بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

mario...RE..SH

کاربر سایت
Oct 8, 2014
251
ممنونم شما لطف دارید.شماهم نظریه تون غنی بود. :)
درمورد همه ی حرفاتون موافقم.بجز اون تیکه ی RE4 که ترجیح میدم صبرکنم و آینده ی یکی از مهمترین پتانسیل های داستان سری (یعنی The Organization ) رو ببینم(البته درمورد re4 باهاتون مخالف هم نیستم.نظرم خنثی هست.فقط میخوام اطلاعات بیشتری درموردش بدستم برسه.). چون درمورد سازمان مدارک خیلی کمی داریم و همین مدارک تک و توک بیشترش از RE:Umbrella Chronicles - Wesker's Report و RE4 پیدا شدند.ازجهتی هم با اومدن داستان زیبای REV2 فهمیدیم بامرگ آلبرت هنوز همه چیز تموم نشده و احتمالا انتهای داستان این فرانچایز توسط یه شخص دیگه رقم بخوره که احتمالا همین شخص The Organization باشه.سازمانی که از ابتدا در رقابت با آمبرلا و وراندازی اون دست داشته و درحال حاضر تنها چهره ای که اونو به ما معرفی میکنه ، همین ایدا وانگ re4 هست.در این داستان متوجه شدیم که این سازمان تاچه حد نزد ایدا مهمه که ایدا با مهارت تمام آلبرت رو دور زد و جنس تقلبی بارش کرد.

Family یاهمون خانواده ، یک قشر خاص از ثروتمندان دولت هستند که نفوذ بالایی در دستگاه ها دارند.اعضای این گروه بطور رسمی و کامل معرفی نشدند.توی داستان RE6 چهره ی این گروه رو میتونیم در درک سیمونز ببینیم.درک یکی از پسمونده های FAMILY بود که تونست با نفوذش در دولت یه کشور رو بهم بریزه.حالا رئیسشون رو ببیین چی بوده!بعد از اتمام کارآیی های درک و مبتلا شدنش به ویروس ، خانواده اون رو ترک کرد و درک از ترد شدن توسط خانواده رنج میبرد. چهره ی مخفی خانواده در RE6 رو میتونیم در یک بالگردی ببینیم که یه تک تیر انداز روش نشسته و به بدن کارلا تیراندازی کرد.همچنین همون بالگرد پیش درک هم اومد و بالحنی تحقیرآمیز ترکش کرد.
اگه میشه منبع اون سایتی که Capcom تایید کرده رو بذارید.خیلی مشتاقم بخونمش.ممنونم. :)

یادمه یه بار Capcom موقع معرفی تریلر re5 شعاری داد نظیر این: Fear [That] You Can't Forget!!!
و بعد از رویارویی باگیم پلی ، همانی که باید میشد شد.(بازخورد طرفدارها :D)
بهرحال احتمال نزدیک شدن به ریشه ها در این نسخه وجود داره. بر طبق اخباری که توی اینجا گذاشته شده میتونید نظر تهیه کننده و مدیر عامل استودیوی سازنده رو بخونید.
سلام
درک درست شما از وجود دو خط روند اصلی یا حداقل یک پتانسیل بسیار مهم (که در داستان ایدا وجود داره) در کنار خط داستانی امبرلا و وسکر واقعا ستودنی هست.
مطابق با همین نظر, من علاوه بر انتظار برای تکمیل و غنا بخشیدن به داستان الکس, انتظار داستان مهم تری که توسط "سازمان" میتونه رقم بخوره رو دارم,
این مورد جذاب تر هم هست, این که شما ببینید یه تشکیلات قوی و انواع سلاح ههای بیولوژیک و بازی های سیاسی توسط یه سازمان ایجاد شده(نظیر آمبرلا) خیلی باورپذیرتر و علمی تر و رزیدنتی تر هست تا اینکه کل این قضایا رو یه نفر (مثل الکس یا حتی البرت به تنهایی) ایجاد کنه.
نکته دیگه اینه که خط داستانی الکس فقط با گذر زمان و طی سال های بعد از این وقایع قابل رصد کردنه (چون تو قسمت های قبلی داستان های 1،ورونیکا,5،rev2)رو داشتیم, اما داستان سازمان هنوز باز نشده, در نتیجه ما حتی میتونیم نسخه ی 7 یا هر نسخه ای که به این موضوع بپردازه رو در سال های قبلی(از همون دوران راکون سیتی و قبل ترش) روشاهدش باشیم و به تدریج ببینیم اون موقعا چه اتفاقی افتاده.
مثلا میتونیم همزمان با وقایع re4 ببینیم جریان سازمان چی بوده, چیکار میکرده, ایدا از کجا دستور میگرفته, و این وسط نغزهای متفکر و افرتد مرموزی که میتونن مارو شوکه کنن بیان تو دل داستان و چنتا worst villain خفن معرفی بشن. سازمان به خوبی میتونه فقدان امبرلا رو پر کنه و شخصیت های منفیش فقدان وسکر و دانشمندان ارشد امبرلا رو.
این چیزی هست که من اعتقاد دارم رزیدنت رو میتونه یه عنوان تاپ کنه نه اینکه هی بیان سال ها رو جلو ببرن و تو سال 2050 کریس و لیون با عصا برن جلوی یه نفر که (تنهایی همه چیز رو معلوم نیست چطوری ایجاد کرده )مبارزه کنن!!!

آخرین ویرایش:

Forza 6

کاربر سایت
Apr 15, 2016
322
ممنونم شما لطف دارید.شماهم نظریه تون غنی بود. :)
درمورد همه ی حرفاتون موافقم.بجز اون تیکه ی RE4 که ترجیح میدم صبرکنم و آینده ی یکی از مهمترین پتانسیل های داستان سری (یعنی The Organization ) رو ببینم(البته درمورد re4 باهاتون مخالف هم نیستم.نظرم خنثی هست.فقط میخوام اطلاعات بیشتری درموردش بدستم برسه.). چون درمورد سازمان مدارک خیلی کمی داریم و همین مدارک تک و توک بیشترش از RE:Umbrella Chronicles - Wesker's Report و RE4 پیدا شدند.ازجهتی هم با اومدن داستان زیبای REV2 فهمیدیم بامرگ آلبرت هنوز همه چیز تموم نشده و احتمالا انتهای داستان این فرانچایز توسط یه شخص دیگه رقم بخوره که احتمالا همین شخص The Organization باشه.سازمانی که از ابتدا در رقابت با آمبرلا و وراندازی اون دست داشته و درحال حاضر تنها چهره ای که اونو به ما معرفی میکنه ، همین ایدا وانگ re4 هست.در این داستان متوجه شدیم که این سازمان تاچه حد نزد ایدا مهمه که ایدا با مهارت تمام آلبرت رو دور زد و جنس تقلبی بارش کرد.

Family یاهمون خانواده ، یک قشر خاص از ثروتمندان دولت هستند که نفوذ بالایی در دستگاه ها دارند.اعضای این گروه بطور رسمی و کامل معرفی نشدند.توی داستان RE6 چهره ی این گروه رو میتونیم در درک سیمونز ببینیم.درک یکی از پسمونده های FAMILY بود که تونست با نفوذش در دولت یه کشور رو بهم بریزه.حالا رئیسشون رو ببیین چی بوده!بعد از اتمام کارآیی های درک و مبتلا شدنش به ویروس ، خانواده اون رو ترک کرد و درک از ترد شدن توسط خانواده رنج میبرد. چهره ی مخفی خانواده در RE6 رو میتونیم در یک بالگردی ببینیم که یه تک تیر انداز روش نشسته و به بدن کارلا تیراندازی کرد.همچنین همون بالگرد پیش درک هم اومد و بالحنی تحقیرآمیز ترکش کرد.
اگه میشه منبع اون سایتی که Capcom تایید کرده رو بذارید.خیلی مشتاقم بخونمش.ممنونم. :)

یادمه یه بار Capcom موقع معرفی تریلر re5 شعاری داد نظیر این: Fear [That] You Can't Forget!!!
و بعد از رویارویی باگیم پلی ، همانی که باید میشد شد.(بازخورد طرفدارها :D)
بهرحال احتمال نزدیک شدن به ریشه ها در این نسخه وجود داره. بر طبق اخباری که توی اینجا گذاشته شده میتونید نظر تهیه کننده و مدیر عامل استودیوی سازنده رو بخونید.
بخدا یادم نیست دقیقا همونی ک توبالا اشاره کردم بود.

• Like
Reactions: !Merida

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
دوستمون در مورد «خانواده» توضیحات خیلی خوب و کاملی دادند.فقط اضافه کنم که حتی ایالات متحده ی آمریکا هم توسط «خانواده» تاسیس شده و هدفشون هم ایجاد نظم و ثبات در جهان ، در راستای رسیدن به اهدف خودشون هست.برای همین هم بود که سیمونز خواست رئیس جمهور رو ترور کنه تا با افشا شدن حقایق پشت پرده ی راکون سیتی ، در جهان بی نظمی و آشوب ایجاد نشه.کارلا هم دقیقا دست گذاشت روی از همین نقطه ضعف سیمونز و خواست برای انتقام گرفتن از اون ، دنیا رو بهم بریزه.اتفاقی که از مرگ هم برای سیمونز بدتر بود !

در مورد سازمان هم دقیقا.در حال حاضر بزرگترین نقطه ی ابهام داستان همین سازمان هست.حتی مهمتر از سرنوشت الکس و ایدا و هانک و استیو.هرچند ایدا و استیو هم باز وصل میشن به سازمان.پس من هر سه رو یک مسئله ی واحد میدونمکه مکمل هم هستند و باید بهشون پرداخته بشه.توی 6 که هم ایدا بود و هم لیون ، قطعا باید به سازمان پرداخته میشد.ولی متاسفانه این اتفاق نیفتاد و صرفا شاهد یک داستان هندی و کاملا تجاری بودیم.واقعا امیدوارمکه عرضه ی ادامه دادنش رو داشته باشن.اون موقع از نظر من ، داستان 4 هم اهمیت و اعتبار پیدا میکنه و دیگه صرفا یک داستان مستقل و فرعی نیست.همونطور که اگه خدایی نکرده جیک توی یک داستان مهم بیاد ، داستان 6 هم هویت و اهمیت پیدا میکنه و از این حالت فرعی و بی اهمیت بودن خارج میشه !

در مورد نظر سنجی هم من به گزینه ی دوم رای دادم.ولی واقعا گزینه ها کامل نیستن.مثلا اینکه گفته شده کاراکترهای محبوب قدیمی (کریس ، جیل ، کلیر و لیون) به نظر من درست نیست.کلا مقوله ی کریس و لیون از جیل و کلیر جداست.کریس و لیون باشن از نظر من فاجعه هست.حداقل باید یک شماره بینشون فاصله بیفته.ولی جیل و کلیر (مخصوصا کلیر) هنوز پتانسیل و حرف های ناگفته ی خیلی زیادی دارن.در موردش هم قبلا توضیح دادم.این خودش باید دو تا گزینه میشد.حالا اینکه جیل و کلیر هم دیگه پتانسیل داستانی ندارن ، ممکنه نظر شخصی یک عده باشه که محترم هم هست.ولی خب نظر همه باید لحاظ بشه.یا مثلا من دوست دارم هم کلیر باشه و هم کاراکترهای کمتر دیده شده مثل ربکا و هانک.الآن کدوم گزینه رو باید انتخاب کنم؟زیادی کلی نوشته شده به نظرم !

آخرین ویرایش:

mario...RE..SH

کاربر سایت
Oct 8, 2014
251
درمورد نظرسنجی: من بیشتر از کاراکتر تمرکزم بر داستان هست,
داستانی مرتبط با داستان های قبلی (نه لزوما ادامه دهنده,بلکه مرتبط, مثل یک حلقه که میتونه مال زمان های قبل باشه و بین داستان ها و نقاط ابهام لینک ایجاد کنه به ویژه جریان سازکان مد نظرم هست )
با این وصف در مورد کارکتر هم چون میگیم داستان مرتبط با قبل باشه, پس کارکتر هم یک کرکتر قبلی هست و چون داستان به نوعی جدید هم هست کرکترهای جدید هم میتونن توش باشن (خصوصا از نوع منفی که عامل پشت پرده باشه و به تدریج باهاش اشنا بشیم)
پس برای منم هیچکدوم گزینه ها کامل نیستن,
: داستانی مرتبط با نقاط کور داستان های قبلی و با تلفیقی از کرکترهای قدیمی و جدید.

Forza 6

کاربر سایت
Apr 15, 2016
322
هدف اصلی ایدا برآوردن علاقه های شرکت مرموزی بود که برای آنها تحت مامور دوگانه کار میکرد و علیه وسکر و The 3rd Organization دسیسه میکرد. !!!!
چون اطلاعات مون از سازمان کمه تو بعضی از سایتها سازمان سوم هم پاش ب وسط کشیده میشه!!واقعا گیج کننده س
چن روز درباره سازمان اینترنت گردی میکنم سایتا حرفاشون متناقض باهم!
مشکل بی هویتیه سازمان کم بود سازمان دوم هم اسمی ازش تو بعضی از سایتها دیده میشه.
همه اینها از ایدا وانگ سرچشمه میگیرن
امیدوارم حداقل بیان گذشته ایدا رو واضحتر کنن.منم بادوستمون موافقم ک گفتن داستان سازمان خوبه ک ی فلش بک بزنه ب عقب و برگرده ب راکون سیتی.همچچنین چگونگی ورود وسکر ب این سازمان.
البته کپکام عرض.ه این کارارو نداره
E3 چن روز دیگه شروع میشه منتظرم ببينم اين بار کپکام میخاد چ دسته گلی ب آب بده!

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
هدف اصلی ایدا برآوردن علاقه های شرکت مرموزی بود که برای آنها تحت مامور دوگانه کار میکرد و علیه وسکر و The 3rd Organization دسیسه میکرد. !!!!
چون اطلاعات مون از سازمان کمه تو بعضی از سایتها سازمان سوم هم پاش ب وسط کشیده میشه!!واقعا گیج کننده س
چن روز درباره سازمان اینترنت گردی میکنم سایتا حرفاشون متناقض باهم!
مشکل بی هویتیه سازمان کم بود سازمان دوم هم اسمی ازش تو بعضی از سایتها دیده میشه.
همه اینها از ایدا وانگ سرچشمه میگیرن
امیدوارم حداقل بیان گذشته ایدا رو واضحتر کنن.منم بادوستمون موافقم ک گفتن داستان سازمان خوبه ک ی فلش بک بزنه ب عقب و برگرده ب راکون سیتی.همچچنین چگونگی ورود وسکر ب این سازمان.
البته کپکام عرض.ه این کارارو نداره
E3 چن روز دیگه شروع میشه منتظرم ببينم اين بار کپکام میخاد چ دسته گلی ب آب بده!

چگونگی ورود وسکر به سازمان و اقداماتش در سازمان که کاملا مشخصه.برمیگرده به داستان ریمیک و 2 و کد ورونیکا و کاملا هم ذکر شده !

اون سازمان دوم نیست.سازمان سوم یا همون 3rd Organization هست که تشکیلات خصوصی خود وسکر هست که پس از جدا شدن از سازمان دایر میکنه و ایدا رو هم به اونجا دعوت میکنه و کراوزر هم خودش به اونجا ملحق میشه.در بدو ورود وسکر به ترایسل هم کلا منحل میشه !

الکی دلتو صابون نزن.کپکام اگه عرضشو داشت ، توی همون 6 به این چیزا میپرداخت.اینا فقط بلدن فن های لیون و ایدا رو ارضاء کنند !

آخرین ویرایش:

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
من فکر میکنم کاپکم و کار کنانش خوب بلدن بازی درست کنن به خصوص اویل اما وقتی میبینن از یه اویل آشغال با یه داستان مضخرف هم میشه پول در اورد با خودشون میگن چرا داستانای خوبمونو بی خود مصرف کنیم اونم روی کنسول ps3که همه دارن بازی هاشونو کنسل میکنن ومی ذارن برای ps4 نمونشم فینال 15 و آخرین نگهبان.یادتون باشه ما یه سری بازی اولیه داریم که شدن امضای کنسول ها و پلیر ها انتظار دار توی هر نسل این بازی ها باشن که یکیش رزیدنت اویل هست،پس این کارو برای کاپکم سخت میکنه و تا جای که بتونه داستانهای اصلیشو مصرف نمیکنه.تا زمانی که احساس کنه فروش بازی خیلی پاین اومده یا امکان ور شکست شدن هست

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
پیش بینی من درمورد معرفی RE7 تو E3 که البته امیدوارم درست از آب در نیاد!!! RE7 تو E3 معرفی نخواهد شد و ما کوچیکترین چیزی در مورد بازی نخواهیم شنید! به دو دلیل اول اینکه هر شکل معرفی این عنوان بدون شک روی فروش Umbrella Corps تاثیر خواهد گذاشت دلیل دوم زادگاه رزیدنت ایول ژاپن هست و اگه هم قرار باشه رزیدنت ایول جدیدی معرفی بشه بدون شک توی نمایشگاهای ژاپنی و بزرگترین نمایشگاه یعنی TGS خواهد بود. همیشه اینطور بوده! اصلا دلیل اینکه تاریخ ریلیز آمبرلا کرپس به عقت افتاد همین بود مگه ممکنه بیستمین سالگرد رزیدنت ایول باشه و رزیدنت ایولی جزو لاین آپ کپکام نباشه چون اگر معرفی میشد دیگه جای برای صحبت کردن در موردش توی کنفرانس وجود نداشت! در اینجور کنفرانس ها معمولا در مورد بازیهایی صبحت میشه که هنوز عرضه نشدن. بهرحال حتی یک لوگوی رزیدنت ایول 7 هم میتونه کلی طرفداران رو شاد کنه باید منتظر موند و دید چه اتفاقی میفته! کنفرانس مایکرو که فوله! اگر قرار باشه RE7 معرفی بشه تو کنفرانس سونی خواهد بود. فردا صبح همه چیز مشخص میشه یا رزیدنت ایول 7 معرفی میشه و به همه این شایعات ضد و نقیض جواب میده و یا در خوشبینانه ترین حالت سه ماه دیگه باید صبر کنیم

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
پیش بینی من درمورد معرفی RE7 تو E3 که البته امیدوارم درست از آب در نیاد!!! RE7 تو E3 معرفی نخواهد شد و ما کوچیکترین چیزی در مورد بازی نخواهیم شنید! به دو دلیل اول اینکه هر شکل معرفی این عنوان بدون شک روی فروش Umbrella Corps تاثیر خواهد گذاشت دلیل دوم زادگاه رزیدنت ایول ژاپن هست و اگه هم قرار باشه رزیدنت ایول جدیدی معرفی بشه بدون شک توی نمایشگاهای ژاپنی و بزرگترین نمایشگاه یعنی TGS خواهد بود. همیشه اینطور بوده! اصلا دلیل اینکه تاریخ ریلیز آمبرلا کرپس به عقت افتاد همین بود مگه ممکنه بیستمین سالگرد رزیدنت ایول باشه و رزیدنت ایولی جزو لاین آپ کپکام نباشه چون اگر معرفی میشد دیگه جای برای صحبت کردن در موردش توی کنفرانس وجود نداشت! در اینجور کنفرانس ها معمولا در مورد بازیهایی صبحت میشه که هنوز عرضه نشدن. بهرحال حتی یک لوگوی رزیدنت ایول 7 هم میتونه کلی طرفداران رو شاد کنه باید منتظر موند و دید چه اتفاقی میفته! کنفرانس مایکرو که فوله! اگر قرار باشه RE7 معرفی بشه تو کنفرانس سونی خواهد بود. فردا صبح همه چیز مشخص میشه یا رزیدنت ایول 7 معرفی میشه و به همه این شایعات ضد و نقیض جواب میده و یا در خوشبینانه ترین حالت سه ماه دیگه باید صبر کنیم

اگه اینجوری باشه من دیگه واقعا منتظر 7 نخواهم بود.دیگه برام کوچکترین اهمیتی نداره.یعنی واقعا بازی فرعی و مصحک آمبرلا کرپس اینقدر اهمیت داره؟اینا رسما ملت رو سر کار گذاشتن.مگه ما مسخره ایم؟یک دنیا رو به بازی گرفتن.جای اینکه قدر محبت ها و حمایت های هواداران رو بدونن ، با یک سری سیاست هاسی مسخره و تجاری همون هواداران رو دلسرد و از خودشون متنفر میکنن.لابد الآن هم باید باز مثل پارسال خودمون رو گول بزنیم و وعده بدیم برای TGS .یعنی دقیقا همون کاری که اونا میخوان !

Tifa Lockhart

Claire Redfield سابق :)
کاربر سایت
Apr 7, 2016
179
نام
Rayna
قابل توجه همه ی کسایی که می گفتن RE7 خوب درمیاد یا شاید کپکام سرش به سنگ خورده و تصمیم گرفته درست و حسابی بسازه !!!

همین الان مراسمی که RE7 قرار بود معرفی شه ( E3 سونی ) تموم شد. و فکر می کنین چی دیدم ؟؟!! یه بازی که اصلا فکرشو هم نمی کردم اسمش RE باشه !!

یعنی God Of War و Days Gone بیشتر شبیه RE بودن تا اینی که اسمش رزیدنت بود. حالا حدس بزنین چی ازش معلوم شد ؟؟ یه بازی اول شخصه !!! و حتی نمی دونیم کرکتر اصلیش کیه. تنها چیزی که می دونیم اینه که یه دختره زنگ می زنه و می گه از اونجا برو بیرون. و فکر کنم قبل از این جمله اش گفته بود Leon !!! ( اینو مطمئن نیستم چون با صدای خیلی پایین گوش می دادم مادرم بیدار نشه ممکنه اشتباه شنیده باشم )

بازم کسی هست که به این بازی امید داشته باشه ؟؟ شما هن دلتون خوشه ها !!!!!!!!

Forza 6

کاربر سایت
Apr 15, 2016
322
قابل توجه همه ی کسایی که می گفتن RE7 خوب درمیاد یا شاید کپکام سرش به سنگ خورده و تصمیم گرفته درست و حسابی بسازه !!!

همین الان مراسمی که RE7 قرار بود معرفی شه ( E3 سونی ) تموم شد. و فکر می کنین چی دیدم ؟؟!! یه بازی که اصلا فکرشو هم نمی کردم اسمش RE باشه !!

یعنی God Of War و Days Gone بیشتر شبیه RE بودن تا اینی که اسمش رزیدنت بود. حالا حدس بزنین چی ازش معلوم شد ؟؟ یه بازی اول شخصه !!! و حتی نمی دونیم کرکتر اصلیش کیه. تنها چیزی که می دونیم اینه که یه دختره زنگ می زنه و می گه از اونجا برو بیرون. و فکر کنم قبل از این جمله اش گفته بود Leon !!! ( اینو مطمئن نیستم چون با صدای خیلی پایین گوش می دادم مادرم بیدار نشه ممکنه اشتباه شنیده باشم )

بازم کسی هست که به این بازی امید داشته باشه ؟؟ شما هن دلتون خوشه ها !!!!!!!!
احتمالا این نسخه پلی استیشن VR هستش.هنوز هیچی مشخص نیست صبر میکنیم تاشب
اصلا شاید اویل7 نبوده.شاید ریبوت 2هست!!!!

خب من چندین بار تریلرو دیدم
تو ۲:۳۲ نگاه کنید میبینید ک ی شخصیت بظاهر مرموز ک چهره ش دیده نمیشه.
اما با توجه ب بدن ش و همچنین مدل موهاش صدردصد لیونه.تو ی جا هم میبینیم ی مرد رو ویلچر نشسته ک قیافه ش مشخص نیست. احتمالا یکی از شخصیت های برجسته این شماره س.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Nima Redfield

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
D
احتمالا این نسخه پلی استیشن VR هستش.هنوز هیچی مشخص نیست صبر میکنیم تاشب
اصلا شاید اویل7 نبوده.شاید ریبوت 2هست!!!!

خب من چندین بار تریلرو دیدم
تو ۲:۳۲ نگاه کنید میبینید ک ی شخصیت بظاهر مرموز ک چهره ش دیده نمیشه.
اما با توجه ب بدن ش و همچنین مدل موهاش صدردصد لیونه.تو ی جا هم میبینیم ی مرد رو ویلچر نشسته ک قیافه ش مشخص نیست. احتمالا یکی از شخصیت های برجسته این شماره س.

عالی بود! برای همه پلتفرم ها به غیر Wii U میاد. دمو هم امشببرای PS4 قابل دسترسه! مهم نیست اول شخص باشه یا سوممهم اینه که ترسناکه!

mr.freeman

کاربر سایت
Jun 8, 2016
149
تریلر رو دیدم و واقعا خوشحالم;)
هنوز معلوم نیست شخصی تهای بازی کیا هستن.ولی حد اقل از تریلر میشه فهمید این دفعه با RE ترسناک تر طرف هستیم.
محیط های بازی از همه نسخه های RE های مدرن که تا حالا دیدم ترسناکتره.حد اقل بازی 50 درصدش ما رو راضی میکنه.
فقط مونده داستان بازی که فعلا چیزی ازش مشخص نیست.هنوز با قطعیت معلوم نیست دوربین بازی اول شخصه.این فقط یه تریلره که محیط بازی رو به تصویر بکشه وگرنه از گیم پلی و کنترل دوربین فعلا چیزی معلوم نیست.
ولی تا همین حد هم من راضیم. مرسی کپکام

آخرین ویرایش:

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
خب تریلر رو دیدم !

بچه ها اصل به ترسناک بودن یا نبودن بازی کاری ندارم.فقط یکچیزی متوجه منوخیلی جلب کرد.تریلر رو که میدم ، اول فکر کردم تریلر نسخه ی جدید سایلنت هیله.یعنی اصلا کپی برابر اصل.محیطش ، شکل خونه ، عکسهای خانوادگی ، تاب توی حیاط ، فضای مرموز و فلسفی ، وجود تبر و مهمتر از همه آوازی که در طی تریلر خونده میشد ، همش الهام گرفته از سایلنت هیل بود.مخصوصا نسخه ی پنجمش یعنی بازگشت به خانه.یعنی واقعا کپکام واسه ی ترسناک کردن یک بازی به این مهمی هیچ ایده ای نداشته که رفته از سایلنت هیل تقلید کرده؟تقلید که چه عرض کنم ، کپی.به بد و خوبش کار ندارم.ولی به هرحال ، این مسئله غیر قابل انکاره.مگه اینکه کسی واقعا سایلنت هیل ها رو بازی نکرده باشه و با فضا و سبک کلی این بازی آشنایی نداشته باشه !

در مورد داستانش هم فکر میکنم کلا ریبوت باشه.چون اگه نبود ، حداقل یکی دوتا از کاراکترهای قدیمی رو باید توی تریلر اول بازی نشون میدادن.حتما همشون جدید هستن که هیچکدوم رو معرفی نکردن.اینجوری باشه یعنی کلا داستان قبلی لنگ در هوا رها میشه.اون همه ابهام و مسائل ناتموم.سازمان ، ایدا ، استیو ، هانک ، بیلی ، الکس ، جسیکا ، نیکلای و.......یعنی هممون این همه سال ، کلا سر کار بودیم.علتش هم اینه که عرضه ی ساخت ادامه ی داستان و تموم کردن داستانی که خودشون شروع کردن رو نداشتن.برای همین هم کلا ولش کردن و رفتن سراغ یک داستان کاملا جدید و بی ربط به گذشته.البته توی 6 و رولیشنز 2 هم فهمیدیم که اینا توانایی ادامه دادن داستان و پرداختن به ابهامات سری رو ندارن.ولی اینجا دیگه کلا همه چیز رو ول کردن.البته اینها همه در صورتی هست که بازی واقعا ریبوت باشه !

لیون یا چیزی شبیه به اون رو هم من در تریلر ندیدم (که البته جای بسی خوشحالیه).فقط یک دختری بود که روی صورتش پوشیده شده بود و شبیه ربکا بود که البته اگه بازی ریبوت باشه اونم کلا منتفیه !

فقط نکته ای که میمونه اینه که معمولا وقتی یک سری رو ریبوت میکنن که کلا داستان قبلی رو ول کرده باشن.در حالیکه الآن هم یک انیمیشن جدید و هم ریمیک 2 داره میاد.یک ذره غیر منطقیه این موضوع و باعث میشه که من تا حدودی ، در مورد ریبوت بودن یا نبودن بازی شک کنم !

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mr.freeman

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر