بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
من ده هزار توو فروم هاى مختلف گفتم بازم مىگم اگه قراره اىنترنت ملى بىاد قرار نىست اىنترنت فعلى از بىن بره جفتشون هستند اخه ىکم فکر کنىد الکى نىست که ىکدفعه ارتباط اىران و با کل دنىا قطع کنن نصف کارو کاسبى ها با اىنترنته ....
میدونم ! قبلا هم بچه ها توی تاپیکش میگفتن همینو ! ولی الان یارو رسما داره میگه اینترنت حذف میشه !

Smaee1

کاربر سایت
Dec 27, 2010
245
من ده هزار توو فروم هاى مختلف گفتم بازم مىگم اگه قراره اىنترنت ملى بىاد قرار نىست اىنترنت فعلى از بىن بره جفتشون هستند اخه ىکم فکر کنىد الکى نىست که ىکدفعه ارتباط اىران و با کل دنىا قطع کنن نصف کارو کاسبى ها با اىنترنته ....
مطمئنا یکی از سه حالت زیر پیش میاد:
1. اینترنت جهانی رو قطع میکنن چون حکم ماهواره رو داره براشون
2.اگر قطع نشه سرعتشو مثه دایل آپ میکنن که خودت بیزار شی
3.اگر قطع نشد و سرعت ها هم تغییر نکرد isp ها میان سرویس جدا میزارن که امکان وصل شدن به نت جهانی داشته باشه اما با قیمت فوق العاده بالا که کسی نتونه بخره

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
رسما من میرم وزارت ارتباطات زیرساخت رو به آتیش میکشم سر شهریور ماه . البته اگر واقعیت داشته باشه خبر .

حميد جان، نه شما و نه بنده و هيچ فرد ديگه اي هيچ كاري نمي تونيم بكنيم! اين همه اتفاق ريز و درشت ميوفته، .............

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
حميد جان، نه شما و نه بنده و هيچ فرد ديگه اي هيچ كاري نمي تونيم بكنيم! اين همه اتفاق ريز و درشت ميوفته، .............

باو این همه ناو جنگی هی میاد تو خلیچ فارس که چی ؟‌ خُ‌ یعنی اینا پاشون برسه به خاک ما من اول میرم یه تانکشون رو کش میرم خودم یه سره تا دم ... میرم و با خاک یکیش میکنم . یعنی چی اینترنت رو قطع میکنن و اینترانت تحویل میدن ؟‌

dark sparda

کاربر سایت
Jun 10, 2011
433
نام
رضا
دوستان من parsonline دارم
تو ساعت های رایگان از بعضی لینک ها نمیشه دانلود کرد ولی خارج از او ساعات به راحتی دانلود میشه ....
کسی میدونه علتش چیه؟

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
دوستان من parsonline دارم
تو ساعت های رایگان از بعضی لینک ها نمیشه دانلود کرد ولی خارج از او ساعات به راحتی دانلود میشه ....
کسی میدونه علتش چیه؟

من هم پارس انلاين دارم، اين جوري شده چند وقتي...
تازه ديشب هيچ لينكي را دانلود نكرده
فكر كنم پارس انلاين هم داره ميشه مثل شاتل

Garrett

کاربر سایت
Dec 20, 2010
208
نام
پوریا

مطمئنا یکی از سه حالت زیر پیش میاد:
1. اینترنت جهانی رو قطع میکنن چون حکم ماهواره رو داره براشون
2.اگر قطع نشه سرعتشو مثه دایل آپ میکنن که خودت بیزار شی
3.اگر قطع نشد و سرعت ها هم تغییر نکرد isp ها میان سرویس جدا میزارن که امکان وصل شدن به نت جهانی داشته باشه اما با قیمت فوق العاده بالا که کسی نتونه بخره

من گزینه ی دو رو انتخاب می کنم چون در نهایت اینا دنبال این هستن که تا اونجایی که میشه به هر عنوانی دسترسی رو محدود کنن حالا البته ممکن هم هست به این نتیجه برسن که به تیغیدن ملت می ارزه که گزینه ی 3 رو انجام بدن /:)

L.o.s

کاربر سایت
Oct 4, 2011
796
نام
مسعود
متن تکذیبیه روابط عمومی وزارت به شرح زیر است:

طی روز گذشته، مصاحبه ای تخیلی از قول جناب آقای دکتر تقی پور، وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه "نشست هم‌اندیشی و راهبردی طرح ملی خرید اعتباری (میزان)" در قالب یک خبر که فاقد هیچگونه منبع موثقی بود منتشر شد که البته خبر مذکور از چند جهت قابل تامل است.
اول آنکه این خبر عینا در سال گذشته در تاریخ ۱۴ فروردین ۱۳۹۰ در یکی از سایت ها منتشر شد که در آن مقطع نیز اگرچه مسوولان آن سایت آن را شوخی سیزده ۹۰ عنوان کردند اما به دلیل اهمیت موضوع با واکنش قاطع وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات روبه رو شد.
دوم آنکه به نظر می رسد، بی تجربگی و عدم تسلط خبرنگار آن سایت در پوشش اخبار موجب شده تا حتی اندکی تحقیق در خصوص همایشی که به آن استناد شده صورت نگیرد چرا که بر اساس مدارک موجود، همایشی که در این خبر به آن استناد شده در تاریخ ۱۶ اسفند ماه سال ۸۹ در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شده بود که در اینجا با تاکید مجدد بر تکذیب این سخنان خاطر نشان می شود، این مطلب، هیچ گونه پایه و اساسی ندارد و مورد تأیید این وزارتخانه نمی باشد.
به هر حال انعکاس این خبر، همانند سال گذشته به محملی برای عقده گشایی‌ها و موج سواری‌های تعدادی از شبه رسانه‌ها و محافل سیاسی استعمارگران خارجی بدل شد،‌ رسانه هایی که سعی دارند با طرح منویات نادرست خود، یک مقوله ملی را، به ابزاری برای تخریب کشور بدل کنند.
اما معلوم نیست، چرا مسوولان این سایت خبری، خواسته یا ناخواسته، به عنوان ارگان تبلیغاتی غرب، عمل کرده و با فراهم آوردن خوراک خبری برای این رسانه های معاند، زمینه سوء استفاده از مطلبی بی پایه و اساس را فراهم کرده اند و در مطلبی یکسویه، غیر حرفه ای، و حتی کاملا توهمی!!، نسبت به موضوع مهم، تخصصی و کاملا واقعی ایجاد شبکه ملی اطلاعات، مطالبی یک سر تخیلی را، بدون وجود منبع رسمی و معتبر داخلی، از قول وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بیان کنند.
لذا، علی رغم مطرح شدن این موضوع به صورت مکرر از سوی وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات و دیگر مسوولان این وزارت خانه بار دیگر تاکید می شود که راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات جزء تکلیف دولت طبق برنامه پنجم توسعه است و دکتر تقی پور نیز در این خصوص بارها تصریح کرده است که این شبکه در فازهای مختلف در طول برنامه پنجم توسعه به بهره برداری خواهد رسید و با وجود شبکه ملی اطلاعات، پهنای باند مورد نیاز داخل از پهنای باند دسترسی به شبکه جهانی اینترنت تفکیک می شود و به صورت همزمان امکان دسترسی به شبکه داخلی و شبکه جهانی اینترنت فراهم خواهد بود و در عین حال می توان اطلاعات را با امنیت بیشتر و در راستای تحقق هرچه سریع تر دولت الکترونیکی انتقال داد.
گفتنی است خبر مذکور در برخی از سایتها از جمله انتخاب، جوان آنلاین، آفتاب و... منتشر شده است. لذا مقتضی است، از آن جا که مطلب منتشره در سایتهای مذکور به هیچ عنوان از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مورد تایید نمی باشد، هر چه سریع تر اقدام مقتضی نسبت به انتشار جوابیه ذیل صورت گیرد. ناگفته پیداست که این وزارتخانه، با توجه به انتشار این مطلب تخیلی و غیر واقعی در آن سایت، با تغییر و حذف حتی اندکی از این جوابیه موافق نبوده و در صورت هر گونه جرح و تعدیل در متن حاضر، تا زمان حصول نتیجه مطلوب از پیگیری موضوع از طرق قانونی منصرف نخواهد شد. بنابراین لازم است وفق قانون، جوابیه به صورت کامل و بی کم و کاست در اسرع وقت درج شود.
منیع

Mohiwoods

کاربر سایت
Aug 12, 2011
311
نام
Mohiwoods
سلام دوستان يه سؤال داشتم ديگه دارم ديوونه ميشم
من از اون موقعى كه ISP نتمو از عصر تلكام به شهراد تغيير دادم ديگه انلاين بازى كردن بى بازى كردن ساين اين ميشم ولى تا تو بازى ميرم مياد بيرون حتى يه نفر هم نميتونم بكشم.
پينگمم خوبه فكر كنم
با Speed Test مادريد 250
با 4.2.2.4 220
سرعت دانلود هم با idm ٤٠٠ kb/s كه اصلاً قابل مقاييسه با عصر تلكام نيست
مثلا با Ps يه فايله 40 mb رو تو 49 min دان ميكنه درحالى كه باعصر تلكام 2min هم نبوي
حالا اصلا دان نخواستيم ولى چرا نميتونم آن بازى كنم؟
خواهشا كمك پشتيبانى شركت هم صفره ميگه همه چيتون درسته
يكى بگه چيكار كنم تو تنظيمات مودم؟ port forwarding?​

----------
imagepng

آخرین ویرایش:

Jupiter Gamer

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,024
نام
Hamed
من از اون موقعى كه ISP نتمو از عصر تلكام به شهراد تغيير دادم ديگه انلاين بازى كردن بى بازى كردن ساين اين ميشم ولى تا تو بازى ميرم مياد بيرون حتى يه نفر هم نميتونم بكشم.
پينگمم خوبه فكر كنم
با Speed Test مادريد 250
با 4.2.2.4 220
مثلا با Ps يه فايله 40 mb رو تو 49 min دان ميكنه درحالى كه باعصر تلكام 2min هم نبوي

----------
imagepng
شما کی تغییر دادی شرکتتو !؟
الان همه جا اینطوریه فک نکن عصر تلکام خوبه
من هم الان عصر تلکام دارم دیگه قبلا خیلی خوب بود ولی الان همه شرکت ها مشکل داره نه تو استیم میشه رفت نه تو بازی ها میشه log in کرد PSN هم به زور !!!
کلا مشکل هست نمیشه بازی کرد
حالا باز شما سرعت دان خوبی داری !

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
شما کی تغییر دادی شرکتتو !؟
الان همه جا اینطوریه فک نکن عصر تلکام خوبه
من هم الان عصر تلکام دارم دیگه قبلا خیلی خوب بود ولی الان همه شرکت ها مشکل داره نه تو استیم میشه رفت نه تو بازی ها میشه log in کرد PSN هم به زور !!!
کلا مشکل هست نمیشه بازی کرد
حالا باز شما سرعت دان خوبی داری !
شما رو نميدونم اما من وخيلي از دوستاي ديگم راحت بازي ميكنيم توي psn مشكلي هم نداريم
Mohiwoods: از سرور ea ديسكانكت ميشي؟ يا همه ي بازي ها اينجوريه؟

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,489
نام
Nimo
پينگمم خوبه فكر كنم
با Speed Test مادريد 250
با 4.2.2.4 220

----------
imagepng

شما تهرانی ؟ اگه اره این مشکل تهران هست به اتفاقاتی برای بیشتر isp ها افتاده که کاریشم نمیشه کرد فعلا.

deep_purple

کاربر سایت
Sep 24, 2005
254
نام
Alireza
معلوم نیست چه گندی زدن به این نت‌ زغالی تو تهران!
پینگ و سرعت دانلود مثل ـه همیشه هست اما توو بازی کاملا لگ و تاخیر شدید داره.
انگار با دایل آپ کانکت شدی !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر