بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
واقعا ازخوب نسخه ای شروع کردی....کشته شدن وسکر تنها یه نقشه و صحنه سازی بود (وسکر قدرت فوق بشری داشت و صحنه ی کشته شدنش به نفعش بود)----لیزا هم دختر جورج ترور معمار عمارت اسپنسر بود که اسپنسر خودش و خانوادشو گروگان میگیره و قربانی آزمایش ها میشن.....مادر لیزا تو این آزمایشها دوام نمیاره و میمیره اما بدن لیزا مقاومت نشون میده و .....
تشکر رفیق یه چیزی تو این تاپیک متوجه شدم
یک نکته ای که این تاپیک داشت اکانت های فیک زیاد و ادعای بلد بودن وفهمیدن از بازیه
امشب resident evil zeroرو شروع میکنم چون این اولین تیمی بود تحقیقاتشو شروع کرد

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
« پست بسیار مهم »

دوستان عزیز ، قبلا فرضیه هام در مورد حضور الکس (ناتالیا) به عنوان آنتاگونیست اصلی RE7 و همچنین دلایلم رو برای حضور ربکا (حتی نه به عنوان پروتاگونیست اصلی) شرح دادم.حالا امروز میخوام یک فرضیه ی دیگه رو براتون مطرح کنم.یک سری دلایلم هم درباره ی ارتباط خانواده ی بیکر و عروسک های داخل Footage و......با الکس مطرح کردم که با انکار و تمسخر عده ای روبرو شد.ولی شکر خدا در تریلر بعدی ، حضورشون در بازی اصلی تایید شد !

همونطور که خودتون در جریانید ، پروتاگونیست اصلی بازی مردی به نام ایتن هست که به دنبال همسرش میگرده.از طرف دیگه بازی اول شخص هست و ما چهره ی پروتاگونیست اصلی بازی رو نمیبینیم.از سوی دیگه کپکام رسما گفته که شما در ادامه ی بازی ، به ارتباط داستان به نسخه های قبلی پی میبرید.به علاوه قبلا هم گفتم که بیلی با توجه به تحت تعقیب بودنش ، قطعا با یک اسم و هویت جعلی داره زندگی میکنه.از طرف دیگه حضور ربکا هم که در بازی محتمل هست.از سوی دیگه اخیرا مشخص شده که چهره ی ایتن در بین عکس های منتشر شده نیست.به علاوه رسما تایید شده که پروتاگونیست اصلی بازی ، یک سوپ هیرو نیست و شرایطش مثل کریس در نسخه ی اول هست که حرفه ای بود ، ولی هنوز مثل نسخه های اخیرش نشده بود.پس با توجه به تمام این مسائل ، آیا به نظرتون ممکن نیست که ایتن همون بیلی باشه؟؟؟؟؟؟؟؟

بازی اول شخصه.پس این امکان وجود داره که ما نه تنها در طول تریلرها ، بلکه حتی در طول خود بازی هم چهره ی ایتن رو نمیبینیم.فقط با شخصی به نام ایتن بازی میکنیم که به دنبال همسرش میگرده.تا اینکه با ربکا روبرو میشه و متوجه میشیم که ربکا اون رو میشناسه.در این صحنست که برای اولین بار ، چهره ی ایتن دیده میشه و ما متوجه میشیم که در تمام طول این مدت ، با بیلی بازی میکردیم !

حتی در تیزر اول بازی هم شخصی رو میبینیم که عکسش توی آب میفته و کلاهی بر سر داره.به طوری که چهره اش تشخیص داده نمیشه.این طرز نمایش دادن ، همیشه برای بازگشته.یعنی اون شخص قطعا یک کاراکتر قدیمی و شناخته شده هست.شخصی که قطعا قهرمان اصلی بازی یا همون ایتن هست.بگذریم از اینکه فرم هیکل و سر اون ، کاملا با بیلی مطابقت داره.نکته ی جالب اینکه همونطور که چهره ی ایتن در اون صحنه (که قطعا صحنه ی ورودش به داستانه) دیده نمیشه ، احتمالا در طی خود بازی هم دیده نمیشه.تا جایی که با ربکا روبرو میشه و هویت اصلیش فاش میشه.براساس این فرضیه اول شخص بودن بازی ، فقط به خاطر ترسناک تر شدن و استفاده از قابلیت VR و.....نیست.بلکه قبل از اینها دلیل داستانی نداره.اصلا برای ورود بیلی و سورپرایز شدن توسط اون ، راهی بهتر از این وجود نداشته.اول شخص شدن بازی برای جلوگیری از هویت اون ، بهترین و هوشمندانه ترین راه ممکن بوده !

حتی این فرضیه ، با گفته ی کپکام مبنی بر اینکه : (در ابتدا داستان ظاهرا جدیده ، ولی در ادامه به ارتباطاتش با گذشته پی میبرد) هم مطابقت کامل داره.چون تنها راه برای عملی شدن این حرف اینه که در ابتدا ظاهرا با یک کاراکتر جدید و در غالب یک داستان جدید بازی کنیم.اما در ادامه بفهمیم که همه چیز طور دیگری بوده و داستان ادامه ی مستقیمی بر گذشته و شخصیت های اون (بیلی ، ربکا و الکس) هست !

امیدوارم که این فرضیه هم براتون جالب بوده باشه و مثل فرضیه های قبلیم در مورد حضور الکس در رولیشنز 2 و زن بودنش و همچنین دخالت مستقیم خانواده ی بیکر و عروسک ها و....در بازی اصلی درست از آب دربیاد.چون در این صورت ، با یک داستان فوق العاده زیبا و ریشه ای طرف هستیم.اگه این فرضیه درست باشه و ایتن همون بیلی باشه ، نه تنها در TGS بلکه در هیچ تریلری تصویری از چهره ی ایتن نخواهیم دید.در غیر این صورت ، دلیلی نداره که چهره ی یک کاراکتر جدید رو نشون ندن.اونم پروتاگونیست اصلی بازی رو.البته این فرضیه رو 100 درصد نگفتم و صرفا به عنوان یک فرضیه ی بسیار محتمل و با دلایل خودم مطرح کردم.حتی در حد 99 درصد احتمال !

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
کاری ندارم به اینکه این فرضیت درست باشه یا نه یا کسی قبولش داره یا نه. کلا خوشم اومد از این فرضیت چون توش امید هست .امید به خراب نشدن بازی و قوی بودنش و این نشانه یه اویل فن واقعی که هیچ وقت قبول نمیکنه که این فرانچیز تموم شده یا اینکه کاپکم باید بی خیالش بشه چون بازی مرده ای هست=D>

Princess Claire

کاربر سایت
Apr 18, 2016
84
نام
Cereza
نظریه جالبی بود
با اینکه خیلی مشابه نظریه دوستم بود و فقط کمی تو جزعیات با هم تفاوت داشتن ، که اون هم بخاطر تفاهم دیدگاه نسبت به داستان
البته دیدگاه من کاملا متفاوته و فرق داره و ...... بماند:D
بگم میگن تنگ نظره:D
بخاطر بهم نریختن نظم تاپیک و مطابق با قوانین نمیتونم دوتا پست پشت سر هم ارسال کنم
واسه همین با (*) متن ها رو جدا کردم
این متنم خطاب به کسی نیست
میخوام نظر بدم
ادعایی هم ندارم
اکانت خودمه و اکانت فیک و ... نیست
من نیم چه فن هم نیستم
زیر خط فنم(همون زیر صفر=)))
پس کسی گیر نده لطفا:D
خب دوستان شایعه شده کریس ردفیلد در این نسخه حضوره داره با اینکه خیلی دوستش دارم ، اما اگر نبود بهتر میشد شاید حرفم مضحک به نظر بیاد اما مثل اینکه اون کانسپ آرتی که من بهش گیر دادم:D و تو چند ارسال قبلم بهش اشاره کردم اصلا بی ربط به RE7 نیست تو همون کانسپ آرت کریس هم بود اگر یادتون باشه خب این نشون دهنده اینکه اون پروژه کنسل شده ، کنسل نشده فقط یکم عوض شده

• Like
Reactions: rainy girl

rainy girl

کاربر سایت
Jul 15, 2016
34
« پست بسیار مهم »

دوستان عزیز ، قبلا فرضیه هام در مورد حضور الکس (ناتالیا) به عنوان آنتاگونیست اصلی RE7 و همچنین دلایلم رو برای حضور ربکا (حتی نه به عنوان پروتاگونیست اصلی) شرح دادم.حالا امروز میخوام یک فرضیه ی دیگه رو براتون مطرح کنم.یک سری دلایلم هم درباره ی ارتباط خانواده ی بیکر و عروسک های داخل Footage و......با الکس مطرح کردم که با انکار و تمسخر عده ای روبرو شد.ولی شکر خدا در تریلر بعدی ، حضورشون در بازی اصلی تایید شد !

همونطور که خودتون در جریانید ، پروتاگونیست اصلی بازی مردی به نام ایتن هست که به دنبال همسرش میگرده.از طرف دیگه بازی اول شخص هست و ما چهره ی پروتاگونیست اصلی بازی رو نمیبینیم.از سوی دیگه کپکام رسما گفته که شما در ادامه ی بازی ، به ارتباط داستان به نسخه های قبلی پی میبرید.به علاوه قبلا هم گفتم که بیلی با توجه به تحت تعقیب بودنش ، قطعا با یک اسم و هویت جعلی داره زندگی میکنه.از طرف دیگه حضور ربکا هم که در بازی محتمل هست.از سوی دیگه اخیرا مشخص شده که چهره ی ایتن در بین عکس های منتشر شده نیست.به علاوه رسما تایید شده که پروتاگونیست اصلی بازی ، یک سوپ هیرو نیست و شرایطش مثل کریس در نسخه ی اول هست که حرفه ای بود ، ولی هنوز مثل نسخه های اخیرش نشده بود.پس با توجه به تمام این مسائل ، آیا به نظرتون ممکن نیست که ایتن همون بیلی باشه؟؟؟؟؟؟؟؟

بازی اول شخصه.پس این امکان وجود داره که ما نه تنها در طول تریلرها ، بلکه حتی در طول خود بازی هم چهره ی ایتن رو نمیبینیم.فقط با شخصی به نام ایتن بازی میکنیم که به دنبال همسرش میگرده.تا اینکه با ربکا روبرو میشه و متوجه میشیم که ربکا اون رو میشناسه.در این صحنست که برای اولین بار ، چهره ی ایتن دیده میشه و ما متوجه میشیم که در تمام طول این مدت ، با بیلی بازی میکردیم !

حتی در تیزر اول بازی هم شخصی رو میبینیم که عکسش توی آب میفته و کلاهی بر سر داره.به طوری که چهره اش تشخیص داده نمیشه.این طرز نمایش دادن ، همیشه برای بازگشته.یعنی اون شخص قطعا یک کاراکتر قدیمی و شناخته شده هست.شخصی که قطعا قهرمان اصلی بازی یا همون ایتن هست.بگذریم از اینکه فرم هیکل و سر اون ، کاملا با بیلی مطابقت داره.نکته ی جالب اینکه همونطور که چهره ی ایتن در اون صحنه (که قطعا صحنه ی ورودش به داستانه) دیده نمیشه ، احتمالا در طی خود بازی هم دیده نمیشه.تا جایی که با ربکا روبرو میشه و هویت اصلیش فاش میشه.براساس این فرضیه اول شخص بودن بازی ، فقط به خاطر ترسناک تر شدن و استفاده از قابلیت VR و.....نیست.بلکه قبل از اینها دلیل داستانی نداره.اصلا برای ورود بیلی و سورپرایز شدن توسط اون ، راهی بهتر از این وجود نداشته.اول شخص شدن بازی برای جلوگیری از هویت اون ، بهترین و هوشمندانه ترین راه ممکن بوده !

حتی این فرضیه ، با گفته ی کپکام مبنی بر اینکه : (در ابتدا داستان ظاهرا جدیده ، ولی در ادامه به ارتباطاتش با گذشته پی میبرد) هم مطابقت کامل داره.چون تنها راه برای عملی شدن این حرف اینه که در ابتدا ظاهرا با یک کاراکتر جدید و در غالب یک داستان جدید بازی کنیم.اما در ادامه بفهمیم که همه چیز طور دیگری بوده و داستان ادامه ی مستقیمی بر گذشته و شخصیت های اون (بیلی ، ربکا و الکس) هست !

امیدوارم که این فرضیه هم براتون جالب بوده باشه و مثل فرضیه های قبلیم در مورد حضور الکس در رولیشنز 2 و زن بودنش و همچنین دخالت مستقیم خانواده ی بیکر و عروسک ها و....در بازی اصلی درست از آب دربیاد.چون در این صورت ، با یک داستان فوق العاده زیبا و ریشه ای طرف هستیم.اگه این فرضیه درست باشه و ایتن همون بیلی باشه ، نه تنها در TGS بلکه در هیچ تریلری تصویری از چهره ی ایتن نخواهیم دید.در غیر این صورت ، دلیلی نداره که چهره ی یک کاراکتر جدید رو نشون ندن.اونم پروتاگونیست اصلی بازی رو.البته این فرضیه رو 100 درصد نگفتم و صرفا به عنوان یک فرضیه ی بسیار محتمل و با دلایل خودم مطرح کردم.حتی در حد 99 درصد احتمال !
خیلی عالی میشه اگه این فرضیه حقیقت پیدا کنه.
مخصوصا اینکه من دوست دارم ربکا توی بازی باشه.

rainy girl

کاربر سایت
Jul 15, 2016
34
نظریه جالبی بود
با اینکه خیلی مشابه نظریه دوستم بود و فقط کمی تو جزعیات با هم تفاوت داشتن ، که اون هم بخاطر تفاهم دیدگاه نسبت به داستان
البته دیدگاه من کاملا متفاوته و فرق داره و ...... بماند:D
بگم میگن تنگ نظره:D
بخاطر بهم نریختن نظم تاپیک و مطابق با قوانین نمیتونم دوتا پست پشت سر هم ارسال کنم
واسه همین با (*) متن ها رو جدا کردم
این متنم خطاب به کسی نیست
میخوام نظر بدم
ادعایی هم ندارم
اکانت خودمه و اکانت فیک و ... نیست
من نیم چه فن هم نیستم
زیر خط فنم(همون زیر صفر=)))
پس کسی گیر نده لطفا:D
خب دوستان شایعه شده کریس ردفیلد در این نسخه حضوره داره با اینکه خیلی دوستش دارم ، اما اگر نبود بهتر میشد شاید حرفم مضحک به نظر بیاد اما مثل اینکه اون کانسپ آرتی که من بهش گیر دادم:D و تو چند ارسال قبلم بهش اشاره کردم اصلا بی ربط به RE7 نیست تو همون کانسپ آرت کریس هم بود اگر یادتون باشه خب این نشون دهنده اینکه اون پروژه کنسل شده ، کنسل نشده فقط یکم عوض شده
اره به نظ ر منم نبود بهتره.ولی اگرم باشه در گیم پلی نیست.ولی در کل حضور کریس در حده یه شایعس.و جایی ندیدم اشاره کنن.تو جایی دیدی؟ فکر کنم توی یوتیوب یکی اینو گفته بود ولی یادم نیست.

• Like
Reactions: Princess Claire

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
فرضیه ها رو ول کنید و بچسبید به آپدیت دمویی که تا چند ساعت دیگه منتشر میشه :D هم میفهمیم اون انگشت چه کاربردی داشته هم چیزهای جدیدی میبینم :-"

اینم یه تصویر جالب که خیلی شبیه امارت های نسخه های کلاسیک هست

29369723710_56e45c3002_z.jpg

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
این چی بود=(( re بود واقعاx_x^#(^یارو با جارو دیوار سوراخ میکرد=)) اینا چجوز زامبیی هستن که حرف میرنن با دسته جارو میزننت اینجوریش دیگه ندیده بودم خیلی هم ترسناک نبود واقعا ناامیدم کرد=((

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
حالا کی گفته اینا زامبی بودن بیشتر به ادمای روان پریش و مجنون از نوع امریکای شباهت داشتن حالا باید ببینین در داستان دلین اینجوری دیوانه شدن اینا چیه

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
حالا کی گفته اینا زامبی بودن بیشتر به ادمای روان پریش و مجنون از نوع امریکای شباهت داشتن حالا باید ببینین در داستان دلین اینجوری دیوانه شدن روان پریش ! ادم !!!! یارو دست اون یکی رو داشت قطع میکرد به این میگن ادم زامبیه دیگه

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
تو اون یکی تاپیک هم گفتم بازی خیلی شبیه به سریال true detective شده تو تریلر های اول اسم لوییزیانا و خونواده گمشده یکم یادآور سریال بود اما این تریلر مخصوصا نمای اولش ، نماد های شیطانی که تو اون دالان بود و خود خانواده بیکر که تو کثافت زندگی می کردن خیلی خیلی کپی شده از سریال .
در مورد وندتا هم امیدوارم طراحی کریس رو حتما تغییر بدن و اینکه زودتر هم ریلیز کنن :D
-----
یه سوال راستی
به نظرتون ارتباطی بین
ethan و 'eatin هست ؟؟؟
وقتی ایتن غذا رو نخورد مارگاریت وحشی شد و شروع کردن به داد زدن
'he is not eatin
he is not ethan ؟؟؟؟؟

نظرتون چیه ؟؟؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر