بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Tifa Lockhart

Claire Redfield سابق :)
کاربر سایت
Apr 7, 2016
179
نام
Rayna

COH master

کاربر سایت
Oct 29, 2011
544
نام
علیرضا
تقدیم به طرفداران خانم کلر ردفیلد :

x0k2gbjmp86qxcv8v8fs.jpg

Tifa Lockhart

Claire Redfield سابق :)
کاربر سایت
Apr 7, 2016
179
نام
Rayna
تقدیم به طرفداران خانم کلر ردفیلد :

x0k2gbjmp86qxcv8v8fs.jpg

:)

لیوان :)):)):)):))

:)) خب عزیز دل من حقیقته :)) قبلا عکسشم گذاشته بودم شما حضور نداشتین :))

مثلا فکرشو بکنین ... کرکتر منفی یه مایع داخل لیوان باشه. بعد حرفاش روی لیوان نوشته شه !! این چیزیه که از برگشتن البرت وسکر انتظار می ره

Venom Matin

کاربر سایت
Oct 9, 2014
264
نام
متین
upload_2016-6-8_16-1-44.jpeg

مثلا فکرشو بکنین ... کرکتر منفی یه مایع داخل لیوان باشه. بعد حرفاش روی لیوان نوشته شه !! این چیزیه که از برگشتن البرت وسکر انتظار می ره

N1GHTMARE_J4DE

کاربر سایت
Jun 6, 2016
19

نابودم کردی یعنی :)):)):))=))=))

• Like
Reactions: Nima Redfield

!Merida

کاربر سایت
Jun 8, 2016
15
سلام.
کلا سری داستان های Resident Evil کلونی از شبکه های مرتبط به هم هستند که رجوع به هرکدوم از اون رشته ها نه تنها ذهن خواننده رو به رشته های دیگه اش جلب میکنه که خود خواننده از آن رشته لذت میبره.
درحال حاضر داستان Resident Evil دارای دو شبکه یا رشته ی اصلیه که میشه اونارو پیگیری کرد.
1. Umbrella-Wesker Children - S.T.A.R.S Members
2.R.P.D-The Organization - Umbrella
باوجود اینکه اخیرا Capcom در پیوند این دورشته در RE6 اندکی کوتاهی کرده بود ولی عملکرد اون درنسخه های دیگه خوب و قابل تحمل هست.درحالت کلی من خودم از سری داستان هاش خوشم میاد.

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
سلام.
کلا سری داستان های Resident Evil کلونی از شبکه های مرتبط به هم هستند که رجوع به هرکدوم از اون رشته ها نه تنها ذهن خواننده رو به رشته های دیگه اش جلب میکنه که خود خواننده از آن رشته لذت میبره.
درحال حاضر داستان Resident Evil دارای دو شبکه یا رشته ی اصلیه که میشه اونارو پیگیری کرد.
1. Umbrella-Wesker Children - S.T.A.R.S Members
2.R.P.D-The Organization - Umbrella
باوجود اینکه اخیرا Capcom در پیوند این دورشته در RE6 اندکی کوتاهی کرده بود ولی عملکرد اون درنسخه های دیگه خوب و قابل تحمل هست.درحالت کلی من خودم از سری داستان هاش خوشم میاد.

اول از همه ورودتون رو به جمع خودمون خوشامد میگم و خیلی خوشحالم از آشنایی با شخص منطقی و فهیمی مثل شما.توی 6 کوتاهی که چه عرض کنم......بیخیال !

!Merida

کاربر سایت
Jun 8, 2016
15
اول از همه ورودتون رو به جمع خودمون خوشامد میگم و خیلی خوشحالم از آشنایی با شخص منطقی و فهیمی مثل شما.توی 6 کوتاهی که چه عرض کنم......بیخیال !
ممنونم. :)
بله صحیح هست.در RE6 داستان کریس ردفیلد به حاشیه کشیده شد.این درحالی اتفاق افتاد که میتونستند حداقل اتفاقی که برای جیل ولنتاین در سال 2009 تا 2011 رخ داده بود رو بیشتر تشریح کنند.
رابطه ی بین لئون اسکات کندی و ایدا وانگ هم رابطه ی صرف عاشقانه نبود. رابطه ی پیچیده بود که در پشت پرده ی اون The organization بود . اما متاستفانه در این نسخه رابطه رو تقریبا عاشقانه ی محض تعبیر کردند و با گذشت 20 سال از تولد سری هنوز هویت این the organization مشخص نشده.

mario...RE..SH

کاربر سایت
Oct 8, 2014
251
بله صحیح هست.در RE6 داستان کریس ردفیلد به حاشیه کشیده شد.این درحالی اتفاق افتاد که میتونستند حداقل اتفاقی که برای جیل ولنتاین در سال 2009 تا 2011 رخ داده بود رو بیشتر تشریح کنند.
رابطه ی بین لئون اسکات کندی و ایدا وانگ هم رابطه ی صرف عاشقانه نبود. رابطه ی پیچیده بود که در پشت پرده ی اون The organization بود . اما متاستفانه در این نسخه رابطه رو تقریبا عاشقانه ی محض تعبیر کردند و با گذشت 20 سال از تولد سری هنوز هویت این the organization مشخص نشده.
سلام.
از نظرات شما که همه ی ابعاد رو با هم در نظر میگیره و صرفا بخش های مورد علاقه شخصی رو اصل نمیدونه واقعا متشکرم.

!Merida

کاربر سایت
Jun 8, 2016
15

دراین زمینه [مرگ آلبرت وسکر] باهاتون موافقم.قضیه ی مرگ وسکر نیازی به اثبات نداره چون داخل بازی به وضوح جداشدن سر از تنش در مواد مذاب رو نشون داد.ولی درمورد قضیه ی لیوان باید بگم که اگه حتی یک بافت زنده از بدن وسکر تو اون حادثه بجا میموند ، Uroboros با قابلیت زنده سازی و ترمیم میتونست آلبرت وسکر رو زنده کنه و بدنش رو بازسازی کنه (این سند توی یکی از فایل های Tricell داخل بازی موجوده.).بنابراین آلبرت وسکر هرچندبدنش مثل قبل نمیشد ولی بهرحال زنده میموند و قدرت داشت.
ولی همونطور که مستحضرید ، مرگ وسکر در مواد مذاب (آتش) رخ داد ؛ یعنی همون نقطه ی ضعف اصلی Uroboros .پس Uroboros نمیتونسته حتی اگه بقایایی از بافت بدن وسکر میموند اونو بازسازی کرده باشه.

سلام.
از نظرات شما که همه ی ابعاد رو با هم در نظر میگیره و صرفا بخش های مورد علاقه شخصی رو اصل نمیدونه واقعا متشکرم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر