بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Princess Claire

کاربر سایت
Apr 18, 2016
84
نام
Cereza
خیلی زحمت کشیدید واقعا
هر چی خودمون میدونستیم و باز گو کردید
اوههههههههههههه
این همه وقت گذاشتید واسه اینکه بگید اون دختر تو بازی ناتالیا(الکس)
خوب این از اولشم معلوم بود ناتالیاست
من حتی قبل اینکه تیزر بازی عرضه بشه این و میدونستم
حتی تو وبلاگم قبل از اینکه پست هاش پاک بشه این و نوشته بودم که داستان RE7 راجب ناتالیاست
نیاز به فکر نداشت
کافی بود کاسپ آرتی که قبلا کپکام نشون داده بود و ی نگاه مینداختید
والله منم هر روز بیام ی تز جدید بدم معلومه یکیش درست از آب در میاد
IQ کپکام 3000 نیست که نشه کارهاش و حدس نزد
مخصوصا که تیرز ، تیشرت و دمو بازی پر سرنخه
مثل این عکس که جزو کشفیات خودم بود
9cr20a2hkti7bbhcwjjn.png

من خودم نویسنده هستم
تو داستان هام همیشه برای خواننده ها سر نخ میذارم تا داستان و حدس بزنن
همون کاریکه نویسنده کپکام میکنه
ذهن نویسنده ها مثل همه
واسه همین حدس زدن هم کار سختی نیست
این کانسپ آرتی که خیلی وقت پیش پخش شد به اسم کانسپ آرت RE7
c19qczgfmytc5xc7l2b5.jpg

البته پروژه اش مال قبل از معرفی RE6 بوده
من این و بعد از معرفی REV2 و دیدم و همون اول هم متوجه شدم که داستان راجب ناتالیا(اکس)
اگر دقت کنید میبیند که دختر داخل کانسپ آرت کاملا شکل دختر داخل تیزر
k79o10ahr2ekz7aalhwu.jpg

48egyqztxpefrup93zzs.jpg

cvthbdat3o8g8mcre1co.jpg

با توجه به این عکس هم قرار بوده شخصیت های اصلی داستان اینبار کریس و جیل باشن
w3h37xj7elzyz05bf2n3.jpg

درسته شکلشون نیستن اما تایید شده بود که خود کریس و جیل هستن با ظاهری جدید
البته کپکام خیلی طول نکشید که گفت پروژه کنسل شده
اما در اصل پروژه موقتا کنسل شده بوده
احتمالا بازی مثل RE6 اکشن بوده ، این و از تصویر بالا هم میشد حدس زد
کپکام موقتا کنسلش کرده تا داستان و فضای بازی و تغییر بده
دوربین و از سوم شخص به اول شخص بیاره
بازی و کاملا ترسناک کنه و اکشن و ازش حذف کنه
شخصیت ها رو عوض کنه و.........
بله
اما حدسیات من راجب RE7B-)
48egyqztxpefrup93zzs.jpg

از نظر من با توجه با این عکس ها بازی فلش بک هایی داره
اما نه راجب خود ناتالیا ، راجب الکس
همونطور که میدونید حافظه و افکار الکس کاملا به ناتالیا انتقال پیدا کرده
پس اگر فلش بکی باشه راجب خاطرات الکس که ناتالیا ناخواسته واردشون میشه
مثل اینکه داری تو ذهن کسی قدم میذاری و خاطره اش و دوباره تجربه میکنی
احتمالا ناتالیا هم تو خاطرات الکس قدم میذاره و با اسپنسر و آلبرت آشنا میشه
شایعه برگشتن آلبرت و اسپنسر احتمال قوی حقیقت داره ، اما نه در زمان فعلی داخل داستان
در ذهن ناتالیا که الان تحت کنترل الکس وسکره
تو خیلی از انیمه ها و بازی های ساخت ژاپن این موضوع رفتن به خاطره کسی و اون از نزدیک تجربه کردن وجود داره
RE7 هم از این قائده مستثنا نیست
اما راجب شخصیت ها و این که کی میتونه باشه معلوم نیست
با مخفی کاری هایی کپکام صد در صد ی شخصیت آشنا داخل بازی قرار داره که تا عرضه کامل بازی هم مطمئنن کپکام صداش و در نمیاره تا طرفدارها درست وسط بازی متوجه ش بشن

مرسی از توجه تون:Rose:

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
خیلی زحمت کشیدید واقعا
هر چی خودمون میدونستیم و باز گو کردید
اوههههههههههههه
این همه وقت گذاشتید واسه اینکه بگید اون دختر تو بازی ناتالیا(الکس)
خوب این از اولشم معلوم بود ناتالیاست
من حتی قبل اینکه تیزر بازی عرضه بشه این و میدونستم
حتی تو وبلاگم قبل از اینکه پست هاش پاک بشه این و نوشته بودم که داستان RE7 راجب ناتالیاست
نیاز به فکر نداشت
کافی بود کاسپ آرتی که قبلا کپکام نشون داده بود و ی نگاه مینداختید
والله منم هر روز بیام ی تز جدید بدم معلومه یکیش درست از آب در میاد
IQ کپکام 3000 نیست که نشه کارهاش و حدس نزد
مخصوصا که تیرز ، تیشرت و دمو بازی پر سرنخه
مثل این عکس که جزو کشفیات خودم بود
9cr20a2hkti7bbhcwjjn.png

من خودم نویسنده هستم
تو داستان هام همیشه برای خواننده ها سر نخ میذارم تا داستان و حدس بزنن
همون کاریکه نویسنده کپکام میکنه
ذهن نویسنده ها مثل همه
واسه همین حدس زدن هم کار سختی نیست
این کانسپ آرتی که خیلی وقت پیش پخش شد به اسم کانسپ آرت RE7
c19qczgfmytc5xc7l2b5.jpg

من این و بعد از معرفی REV2 و دیدم و همون اول هم متوجه شدم که داستان راجب ناتالیا(اکس)
اگر دقت کنید میبیند که دختر داخل کانسپ آرت کاملا شکل دختر داخل تیزر
k79o10ahr2ekz7aalhwu.jpg

48egyqztxpefrup93zzs.jpg

cvthbdat3o8g8mcre1co.jpg

با توجه به این عکس هم قرار بوده شخصیت های اصلی داستان اینبار کریس و جیل باشن
w3h37xj7elzyz05bf2n3.jpg

احتمالا بازی مثل RE6 اکشن بوده ، این و از تصویر بالا هم میشد حدس زد
کپکام موقتا کنسلش کرده تا داستان و فضای بازی و تغییر بده
دوربین و از سوم شخص به اول شخص بیاره
بازی و کاملا ترسناک کنه و اکشن و ازش حذف کنه
شخصیت ها رو عوض کنه و.........
بله
اما حدسیات من راجب RE7B-)
48egyqztxpefrup93zzs.jpg

از نظر من با توجه با این عکس ها بازی فلش بک هایی داره
اما نه راجب خود ناتالیا ، راجب الکس
همونطور که میدونید حافظه و افکار الکس کاملا به ناتالیا انتقال پیدا کرده
پس اگر فلش بکی باشه راجب خاطرات الکس که ناتالیا ناخواسته واردشون میشه
مثل اینکه داری تو ذهن کسی قدم میذاری و خاطره اش و دوباره تجربه میکنی
احتمالا ناتالیا هم تو خاطرات الکس قدم میذاره و با اسپنسر و آلبرت آشنا میشه
شایعه برگشتن آلبرت و اسپنسر احتمال قوی حقیقت داره ، اما نه در زمان فعلی داخل داستان
در ذهن ناتالیا که الان تحت کنترل الکس وسکره
تو خیلی از انیمه ها و بازی های ساخت ژاپن این موضوع رفتن به خاطره کسی و اون از نزدیک تجربه کردن وجود داره
RE7 هم از این قائده مستثنا نیست
اما راجب شخصیت ها و این که کی میتونه باشه معلوم نیست
با مخفی کاری هایی کپکام صد در صد ی شخصیت آشنا داخل بازی قرار داره که تا عرضه کامل بازی هم مطمئنن کپکام صداش و در نمیاره تا طرفدارها درست وسط بازی متوجه ش بشن

مرسی از توجه تون:Rose:

نریمان جان ، با اجازه.سعی میکنم خیلی محترمانه و منطبق با قوانین سایت جواب بدم !

دوست عزیز ، اگه علاقه ای به نظرات من ندارید و دوست ندارید حمایت کنید ، دلیلی هم نداره که خراب کنید.میتونستید جواب ندید.یکجوری هم خیلی طبیعی آخر پستتون نوشتین ممنون از توجهتون و عکس گل و بلبل گذاشتین که انگار نه انگار این رفتار رو کردین.خیلی با خونسردی و حق به جانب.جالب بود برام !

منم الآن میتونستم با پست شما همین کار رو بکنم و در جواب فرضیه هاتون ، هزار تا چیز بگم.ولی نیازی ندارم که با خراب کردن یکی دیگه ، خودم رو توی چشم بیارم !

چیزهایی که خودتون میدونستید رو بازگو کردم؟از اول هم معلوم بود که ناتالیاست؟اولا خواهشا جمع نبندید.اینکه شما میدونستید ، دلیل نمیشه که بقیه هم میدونستند.من پست رو که فقط برای شما ننوشتم.همین الآنش هم 90 درصد مردم با اینکه ناتالیا حضور داره مخالفند.پس دلیل نمیشه چون شما میدونستید ، من این مسائل رو توضیح ندم.شما تنها خواننده ی این تاپیک نیستید.علاوه بر اینکه شما اگه قبلا فرضیاتتون رو هر جایی مطرح کردین ، ربطی به اینجا نداره.این تاپیک و کلا این سایت ، خوانندگان خاص خودش رو داره.من هم اولین کسی بودم که این مسائل رو اینجا مطرح کردم.دلیل نمیشه چون شما توی یک سایت دیگه نوشته بودین ، دیگه هیچکس هیچ جا حق اظهار نظر نداشته باشه یا هر کسی که نوشت ، یعنی از روی شما نوشته.به علاوه حتی اگه (به فرض محال) هزار نفر دیگه هم گفته باشن ، باز هم دلیلی نداره که من و بقیه نظراتمون رو مطرح نکنیم.مسابقه که نیست.همه میدونند که این مطالب رو من اولین بار ، توی این تاپیک نوشتم.حالا اگه صد نفر دیگه بعد من بیان ادعا کنن که ما یک ماه قبل از تو این مسائل به فکرمون رسیده یا مثلا توی فلان سایت دیگه مطرح کردیم ، دیگه مشکل من نیست !

شما قبل از دیدن تیزر گفتید ناتالیا هست؟خودتون نویسنده هستید؟خب آفرین.امیدوارم موفق باشید.ولی اگه قرار به مطرح کردن این چیزا باشه ، پس بنده هم قبل از اینکه حتی اولین تریلر رولیشنز 2 بیاد و وقتی که هنوز کانسپت تریلر بازی اومده بود ، نه تنها صراحتا و با یقین 100 درصد اعلام کردم که آنتاگونیست بازی الکس هست ، بلکه جنسیتش رو هم صراحتا مشخص کردم و حتی توی همون کانسپت تریلر هم شناساییش کردم و مول موها و رنگ لباسش رو هم با دلیل گفتم.اونم وقتی که هنوز حتی حضور کلیر هم توی بازی تایید نشده بود.تازه شما وقتی فرضیه ی حضور ناتالیا در 7 رو مطرح کردید که دقیقا توی بازی قبلی ناتالیا بود و سرنوشتش هم طوری بود که مشخص بود قراره ادامه پیدا کنه.ولی من وقتی از حضور الکس در رولیشنز 2 حرف زدم که هنوز اصلا چنین کاراکتری وارد داستان سری نشده بود و صرفا در حد یک اسم در چند تا فایل بود.اما آیا یکبار نیومدم این چیزا بکوبم توی سر بقیه.چون دلیلی نداره.هرکی بخواد متوجه ارزش کار کن بشه خودش میشه.نیازی نیست با بازگو کردن فرضیه هام یا تخریب دیگران ، به زور خودم رو به بقیه ثابت کنم !

واقعا به نظرتون هر کسی 100 تا حدس بزنه ، بالاخره یکیش درست درمیاد؟این حرف شما زمانی معنی پیدا میکنه که فرد بیاد بدون دلیل و فقط براساس حدسیات خودش ، هر روز یک فرضیه ی جدید بده.فرضیاتی که در تضاد باهم هستن و بازی هر جور ساخته بشه ، بالاخره یک حالت از فرضیات اون پیش میاد.نه وقتی که من تمام فرضیاتم مرتبط باهم و مکمل هم هستن و تماما هم با دلیل و استدلال میگم.دقیقا هم با همون دلایل درست درمیاد.این اسمش میشه شانسی به نظرتون؟؟؟؟؟

باز هم تاکید میکنم.اگه علاقه ای به خوندن نظرات من ندارید ، هیچکس شما رو مجبور نکرده که اعصاب خودتون رو خراب کنید و جواب بدید.اصلا نخونید.ممنون.در ضمن ، من واقعا روی شما جور دیگه حساب میکردم.با این رفتارتون ، کلا دیدگاهم درباره ی شما عوض شد.هرچند میدونم الآن میخواین بگین براتون مهم نیست.این از پستتون هم کاملا مشخصه !

مرسی از نظرات جدید و بکرتون.موفق باشید !

آخرین ویرایش:

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
نریمان جان ، با اجازه.سعی میکنم خیلی محترمانه و منطبق با قوانین سایت جواب بدم !

دوست عزیز ، اگه علاقه ای به نظرات من ندارید و دوست ندارید حمایت کنید ، دلیلی هم نداره که خراب کنید.میتونستید جواب ندید.یکجوری هم خیلی طبیعی آخر پستتون نوشتین ممنون از توجهتون و عکس گل و بلبل گذاشتین که انگار نه انگار این رفتار رو کردین.خیلی با خونسردی و حق به جانب.جالب بود برام !

منم الآن میتونستم با پست شما همین کار رو بکنم و در جواب فرضیه هاتون ، هزار تا چیز بگم.ولی نیازی ندارم که با خراب کردن یکی دیگه ، خودم رو توی چشم بیارم !

چیزهایی که خودتون میدونستید رو بازگو کردم؟از اول هم معلوم بود که ناتالیاست؟اولا خواهشا جمع نبندید.اینکه شما میدونستید ، دلیل نمیشه که بقیه هم میدونستند.من پست رو که فقط برای شما ننوشتم.همین الآنش هم 90 درصد مردم با اینکه ناتالیا حضور داره مخالفند.پس دلیل نمیشه چون شما میدونستید ، من این مسائل رو توضیح ندم.شما تنها خواننده ی این تاپیک نیستید.علاوه بر اینکه شما اگه قبلا فرضیاتتون رو هر جایی مطرح کردین ، ربطی به اینجا نداره.این تاپیک و کلا این سایت ، خوانندگان خاص خودش رو داره.من هم اولین کسی بودم که این مسائل رو اینجا مطرح کردم.دلیل نمیشه چون شما توی یک سایت دیگه نوشته بودین ، دیگه هیچکس هیچ جا حق اظهار نظر نداشته باشه یا هر کسی که نوشت ، یعنی از روی شما نوشته.به علاوه حتی اگه (به فرض محال) هزار نفر دیگه هم گفته باشن ، باز هم دلیلی نداره که من و بقیه نظراتمون رو مطرح نکنیم.مسابقه که نیست.همه میدونند که این مطالب رو من اولین بار ، توی این تاپیک نوشتم.حالا اگه صد نفر دیگه بعد من بیان ادعا کنن که ما یک ماه قبل از تو این مسائل به فکرمون رسیده یا مثلا توی فلان سایت دیگه مطرح کردیم ، دیگه مشکل من نیست !

شما قبل از دیدن تیزر گفتید ناتالیا هست؟خودتون نویسنده هستید؟خب آفرین.امیدوارم موفق باشید.ولی اگه قرار به مطرح کردن این چیزا باشه ، پس بنده هم قبل از اینکه حتی اولین تریلر رولیشنز 2 بیاد و وقتی که هنوز کانسپت تریلر بازی اومده بود ، نه تنها صراحتا و با یقین 100 درصد اعلام کردم که آنتاگونیست بازی الکس هست ، بلکه جنسیتش رو هم صراحتا مشخص کردم و حتی توی همون کانسپت تریلر هم شناساییش کردم و مول موها و رنگ لباسش رو هم با دلیل گفتم.اونم وقتی که هنوز حتی حضور کلیر هم توی بازی تایید نشده بود.تازه شما وقتی فرضیه ی حضور ناتالیا در 7 رو مطرح کردید که دقیقا توی بازی قبلی ناتالیا بود و سرنوشتش هم طوری بود که مشخص بود قراره ادامه پیدا کنه.ولی من وقتی از حضور الکس در رولیشنز 2 حرف زدم که هنوز اصلا چنین کاراکتری وارد داستان سری نشده بود و صرفا در حد یک اسم در چند تا فایل بود.اما آیا یکبار نیومدم این چیزا بکوبم توی سر بقیه.چون دلیلی نداره.هرکی بخواد متوجه ارزش کار کن بشه خودش میشه.نیازی نیست با بازگو کردن فرضیه هام یا تخریب دیگران ، به زور خودم رو به بقیه ثابت کنم !

واقعا به نظرتون هر کسی 100 تا حدس بزنه ، بالاخره یکیش درست درمیاد؟این حرف شما زمانی معنی پیدا میکنه که فرد بیاد بدون دلیل و فقط براساس حدسیات خودش ، هر روز یک فرضیه ی جدید بده.فرضیاتی که در تضاد باهم هستن و بازی هر جور ساخته بشه ، بالاخره یک حالت از فرضیات اون پیش میاد.نه وقتی که من تمام فرضیاتم مرتبط باهم و مکمل هم هستن و تماما هم با دلیل و استدلال میگم.دقیقا هم با همون دلایل درست درمیاد.این اسمش میشه شانسی به نظرتون؟؟؟؟؟

باز هم تاکید میکنم.اگه علاقه ای به خوندن نظرات من ندارید ، هیچکس شما رو مجبور نکرده که اعصاب خودتون رو خراب کنید و جواب بدید.اصلا نخونید.ممنون.در ضمن ، من واقعا روی شما جور دیگه حساب میکردم.با این رفتارتون ، کلا دیدگاهم درباره ی شما عوض شد.هرچند میدونم الآن میخواین بگین براتون مهم نیست.این از پستتون هم کاملا مشخصه !

مرسی از نظرات جدید و بکرتون.موفق باشید !

بعد از یک سال و نیم که وارد این فضا شدم احساس تفاوت نسبت به قبل کردم. یک نفر دوبار تهاجمی برخورد کرد و روز بعد بن شد! اما باز هم...
اگر به حضور کسی مطمئن هستی و فرضیه داری بیا و فرضیت رو گسترش بده. اما مگر اینجا با کسی دعوا داریم؟ اون "اوههههه" از کجا دراومد؟ دعوایی بوده و من بی خبرم؟!
نیما برای علاقه ای که به سری داره ساعت ها و روزها وقت صرف میکنه و نتیجه رو میاد با استدلال اینجا میذاره که چی؟ که شما به جنبه دعوا نگاه کنی؟
حتی یک نفر نیست که اون تصویر سوخته رو ندیده باشه. اون عکس توی تیزر که گذاشتی کشفیات بود؟! یا تصاویر روحی که کمتر از یک صدم ثانیه نمایش داده میشه و نیما چند صفحه قبل گذاشت؟ اگر فریم به فریم دمو رو نگاه نکنی اون ها و اون عدد 6 رو نمیبینی چون فقط توی 1 فریم وجود دارن!
نویسنده کپ کام یک نفر نیست! برای همین هم خیلی فرضیه ها مثل حضور جیل و کلیر در یک شماره که صراحتا هم گفتن، اتفاق نیافتاده.
تئوری فلش بک های این بازی رو نیما بعد تیزر و دیدن اسپنسر، به من گفت. مثل دیدن الکس توی کانسپت تیزر رولیشنز دو که حتی کاراکتر اصلی بازی دیده نشده بود. این جا یک عده دعوا داشتن که الکس وسکر به کل مرده و امکان نداره زن باشه!

کاری که شما انجام دادی این بود:

اول اومدی و سعی کردی با دید رقابتی کل تلاش نیما رو از بین ببری و بعد با نمایش کانسپت "برد رایت"، این فرضیه رو از پیش تعیین شده بدونی. 95 درصد مردم باهات موافق نیستن اما ما هستیم! مرسی از کمکی که به این فرضیه کردی، اما ما از این تصویر استفاده نکردیم، چرا که فقط روی نامش این دلیل رو آورده و استدلال از روی این تصویر خیلی شبهه داره چون در سال عرضه رولیشنز 2 بیرون اومده و این دختر به همین شکل توی بازی همون سال وجود داشت!
هیچ چیز ثابت شده ای نیست و اسم از هیچ چیز توسط هیچکس جز شایعات مردم برده نشده، چه برسه به شرکت. هیچ چیز اعلام نشده بود و حتی برد رایت طراح این تصویر یک کلمه در موردش ننوشته. خواهش می کنم قبل از نوشتن تحقیق کنید.

من هم عاشق ادبیاتم، خیلی نوشتم و با بزرگ هایی مثل پائولو کوئلیو و جهانگیر هدایت در ارتباط بودم اما هرگز این اجازه رو نمی دم که اسم نویسنده روی خودم بذارم. شغل من چیز دیگست و وقتی روی خودم اسم طراح داخلی میذارم می تونم پنجاه هزار و سیصد نفر مخاطبم رو در اینستاگرام نشون بدم.
من برای همین مسائل یک سال و نیم اینجا نبودم. خواهش می کنم رعایت کنید.

آخرین ویرایش:

Forza 6

کاربر سایت
Apr 15, 2016
322
من بازم رو حرفم وایسادم
تو نسخه7 الکس حضور نداره
شاید در حد چند فایل نوشتاری!!
در مورد حضور شخصیت های برجسته شماره دوم تو این نسخه مطالبتون واقعا عالی بید.ولی من هر چ ب انتشار 7 نزدیک تر میشیم دوست دارم ی شخصیت جدید معرفی بشه.مشکلی باهاش ندارم البته اگه بتونن خوب شخصیت پردازیش کنن!!!
مشکل من فقط اول شخص بودنشه

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
خب معلومه ی شخصیت جدید از ی سازمان جدید و صد البته اگه اینا ب داستان های نسخه های قبلی ارتباط داشته باشن

دوست عزیز ، شما دلیل خاصی دارید که الکس توی 7 نیست؟اینکه به خودی خود فقط یک ادعاست.من و علی اگه میگیم هست ، چندین مقاله اونم با ذکر دلیل و استدلال از خود تیزر و دمو نوشتیم.تمام بازی داره داد میزنه.خواهشا شما هم اگه دلیل خاصی دارید مطرح کنید.خوشحال میشیم !

• Like
Reactions: Venom Matin

Princess Claire

کاربر سایت
Apr 18, 2016
84
نام
Cereza
نقل قول یکی از دوستانم

fzz_uiib52evgttt5wml6sdy.jpg

1:اینکه صد در صد همون کلبه ایه که دمو توش اتفاق میوفته و ما باید یه راه فراری ازش پیدا کنیم...البته بعضیا گفتن عمارت اسپنسره که من مخالفم.

2:این زن مرموز . . . . کی؟ ناتالیای جوان ؟؟؟

3:به نظر میاد که یه جنین در شکم مادر باشه ...در ابتدای اویل 6 هم یه همچین چیزی بود....نگاه کنین :

ytvs_1.png

4:طلوع آفتاب از پشت کلبه؟؟؟ از اون جایی اکثر اویل ها با طلوع آفتاب تموم میشن شاید این هم یه جور نشانه از تموم شدن بازیه...

5:اگه دقت کنین ما توی این مورد یه زنجیر میبینیم که یه سری چیزای مبهم توسط این زنجیر احاطه شدن...

6:من که درست نفهمیدم اینا چین اما به نظرم اومد که شاید اینا داس و وسایل کشاورزی باشن که همون زنجیر دورشون پیچیده شده . . .

7:یه کارخونه . . .

8:دقیقا همون کارخونه ای که ما در مورد 7 دیدیم اینجا وارونه و البته با یه سری تغییر شکل میبینیم...

9:این شبیه شاخه های درخته یا دست انسان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

10:اما این یکی که یه درخته و یا یه جنگل و مثل مورد هشتم وارونس...خب توی تریلر هم یه جنگل نشون داده میشد...

11:تار عنکبوت .....عجیبه ...چون دقیقا مثل این تار عنکبوت هم در اویل 6 هس.اگه به کاور اویل 6 دقت کرده باشین عدد 6 از بالا به تار عنکبوت وصل شده...

2fo3_untitled.png

12:درست نفهمیدم چیه اما به نظرم اومد یه ساعت دیواری باشه که عقربه ی کوچیک و هم عقربه ی بزرگش روی عدد6 ایستادن...

13: ؟!؟!؟!؟!؟!!؟!؟!؟!؟

14:به نظر یه جور سلاح سرد میاد ....مثل یه تبر...تبری که در خود دمو هم میشه پیداش کرد البته تا الان که کارایی نداشته...

• Like
Reactions: Tifa Lockhart

Tifa Lockhart

Claire Redfield سابق :)
کاربر سایت
Apr 7, 2016
179
نام
Rayna
من هم حرف کسایی که می گن الکس تو RE7 حضور داره رو تایید می کنم. تمام شواهد نشون می دن الکس در این بازی هست و در این چند روزی که من نبودم دوستانم توضیح دادن.

علاوه بر همه ی این ها ، لازمه یاد آوری کنم ( گرچند قبلا هزار بار در این تاپیک گفته شده ) وقتی RE5 الکس وسکر رو معرفی کرد همه احتمال می دادیم قراره کسی بشه که جای البرت وسکر رو به عنوان یک کرکتر منفی اصلی بگیره. در داستان Rev2 که الکس وسکر معرفی شد ، همه ی ما به راحتی مرگ اونو دیدیم. اما آیا واقعا الکس وسکر بزرگ مرده ؟؟ قطعا نه !! الکس در بدن ناتالیاست ولی هنوزم همون الکس وسکر قدیمه. در واقع داستان Rev2 مقدمه ای بر حضور پر رنگ الکس در داستانه. همون طور که گفتم الکس وسکر قرار بود مثل البرت کرکتر منفی اصلی شه و داستانیو بسازه که به اصل رزیدنت مرتبطه.کپکام هم که مثل قدیم فرصت نداره یه گیم آشغالی بسازه بعد ادامه ی داستانو بنویسه که بینشون فاصله باشه چون داد بیشتر طرفدارا دراومده. پس قطعا کپکام دنبال ادامه ی داستان الکسه

اما اصل حرف من اینه که انتظار من از RE7 ( تا قبل از معرفیش تو E3 ) خیلی فرا تر از این بود که الکس بیاد یه کاری انجام بده بمیره یا بتونه دوباره خودشو نجات بده و ... !! چیزی که من می خوام یک کرکتر منفی به تنهایی نیست. به نظرم بهترین حالت برای کرکتر منفی ( بدون در نظر گرفتن این که کیه !! ) وجود یک کرکتر منفی مهمه اما پشت صحنه ی بازی اون کرکتر هم عروسک دست یکی دیگه بوده باشه. یا مثلا به جای یک کرکتر منفی اصلی ، شاهد چند کرکتر منفی مرتبط با هم باشیم

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
نقل قول یکی از دوستانم

درود. ببینید یه مطلبی رو میگم که بحث همینجا خاتمه پیدا کنه. ایشون توی اون سایت همسایه این تحلیل رو گذاشتن و بعد نیما هم اینجا تحلیل خودش رو با توجه به اون تحلیل و ایده های خودش قرار داد و این فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه. اینکه استارت یه کار رو کسی بزنه و کس دیگه با نظریات خودش یه چیزی مثل همون رو بنویسه در حالت کلی اشکالی نداره. هرچند بهتر بود اشاره میکردن که با توجه به اون آنالیزها ایشون این مطالب رو نوشتن.

Princess Claire

کاربر سایت
Apr 18, 2016
84
نام
Cereza
درود. ببینید یه مطلبی رو میگم که بحث همینجا خاتمه پیدا کنه. ایشون توی اون سایت همسایه این تحلیل رو گذاشتن و بعد نیما هم اینجا تحلیل خودش رو با توجه به اون تحلیل و ایده های خودش قرار داد و این فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه. اینکه استارت یه کار رو کسی بزنه و کس دیگه با نظریات خودش یه چیزی مثل همون رو بنویسه در حالت کلی اشکالی نداره. هرچند بهتر بود اشاره میکردن که با توجه به اون آنالیزها ایشون این مطالب رو نوشتن.
من بحثی انجام ندادم
با کسی ام کاری ندارم
استددلال یکی از دوستان و با اسم خودش قرار دادم تا بقیه ازش بهره ببرن
چون نخواستم به اسم خودم ثبتش کنم نقل قول گرفتم و نام کاربری و ذکر کردم :)

• Like
Reactions: Tifa Lockhart

rainy girl

کاربر سایت
Jul 15, 2016
34
یا مثلا به جای یک کرکتر منفی اصلی ، شاهد چند کرکتر منفی مرتبط با هم باشیم
البته این مورد توی اکثر RE ها بوده تیفای عزیز.مثلا همین رولیشن 2 کرکتر منفی اصلی ما الکس بود ولی کرکترهای منفی مرتبطی مثل نیل و استوارت و ... رو داشتیم.یا در رزیدنت 5 البرت کرکتر اصلی منفی بود ولی اکسلا و جیل هم باهاش ارتباط داشتن.

Tifa Lockhart

Claire Redfield سابق :)
کاربر سایت
Apr 7, 2016
179
نام
Rayna
البته این مورد توی اکثر RE ها بوده تیفای عزیز.مثلا همین رولیشن 2 کرکتر منفی اصلی ما الکس بود ولی کرکترهای منفی مرتبطی مثل نیل و استوارت و ... رو داشتیم.یا در رزیدنت 5 البرت کرکتر اصلی منفی بود ولی اکسلا و جیل هم باهاش ارتباط داشتن.

تیفای عزیز ؟؟ :D

نه عزیزم منظورمو متوجه نشدی. اونا کرکتر منفی بودن ولی کرکتر منفی اصلی نبودن. منظور من اینه که کرکتر منفی اصلی باشن :)

rainy girl

کاربر سایت
Jul 15, 2016
34
تیفای عزیز ؟؟ :D

نه عزیزم منظورمو متوجه نشدی. اونا کرکتر منفی بودن ولی کرکتر منفی اصلی نبودن. منظور من اینه که کرکتر منفی اصلی باشن :)
یعنی منظورت اینه که چند تا کرکتر منفی اصلی توی بازی باشن که بهم مربوط باشن؟؟:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر