود باشه بهتره.و لطفا بگید سرعت دریافتم چقدر میشه.
ممنون:x

بهترین قیمتو فکر میکنم مخابرات میده 1مگ یکماهه 45تومن!
1مگ بگیری روی پورت 2یا 3مگ میبندن معمولا اونی که من تست کردم سرعت 340 تا 420 دانلود میداد.

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
ببینم یعنی شما قدیما هم عیدی میگرفتین؟ :D یادمه همیشه شب عید برام SMS میومد که ترافیک شما در حال اتمام است! برای شارژ مجدد زودتر اقدام کنید تا قطع نکردیم! >:d
:|

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
ببینم یعنی شما قدیما هم عیدی میگرفتین؟ :D یادمه همیشه شب عید برام SMS میومد که ترافیک شما در حال اتمام است! برای شارژ مجدد زودتر اقدام کنید تا قطع نکردیم! >:d
:|
کصافط نت به این خوبی داری بشین صفا کن دیگه.. با عیدی چیکار داری؟ :|
:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر