بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
شاتل Echo 4Mb/s:

3096403874.png

42335860077791323957.jpg

52120943971006306824.jpg

واقعا در حال حاضر بهترین ISP از نظر ثبات اتصال و سرعت و کیفیت شاتل هست ، از اوایل پاییز تا الان به سختی میتونم بگم 5 بار هم قطعی داشته ! و یا سرعتش افت کرده.هرچند شبانه با خارج خیلی کند میشه ولی با داخل شبانش با روزانش هیچ فرقی نداره و بازی های روز رو من با این سرعت ترجیحا دانلود می کنم چون به صرفه تر هست.

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
شاتل Echo 4Mb/s:

واقعا در حال حاضر بهترین ISP از نظر ثبات اتصال و سرعت و کیفیت شاتل هست ، از اوایل پاییز تا الان به سختی میتونم بگم 5 بار هم قطعی داشته ! و یا سرعتش افت کرده.هرچند شبانه با خارج خیلی کند میشه ولی با داخل شبانش با روزانش هیچ فرقی نداره و بازی های روز رو من با این سرعت ترجیحا دانلود می کنم چون به صرفه تر هست.

شما خوش شانسی ... من الان پینگم در بهترین حالت با 4.2.2.4 270 هستش که از ساعت 11 صبح تا صبح زود روز بعدش میره بالاتر تا 360 به بالا ... دانلود شبانه اش هم ماه پیش یه 2 هفته ای با سرعت 6 داشتم دانلود می کردم ... واقعا این آی اس پی ها مثل تخم مرغ شانسی میمونن ...

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
شما خوش شانسی ... من الان پینگم در بهترین حالت با 4.2.2.4 270 هستش که از ساعت 11 صبح تا صبح زود روز بعدش میره بالاتر تا 360 به بالا ... دانلود شبانه اش هم ماه پیش یه 2 هفته ای با سرعت 6 داشتم دانلود می کردم ... واقعا این آی اس پی ها مثل تخم مرغ شانسی میمونن ...
متاسفانه بله حق با شماست و بسته به ترافیکی که در مراکز مختلف مخابراتیشون وجود داره ممکنه کیفیت فرق کنه.در شهر های بزرگ شاتل زیاد جالب نیست از نظر کیفیت اتصال و شهرستان ها خیلی بهتر هستند (بحث دانلود شبانه از خارج جداست).
من خودم با این سرعت شبی 12-13 گیگ دانلود میکنم.چیزی هم که زیاد سرور داخلی واسه دانلود...

Jupiter Gamer

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,024
نام
Hamed
متاسفانه بله حق با شماست و بسته به ترافیکی که در مراکز مختلف مخابراتیشون وجود داره ممکنه کیفیت فرق کنه.در شهر های بزرگ شاتل زیاد جالب نیست از نظر کیفیت اتصال و شهرستان ها خیلی بهتر هستند (بحث دانلود شبانه از خارج جداست).
من خودم با این سرعت شبی 12-13 گیگ دانلود میکنم.چیزی هم که زیاد سرور داخلی واسه دانلود...

درسته که سرعت با سرور های داخلی نسبتا خوبه ولی آیا به جز نرم افزار و بازی چیزه دیگه ای هم میتونی دانلود کنی از سایت های وطنی ؟؟

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
درسته که سرعت با سرور های داخلی نسبتا خوبه ولی آیا به جز نرم افزار و بازی چیزه دیگه ای هم میتونی دانلود کنی از سایت های وطنی ؟؟
یه راه داره که با خارج هم سرعتت همون بمونه که قبل ها هم اشاره کرده بودم.ولی متاسفانه نمیتونم فاشش کنم.

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
شاتل Echo 4Mb/s:

شما داری از سرویس حجمی شاتل استفاده می کنی یا نامحدود ؟ اگر محدوده که با توجه به پولی که داری می دی مهم نیست سرویس خوبی داشته باشی . اگر نامحدود استفاده می کنی سعی کن به دانلود کردن ادامه بدی تا متوجه بشی شاتل چه شرکت دزد و حروم خوری هست . چون می زن بنت می کنن و تا 3 هفته کلا نتت می ترکه ! زنگم بزنی می گن مدیریت دانلود !!!

به شخصه دیگه از اسیا تک دزد بگیر تا شاتل و ... همرو تست کردم و همشون داغون بودن . امید اخرم 1 مگ نامحدود مخابراته که می گن تو تهران خوب جواب می ده . اونم جواب نده دیگه بیخیال می شم کلا !
Mr.X شما از مخابرات تهران گرفتی 1 مگ رو ؟

s.j-rez

کاربر سایت
Aug 5, 2011
490
نام
ساجد
من از هماراسیستم اینترنت دارم
واقعا مزخرف ترینIsp که حد و مرزی نداره مزخرف بودنش. دوستانی که از اذربایجان قسط خرید اینترنت ازisp هارو دارن توصیه میکنم اکیدا سراغ همارا سیستم نیان. شرکت ماکس نت واقعا در منطقه اذربایجان عالیه.
من 2 سال بود که از همارا اینترنت داشتم و چون کالاف باز بودم سرعت پایینش مشکلی برام نداشت ولی خالا که دوتا هم بازی میکنم سرعتش واقعا مزخرفه. 10 دقیقه یک بار هم افت پینگ شدیدی پیدا میکنه. در حالی که با همین پول که به همارا میدم میتونم به ماکس نت بدم و سرویس مناسب گیمینگ داشته باشم. بد تر از همه پشتیبانی شرکته که نود درصد پشتیبان هاش حتی نمیدونن پینگ و time out چیه و فقط با مفهوم سرعت اشنایی دارن. الان 2 هفتست که درخواست جمع اوری دادم ولی انجام نمیشه.
واقعا متاسفم برای این شرکت

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,173
سلام من اینترنت مخابرات رو دارم اراک چرا اینقدر سرعتها افتضاح شده پینگ خیلی بالا رفته سرعت دانلود هم خیلی پایین اومده کسی نمیدونه برای چیه؟؟

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
سلام من اینترنت مخابرات رو دارم اراک چرا اینقدر سرعتها افتضاح شده پینگ خیلی بالا رفته سرعت دانلود هم خیلی پایین اومده کسی نمیدونه برای چیه؟؟

برای اینکه اینجا ایرانه ! تا قبل انتخابات مخابرات هیچ مشکلی نداشت حالا دیگه اینقدر افتضاه شده همه ملت دارن فحش میدن بهش !

Sepehr47

کاربر سایت
Aug 23, 2010
252
نام
سپهر
شما داری از سرویس حجمی شاتل استفاده می کنی یا نامحدود ؟ اگر محدوده که با توجه به پولی که داری می دی مهم نیست سرویس خوبی داشته باشی . اگر نامحدود استفاده می کنی سعی کن به دانلود کردن ادامه بدی تا متوجه بشی شاتل چه شرکت دزد و حروم خوری هست . چون می زن بنت می کنن و تا 3 هفته کلا نتت می ترکه ! زنگم بزنی می گن مدیریت دانلود !!!

به شخصه دیگه از اسیا تک دزد بگیر تا شاتل و ... همرو تست کردم و همشون داغون بودن . امید اخرم 1 مگ نامحدود مخابراته که می گن تو تهران خوب جواب می ده . اونم جواب نده دیگه بیخیال می شم کلا !
Mr.X شما از مخابرات تهران گرفتی 1 مگ رو ؟
سلام . ببخشید من جواب میدم . من حدودا 3 هفته ای 2 مگ نامحدود مخابرات گرفتم . ( فکر کنم عالم و آدم دیگه فهمیده باشن :d ) سرعتش تا چند روز پیش تو ساعتای شلوغی 100 کیلو بود ولی الان خوب شده و تقریبا همیشه بالای 200 دانلود می کنم . (چشش نزنم :d )

pooyafaraji

کاربر سایت
Aug 13, 2011
401
نام
pooya
اقا نیم ساعته با ip خودم هیچ سایتی باز نمیشه (حتی بازیسنتر) ولی همین که از چیزشکن استفاده میکنم همه سایتا باز میشه نتمم مخابراته کسی میدونه مشکل از چیه؟

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,735
نام
Javad
مخابرات تهران ترکیده. 6 ماهی میشه !
کلا تو ایران 1 روز اینترنت بدون نواسان نداشتم ! :|
2 3 هفته پیش کاری کرده بودن نه iTunes باز میشد نه App Store حالا از دیروز دوباره کار میکنه !

w3x

کاربر سایت
Aug 7, 2012
118
چند ماهه که از مخابرات نت میگیرم ( تهران ) واسه من اکثر موقعه ها خوب بوده دریغ نمیکنم که مخابرات 3 تا کوچه باهامون فاصله داره حالا نمیدونم تاثیر داره یا نه الانم از یه سرور .com دانلود میکنم فول پهنای باند رو استفاده داره میکنه 2 مگ نامحدود speedtest خرابه مگر نه تست میذاشتم روزی 17 گیگ دانلود دارم ( چند وقطه خیلی استیبل تر شده ! )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر