بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,405
نام
Majid
آقا zyxel بهتره یا tp link ?
من برا شاتل زاکسل گرفتم ولی الان مخابرات دارم
مودم خوبیه تاحالا که باهاش مشکلی نداشتم

---------- نوشته در 10:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:40 PM ارسال شده بود ----------

آقایونی که سرویس محدود مخابرات دارن توی مشهد بگن که الان من شبی نزدیک 3 گیگ میتونم تو ساعات رایگان دانلود کنم
اگه همینطور ادامه بدم و هر شب دانلود کنم کلا شبانه قطع میشه یا سرعت میاد پایین؟؟

الان میترسم دانلود کنم لطفا جواب بدید:(

volta22

کاربر سایت
Aug 1, 2012
669
نام
Hesam
کوسه ایا ؟ (ماله همه این جوریه یا فقط ماله من ؟)

1wvgpqpl0ol6lhqy137t.png

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
دوستان پارس آنلاینی، دانلود شبانتون چه طوره؟ من الان دو سه شبه که دویس سیصد مگ دانلود شده و لیست دانلود همش ارور داده :-(
واقعا لایق اسم پارس آفلاین شده...

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
دوستان پارس آنلاینی، دانلود شبانتون چه طوره؟ من الان دو سه شبه که دویس سیصد مگ دانلود شده و لیست دانلود همش ارور داده :-(
واقعا لایق اسم پارس آفلاین شده...

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
پارس آنلاین فعلا معذرت میخوام ولی ریده ! :| زنگ زدم گفتن پهنای باند مشهد مشکل داره . شماهارو نمیدونم .. اما بازم قبله اینکه سرعت 20-10 بشه سرعت دور و بر 50-60 بود .. ( نامحدود 128 ) . معمولا تا 20 گیگ دانلود سرعت 120-150 بود که اونم ازمون گرفتن به سلامتی ! >:d:d

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
ارایه اینترنت پرسرعت رایگان در همه پارک‌های قطر

مرکز تنظیم مقررات مخابراتی و ارتباطی قطر موسوم به ictQATAR با همکاری شهرداری و وزارت برنامه‌ریزی شهری قطر طرحی را به مرحله اجرا می‌رسانند که به موجب آن تمام پارک‌های این کشور از اینترنت بی‌سیم پرسرعت رایگان برخوردار می‌شوند.

به گزارش ایتنا بر اساس این طرح قرار است که تا سال ۲۰۱۴ میلادی تمام پارک‌های قطر به اینترنت بی‌سیم پرسرعت مجهز شوند تا افراد حاضر در این مراکز بتوانند از این خدمات شهری به صورت رایگان بهره‌مند شوند.

این طرح جامع که ارائه اینترنت پرسرعت رایگان بخشی از آن محسوب می‌شود iPark نام دارد و طی آن تمام هفت منطقه بزرگ شهری در کشور قطر از سرویس یاد شده بهره‌مند می‌شوند.

تاکنون هفت پارک عمومی در کشور قطر به اینترنت پرسرعت رایگان مجهز شده‌اند و افرادی که برای تفریح به این پارک‌ها مراجعه می‌کنند، می‌توانند با سرعت ۸ مگابیت در ثانیه از خدمات اینترنتی بهره‌مند شوند.

این اینترنت رایگان تاکنون توسط هزاران نفر مورد استفاده قرار گرفته است و مردم بسیار از این سرویس راضی بوده‌اند.

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
اگر تو ایران هم تو پارک ها اینترنت رایگان پرسرعت بدن من کامپیوتر رو جمع میکنم میرم تو پارک یه چادر هم میبرم میشینم توش :d برقش هم از یه جایی تامین میشه دیگه .

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
اگر تو ایران هم تو پارک ها اینترنت رایگان پرسرعت بدن من کامپیوتر رو جمع میکنم میرم تو پارک یه چادر هم میبرم میشینم توش :d برقش هم از یه جایی تامین میشه دیگه .

باور کن اینجوری نیس! الان چون واقعا چیزی به نام اینترنت نداریم اینقدر تشنه اون هستیم! اگه مثل 180 کشور دنیا اینترنت داشتیم توی پارک بجای 8 مگابیت 80 مگابیت هم میذاشتن بجز یه چک کردن ایمیل کسی کاری باهاش نداشت.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,405
نام
Majid
تو فرودگاها تا جایی که میدونم هست برو بشین اونجا از اینترنت پر سرعت استفاده کن فقط مواضب باش هواپیما لهت نکنه:p

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
تو فرودگاها تا جایی که میدونم هست برو بشین اونجا از اینترنت پر سرعت استفاده کن فقط مواضب باش هواپیما لهت نکنه:p
فرودگاه امام را اگر منظورت است یک اینترنت افتضاحی داره که صفحه به زور باز می کنه خودشون را مسخره کردن باید برید از اطلاعات User/Pass بگیری برای 30 دقیقه .یکسری اینترنت رایگان هم هست که هر چند دقیقه یکبار قطع میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر