بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

mallo

کاربر سایت
Oct 8, 2023
141
تا به حال شده snr دانلودتون با اینکه خط تلفن از کنار برق رد نشده باشه; شب ها بیاد پایین؟ من شاتل و مخابرات و آسیاتک داشتم همشون اینجوری بودن.

• Like
Reactions: .::PUИK::.

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,941
سلام به همه
چرا مودم وضعیتش اینه ؟
ISP من مخابراته
هر وقت اینجوری قندشکن از کار می افته
منم شاتل دارم و مودمم TP-link archer 300 هست و کنترل پنلش دقیقا همینه.الان چند ماهه که اینطوریه و 10 بار هم به پشتیبانی گفتم ولی یا متوجه نمیشن چی میگم یا میگن مشکلی نیست.با قندشکن مشکل ندارم ولی از وقتی اینطوری شده حس میکنم اینترنت یه جوری شده انگار کنده یا پینگش خوب نیست.یه جوری همه چی با دیلی هست حتی دانلود کردن

• Like
Reactions: jjhha

mallo

کاربر سایت
Oct 8, 2023
141
منم شاتل دارم و مودمم TP-link archer 300 هست و کنترل پنلش دقیقا همینه.الان چند ماهه که اینطوریه و 10 بار هم به پشتیبانی گفتم ولی یا متوجه نمیشن چی میگم یا میگن مشکلی نیست.با قندشکن مشکل ندارم ولی از وقتی اینطوری شده حس میکنم اینترنت یه جوری شده انگار کنده یا پینگش خوب نیست.یه جوری همه چی با دیلی هست حتی دانلود کردن
مودم قسمت لاگ نداره؟

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,941
معمولا یه قسمت لاگ دارن تا کارهایی که میکنن رو روش بنویسن. اگه خطایی داشته باشه اونجا هست
پیدا کردم ولی چیز خاصی یا خطای خاصی نزده
به نظرم این از طرف سرویس دهنده هست.احتمالا یه تنظیمات خاصی اعمال کردن که اینطوری شده

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
969
چه وقتایی اینجوری میشه؟
روز که سرکارم شبها این اتفاق میفته
هر چی هست آخرش می رسه به مخابرات هر اتفاقی میفته اونجاست
احتمالا دارن یکاری می کنن

• Like
Reactions: hamid_barca

mallo

کاربر سایت
Oct 8, 2023
141
Packet Lost ندارید؟ ping زیاد میشه ؟
من شب ها مشکل پکت لاست و نوسان سرعت دانلود دارم و سایت ها دیر باز میشن؛ اما صبح که میشه خوبه

• Like

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,941
به نظر منم یه کاری از طرف خودشون میکنن
Packet Lost ندارید؟ ping زیاد میشه ؟
من شب ها مشکل پکت لاست و نوسان سرعت دانلود دارم و سایت ها دیر باز میشن؛ اما صبح که میشه خوبه
نه پکت لاس آنچنانی ندارم ولی مثلا اینترنت که میخواد شروع کنه به دانلود انگار ماشین قدیمی باید هندل بزنه :D
مثلا 30-40 ثانیه هی زور میزنه بعد تازه شروع میکنه به دانلود.همین اتفاق هم تو باز کردن سایتها میفته.بعضی وقتها dns کمک میکنه ولی به طور کل این شرایط هست

بعد همین کندی و دیلی تو بازی هم حس میشه.با وجود اینکه در طول بازی پینگ اکثرا ثابته ولی انگار بازی دیلی داره
حالا نمیدونم اینا ربطی به این قضیه داره یا نه

mallo

کاربر سایت
Oct 8, 2023
141
بعد همین کندی و دیلی تو بازی هم حس میشه.با وجود اینکه در طول بازی پینگ اکثرا ثابته ولی انگار بازی دیلی داره
منم همین مشکل رو توی بازی ها دارم مثلا وقتی میخوام توی کانتر نایف وردارم دوباره قبلیه میاد. همین باعث میشه ببازم. فکر کنم از پکت لاسته چون که جز اون دیگه عامل دیگه ای نیست حد اقل برای بازی; اما برای دانلود فایل رو نمیدونم.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر