بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
داری ؟ بده بده :D اگه رو تروفی تاثیری نداره بده :D زامبی بزرگارو بیخیال چجوری باید زمانی که نزدیکت میشن زامبیا بهشون ضربه زد ؟ تو Re2 - 3 با همون مربع تیر زدن سریع میزدی این کارو میکرد اینجا نفهمیدم .. کلا احساس میکنم همچی اینجا سخت تر شده :D
:-s
اول بازی وقتی میرسی اونجا که یه پله چوبی هست برو بالا ته اونجا یه گل سبز هست اونو بگیر بعد دکمه دایره بزنه بره تو اون منو که اسلحه اینا انتخاب میکنی بعد برو تو فایل ها یه کتاب آبی رنگ هست اونو بخون بعد از منو خارج شو تو باز اسلحه کلت رو انتخاب کن باهاش هی تند تند شلیک کن که تق تق کنه اسلحه اون وقت گل سبز رنگ بینهایت میشه هر چقدر بخوری تمام نمیشه. اون دکمه مربع اینارو والا نمیدونم من این بازی رو آخرین بار 10 سال پیش بازی کردم اصن یادم نیست دکمه هاشو فقط این چیزاشو یادمه . این گل بینهایت هیچ تاثیری تو تروفی اینا نداره. اگه متوجه نشدی این ویدیو رو ببین گلیچو نشون میده

Tifa Lockhart

Claire Redfield سابق :)
کاربر سایت
Apr 7, 2016
179
نام
Rayna
بیشتر یه خاطره برام زنده کردی بی شوخی :D الان فعلا سر اونجام که الفرد اشپرد میبینی...
-یه چیزی مثل سنگ دارم توش یه الماس سبز هست این برای چیه ؟
-اون چمدون قفل داخل اتاق چجوری باز کنم ؟ بدرد چی میخوره ؟

حالا هر چی :D

سنگی که توش الماس سبزه ؟؟ یه عکس ازش می تونی بدی ؟؟!! هر چی که هست اگه درمیاد با چک درش بیار

تو چمدون ها معمولا پارت اسلحه یا تیر هستش. برای باز کردنشون یا باید از چک استفاده کنی یا سنجاق قفلی ( باید فندک کریسو به رودریگو بدی تا بهت سنجاق بده )

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
من مخالفم.
جیل به طور رسمی ار همون بازی اول پارتنر ریس بوده. کپکام جیل رو نیاورد برای اینکه :
1- خودشونم می دونستن بیارن داستان از همونیم که هست بد تر میشه.
2-میخوان که توی 7 با یک داستان قوی و محکم بیاد و اینکه جیل به تازگی تو Revelations که اومد چندان موفق نبود و نخواست دیگه بدتر شه.
البته می تونستن اصلا کریس رو تنها بیارن ولی کلا عادت کردن که بیان برای همه پارتنر بیارن :|
و استیو هم کلا داستانش فرق داره. Gun Survivor 2 طبق گفته های خود کپکام در کابوس های کلیر بعد از Code Veronica اتفاق میوفته. حتی وجوده Nemesis هم با این نظریه جون میده. استیو هم طبق شواهدی در Revelations 2 بوده وای حذف شده. پس نمرده :| !

آتوسا ، اول بگم واقعا نمیدونم چطوری خوشحالیم رو بابت حضورت در اینجا ابراز کنم.ممنون که درخواستم رو قبول کردی ! :x

در مورد جیل هم بله.من با ایشون موافقم که دلیل جایگزینی پیرز با جیل در 6 این بوده که میخواستن اینبار پارتنر کریس بمیره و قطعا نمیخواستن اون فرد جیل باشه و دلیل حضور مجدد پیرز در تئاتر هم باز محبوبیتش بوده.قبلا هم با خود ایشون در موردش بحث کردیم !

این رو هم کاملا قبول دارم که داستان اصلی کریس و جیل ، کلا توی 5 تموم شد رفت.کریس توی 6 کاملا اضافی و صرفا جهت رویارویی با لیون و در نتیجه فروش بود.اینو همیشه خودم گفتم و میگم !

ولی مسئله اینجاست که کپکام به منطق و نیاز داستانی نگاه نمیکنه.میاد محبوبیت و فروش رو میسنجه.نمونه ی بارزش هم همین کریس در 6 که گفتم.بابا دیگه بالاتر از اینکه لیون و ایدا هنوز داستانشون تموم نشده بود و به واسطه ی سازمنان کلی پتانسیل داشتن ، ولی حتی برای اونا هم یک داستان فرعی و کاملا حاشیه ای سرهم کردن که صرفا به مسائل شخصی و روابط هندی اونها میپرداخت.نه داستان اصلیشون و رابطشون با سازمان.پس قطعا فروش برای کپکام در اولویته ، نسبت به داستان.با این توصیفات ، حضور جیل در 7 کاملا محتمله و حتی از نظر من قطعیه !

در مورد استیو هم اگه کلیر توی 7 باشه (که با توجه به حضور جیل احتمالا هست) ، میتونیم 50 درصد احتمال بدیم که استیو هم حضور داشته باشه و به سرنوشت مبهم و فوق العاده مهمش پرداخته بشه.اگه اینجا هم نشه ، دیگه کلا هیچوقت نباید منتظرش بود و باید قبول کنیم که کپکام برای همیشه فراموشش کرده !

آخرین ویرایش:

Princess Claire

کاربر سایت
Apr 18, 2016
84
نام
Cereza
در مورد استیو هم اگه کلیر توی 7 باشه (که با توجه به حضور جیل احتمالا هست) ، میتونیم 50 درصد احتمال بدیم که استیو هم حضور داشته باشه و به سرنوشت مبهم و فوق العاده مهمش پرداخته بشه.اگه اینجا هم نشه ، دیگه کلا هیچوقت نباید منتظرش بود و باید قبول کنیم که کپکام برای همیشه فراموشش کرده !
آقا اجازه؟:D من چون رو عشقم کلر :x:* غیرت دارم دلم نمیخواد استیو برگرده:D
داستان لطمه ببینه هم اشکال نداره:D
فقط استیو نیاد پیش کلرم:x:* که جوشی میشم ، میرم تو بازی میکشمش:D
این یک نظر شخصی است:D
وای خدا باز فشار علاقه ام به کلر:x:* رفت بالا
کی اینجا با کلرم:*:x حال نمیکنه؟x-(

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
تا الآن داشتم پستها رو میخوندم.حالا خوبه فقط چند ساعت نبودم.ماشالا تاپیک چند صفحه رفته جلو؟ :|

درباره ی پست های اخیر که نظر خاصی ندارم.چون اکثرش درباره ی داستان 4 و 5 و لیون و.....بود که قبلا به اندازه ی کافی (خیلی بیش از حد کافی) دربارشون بحث کردیم و من هم نظراتم رو با دلیل و استدلال فراوان گفتم.فقط درباره ی حضور جیل در 7 سوال شد که در پست بالا مجددا توضیح دادم !

در ضمن ، یک چیزی رو که خیلی دوست داشتم بگم اینه که کلا 3 نفر هستن که من توی داستان RE ، اینا رو از خودم بیشتر قبولشون دارم.البته فن های زیادی رو واقعا قبول دارم و خودتون هم بعضی از اونها رو میشناسید.ولی بحث این 3 نفر ، کلا جدا از هر کسی که تا به حال توی عمرم دیدم هست.تا جایی که هرجا نیاز به مشورت دارم یا سوالی برام پیش میاد ، فقط به اونها مراجعه میکنم.اسم نمیبرم که به کسی بی احترامی نشه یا تمایزی بین دوستان گذاشته نشه.فقط همین رو بگم که یکیشون آتوساست.این رو بدون هیچ اغراق یا تعارفی گفتم و خودش هم خوب میدونه ! :)

تا جایی که از 24 ساعت شبانه روز ، من حداقل 10 ساعت در حال چت کردن باهش در تلگرام هستم و اگه فرصت داشتم ، بیشتر هم وقت میذاشتم ! :D

واقعا از ته دل خوشحالم که دعوتم رو پذیرفتی و به جمع ما ملحق شدی.حضور تو در اینجا واقعا غنیمت بزرگیست.امیدوارم که همیشه در کنار ما بمونی.وجودت حداقل برای من یکی دلگرمی بزرگیه ! :x

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
تا الآن داشتم پستها رو میخوندم.حالا خوبه فقط چند ساعت نبودم.ماشالا تاپیک چند صفحه رفته جلو؟

درباره ی پست های اخیر که نظر خاصی ندارم.چون اکثرش درباره ی داستان 4 و 5 و لیون و.....بود که قبلا به اندازه ی کافی (خیلی بیش از حد کافی) دربارشون بحث کردیم و من هم نظراتم رو با دلیل و استدلال فراوان گفتم.فقط درباره ی حضور جیل در 7 سوال شد که در پست بالا مجددا توضیح دادم !

در ضمن ، یک چیزی رو که خیلی دوست داشتم بگم اینه که کلا 3 نفر هستن که من توی داستان RE ، اینا رو از خودم بیشتر قبولشون دارم.البته فن های زیادی رو واقعا قبول دارم و خودتون هم بعضی از اونها رو میشناسید.ولی بحث این 3 نفر ، کلا جدا از هر کسی که تا به حال توی عمرم دیدم هست.تا جایی که هرجا نیاز به مشورت دارم یا سوالی برام پیش میاد ، فقط به اونها مراجعه میکنم.اسم نمیبرم که به کسی بی احترامی نشه یا تمایزی بین دوستان گذاشته نشه.فقط همین رو بگم که یکیشون آتوساست.این رو بدون هیچ اغراق یا تعارفی گفتم و خودش هم خوب میدونه !

تا جایی که از 24 ساعت شبانه روز ، من حداقل 10 ساعت در حال چت کردن باهش در تلگرام هستم و اگه فرصت داشتم ، بیشتر هم وقت میذاشتم !

واقعا از ته دل خوشحالم که دعوتم رو پذیرفتی و به جمع ما ملحق شدی.حضور تو در اینجا واقعا غنیمت بزرگیست.امیدوارم که همیشه در کنار ما بمونی.وجودت حداقل برای من یکی دلگرمی بزرگیه !
نيما تاحالا شده در مورد بازي اي غير Re بحث كني؟:)) يا اصلا بازي اي غير Re انجام بدي :)) يا دختري توي اون انجمنتون باشه تو بهش دستور بدي بياد اينجا و نياد؟:)) يا اصلا دختري بياد اينجا از كريس و كيلر خوشش نياد؟:)) اصلا به che علت فقط از اون سايت دختر مياد و pesar نمياد

آخرین ویرایش:

Venom Matin

کاربر سایت
Oct 9, 2014
264
نام
متین
کلا بحث این 3 نفر ، کلا جدا از هر کسی که تا به حال توی عمرم دیدم هست
یکیش هم خود خودمم :))=))
---------------------
فقط یادمه از وقتی که Rev2 تاپیک یکمی تکون خورد اونم خیلی محدود ... حالا مگه میشه ایستادوندش =D> (بزنم به تخته :D) من Code Veronica روی Ps3 بیخیال شدم بنظرم روی Pc بازی کردن کلاسیکا خیلی بهتره :-bd (باس دوباره دانلودش کنم ~o)) ولی جدا از همچی اون تیکه هست که میری تفنگ طلا رو برداری میبینی نمی تونی چون جلوی راخت بسته میشه بعد من این تیکه کل امارتو زیر رو کردم دیگه گفتم نه این تو خبری نیست برم بیرون بازی با اون پسره مارو سوپرایز کرد . خیلی خوشم اومد این تیکه :D یه حس خوشحالی خاصی داره :D یه چیز دیگه تو رزیدنت دوس دارم ( یه سری از بازی ها هم اینو دارن )
اینکه هروقت که راهو گم کردی یه راهی بری که مثلا یه سگ از شیشه بپره داخل میفهمم این راهو درست رفتم :D سر خاموش کردن کامیون اول بازی همین کارو کردم :D

جون تو هیشکی :D اصلا بشری وجود نداره با کلیر حال نکنه

يا اصلا دختري بياد اينجا از كريس و كيلر خوشش نياد؟
راستش مشکل اینجاست که ایشون داخل سایتی هستن که فقط دختر هست اصلا پسر تو این سایت کشف نشدس :D
میگم اقا نیما شما که خیلی علاقه به داستان بازی داری برو یه دست Dark Souls 1 و Bioshock infinite و SH و Spec ops بازی کن اصلا Re بیخیال میشی >:D<:D

آخرین ویرایش:

Tifa Lockhart

کاربر سایت
Apr 7, 2016
179
نام
Rayna
آقا اجازه؟:D من چون رو عشقم کلر :x:* غیرت دارم دلم نمیخواد استیو برگرده:D
داستان لطمه ببینه هم اشکال نداره:D
فقط استیو نیاد پیش کلرم:x:* که جوشی میشم ، میرم تو بازی میکشمش:D
این یک نظر شخصی است:D
وای خدا باز فشار علاقه ام به کلر:x:* رفت بالا

شما یه سر تشیف بیارین وبلاگ من حساب کار دستتون بیاد x-(:D

نيما تاحالا شده در مورد بازي اي غير Re بحث كني؟:)) يا اصلا بازي اي غير Re انجام بدي :)) يا دختري توي اون انجمنتون باشه تو بهش دستور بدي بياد اينجا و نياد؟:)) يا اصلا دختري بياد اينجا از كريس و كيلر خوشش نياد؟:)) اصلا به che علت فقط از اون سايت دختر مياد و pesar نمياد

:|

یکیش هم خود خودمم :))=))
---------------------
فقط یادمه از وقتی که Rev2 تاپیک یکمی تکون خورد اونم خیلی محدود ... حالا مگه میشه ایستادوندش =D> (بزنم به تخته :D) من Code Veronica روی Ps3 بیخیال شدم بنظرم روی Pc بازی کردن کلاسیکا خیلی بهتره :-bd (باس دوباره دانلودش کنم ~o)) ولی جدا از همچی اون تیکه هست که میری تفنگ طلا رو برداری میبینی نمی تونی چون جلوی راخت بسته میشه بعد من این تیکه کل امارتو زیر رو کردم دیگه گفتم نه این تو خبری نیست برم بیرون بازی با اون پسره مارو سوپرایز کرد . خیلی خوشم اومد این تیکه :D یه حس خوشحالی خاصی داره :D یه چیز دیگه تو رزیدنت دوس دارم ( یه سری از بازی ها هم اینو دارن )
اینکه هروقت که راهو گم کردی یه راهی بری که مثلا یه سگ از شیشه بپره داخل میفهمم این راهو درست رفتم :D سر خاموش کردن کامیون اول بازی همین کارو کردم :D

جون تو هیشکی :D اصلا بشری وجود نداره با کلیر حال نکنه

راستش مشکل اینجاست که ایشون داخل سایتی هستن که فقط دختر هست اصلا پسر تو این سایت کشف نشدس :D
میگم اقا نیما شما که خیلی علاقه به داستان بازی داری برو یه دست Dark Souls 1 و Bioshock infinite و SH و Spec ops بازی کن اصلا Re بیخیال میشی >:D<:D

:| همین پسره که می گین اسم داره :| و همین پسره بعدا هم زیاد جون کلرو نجات می ده !!

• Like
Reactions: Venom Matin

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
بابا اینا فیک هستن آیدی هم ندارند
تو خود اروپا که دختر گیمر زیاد شده تنها کاری که میکنند میرند twitchخودشون رو liveبه نمایش میذارند نمیشه اسم اونا رو هم گیمر گذاشت

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
من تازه اون اخبار ایول 7 رو خوندم که حمید زده

- در حال حاضر دو سناریو برای بازی تایید شده

- یک سناریو بر روی بازی بصورت تک نفره استوار است در حالی که سناریو دیگر بصورت مشارکتی یا CO -OP میباشد.

- سناریو CO- OP تا حدودی دارای اکشن هست چیزی شبیه به رزیدنت یول 4 (و نه حتی به اندازه ی رزیدنت ایول 6)

- شخصیت اصلی در بخش انفرادی " هنری نام دارد" و او در یک منطقه برفی در اروپا قرار داد.

- دو شخصیتی که در بخش co -op بازی حضور دارند فلیپ و خالد نام دارند و داستان بازی در آسیای میانه وقوع میپیوندد. منطقه ای به نام التحبی

- حوادث داستان دو سال پس از رزیدنت ایول 6 اتفاق می افتد

- به نظر میرسید تنها شخصیت قدیمی بازی کریس ردفیلد است که البته او نقش راهنما را در بازی دارد که با مرکز در تماس است.

- هر سناریو داستان مستقل و مربوط به خودش را دارد.

- در بخش انفرادی و داستان هنری زمانی که اون متوجه میشود که دولت قصد پرتاب موشک های حاوی ویروس را به تمام نقاط اروپا دارد در حال فرار دچار سانحه شده و هلیکوترش سقوط میکند.

- فلیپ و خالد بعد از اینکه افرادشان را از دست داده اند در شهر به دام افتاده اند.

-تا جایی که میدانیم دشمن اصلی در سناریو هنری یک شخصیت مونث است.

- اینکه دشمنان اصلی در بازی که و یا چه کسانی هستند هنوز مشخص نیست و هیچ اشاره به آن نشده است.

- گیم پلی بازی تا حدی به بازیهای Dead Space و The Last Of Us شباهت دارد و حرکان ناگهانی و مبازات تن به تن که در بازی رزیدنت اویل 6 دیده شده به بازی برگشته است.

- سرانجام بازیکنان قادر خواهند بود که درها را ببندند - قفل کنند و بدین وسله فرصت پر کردن اسلحه و ترکیب کردن گیاهان شفا بخش را قبل از اینکه در توسط زامبی ها شکسته شود داشته باشند.

- زامبی ها میتوانند به درون مجاری هوایی بپرند و یکباره از جلوی شما در آیند.

- در مورد جعبه ی آیتم و اینوتوری اطلاعاتی در دست نیست.

- سناریو هنری شامل حل کردن معماها هم میشود اما سناریو دوم فاقد این ویژگی ست.

- دلیل اینک کپکام از شخصیت های جدیدی در این شماره استفاده کرده است این است که شخصیت هایی مانند لیان و دیگران به اندازه کافی در سری ها حضور داشتند و داستان آنها ممکن است در قالب یه CH Movie یا کتاب های مصور منگا ادامه پیدا کند .

- این عنوان به کپکام این اجازه را داده است تا داستان جدید به همراه شخصیت های جدید خلق کنند شخصیتی مانند هنری که تا به حال با اسلحه های بیلوژیکی مواجه نشده است . این یک فرصت استثنایی است تا یک عنوان Survival Horror را در آخرین شماره از سری بازی های رزیدنت ایول به معرض نمایش بگذارند.

- آنها در تلاش هستند که مدت زمان این سناریو ها دو برابر باشد 16 ساعت تقریبا دو برابر رزیدنت اویل 5

- و در آخر بازی قرار است اواخر سال جاری عرضه شود.

=============================================
نکات مثبتش زیاده ولی همینایی ک قرمز کردم خیلی شیک میتونه گند بزنه به بازی دو سناریو کردن هم ک تنها دلیلش اینه ک هم اکشن بازا رو راضی نگه داره هم فن های قدیمی رو

حالا فعلا که در حد شایعس و امیدوارم هیچکدوم اینا تایید نشه

===============================================

یه سوال هم در مورد revelation 2 :

پایان اصلی کدوم بود ؟ آلکس مرد یا زندس ؟

Tifa Lockhart

کاربر سایت
Apr 7, 2016
179
نام
Rayna

- یک سناریو بر روی بازی بصورت تک نفره استوار است در حالی که سناریو دیگر بصورت مشارکتی یا CO -OP میباشد.

- سناریو CO- OP تا حدودی دارای اکشن هست چیزی شبیه به رزیدنت یول 4 (و نه حتی به اندازه ی رزیدنت ایول 6)

- شخصیت اصلی در بخش انفرادی " هنری نام دارد" و او در یک منطقه برفی در اروپا قرار داد.

- دو شخصیتی که در بخش co -op بازی حضور دارند فلیپ و خالد نام دارند و داستان بازی در آسیای میانه وقوع میپیوندد. منطقه ای به نام التحبی

- به نظر میرسید تنها شخصیت قدیمی بازی کریس ردفیلد است که البته او نقش راهنما را در بازی دارد که با مرکز در تماس است.

- در بخش انفرادی و داستان هنری زمانی که اون متوجه میشود که دولت قصد پرتاب موشک های حاوی ویروس را به تمام نقاط اروپا دارد در حال فرار دچار سانحه شده و هلیکوترش سقوط میکند.

- فلیپ و خالد بعد از اینکه افرادشان را از دست داده اند در شهر به دام افتاده اند.

- اینکه دشمنان اصلی در بازی که و یا چه کسانی هستند هنوز مشخص نیست و هیچ اشاره به آن نشده است.

- گیم پلی بازی تا حدی به بازیهای Dead Space و The Last Of Us شباهت دارد و حرکان ناگهانی و مبازات تن به تن که در بازی رزیدنت اویل 6 دیده شده به بازی برگشته است.

- سرانجام بازیکنان قادر خواهند بود که درها را ببندند - قفل کنند و بدین وسله فرصت پر کردن اسلحه و ترکیب کردن گیاهان شفا بخش را قبل از اینکه در توسط زامبی ها شکسته شود داشته باشند.

- دلیل اینک کپکام از شخصیت های جدیدی در این شماره استفاده کرده است این است که شخصیت هایی مانند لیان و دیگران به اندازه کافی در سری ها حضور داشتند و داستان آنها ممکن است در قالب یه CH Movie یا کتاب های مصور منگا ادامه پیدا کند .

- این عنوان به کپکام این اجازه را داده است تا داستان جدید به همراه شخصیت های جدید خلق کنند شخصیتی مانند هنری که تا به حال با اسلحه های بیلوژیکی مواجه نشده است . این یک فرصت استثنایی است تا یک عنوان Survival Horror را در آخرین شماره از سری بازی های رزیدنت ایول به معرض نمایش بگذارند.

- آنها در تلاش هستند که مدت زمان این سناریو ها دو برابر باشد 16 ساعت تقریبا دو برابر رزیدنت اویل 5

نکات مثبتش زیاده ولی همینایی ک قرمز کردم خیلی شیک میتونه گند بزنه به بازی دو سناریو کردن هم ک تنها دلیلش اینه ک هم اکشن بازا رو راضی نگه داره هم فن های قدیمی رو

منبع این حرفای عجیب و بی معنیتون چه سایتیه ؟؟ :|

یعنی تا این حد کپکام می خواد خراب کنه ؟؟ :|

اصلا باور نمی کنم !! اسم چنین گیمی اصلا رزیدنت نیست !!

بابا اینا فیک هستن آیدی هم ندارند
تو خود اروپا که دختر گیمر زیاد شده تنها کاری که میکنند میرند twitchخودشون رو liveبه نمایش میذارند نمیشه اسم اونا رو هم گیمر گذاشت

:| شما شخصیت خودتونو نگه دارین :|

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
منبع این حرفای عجیب و بی معنیتون چه سایتیه ؟؟ :|

یعنی تا این حد کپکام می خواد خراب کنه ؟؟ :|

:| شما شخصیت خودتونو نگه دارین :|

خبرش تو بخش شایعات همینجا هس منبع هم اینارو زده :

منبع : Resident Evil 7: Sketchy New Information Surfaces | mCrunch | Phones, tablets and gaming news

New RE7 info - Resident Evil 6 Message Board for PlayStation 3 - GameFAQs

خدا کنه در حد همین شایعه بمونه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
منبع این حرفای عجیب و بی معنیتون چه سایتیه ؟؟

یعنی تا این حد کپکام می خواد خراب کنه ؟؟

ميشه بدونم مشكلش chie؟

• Like
Reactions: Democracy

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957

مطلب مال 2 سال پیش هست. خود حمید هم فکر کنم یادش رفته باشه. توی این 2 سال خیلی چیزا تغییر کرده و اصلا نمیشه به شایعه 2 سال پیش توجه کرد.

Tifa Lockhart

کاربر سایت
Apr 7, 2016
179
نام
Rayna
ميشه بدونم مشكلش chie؟

شما به همچین چرت و پرتایی می گین رزیدنت ؟؟ ما این همه منتظر موندیم و بحث کردیم که آخرش دو تا کرکتر اضافه و مسخره رو بیارن بزارن کرکتر اصلی ؟؟ :|

خبرش تو بخش شایعات همینجا هس منبع هم اینارو زده :

منبع : Resident Evil 7: Sketchy New Information Surfaces | mCrunch | Phones, tablets and gaming news

New RE7 info - Resident Evil 6 Message Board for PlayStation 3 - GameFAQs

خدا کنه در حد همین شایعه بمونه

در حد شایعه می مونه. چیزایی که من نوشته بودم که خیلی بیشتر شبیه رزیدنت بودن رد شدن چه برسه به اینا !!!

مطلب مال 2 سال پیش هست. خود حمید هم فکر کنم یادش رفته باشه. توی این 2 سال خیلی چیزا تغییر کرده و اصلا نمیشه به شایعه 2 سال پیش توجه کرد.

درسته. و لازمه یاد آوری کنم که رزیدنت 7 یه نسخه ی کنسل شده هم داشته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر