بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی
دوستان 256 نامحدود مخابرات سرعت دانلود و پینگش چطوره؟ محدود اصلا صرف نمیکنه بو میکنم صفحه شاتل میاد:d

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
مثلاً کجاهاشو ؟
جایی هست که نتونم تنظیمش کنم ؟ (بعد از ریاستارت کلی از طریق سوراخ پست مودم)
مودم ریست کلی می شه دیگه می شه شبیه روزی که تازه خریدید بدون هیچ تنظیمی!
بستگی به نوع مودم ها تنظیماتش ممکن فرق کنه.
به نظرم شما ریست از طریق تنظیمات کنید یا خاموش و روشن ، بعدش پینگ بگیرید .تایم اوت های پینگ ربطی به مودم نداره.
دیر لود شدن صفحه های وب، تایم اوت ، کاهش سرعت دانلود... ، اینا بیشتر مشکلات isp هست.مودم کار خیلی پیچیده ای انجام نمی ده.

mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی
یه سرویس خوب میتونین معرفی کنین قیمت زیاد نباشه سرعت دانلود خوب باشه پینگم خیلی زیاد نباشه نامحدود باشه سرعت دانلود 60 راضیم من شبانه از 1 تا 7 صبح بترکونم میتونم 1 گیگ بزنم بخاطر همین اعصاب ادم خورد میشه:d

volta22

کاربر سایت
Aug 1, 2012
669
نام
Hesam
یه سرویس خوب میتونین معرفی کنین قیمت زیاد نباشه سرعت دانلود خوب باشه پینگم خیلی زیاد نباشه نامحدود باشه سرعت دانلود 60 راضیم من شبانه از 1 تا 7 صبح بترکونم میتونم 1 گیگ بزنم بخاطر همین اعصاب ادم خورد میشه:d
512 مخابرات هست 3 ماه 60 تومن سرعت دانلود هم 60 تا 70 ه پینگش هم بد نیست من 256 دارم پینگش رو 50 ه

Mohamad39

کاربر سایت
Nov 24, 2011
248
اینم تست جدید
2204443254.png

{ JOHN CENA }

کاربر سایت
Jun 2, 2012
8
مودم ریست کلی می شه دیگه می شه شبیه روزی که تازه خریدید بدون هیچ تنظیمی!
بستگی به نوع مودم ها تنظیماتش ممکن فرق کنه.
به نظرم شما ریست از طریق تنظیمات کنید یا خاموش و روشن ، بعدش پینگ بگیرید .تایم اوت های پینگ ربطی به مودم نداره.
دیر لود شدن صفحه های وب، تایم اوت ، کاهش سرعت دانلود... ، اینا بیشتر مشکلات isp هست.مودم کار خیلی پیچیده ای انجام نمی ده.

آره مثلا صبح های زود وضعیتش خوبه .
شب ها که شلوغه افتضاح میشه. قطعی زیاد داره .
به نظرتون نوین نت خوبه که ازش بگیرم ؟ کسی از این شرکت سرویس داره ؟ مسئله نداشتن کاهش سرعت و نداشتن تایم اوت خیلی واسم مهمه.چون بازی آنلاین انجام میدم .
الانم از مخابرات لعنتی دارم و واسه 250 نامحدودش 17 تومان دارم پول میدمو این وضعیتمه :((

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
دیگه فکر نمیکنم کسی بتونه پایینترش رو جور کنه:d
wkf9llin1iu9qp2f3qw.jpg

دوستان از سرویس حجمی خسته شدم!میخوام نامحدود 512 از داتک بگیرم!1 به 10!
کسایی که قبلا داشتن راضین؟
کلا داتک خوبه؟پینگش با 4.2.2.4 چنده؟
اگه تهرانی فقط از مخابرات نامحدود بگیر پینگ مخابراتم همین دوربر 100 هست حتی دو رقمی هم زیاد میشه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر