بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
خوب به حال اساسی هم دادن و زدن دانلود از Upload Center ها ( Rapidshare, Hotfile و ... ) رو بستن
و حتی من نمیتونم از سایت هایی مثل Rapidbaz و Parsaspace فایلی دانلود کنم !
ویرایش :
خوب دستشون درد نکنه ظاهرا کلا دانلود رو تعطیل کردن ! من از هیچ سایتی هیچ چیزی نمیتونم دانلود کنم !

آخرین ویرایش:

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
خوب به حال اساسی هم دادن و زدن دانلود از Upload Center ها ( Rapidshare, Hotfile و ... ) رو بستن
و حتی من نمیتونم از سایت هایی مثل Rapidbaz و Parsaspace فایلی دانلود کنم !
ویرایش :
خوب دستشون درد نکنه ظاهرا کلا دانلود رو تعطیل کردن ! من از هیچ سایتی هیچ چیزی نمیتونم دانلود کنم !

من که با Fileserve مشکلی ندارم ولی امروز چنتا اپ خاستم تو MF بکنم نشد!
SS که فیل بود! کی بخیال میشن خدا میدونه :d

• Like
Reactions: taherism

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
اوه من فکر کردم مشکل از ISP خودمه اما انگار...
مثلا اومدم تریلر لانچ یه بازی رو از Eurogamer دانلود کنم ارور میداد ، یا اصلا نمیشد از پرشین گیگ دانلود کرد.
ولی با رپیدباز و مدیافایر مشکلی نداشتم. جیمیل باز نمیشه و وی....پی.....ان هم وصل میشه اما کارنمیکنه!
ای خدا....

• Like
Reactions: hosein me

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
تمام مشکلات شبکه های مجازی + سرور های دانلود + پینگ اغلب شرکت ها به حالت عادی برگشته!
البته هیچ چیز 11 برابر نشده! کما فی ثابق ادامه داره...

الان با 4.2.2.4 پینگ 117 الی 122 میگیرم.

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
تمام مشکلات شبکه های مجازی + سرور های دانلود + پینگ اغلب شرکت ها به حالت عادی برگشته!

11 برابر از چه لحاظ قرار بشه ؟!
سرعت ؟ پینگ ؟ پهنای باند ؟!

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
گفتن قراره پهنای باند رو در این دهه فجر (؟!) 11 برابر کنن! منظور پهنای باند کشور رو!
اگه اینکارو بکنن که بعیده پینگ خیلی بهتر میشه (کمتر میشه) و سرعت ماهم نوسان کمتری پیدا خواهد کرد! (زیاد نمیشه حتی اگه پهنای باند رو 1000 برابر بکنن) چون زیاد کردنش ربطی به پهنای باند مملکت نداره!

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
گفتن قراره پهنای باند رو در این دهه فجر (؟!) 11 برابر کنن! منظور پهنای باند کشور رو!
اگه اینکارو بکنن که بعیده پینگ خیلی بهتر میشه (کمتر میشه) و سرعت ماهم نوسان کمتری پیدا خواهد کرد! (زیاد نمیشه حتی اگه پهنای باند رو 1000 برابر بکنن) چون زیاد کردنش ربطی به پهنای باند مملکت نداره!
امکان داره سرعت دانلود بیشتر بشه ؟!

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
امکان داره سرعت دانلود بیشتر بشه ؟!
نه آقا چه ربطی داره شما سرعتت رو هر چی که تا الان داشتی همونه پهنای باند ربطی به اضافه کردن سرعتت نداره پهنای باند رو افزایش بدن فقط کیفیت کار یکم بهتر میشه

A R A S H

کاربر سایت
Nov 1, 2006
390
نمی دونم چطور میگید درست شده اما اینترنت من سرعتش 768 هست و تو روزای عادی سرعت دانلود بین 80 تا 90 هستش اما الان سرعت دانلود 30 هستش

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی

شبکه مجازی تا دیشب که وصل نمی شد، امروزم که وصل میشه جز home page ـه گوگل هیچ جای دیگه رو باز نمی کنه، در واقع با قطع بودنش تفاوت خاصی نداره. واسه شماها هم اینجوریه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر