بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
با تریلر جدید دیگه کاملا معلوم شد قرار هست با چی طرف باشیم. تمام بازی داره فدای VR میشه :|

بنابراین حتی شاید ارزش تهیه کردن هم نداشته باشه چون من دیگه پولی برای خرید vr و نئو و TV 4k ندارم!!!
امیدوارم حداقل از نظر داستانی رزیدنت باشه

من که فکر نکنم حتی اگه شینجی میکامی هم برگرده بتونیم شاهد داستانی به زیبایی نسخه های کلاسیک و شرکت آمبرلا باشیم! چه برسه با این اوضاع!

Sent from my iPhone using Tapatalk

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
کپکام نمیتونه انقد رزیدنت ایول های شماره دار رو پر پر نکنه ؟؟؟
خب همین بازی می تونه یه ip جدید باشه یا اصلا یه اسپین آف
دقیقا به چه امیدی دارن این بازی رو میسازن ؟
فروش بازی امیدوارم به قدری پایین باشه که با عرضه ریمیک 2 ورق به نفع استایل کلاسیک برگرده (البته کلی اما و اگر هست تو این قضیه :( )

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
files-news-resident-evil-7-screens-8%5B40627958cecb3423bed2ce1188c2739f%5D.jpg

این خیلی شبیه موجودات p.t یعنی باید از رو اون هم اسکی میکردن ~X( حتی یه موجود متفاوت هم درست نکردن =((

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
اساتید فقط خواستم یه نکته رو بگم, اینکه این موجودات P.T (البته 1 موجود بود ات نداش :D) توی RE از نسخه ی اول وجود داشته و چون دوربین بازی اول شخص شده معنیش این نیس که از P.T تقلید کردن و کمی تحقیق نشون میده بازی خیلی قبل تر از P.T در حال ساخت بوده. شما اگه به عکسی که از زامبیای قدیمی سری گذاشتم نگا کنی کاملا شباهت دندونا و رنگ پوست و ... رو میتونی ببینی اگه اول شخص در نظر بگیری به شدت شبیهه ضمن اینکه هنوز معلوم نیست این خانوم و آقای عزیز مشکلشون چیه :D یه تئوری اینه که اینا عضو ucorp بودن و تو این نقطه ی دور افتاده آزمایش میکردن و حتی بعد از بین رفتن umbrella اینا چون تو یه منطقه ی به اصطلاح isolated بودن از همه چی بی خبرن و به کارشون ادامه دادن. ولی هیچی معلوم نیست. چیزی که مشخصه اینه که با توجه به تاریخی که کار روی بازی شروع شده و رفرنسایی که از نسخه های قبل درش هست هیچ جوره نمیشه گفت از P.T تقلید کردن.
تریلر جدید بازیم خیلی خوب, همین که بعد از مدت ها میتونه استرس و ترس بده اونم با یه تریلر, یه حرف جدیدی جز بکش برو و جلو داره و چیز زیادیم رااجع به داستانش نمیدونیم یجور نعمته. تو بدترین حالت 3-4 لول بهتر از 5 و 6 میشه :D
Resident-Evil-Xbox-One-Zombie.jpg

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
یه چیز براتون عجیب نیست؟ حالت اول شخص بهشون اجازه میده هویت کرکتر اصلی رو پنهان کنن و نبود کات سین هم باعث میشه اتفاقات رو از دریچه چشم کرکتر اصلی ببینین ولی خودش رو نه!

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
اساتید فقط خواستم یه نکته رو بگم, اینکه این موجودات P.T (البته 1 موجود بود ات نداش :D) توی RE از نسخه ی اول وجود داشته و چون دوربین بازی اول شخص شده معنیش این نیس که از P.T تقلید کردن و کمی تحقیق نشون میده بازی خیلی قبل تر از P.T در حال ساخت بوده. شما اگه به عکسی که از زامبیای قدیمی سری گذاشتم نگا کنی کاملا شباهت دندونا و رنگ پوست و ... رو میتونی ببینی اگه اول شخص در نظر بگیری به شدت شبیهه ضمن اینکه هنوز معلوم نیست این خانوم و آقای عزیز مشکلشون چیه :D یه تئوری اینه که اینا عضو ucorp بودن و تو این نقطه ی دور افتاده آزمایش میکردن و حتی بعد از بین رفتن umbrella اینا چون تو یه منطقه ی به اصطلاح isolated بودن از همه چی بی خبرن و به کارشون ادامه دادن. ولی هیچی معلوم نیست. چیزی که مشخصه اینه که با توجه به تاریخی که کار روی بازی شروع شده و رفرنسایی که از نسخه های قبل درش هست هیچ جوره نمیشه گفت از P.T تقلید کردن.
تریلر جدید بازیم خیلی خوب, همین که بعد از مدت ها میتونه استرس و ترس بده اونم با یه تریلر, یه حرف جدیدی جز بکش برو و جلو داره و چیز زیادیم رااجع به داستانش نمیدونیم یجور نعمته. تو بدترین حالت 3-4 لول بهتر از 5 و 6 میشه :D
View attachment 64166
هر کی نظر خودش داره شما یه نظر داری من هم یک نظرخودم یه موجود این همین با همین رنگ پوست و دندون دیدم تو p.t ولی بهث دربارش به جایی نمیرسه و فایده ای نداره بهتره زیاد گندش نکنیم:-"

COH master

کاربر سایت
Oct 29, 2011
544
نام
علیرضا
تریلر رو الان دیدم

به عنوان یه بازی ترسناک و استرس زا اول شخص عالیه

به عنوان یه رزیدنت اویل اونم شماره دار از فحش ناموس واسم بدتره :|

دقیقا.....استرس و ترس بازی بازی خیلی خوبه اما رزیدنت ایول بودنش هنوز جای شک داره !!!!!!!

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
شماره جدید که داره زمستان میاد خیلی خفنه

امیدوارم کرک بشه و 5 6 ماه تو نم نمونیم

فقط زامبی های بازی کجاست ؟

فضاش یکم شبیه EVIL WITHIN هست . (اسمشو درست نوشتم ؟!)

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
چه فایده وقتی با کیبورد بهینه نکردن و ماوس هم که کلن هیچی!
گفتن که باید دسته وصل کرد به PC که من حوصله اش رو نداشتم (درد سر های خودش رو داره) و ترجیح دادم روی ps4 تجربه ی کامل اش رو داشته باشم

مگه نمی شه با موس و کیبورد بازی کرد ؟؟؟؟

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
مگه نمی شه با موس و کیبورد بازی کرد ؟؟؟؟

اونی که من داشتم برای PC ‌کلن ماوس رو نمیشناسه و باهاش کار نمی کرد
کیبورد رو میشناسه ولی اصلن بهینه سازی نکردن طبق استاندارد های PC و در نمایش بازی هم مثلن به جای shift می نویسه 5!! یعنی اولش خیلی سخته تا بفهمی اصلن کدوم دکمه رو باید بزنی!!!
و بعدش هم همه ی دکمه ها رو یاد بگیری ، استاندارد نیست

• Like
Reactions: kamyy

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
اونی که من داشتم برای PC ‌کلن ماوس رو نمیشناسه و باهاش کار نمی کرد
کیبورد رو میشناسه ولی اصلن بهینه سازی نکردن طبق استاندارد های PC و در نمایش بازی هم مثلن به جای shift می نویسه 5!! یعنی اولش خیلی سخته تا بفهمی اصلن کدوم دکمه رو باید بزنی!!!
و بعدش هم همه ی دکمه ها رو یاد بگیری ، استاندارد نیست

فکر کنم این شماره با توجه به این که پیشرفت های زیادی در صنعت گیم بوده و برای کسب سود بیشتر برای PC بازها هم بهینه کردند .
داره برای کامپیوتر ارایه می شه . باید بهینه باشه . اول شخص هم هست . بدون موس نمی شه

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
داره برای کامپیوتر ارایه می شه . باید بهینه باشه . اول شخص هم هست . بدون موس نمی شه

داداش شما ورژن 7 رو دارید می گید؟!
اون مطلبی که از من نقل قول کردید مربوط به RE 4 بود ، چیزهایی هم که گفتم درباره ی 7 نبود!
بله ، از نسخه ی 5 به بعد بهینه سازی کامل و خوب انجام شده برای کیبورد و ماوس

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
داداش شما ورژن 7 رو دارید می گید؟!
اون مطلبی که از من نقل قول کردید مربوط به RE 4 بود ، چیزهایی هم که گفتم درباره ی 7 نبود!
بله ، از نسخه ی 5 به بعد بهینه سازی کامل و خوب انجام شده برای کیبورد و ماوس

آره . منظورم شماره 7 هست که زمستان می آید

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,169
باید اعتراف کنم بعد از این تریلر جدید کمی از بازی ناامید شدم، چون دقیقا اون چیزی که توی ذهنم انتظار داشتم نبود. اما بنظرم هنوز برای قضاوت زوده. ما هنوز چیزی از کمبت بازی ندیدم. اما انصافا اتمسفر مثل دموی قبلی عالی بود و حتی ایندفعه ترسناک تر و دلهره اور تر بود، چون اینبار شما یه دشمن مثل نمسیس داشتید که مدام تعقیبتون میکرد. البته همه کس از این سبک hide & seek خوششون نمیاد. فضای اون خونه و اون عروسک بعلاوه خود پیرزن منو دقیقا یاد اتمسفر REmake و کلبه و مخفیگاه لیزا انداخت. هر چند شاید ایده اش مثل REmake خیلی جالب بنظر نرسه و بگن کپی بازی هایی مثل outlast یا amnesia هست.

من فقط نمیتونم بفهمم چرا تیم بازی دارند اینقدر روی اتمسفر و فضای بازی تاکید میکنند و چیزی از گیم پلی و کمبت بازی اصلی نشون نمیدن و فعلا فقط به این اصطلاح نوارهای VHS که داخل بازی پیدا میشه اکتفا میکنند. منظورم اینه که خیلی از فن ها الان دارن از نبود کمبت شکایت میکنند و بازی به یه walking simulator متهم میکنند، در حالیکه فبلا وجود کمبت و خیلی دیگه از المان های اساسی سری تایید شده. از طرز صحبت کردن این فن ها میشه فهمید واقعا اطلاعی از این موضوع ندارند. مسخره تر از اون اینه که کپکام هر دفعه عکس یه شاتگان رو منتشر میکنه اما چیزی ازش داخل خود بازی نشون نمیده و باز با نشون دادن یه تریلر بی ربط باعث میشه صدای فن ها بیشتر در بیاد. انگار که تیم مارکتینگ کپکام اصلا به این فیدبک ها توجهی نمیکنه. البته شاید واقعا منتظر لحضه مناسب هستند تا همه چیز رو نشون بدن. بهر حال امیدورام توی تریلر بعدی این طلسم شکسته بشه و فن ها تا حدودی اروم کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر