بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Forza 6

کاربر سایت
Apr 15, 2016
322
اگه اول شخص باشه منکه کلا بیخیال این سری میشم
چ داستانش چ لذت بردن از ترسناک بودنش
حتی شاید کنسولو بفروشم
مگه اینکه سوم شخص کنن
مگه ما داریم out lost میزنیم کپکام احمق عوضی نفهم .... و کلی فش دیگه
لعنت به تو کپکام

Princess Claire

کاربر سایت
Apr 18, 2016
84
نام
Cereza
دوستان ، چرا فقط چسبیدید به دوربین و گیم پلی؟یکم هم درباره ی داستان و کاراکترها بحث کنید.مثلا من فرضیه هایی رو درباره ی ارتباطش با داستان رولیشنز و ناتالیا و.....مطرح کردم و کامل هم دربارشون توضیح دادم.ولی انگار برای هیچکس مهم نبود !
فقط واسه من مهم بود:D
رفتم تو وبلاگم گفتم آقایی به اسم نیما این نظریه رو دارن:D
فقط نمیدونم چرا همه ناراحت شدن و بیشتر عصبانی شدن:D

• Like
Reactions: Nima Redfield

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
میگم اونی که اول زنگ زد صدای دختر بود که گفت از اینجا برو وگرنه میمیری مویرا نبود ؟ یکی از عکس ها هم ک پایین گذاشتم انگاری مویراس

ولی اگه خونه بری باشه عجیبه چون اون نوار VHS چی بود پس ؟ بعد اتفاقایی که تو اون نوار داشت نشون میداد انگار تو همون خونه افتاده بوده اینا مثلا رفتن اونجا واسه تحقیق......... نمیدونم اصن مخم هنگ کرده

ولی حس میکنم تو اون نوار VHS یه جورایی داشت میگفت دوربین بازی هم سوم شخص میشه چون راه رفتن یارو با چراغ قوه مثل گیمپلی بود .............
شاید به خاطر VR اول شخص شده باشه و در حالت معمولی سوم شخص باشه:D

• Like
Reactions: Uzumaki Naruto

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
نمیدونم چرا اون حس رزیدنت ایول ۴ بهم دست داد که کلا تغییر مسیر داده بود و پای شیاطین و روح به بازی باز شده بود بعد کلا از بیخ و ریشه کنسل شد بعید نی اگه بازخوردا خوب نباشه یهو بزنن کنسل کنن ی چیز دیگه درست کنن مثل کاری ک با ۴ کردن

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
شاید به خاطر VR اول شخص شده باشه و در حالت معمولی سوم شخص باشه:D

نه اخه از اونورم دمو قابل بازی صبح رو ps4 اومد کلا اول شخص بود مثل P.T

کلا من ی نفر نمیتوم اینو حضم کنم همش منو یاد فاجعه resident evil survivor رو ps1 میندازه ک گیمپلی ش رو مخ بود

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
نه اخه از اونورم دمو قابل بازی صبح رو ps4 اومد کلا اول شخص بود مثل P.T

کلا من ی نفر نمیتوم اینو حضم کنم همش منو یاد فاجعه resident evil survivor رو ps1 میندازه ک گیمپلی ش رو مخ بود
چه زود دموش هم اومد:|
به هر حال تریلرش که خوب بود،بازی که از لحاظ داستانی اشباع شده داره یه سری تغییرات تو خودش میبینه،امیدوارم تغییرات مثبت باشن -_-

• Like
Reactions: Uzumaki Naruto

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
من نظرمو 11 شب میگم الان نمیخوام بازیش کنم . میتونن حالت سوم شخص هم بهش اضافه کنن هیچ مشکل یا کار شاقی نداره فقط مسئله VRه. دیزاین بازی که عالی بود . کوجیما یه کبریت روشن کرد این سبک زیرورو شد :D فقطو فقط RE سری اصلی باید تغییرات بنیادی پیدا میکرد . از نظر من راه درستی انتخاب کردن فقط نباید بازی رو شلوغ کنن .

زوده واسه نظر دادن بی صبرانه منتظرم دمو رو بازی کنم

Forza 6

کاربر سایت
Apr 15, 2016
322
دمو رو دیدم مورد پسند واقع شد اما آیا این بازی رو میشه رزیدنت اویل نام نهاد؟!
با OUT Lost مو نمیزنه لامصب!
فقط معمای کلیدش رو میشه ب رزیدنت اویل نسبت داد!خداااااااااااا تین چ بلایی بود ک سر ماها آورد این کپکام؟مگه ما چ گناهی کردیم ک باید تحملش کنیم ب اسم رزیدنت!

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
دمو رو دیدم مورد پسند واقع شد اما آیا این بازی رو میشه رزیدنت اویل نام نهاد؟!
با OUT Lost مو نمیزنه لامصب!
فقط معمای کلیدش رو میشه ب رزیدنت اویل نسبت داد!خداااااااااااا تین چ بلایی بود ک سر ماها آورد این کپکام؟مگه ما چ گناهی کردیم ک باید تحملش کنیم ب اسم رزیدنت!
شما انتظار چی رو داشتی؟بازم یه بازی سوم شخص تکراری که از نسخه 4 تا همین rev 2 شاهدش بودیم.خسته نشدین از این حالت؟والا من که خسته شدم!
اول شخص واسه یه بازی ترسناک خیلی بهتره.اگه بازی سوم شخص میبود الان همتون میومدید میگفتید که بازی تغییری نکرده و همچنان مثل سابقه...

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
سلام به همه ی دوستان، نمی خواستم دوباره به این انجمن برگردم فقط به عشق رزیدنت اویل و این تاپیک اومدم
خیلی خوشحالم که رزیدنت اویل 5 هم داره برای ps4 میاد برای من که بازی نکردم خیلی خوبه
این re 2 remake کی میخواد بیاد؟ صبر ندارم اصلاً ای کاش همین تابستون میومد، از ریمستر یا ریمیک ورژن 3 خبری هست؟ تا الآن بازی نکردم و منتظر بازسازی ها هستم
نسخه ی 7 هم که قراره اول شخص باشه و فکر کنم منظور کپکام از تغییرات بنیادی همین بود
از شخصیت re7 خبری هست؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
سلام به همه ی دوستان، نمی خواستم دوباره به این انجمن برگردم فقط به عشق رزیدنت اویل و این تاپیک اومدم
خیلی خوشحالم که رزیدنت اویل 5 هم داره برای ps4 میاد برای من که بازی نکردم خیلی خوبه
این re 2 remake کی میخواد بیاد؟ صبر ندارم اصلاً ای کاش همین تابستون میومد، از ریمستر یا ریمیک ورژن 3 خبری هست؟ تا الآن بازی نکردم و منتظر بازسازی ها هستم
نسخه ی 7 هم که قراره اول شخص باشه و فکر کنم منظور کپکام از تغییرات بنیادی همین بود
از شخصیت re7 خبری هست؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

سلام.خوب کری برگشتی ، دوست من !

خیر.هیچ اسمی از کاراکترها هنوز تایید نشده.ولی در برخی منابع گفته شده که خبری از سوپر هیروهای قدیمی نیست و حتی واسه ی کاراکترهای بازی ، هنوز اسمی هم انتخاب نشده.البته معلوم نیست تا چه حد معتبره !

• Like
Reactions: 19Rodar and Ezio96

Tifa Lockhart

Claire Redfield سابق :)
کاربر سایت
Apr 7, 2016
179
نام
Rayna
احتمالا این نسخه پلی استیشن VR هستش.هنوز هیچی مشخص نیست صبر میکنیم تاشب
اصلا شاید اویل7 نبوده.شاید ریبوت 2هست!!!!

خب من چندین بار تریلرو دیدم
تو ۲:۳۲ نگاه کنید میبینید ک ی شخصیت بظاهر مرموز ک چهره ش دیده نمیشه.
اما با توجه ب بدن ش و همچنین مدل موهاش صدردصد لیونه.تو ی جا هم میبینیم ی مرد رو ویلچر نشسته ک قیافه ش مشخص نیست. احتمالا یکی از شخصیت های برجسته این شماره س.

ریبوت 2 با محیط های عجیب ؟؟ کدوم زن برگشته ؟؟!! درضمن آخرش می نویسه VII !!!!

ببخشید دقیقا من که زنده از E3 دیدم باید کجا برم زمانی که گفتینو ببینم ؟؟!! می شه توضیح بدین ؟؟

Forza 6

کاربر سایت
Apr 15, 2016
322
شما انتظار چی رو داشتی؟بازم یه بازی سوم شخص تکراری که از نسخه 4 تا همین rev 2 شاهدش بودیم.خسته نشدین از این حالت؟والا من که خسته شدم!
اول شخص واسه یه بازی ترسناک خیلی بهتره.اگه بازی سوم شخص میبود الان همتون میومدید میگفتید که بازی تغییری نکرده و همچنان مثل سابقه...
داش گلم حرفت درست ک برای ی بازی ترسناک باید اول شخص باشه تا ادم خودشو خ... کنه اما
این ی بازی عامه پسنده ن ی ترسناک خفن .مثالشم چنتا بازی میشه نام برد ک بهترینش out last بود.
این کپکام همه مون میدونیم چقد پول پرست!!پس میاد ی بازی بسازه ک واقعا ترسناکه اما میبینه این سبک از بازیا فروش انچنانی ندارن.پس نا امید نمیشه و میاد ک از اسم رزیدنت اویل سواستفاده کنه.
چرا؟
چون همه میخان ی رزیدنت ببینن و ترسناک هم باشه ولی این د.ی.و.س اومده اول شخص کرده تا
بقیه شو خودتون حدس بزنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر