بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
یک سری از کامنتهای دوستان اهل فن خارجی رو میذارم اینجا که ببینید چقدر همه ناراحتن از این نمایش مسخره ایول 7

Maybe it's just a vr demo and the full game will be different
شاید این فقط نمایشی از نسخه واقعیت مجازی بازی باشه و نسخه اصلی بازی یه جور دیگست

I hope there will be a third person mode... If not then I don't know if I'm gonna play this. It's disappointing af
امیدوارم نسخه اصلی سوم شخص باشه وگرنه بعید میدونم من بازیش کنم این نا امید کنندس

First person? Noooooooo D: they're ruining the game
اول شخص؟!نههههههههههه اونا بازی رو گند زدن

The only thing this franchise needs is to look like The Evil Within
تنها چیزی که این فرانچایز نیاز داره اینه که یه نگاه به ایول ویدین بندازه

if they want to make a new Outlast, then make fu*king Outlast, don't ruin RE
اگه میخواین یه بازی جدید شبیه اوت لست بسازین خب یه اوتلست لعنتی جدید بسازین ولی گند نزنین به فرانچایز رزیدنت ایول

بچه ها کامنت ها خیلی زیاده همه دارن فحش میدن کپکام یعنی فقط دارم میخونم هی تموم نمیشه همه ناراحتن

آخرین ویرایش:

Forza 6

کاربر سایت
Apr 15, 2016
322
من حرفی ندارم!

توی انیمه ی رزیدنت اویل ( اگر اشتباه نکنم damination اسمش بود ) می بینید که تو سکانس آخر ایدا با یه فرد فلج که توانایی حرف زدن نداره ارتباط برقرار می کنه و یه جورایی بهش گزارش کار می ده امیدوارم بالاخره شاهد مبارزه ی لیون و وسکر باشیم .

الان فهمیدم
کپکام بخاطر همین بچه فنای رزیدنت اویل داره سری رو ب گند میکشونه

مورد دوم

داداشام خواهشا الکی جو سازی نکنید دیگه تنها دلیل اول شخص شدن رزیدنت اویل به احتمال بسیار زیاد بخاطر ps vr هستش چون این جوری بازی های ترسناک خیلی طبیعی ترن . دیگه چرا الکی همه چیزو می چسبونید به تقلید و این چیزا ؟

• Like
Reactions: mario...RE..SH

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
پیشنهاد میدم عوض بحث سر محتوای رزیدنت ایول ۷ بیایم رو این موضوع متمرکز بشیم که کپکام به چه طرقی میتونه بازی رو به گند بکشه؟ مطمئنم به نتایج جالبی میرسیم!
احد بحثی نیاز نیست. با این چیزی که ما دیدیم همین الان هم به گند کشیده :(
جالب اینه که بعد از عرضه دمو و دریافت فیدبک ها اومدن میگن این بازی اصلی نیست و کاراکتر فرق داره و ...

احد هرچند این دمو رو رزیدنت نمیدونم ولی حالا که چند بار بازیش کردم بهت میگم واقعا اگه این نکات مثبت بازی توی نسخه اصلی به کار بره نتیجه خیلی خوب میشه.
==============

یه نکته جالب. احتمال داره ریمیک RE 2 به همراه RE 7 عرضه بشه :D
اشاره کپکام به دموی Resident Evil 2 Remake

خب این یه نکته رو نشون میده. اینا میخوان با RE 7 طرفدارهای جدید جذب کنند و با RE 2 Remake قدیمی ها رو ( البته این نظر من هست )

آخرین ویرایش:

mario...RE..SH

کاربر سایت
Oct 8, 2014
251
هر بازی یه روح و یه فلسفه ای داره, شاید دقیقا نشه توضیحش داد, اما اون چارچوب کلی و حسو حال و منطقی که بازی بر اساس اون شکل گرفتع (داستان,فلسفع, طراحی, ساختار, گیمپلی.. ) همه اینا یه هویتی به اسم رزیدنت, سایلتت, متال گیر, اسسینز کرید و. رو تشکیل میده که تا یه محدوده ای تلورانس تغییر داره و وقتی بیشتر بشه دیگه با اون بازی اصلی طرف تیستی, بازی یه چیز دیگس درواقع.
حالا منظور
من اصلا این تریلر جدید رو ندیدم, اما اگه طبق گفته دوستان. بیش از اندازه به اوت لست یا پی تی شبیه باشه دیگه رزیدنت تیست. شما ممکنه یه عتوان شاهکار رو به اسم رزیدنت بازی کتی.
نکته جالب اینجاس که خود pt با تمام ابهتی که داشت, طرفدارای سایلنت هیل نگران بودن که نکنه سایلنت هیلز دقیقا مشابه حال و هوای پی تی باشه, چون به لحاظ گیمپلی و مثلا مکانیزم مبارزات تفاوت های زیادی وجود داشت, نقطه امیدوار کننده برای اون ها داستان, مفاهیم, فلسفه پی تی و کانسپت تریلر و درک و نبوغ کوجیما بود که میگفتن میتونه از این لحاظا با سایلنت هیل لینک کنه بازیش رو , درهرصورت سایلنت هیل بازا هم نگرانی داشتن که نکنه پی تی به سبکشون نخوره و امیدوار بودن بازی حداقل تلفیق اول و سوم شهص با قابلیت یکسری مبارزات هم باشه, یععنی صرفا پیور هارور نباشه
خالا در مورد رزیدنت, که ذاتش از سایلنت هیل اکشن تر هست و تم داستانیشم خیلی دورتر از شباهت سایلنت هیل با پی تی هست, اگه رزیدنت 7 این حالو هوا رو داشته باشه کاملا اوضاع وخیم تر میشه و طرفداراش حق دارن نگران باشن.
در هرصورت این احتمال خیلی ضعیفه که کل بازی با این سبک ساخته بشه و قطعا شاهد مبارزات و اکشن خواهیم بود, اگه بتونن حالت تلفیق اول شخص و سوم رو هم پیاده کنن, در کنار این محیط ترسناکی که میگن توی دمو بوده میشه به این قسمت امیدوار شد و فقط بحث این میمونه که چطور داستان رو از اب دربیارن و چطور یه منطق و بستر باورپذیر رزیدنتی ایجاد کنن که شاید سخت ترین و حیاتی ترین قسمت کار هم همینجا باشه!

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
روح و فلسفه رزیدنت اویل خیلی وقته که نابود شده.زمان evil 4 که روح ترس و اتمسفر بازی عوض شد.بعد نسخه 5 هم که داستان و گیم پلی بازی به کل داغون شد! چند نسخه تجاری که بود و نبودشون فرقی نداشت:-j منظورم نسخه های rev و راکون سیتی و 6 اینا کلا از لحاظ داستانی اضافه بودن.گیم پلی و اتمسفرشون هم چیز دندون گیری نبود(rev خوب بود)
تا الان هیچ چیزی مثبتی واسه بازی نمونده که بتونه سرشو به عنوان یه رزیدنت اویل بالا بگیره.الان هم که ترس و اتمسفر خوفناک به بازی برگشته یه عده اعتراض دارن:)) اخه اگه همین رو هم نمیداشت دیگه چه دلیلی واسه خرید بازی داشتید؟دیدن دوباره لیان و کریس؟/:):))
من که خیلی خوشحالم اول شخص شده خوبیش اینه ترس به بازی برگشته یکی از ویژگی هایی که 10 ساله مرده بود تو این سری.

خب این یه نکته رو نشون میده. اینا میخوان با RE 7 طرفدارهای جدید جذب کنند و با RE 2 Remake قدیمی ها رو ( البته این نظر من هست )
اتفاقا نظر من برعکسه.با ریمیک نسخه 2 میخوان طرفدارای جدید رو جذب کنن

• Like
Reactions: Democracy

mr.freeman

کاربر سایت
Jun 8, 2016
149
در بین نسخه های که بعد از کد ورنیکا عرضه شدن فقط REv1 یکم اون حس و حال RE رو داشت بقیشون فقط از نظر اسمی RE بودن.بهتره بازم صبر کرد جزئیات بیشتر که معلوم شد اونوقت میشه با اطمینان گفت واقعا بازی ارزش داره یا نه.

• Like
Reactions: gamer1998y

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
یک سری از کامنتهای دوستان اهل فن خارجی رو میذارم اینجا که ببینید چقدر همه ناراحتن از این نمایش مسخره ایول 7

بچه ها کامنت ها خیلی زیاده همه دارن فحش میدن کپکام یعنی فقط دارم میخونم هی تموم نمیشه همه ناراحتن

هسته ی بازی قابل تغییر نیست! امکان نداره تغییر کنه اما ممکنه یه چیزایی به بازی اضافه کنن که کمی اعتراض ها رو بخوابونه کلا این خاصیت VR هست که بازیبار رو تو اتمسفر بازی غرق کنن و اصلا این انجین رو مخصوصا برای رزیدنت ایول 7 ساختن! اونا میخواستم رزیدنت ایولی بسازن که بازیباز خودشو توی اون فضا احساس کنه و ترس و تنش بازی رو اضافه کنن البته رزیدنت ایول 7 اولیه کلا چیز دیکه ای بوده ظاهرا که کنسل شده! اول شخص بودن بازی به هیچ عنوان تغییر نخواهد کرد مگه اینکه کلا بازی دوباره و با انجین دیگه ای ساخته بشه که احتمالش 0% هست!

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
آقا RE7 اولین جایزه رو گرفت! الان RE.IR دزد میدزدتش اینو میزاره تو سایتش :)

7s4vc0l21x4jbmh3d2cd.jpg

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
هسته ی بازی قابل تغییر نیست! امکان نداره تغییر کنه اما ممکنه یه چیزایی به بازی اضافه کنن که کمی اعتراض ها رو بخوابونه کلا این خاصیت VR هست که بازیبار رو تو اتمسفر بازی غرق کنن و اصلا این انجین رو مخصوصا برای رزیدنت ایول 7 ساختن! اونا میخواستم رزیدنت ایولی بسازن که بازیباز خودشو توی اون فضا احساس کنه و ترس و تنش بازی رو اضافه کنن البته رزیدنت ایول 7 اولیه کلا چیز دیکه ای بوده ظاهرا که کنسل شده! اول شخص بودن بازی به هیچ عنوان تغییر نخواهد کرد مگه اینکه کلا بازی دوباره و با انجین دیگه ای ساخته بشه که احتمالش 0% هست!
ببخشید پس یعنی GTA V برای ps4 و PC یک بار دیگه کاملاً از نو ساخته شده که مد اول شخص هم اضافه کردن؟
یعنی اصلاً امکان نداره بشه مثل GTA V دوتا حالت بذارن

Sent from my iPhone using Tapatalk

mr.freeman

کاربر سایت
Jun 8, 2016
149
ای کاش حداقل لیان یا شخصیاتای قبلی توش باشه نباشه که دیگه فقط اسمش رزیدنت اویله:|
خدا رو شکر که گفتن شخصیت های قدیمی نیستن.خیلیم کاری خوبی کردن.
باو لیان و کریس الان توی وندتا هم هستن .چه خبره مگه؟ امیدوارم یه شخصیت جدیدی بیارن که ترس بازی از بین نره.
با همین شخصیت جدید هم میشه بازی رو تموم کرد . و اگه رویش کار کنن خیلی میتونه از قدیمیا هم بهتر بشه.قدیمیا دیگه از چشم افتادن. من بشخصه نمیخوام با چهار تا شخصیت کنترل بازی رو در دست بگیرم: کریس و لیان کلر و جیل.
البته ممکنه یکی یا چند تا شخصیت های قدیمی هم ممکنه توی کات سینها ظاهر بشن.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
ای کاش حداقل لیان یا شخصیاتای قبلی توش باشه نباشه که دیگه فقط اسمش رزیدنت اویله:|
اتفاقا به نظر من بهتر چهارتا شخصیت تکراری مثل لیان، کلر، کریس و جیل توش نباشه تا سازنده آزادتر باشه
============

این نکته رو توی تاپیک اصلی بازی گفتم

یه نکته رو باید بگم که اصلا از کپکام انتظار نداشتم. هنوز بعد از 10، 12 بار تموم کردن بازی بازم اشتیاق دارم بازی رو انجام بدم. یعنی یه گیرایی خاصی داره و هنوز بازی رمز و رازهای نهفته و کشف نشده ای داره و این برای من واقعا جالب هست چون اصلا از کپکام انتظار همچین چیزی رو نداشتم. هرچند این دمویی که بازی کردم رو یه رزیدنت نمیدونم ولی نکات خیلی مثبتی توی این بازی وجود داشت که اگر اینها رو توی نسخه اصلی بازی به کار ببرند واقعا بعد از مدتها شاهد یه رزیدنت خوب خواهیم بود

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر