بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
من فقط به بهترین مخلوقات سری رای دادم.هم جدیده،هم جالبه و هم جای دعوا و دو دستگی نداره و کاملا بی حاشیه هست!
نیما اگه این نظر سنجی رو بزارن من به اون صدام حسین های تو اویل 5که تو کشتی میامدن رای میدم که یک دونه از این تفنگ های 7لول دستشونه لامصبا ادمو مجبور میکردن کاور بگیری>:) من چراغ اولو روشن کردم

Forza 6

کاربر سایت
Apr 15, 2016
322
ای کاش در مورد سازمان های سری رزیدنت اویل بحث بکنیم! الان ب ذهنم رسید!!!!

نظر سنجی هم در مورد این باشه که کدام شرکت یا سازمان مهمترین وقایع رو در سری ایفا کرده؟؟

خیلیییییی هم ب نظرم جذابه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
جا داره در مورد opration racon city يه خاطره تعريف كنم اقا سال ٢٠١٣ بود ما با يه نفر كه عمه زاده دوسته يونيورسيتيم بود اشنا شديم اون زمان تازه دلار بالا رفته بود بازيا از ٥٠ ٦٠ تومن دوبرابر شده بودن ما با اين شخص فيفا شريكي با يه اكانت خريديم بعدم كلي بازي فيزيكي بهش دادم تا اينكه رفت سربازي و با خبر شديم خاله زاده مادرش از المان اومده بازي هم براش اورده بعد مدتي بازيو داد به من و نقل كرد اين اقا جواد (خاله زاده مامانش)يه فن ايول هست و رفته تو مغازه نقل كرده ايول جديد ميخوام فروشنده الماني هم نامردي نكرده بود عنوان شاهكار opration racon city رو بهش انداخته بود بعدم داده بود دوست ما اونم داد به من ,ميدونستم game spot بهش ٣اينا داده ولي فك كردم شايد زيادي سخت كرفته بلاخره بازيو اجرا كردم هرقدر جلوتر ميرفتم ميديدم اين اصلا رزيدنت ايول نيست نكنه ديسك اصلا مال قاب نيست تا اينكه هرقدر بخودم فشار اوردم ديدم نميتونم تموم كنم از بس اشغاله بازيو دادم صاحبش اونم با تيكن٧ عوض كرد
اين بود خاطره من از بهترين رزيدنت ايول

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
ای کاش در مورد سازمان های سری رزیدنت اویل بحث بکنیم! الان ب ذهنم رسید!!!!

نظر سنجی هم در مورد این باشه که کدام شرکت یا سازمان مهمترین وقایع رو در سری ایفا کرده؟؟

خیلیییییی هم ب نظرم جذابه

واقعا جذابه به نظرت؟ :|

خب معلومه که همه به آمبرلا رای میدن.80 درصد داستان سری و اتفاقا بخش های اصلیش رو آمبرلا رقم زده.تازه سازمان های دیگه هم نگرش و قدرت خودشون رو از آمبرلا و نتایج تحقیقات اون دارن!

نیما اگه این نظر سنجی رو بزارن من به اون صدام حسین های تو اویل 5که تو کشتی میامدن رای میدم که یک دونه از این تفنگ های 7لول دستشونه لامصبا ادمو مجبور میکردن کاور بگیری>:) من چراغ اولو روشن کردم

صدام حسین رو خوب اومدی! :)):)):)):)):))

آقا از الآن نظراتتونو نگید دیگه.بذارید اول نظرسنجی تایید بشه بعد.اصلا شاید یک نظرسنجی دیگه رای بیاره!

خب این که جوابش معلومه. همه بدون شک می گن نمسیس !!

مرسی. مهلتش تا چه زمانیه ؟؟

راست میگی ها.اصلا حواسم از نمسیس نبود! :|

خب پس اون باید از نظرسنجی حذف بشه.زیر سوال نظرسنجی هم بنویسن (به استثنای نمسیس).اینجوری دیگه ملت هم سوال نمیکنن که چرا بهترین باس یری توی نظرسنجی نیست!

Last edited by a moderator:

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
اقا این اوپریشنو خوب اومدی میگم اقا تا نظر سنجی انتخاب میشه بیان در مورد این اوپریشن صحبت کنیم هرچی دغ دلیداریم سرش خالی کنیم>:)خوشبخدانه همه هم با هم هم نظریم و کسی ناراحت نمیشه. حالا بزارین منم یه خاطره تعریف کنم من خودم وقتی بازی اومد تو کلوپ رفتم گفتم یکم بازی کنم ببینم چه طوره اقا چنتا سرباز اول بازی اومدن هرکدومشونو سه بار هدشات میکردم تا میمردن از اونجا فهمیدم که بازی تو چه وضعیتی هست بوسیدم گذاشتمش کنار .حالا جالب اینجاست که یه بنده خدای که فکر کنم مشکل مغزی داشت نزدیک 50ساعت اینو بازی کرد اونم تو کلوپ یه 150تومنی رفت تو پاچش جوری که سازنده بازی رو شرمنده کرد بهشم میگفتیم چرا بازی میکنی میگفت یه لذت خاصی تو بازیش هست این اخرا بچه ها تف لعنتش میکردن که مجبور بودن این بازی رو ببینن که داره بازی میکنه:-@

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
اقا این اوپریشنو خوب اومدی میگم اقا تا نظر سنجی انتخاب میشه بیان در مورد این اوپریشن صحبت کنیم هرچی دغ دلیداریم سرش خالی کنیم>:)خوشبخدانه همه هم با هم هم نظریم و کسی ناراحت نمیشه. حالا بزارین منم یه خاطره تعریف کنم من خودم وقتی بازی اومد تو کلوپ رفتم گفتم یکم بازی کنم ببینم چه طوره اقا چنتا سرباز اول بازی اومدن هرکدومشونو سه بار هدشات میکردم تا میمردن از اونجا فهمیدم که بازی تو چه وضعیتی هست بوسیدم گذاشتمش کنار .حالا جالب اینجاست که یه بنده خدای که فکر کنم مشکل مغزی داشت نزدیک 50ساعت اینو بازی کرد اونم تو کلوپ یه 150تومنی رفت تو پاچش جوری که سازنده بازی رو شرمنده کرد بهشم میگفتیم چرا بازی میکنی میگفت یه لذت خاصی تو بازیش هست این اخرا بچه ها تف لعنتش میکردن که مجبور بودن این بازی رو ببینن که داره بازی میکنه:-@

خب باز جای شکرش باقیه حداقل یکی از عناوینی که لیون توشون هست رو همه مزخرف بودنش رو قبول دارن.البته شاید علتش همینه که باید لیون رو توش بکشیم! :))

ولی جدای از شوخی فکرشو بکنید دیگه چقدر بازی افتضاح بوده که ملت از لیون هم گذشتن! =))

• Like
Reactions: Rem

Tifa Lockhart

Claire Redfield سابق :)
کاربر سایت
Apr 7, 2016
179
نام
Rayna
راست میگی ها.اصلا حواسم از نمسیس نبود! :|

خب پس اون باید از نظرسنجی حذف بشه.زیر سوال نظرسنجی هم بنویسن (به استثنای نمسیس).اینجوری دیگه ملت هم سوال نمیکنن که چرا بهترین باس یری توی نظرسنجی نیست!

فوقش Nemesis نباشه همه می گن Ustanak :|

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
فوقش Nemesis نباشه همه می گن Ustanak :|

شکیبا از دست تو! =))=))=))=))=))=))=))

همونطور که قبلا هم گفتم،تو برداشت کامل و دقیقی از تمام فن ها (چه قدیمی و چه جدید) داری.البته طبیعی هم هست.چون تو سردبیر بزرگترین سایت رزیدنت اویل در ایران هستی و با بیشترین تعداد فن ها در ارتباط بودی و هستی.اونم از همه نوعش! ;)

ولی من شخصا نمسیس هم باشه،بازم به یکی دیگه رای میدم.حالا فعلا وقتش نیست که بگم چیه! ;)

باز خوبه به یوستاناک رای میدن.به سیمونز رای نمیدن.جای سجده ی شکر داره واقعا! =))

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,321
نام
پرهام
سلام
دوستان لطفاً به جای اینکه در فاصله زمانی 2 سه دقیقه چندتا پست پشت سر هم ارسال کنین ، پست اولتون رو ویرایش کنین و مطالب جدیدی که میخواید رو اضافه کنید .
اینبار پستها رو ادغام کردم .
دفعه بعد پاک میکنم و اگر مجدداً تکرار شد به ناچار جریمه شخصی هم در نظر میگیرم .
با تشکر از همکاریتون

آخرین ویرایش:

esmael

کاربر سایت
May 7, 2013
248
نام
اسماعیل
1- آیا بعد از نسخه 7 موافقید سری ریبوت شود؟
بله
خیر
2- دوست دارید در نسخه ریمیک 2 از کدام نوع دوربین استتفاده شود؟
L.I.N
Rev2
3-دوست دارید RE7 چگونه ساخته شود؟
به سبک ترس و بقا برگردد
همچنان همین سبک فعلی رو ادامه دهد
اینها هم سه تا نظر سنجی که من پیشنهادد میکنم

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
  1. بهترین عنوان سری: خز ترین نظر سنجی که نزدیک 500 بار توی تاپیک گذاشته شده.
  2. بهترین نویسنده سری: این رو میشه روش بحث کرد.
  3. بهترین Boss سری: خز ترین نظر سنجی با رتبه دوم. 400 بار گذاشته شده.
  4. بهترین مخلوقات سری: این بدک نیست هر چند خوب هم نیست. میشه یه خرده روی قابلیت هاشون بحث کرد.
  5. مهمترین مشکل داستان نسخه 4: از این بکشیم بیرون. حالمون به هم خورد
  6. مهمترین مشکل گیم پلی نسخه 5: از اینم بکشیم بیرون.
  7. داستان نسخه بعدی چگونه باشد: یعنی چی چگونه باشد؟ روشن کنین این موضوع رو.
  8. کدام کاراکتر پتانسیل داستانی بالاتری دارد: بیخیال. دقیقا مثل انتخاب بهترین شخصیت توی این سری میمونه. کاربرای اینجا نشون دادن به سوال نظر سنجی کاری ندارن و شخصیت مورد علاقه-شونو انتخاب میکنن.
  9. ضعیف ترین عناوین سری: همه اتفاق نظر دارن روی یه نسخه.
نظر شخصی من اینه که موارد بالا هیچکدوم عمق لازم برای بحث کردن رو ندارن. صرفا یه رای میدیم و یکی دو نفر هم همون رایی که دادن رو در قالب پست میدن و تموم میشه میره. ایضا وایسیم خود احد بیاد تا هم نظرشو بده و هم در مورد تاپیکش تصمیم بگیره. خوب نیست برای خودمون ببریم و بدوزیم بدون اینکه صاحب تاپیک کاره ای باشه این وسط.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
@Safety & Peace
نکته اول اینکه قبلا با احد هماهنگ شده و تصمیم بر این شد که گزینه های مورد نظر توی نظرسنجی قرار بگیرن و رای گیری بشه. این نظرسنجی هم فعلا باز هست و قابل ویرایش که حقی از کسی ضایع نشه

نکته دوم اینکه اگر پیشنهادی دارید برای گزینه ها بفرمایید .

• Like
Reactions: Rem and gamer1998y

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
نکته اینه که ته کشیدیم واقعا. یعنی چیزی نمونده روش بحث کنیم. باید یه RE جدید یا RE7 بیاد تا جای بحث برامون باز کنه.
به نظرم بهترین B.O.W میتونه گزینه مناسبی باشه برای بحث کردن. لیست خیلی بزرگ میشه ولی میتونیم روی قابلیت هاشون بحث کنیم و جای زیادی برای مانور دادن داریم.
در مورد دوربین هم میتونیم بحث کنیم:-/

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
کاش بیشتر بیام روی حال وهوای بازی صحبت کنیم نمیدونم چطور منظورمو برسونم می خوام بگم ما بجز اویل چنتا بازی دیگه داریم که انگار می خوان مثل اویل باشن یا حال وهوای اونو داشته باشن اما تو سبک های دیگه با المانهای جدید مثل داینو کریسیس ها انیموشاها کلاکتاور هانتینگروند وحتی بازی های شرکتای دیگه مثل پارازیت سایلنت هیلو یا نمونهای دیگه که حالا یادم نیست.این چه حس و حالیه که کابکم میخواسته اونو با دایناسورها هم بوجود بیاره یا با انی ها وشمشیر بازی؟انگار خودشم میدونه که تو اویل ها دیگه اون حس نیست به همین خاطرم جرات نمیکنه نزدیک داینو و انیموشا ها بره.حالا نمیدونم نیما وبچه ها چقدر این بازی هارو بازی کردن و این حس وحالو احساس کردن.چیزی که نه با زاویه دوربین میاد نه معما وپازل های فکری نه ترس وکمبود محمات وفضای وهم الود نه با گرافیک بالا .ها یا شایدم باید همه اینا کنار هم باشن تا درست بشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر