بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

.::XIII::.

کاربر سایت
Oct 30, 2008
549
نام
مهدی
با هنولولو یه تست زدم بد نشد:d
1720884301.png

اینم تهران
1720887441.png

1720895452.png

ALL4ONE

کاربر سایت
Nov 18, 2011
275
نام
مکس پین
همچینم حال نمیکنیم.تایم اوت داره وحشتناک
اون 10 تومنم پولیه که من میدم بقیشو از حقوق پدرم کم میکنن.

جدا؟؟؟؟ پس تسلیت میگم:d

آقا تورو خدا یکی بیاد بگه از کجا میشه فهمید پینگ کدوم شرکت پایینه این ابجیه من بیچارم کرده:d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,406
نام
Majid
همچینم حال نمیکنیم.تایم اوت داره وحشتناک
اون 10 تومنم پولیه که من میدم بقیشو از حقوق پدرم کم میکنن.
اوه اوه یک 150 تومنی ماهی از حقوق بابات رفته!!
نه؟؟؟
ما تو عمرمون همچین اینرتنتی از راه دور ندیدیم:D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,406
نام
Majid
1721339772.png

يه تست درست و حسابي....
تاحالا ندیده بودم سرعت آپلود دوبرابر سرعت دانلود باشه؟؟؟

---------- نوشته در 06:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:43 PM ارسال شده بود ----------

512 محدود کاراامین ارتباط شیراز
تهران
1721334996.png

پاریس
1721346372.png

چطوره دوستان؟
چرا جای ISP خالیه؟؟؟
اگه پینگ رو میگی که بد نیست ولی باید کمتر از اینا باشه
ولی از نظر سرعت مال من 128 هست از این بیشتر میشه:D

S I G N A L

کاربر سایت
Nov 17, 2010
349
نام
Signal
از کجا میشه فهمید پینگ کدوم شرکت پایینه

سلام
در ایران زمان تاخیر (زمان پینگ) بیشتر به تکنولوژی ای که یه کاربر با استفاده از اون به اینترنت متصل هست ربط داره.
به طور مثال توی تکنولوژی ADSL زمان پینگ داخل شبکه ی کاربر تا مخابرات معمولاً نسبتاً زیاد هست اما توی تکنولوژی های دیگه مثل وایرلس (وای - فای) زمان پینگ داخل شبکه ی کاربر تا مخابرات خیلی کمتر هست که همین موضوع در زمان پینگ کلی تاثیر مستقیم داره....

توی سیستم ADSL هرچه مشترک به مرکز مخابراتی(جایی که DSLAM ها نصب شدند) نزدیک تر باشه کیفیت ارتباط بهتری داره و زمان پینگش هم کمتر هست (زمان پینگ داخل شبکه تا مخابرات)...

نمیشه توی سیستم ADSL مشخص کرد که یه شرکت لزوماً زمان پینگ خوبی داره یا خیر! همه چیز نسبیه و به شرایط ارتباط مشترک بستگی داره.

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
سلام
در ایران زمان تاخیر (زمان پینگ) بیشتر به تکنولوژی ای که یه کاربر با استفاده از اون به اینترنت متصل هست ربط داره.
به طور مثال توی تکنولوژی ADSL زمان پینگ داخل شبکه ی کاربر تا مخابرات معمولاً نسبتاً زیاد هست اما توی تکنولوژی های دیگه مثل وایرلس (وای - فای) زمان پینگ داخل شبکه ی کاربر تا مخابرات خیلی کمتر هست که همین موضوع در زمان پینگ کلی تاثیر مستقیم داره....

توی سیستم ADSL هرچه مشترک به مرکز مخابراتی(جایی که DSLAM ها نصب شدند) نزدیک تر باشه کیفیت ارتباط بهتری داره و زمان پینگش هم کمتر هست (زمان پینگ داخل شبکه تا مخابرات)...

نمیشه توی سیستم ADSL مشخص کرد که یه شرکت لزوماً زمان پینگ خوبی داره یا خیر! همه چیز نسبیه و به شرایط ارتباط مشترک بستگی داره.

وایمکس هم جزو همون وای-فای حساب میشه از نظر پینگ ؟

جای دوستان خالی الان ساعت 11:26 هست 4 دقیقه دیگه میشه 4 ساعت که دارم سعی میکنم ایرانسل رو شارژ ماهیانه کنم :| الانم دارم با شاتل پست میدم ,
صورت ما :| می خوام یه دست CoD بزنم شاتل Fetching نمی کنه :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر