بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,169
کسی اینجا فکر میکنه این انیمیشن جدید مثل RE7 از VR استفاده کنه؟
من داشتم به شباهت ها و ارتباط هایی که ممکنه این دو تا داشته باشن فکر میکرم و با وجود اینکه احتمالا از نظر داستانی ربط زیادی بهم ندارند، اما ما از قبل میدونیم هر دو یه لوکیشن بزرگ و سربسته یعنی یه عمارت متروکه و همینطور یه تم مشترک دارند و روی یه چیز یعنی Horror تمرکز میکنند( خب برای انیمیشن احتمالا کمتر) که برای VR ایده ال هست.
بنابراین اگر انیمیشن قبل از RE7 بیاد و به هر طریقی با بازی ارتباط داشته باشه، این فرصت خیلی خوبی برای کپکام هست که بخواد با VR هم برای RE7 تبلیغ کنه و هم فروش انیمیشن رو بالا ببره. یعنی با یه تیر دو نشون بزنه.

Sent from my SM-T285 using Tapatalk

• Like
Reactions: Democracy

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
کسی اینجا فکر میکنه این انیمیشن جدید مثل RE7 از VR استفاده کنه؟
من داشتم به شباهت ها و ارتباط هایی که ممکنه این دو تا داشته باشن فکر میکرم و با وجود اینکه احتمالا از نظر داستانی ربط زیادی بهم ندارند، اما ما از قبل میدونیم هر دو یه لوکیشن بزرگ و سربسته یعنی یه عمارت متروکه و همینطور یه تم مشترک دارند و روی یه چیز یعنی Horror تمرکز میکنند( خب برای انیمیشن احتمالا کمتر) که برای VR ایده ال هست.
بنابراین اگر انیمیشن قبل از RE7 بیاد و به هر طریقی با بازی ارتباط داشته باشه، این فرصت خیلی خوبی برای کپکام هست که بخواد با VR هم برای RE7 تبلیغ کنه و هم فروش انیمیشن رو بالا ببره. یعنی با یه تیر دو نشون بزنه.

Sent from my SM-T285 using Tapatalk
بعید هست انمیشن به این RE 7 ربطی داشته باشه. اون داستان خودش رو داره

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
من تو استیم یه تخفیف اساسی خورد خریدمش :-"

چه فایده وقتی با کیبورد بهینه نکردن و ماوس هم که کلن هیچی!
گفتن که باید دسته وصل کرد به PC که من حوصله اش رو نداشتم (درد سر های خودش رو داره) و ترجیح دادم روی ps4 تجربه ی کامل اش رو داشته باشم

مگه گیرز آف وار ک ارزش پیش خرید داشته باشه؟؟؟اما اکانتیش میچسبه!

وقتی که قصد خرید دیجیتالی یک بازی از استور 100 درصد باشه ، پیش خرید چه اشکالی داره
تا الآن تمام رزیدنت اویل ها که برای ps4 اومدن رو اینطور خریدم چون نمی تونستم تا اومدن نسخه ی فیزیکی صبر کنم!

Sent from my iPhone using Tapatalk

آخرین ویرایش:

Forza 6

کاربر سایت
Apr 15, 2016
322
بچه ها ی کشف جدید!
ب نظرتون اون انگشت مال جیک بیکر نیست؟
شاید جیک ی انگشت نداره و از این ب عنوان کلید استفاده میکنه.
اگه دقت کرده باشید تو همه رزیدنت ها وقتی میخوایم ی دری رو باز کنیم(البته درهای مهم ) یکی از باسهای بازی رو میشه!
حالا ک ما تو ی عمارت گیر افتادیم من مطمئنم اون کلید همون انگشت هست و باس اون عمارت جیک بیکر

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
بچه ها اصلا به RE7 امیدی نداشته باشید.حداقل از لحاظ داستانی !

گفتن بازی هیچ کات سینی نداره.بخش اعظم داستان هر نسخه از سری RE ، در غالب کات سین های اون روایت میشه.حتی RE6 هم با وجود داستان بی اهمیت و افتضاحش ، تقریبا 4 ونیم ساعت کات سین داشت.به قول علی ، اصلا کل خوبی بازیش همین بود.بعد حالا یک RE بدون کات سین؟؟؟؟؟؟؟حتی تصورش هم غیر ممکنه !!!!!!!!!

پس فقط با یک بازی طرفیم که قراره یک تقلید صرف یا بهتر بگم کپی از P.T باشه و فروشی که قرار بوده نصیب اون بشه رو از آن خودش کنه.شاید حتی همه با نظر من مخالف باشن.ولی این فقط نظر منه !

من فقط منتظرم تا اون فرضیاتم در مورد داستان درست از آب دربیاد.چون به شدت مشتاقم ببینم که چطور میخوان اون مسائل مهم داستانی رو بدون کات سین روایت کنند؟؟؟؟؟؟یا این توصیفات ، فلش بک هم که کلا مالیده !!!!!!!

متاسفانه همونطور که از تیزر و دموی بازی و حتی مصاحبه ها هم مشخص بود ، تمرکز بازی فقط و فقط بر روی ترس هست و بس (اونم از نوع P.T).نه داستان و نه هیچ چیز دیگه !!!!!!!

آخرین ویرایش:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین

گفتن بازی هیچ کات سینی نداره.بخض اعظم داستان هر نسخه از سری RE ، در غالب کات سین های اون روایت میشه.حتی RE6 هم با وجود داستان بی اهمیت و افتضاحش ، تقریبا 4 ونیم ساعت کات سین داشت.به قول علی ، اصلا کل خوبی بازیش همین بود.بعد حالا یک RE بدون کات سین؟؟؟؟؟؟؟حتی تصورش هم غیر ممکنه !!!!!!!!!

پس فقط با یک بازی طرفیم که قراره یک تقلید صرف یا بهتر بگم کپی از P.T باشه و فروشی که قرار بوده نصیب اون بشه رو از آن خودش کنه.شاید حتی همه با نظر من مخالف باشن.ولی این فقط نظر منه !

من فقط منتظرم تا اون فرضیاتم در مورد داستان درست از آب دربیاد.چون به شدت مشتاقم ببینم که چطور میخوان اون مسائل مهم داستانی رو بدون کات سین روایت کنند؟؟؟؟؟؟یا این توصیفات ، فلش بک هم که کلا مالیده !!!!!!!

متاسفانه همونطور که از تیزر و دموی بازی و حتی مصاحبه ها هم مشخص بود ، تمرکز بازی فقط و فقط بر روی ترس هست و بس (اونم از نوع P.T).نه داستان و نه هیچ چیز دیگه !!!!!!!
موافقم توهین به طرفدارای این بازی نباشه ولی به نظرم re بعد از نسخه چهارم دیگه مرد این re7 کپکام درباره سبکش یه چیز گفته که تو تقلید از رو p.t ضایع نشه :-"

• Like
Reactions: Nima Redfield

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين

گفتن بازی هیچ کات سینی نداره.بخض اعظم داستان هر نسخه از سری RE ، در غالب کات سین های اون روایت میشه.حتی RE6 هم با وجود داستان بی اهمیت و افتضاحش ، تقریبا 4 ونیم ساعت کات سین داشت.به قول علی ، اصلا کل خوبی بازیش همین بود.بعد حالا یک RE بدون کات سین؟؟؟؟؟؟؟حتی تصورش هم غیر ممکنه !!!!!!!!!

اگرچه در گذشته بازی هایی مثل سری half life داشتیم که بدون کات سین، مؤفق بودن اما برای RE که از اول کات سین داشته و بخش بزرگی از اون ها خاطره ی خوب شدن برای فن ها (خیلی از همین کات سین های ریمیک ، زیرو، 5 و حتی 6 همین الآن در ذهن من هستند اونقدر تأثیر گذار ساخته شده بود)
نمی تونه پدیده ی جالبی باشه !

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,169
یعنی قراره خط داستانی بازی یه چیزی مثل Dead Space 1 بشه که همه چیز بصورت ریل تایم اتفاق میافتاد و هیچ کات سنسی وجود نداره؟ اگر اینطور باشه باید بگم من که زیاد مشکلی باهاش ندارم، چونکه بنظرم به یه تجربه واقعی تر و بهتر از بازی کمک میکنه و باعث میشه بازیکن درک بهتری از اتفاقات داخل بازی داشته باشه. یعنی بنظرم روی pacing بازی تاثیر بسزایی میتونه داشته باشه. من که واقعا از DS1 لذت بردم. هر چند ممکنه ارزش دوباره بازی کردن رو پایین بیاره و اگر بازی رو خوب طراحی نکرده باشن منجر به خسته کننده شدن بازی بشه که امیدوارم اینطور نباشه.

در کل من نگرانیتون بابت داستان رو درک میکنم و اینکه از این لحاظ میتونه چه تاثیری روی روایت داستان داشته باشه. اما بنظرم یکم زیادی نسبت به این قضیه حساس شدید، چون نمیفهمم نداشتن کات سنس چه ربطی به بقیه جنبه های بازی مثل گیم پلی داره و چطور باعث خراب شدن اونها میشه.

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
کوجیما بیچاره خودش بخاطر بعضی مشکلات نتونست اون بازی خفنو بسازه حالا کپکام زد و اون ایده رو هاپولی کرد...:D به هر حال من سری Re رو با کات سین هاش بیشتر ترجیح میدم هنوز اون کات سین های خفن سری کلاسیک یادمون نرفته بخاطرشون شونصد بار بازیو میرفتیم تا دوباره ببینیمشون:D

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
یعنی قراره خط داستانی بازی یه چیزی مثل Dead Space 1 بشه که همه چیز بصورت ریل تایم اتفاق میافتاد و هیچ کات سنسی وجود نداره؟ اگر اینطور باشه باید بگم من که زیاد مشکلی باهاش ندارم، چونکه بنظرم به یه تجربه واقعی تر و بهتر از بازی کمک میکنه و باعث میشه بازیکن درک بهتری از اتفاقات داخل بازی داشته باشه. یعنی بنظرم روی pacing بازی تاثیر بسزایی میتونه داشته باشه. من که واقعا از DS1 لذت بردم. هر چند ممکنه ارزش دوباره بازی کردن رو پایین بیاره و اگر بازی رو خوب طراحی نکرده باشن منجر به خسته کننده شدن بازی بشه که امیدوارم اینطور نباشه.

در کل من نگرانیتون بابت داستان رو درک میکنم و اینکه از این لحاظ میتونه چه تاثیری روی روایت داستان داشته باشه. اما بنظرم یکم زیادی نسبت به این قضیه حساس شدید، چون نمیفهمم نداشتن کات سنس چه ربطی به بقیه جنبه های بازی مثل گیم پلی داره و چطور باعث خراب شدن اونها میشه.

بله دوست عزیز.شاید نبود کات سین به گیم پلی و سبک بازی لطمه ای نزنه و حتی جالبترش کنه ، ولی بدون شک داستان رو نابود خواهد کرد.حداقل برای رزیدنت اویل اینطوریه.راحت بگم.رزیدنت اویل بدون کات سین ، یعنی رزیدنت اویل بدون داستان.چطوری میشه بدون کات سین ، بخش های مربوط به آنتاگونیست بازی یا سایر مسائل مربوط به پشت پرده ی داستان رو روایت کرد؟همه چیز که جلوی چشم کاراکتر اصلی اتفاق نمیفته.....بیخیال.حتی تصورش هم غیر ممکنه !

تنها حالتی که به ذهن میرسه اینه که اینا کلا فقط تمرکزشون روی ترس بوده و داستان رو کلا گذاشتن کنار که در این صورت کلا تکلیف بازی مشخصه !

مگر اینکه این مسئله کلا شایعه بوده باشه و بازی مثل سابق ، پر از کات سین های داستانی باشه !

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
مگر اینکه این مسئله کلا شایعه بوده باشه و بازی مثل سابق ، پر از کات سین های داستانی باشه !

شاید شایعه باشه ولی به احتمال قوی همین طوره چون به اون سبک ‌‌و اول شخص بودن میخوره که بدون کات سین باشه
وقتی اولین بار فهمیدم اول شخصه واکنش منفی نداشتم و گذاشتم پای نوآوری اجباری برای بازی و اینکه : ۱-گیم پلی سوم شخص و جدید که از 4 شروع شده بود در ورژن 6 از نظر توسعه به کمال رسیده بود و از طرفی اکشن زیاد در اون حد باعث انتقاد (به خصوص فن های قدیم ) شد-اگر چه از نظر من مشکل 6 فقط مربوط به داستان هست و گیم پلی جذابی داره در نوع خودش
۲- برگشت به اون سبک کلاسیک با وجود تمام مؤفقیتی که داشت برای این نسل و زمان غیر ممکنه و فقط باید در خاطره ها دنبالش گشت! (به همین دلیله من دوست دارم ریمیک نسخه های 2,3 همون کلاسیک باشه تا تنها فرصت های ممکن دیدار دوباره ی اون سبک از بین نره)
ولی الآن که دارم فکر می کنم از این میترسم که دلیل اصلی اینا نبوده و دلیل اول و آخر VR باشه و رزیدنت رو فدای vr کرده باشن مثلن همین که کات سین نداره ، شاید داستان رو با همین حالت هم خوب بسازن! منتهی بگن باید برای لذت بیشتر که از کات سین ها هم زیاد تره حتمن vr رو تهیه کنید تا روایت داستان و غیره رو خوب درک کنید!
(یعنی سیاست تحمیلی برای فروش بیشتر vr و البته کنسول جدید سونی)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر