بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
من کلا یه رزیدنت خوب میخوام. اصلا برام مهم نیست شخصیتش کی باشه. فقط یه رزیدنت بدرد بخور باشه چه از نظر داستانی و چه از نظر گیم پلی. کاراکترش هرکی بود فرقی نداره. میخواد کاراکتر جدید باشه یا قدیمی. فقط یه رزیدنت وحشت و بقای درست حسابی بدن بهمون برام کافیه

Tifa Lockhart

Claire Redfield سابق :)
کاربر سایت
Apr 7, 2016
179
نام
Rayna
متاسفانه احتمالا همینطوره.مخصوصا با این بحران اقتصادی فعلی کپکام!

من قبلا هم گفتم.اگه اینجا هم باز لیون باشه یا اصلا بازی نمیکنم یا اینکه فقط یکبار (اونم با اکراه) به خاطر گیم پلیش میرم!

البته من تعجب میکنم اگه واقعا کپکام بعد از شکست شدید RE6 نفهمیده باشه که حضور لیون به تنهایی نمیتونه فروش بازی رو تضمین کنه.هرچند این انیمیشن جدید نشون داد که واقعا نفهمیده.یعنی تا این حد.......؟ :|

منم قبلا گفتم. بعد از Rev2 پیش خودم فقط یه گیم دیگه به کپکام فرصت دادم. من خودم تمام رزیدنت هام رو اورجینال می خرم و براش پول زیادی می دم. اما اگه بازی بعدی چیزی نباشه که منو جذب کنه قسم خوردم نه تنها دیگه رزیدنت بازی نمی کنم بلکه کلا بازی های کپکامو می زارم کنار. دیگه واقعا از دیدن عشق بازی های لئون و ایدا خسته ام !

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
من کلا یه رزیدنت خوب میخوام. اصلا برام مهم نیست شخصیتش کی باشه. فقط یه رزیدنت بدرد بخور باشه چه از نظر داستانی و چه از نظر گیم پلی. کاراکترش هرکی بود فرقی نداره. میخواد کاراکتر جدید باشه یا قدیمی. فقط یه رزیدنت وحشت و بقای درست حسابی بدن بهمون برام کافیه

آهان.فکر کردم تاکیدتون روی لیون هست.بله.خب این حرف درسته!

البته یک بخش همین داستانی که میگی برات مهمه هم کاراکتر اصلیشه.لیون واقعا دیگه هیچ چیزی برای ارائه نداره.توی 6 قشنگ معلوم شد که جریان سازمان رو هم کلا فراموش کردن.پس جز یک داستان فرعی و گذرای دیگه به همراه هندی بازی هاش با ایدا،هیچ پتانسیل داستانی دیگری برای لیون وجود نداره.اگه امیدی بود که به ابهامات ایدا و سازمان بپردازن باز یک چیزی!

آخرین ویرایش:

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
منم قبلا گفتم. بعد از Rev2 پیش خودم فقط یه گیم دیگه به کپکام فرصت دادم. من خودم تمام رزیدنت هام رو اورجینال می خرم و براش پول زیادی می دم. اما اگه بازی بعدی چیزی نباشه که منو جذب کنه قسم خوردم نه تنها دیگه رزیدنت بازی نمی کنم بلکه کلا بازی های کپکامو می زارم کنار. دیگه واقعا از دیدن عشق بازی های لئون و ایدا خسته ام !

بله.منم میذارم کنار و این رو توی پست قبلیم هم گفتم.حالا باز عشق بازی قابل قبول بود،اگه در کنارش به مسائل مهم و ریشه ای داستان مثل هویت واقعی ایدا و ماهیت سازمان هم میپرداختن.در این صورت من یکی حاضرم داستان رسما توی هند اتفاق بیفته.ولی چه فایده که این عشق بازی خودش شده محوریت داستان،نه مکمل و ابزار جذابتر شدن اون!

Forza 6

کاربر سایت
Apr 15, 2016
322
منم اصلا موافق حضور لیون نیستم الان بیشتر از همه منتظر هانک و جاسوس رولیشن1(اسمش فک کنم جسیکا بود دقیقا یادم نیست)هستم
یا بیان حداقل ی کاراکتر جدید معرفی کنن ن از این کاراکترهای سوسول بازاری ها!!!!ی شخصیت درست درمون ک بیاد و این سری رو از اين باتلاق در بیاره

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
منم اصلا موافق حضور لیون نیستم الان بیشتر از همه منتظر هانک و جاسوس رولیشن1(اسمش فک کنم جسیکا بود دقیقا یادم نیست)هستم
یا بیان حداقل ی کاراکتر جدید معرفی کنن ن از این کاراکترهای سوسول بازاری ها!!!!ی شخصیت درست درمون ک بیاد و این سری رو از اين باتلاق در بیاره

حرفات واقعا جای بحثی نمیذاره.100 درصد با همش موافقم!

لیون که مفصلا در موردش بحث شد و حضورش برای هزارمین بار متوالی،دیگه نه میتونه اهمیت داستانی داشته باشه و نه جذابیتی حتی برای طرفداران خود لیون.در شرایط فعلی که جریان ایدا و سازمان کلا فراموش شده،هانک بزرگترین و مهمترین ابهام داستان سری هست.جسیکا هم جای کار زیاد داره.علاوه بر اینکه برخلاف ایدا،شخصیتش کاملا منفی و سیاه هست.هرچند جسیکا برای ترایسل کار میکرد و توی 5 هم ترایسل کلا منحل شد.ولی بازم همین که بعد از تعطیلی ترایسل چیکار میکنه جای سوال داره.دقیقا مثل هانک و نیکلای که برای آمبرلا کار میکردن.ولی الآن که آمبرلا سالهاست نابود شده هم هنوز ابهاماتشون سر جاش هست!

در مورد کاراکتر جدید هم کاملا موافقم.باید یکی مثل مویرا باشه که تازه کار و غیر حرفه ای بود و قشنگ حس ترس رو منتقل میکرد.نه یکی مثل جیک که هنوز از راه نرسیده،کریس و لیون رو گذاشته بود توی جیبش.تازه اینکه کلا شخصیت بزرگ و تکرار نشدنی وسکر رو با خاک یکسان کرد هم به کنار!

• Like
Reactions: Rem

Tifa Lockhart

Claire Redfield سابق :)
کاربر سایت
Apr 7, 2016
179
نام
Rayna

وای آره !! حضور جسیکا هم خیلی خوبه. کرکتری مثل اون می تونه داستانو جالب کنه. ولی بازم من بیشتر از همه دوست دارم کلر و کریس و استیو رو مقابل هم ببینم :*

حرفات واقعا جای بحثی نمیذاره.100 درصد با همش موافقم!

لیون که مفصلا در موردش بحث شد و حضورش برای هزارمین بار متوالی،دیگه نه میتونه اهمیت داستانی داشته باشه و نه جذابیتی حتی برای طرفداران خود لیون.در شرایط فعلی که جریان ایدا و سازمان کلا فراموش شده،هانک بزرگترین و مهمترین ابهام داستان سری هست.جسیکا هم جای کار زیاد داره.علاوه بر اینکه برخلاف ایدا،شخصیتش کاملا منفی و سیاه هست.هرچند جسیکا برای ترایسل کار میکرد و توی 5 هم ترایسل کلا منحل شد.ولی بازم همین که بعد از تعطیلی ترایسل چیکار میکنه جای سوال داره.دقیقا مثل هانک و نیکلای که برای آمبرلا کار میکردن.ولی الآن که آمبرلا سالهاست نابود شده هم هنوز ابهاماتشون سر جاش هست!

در مورد کاراکتر جدید هم کاملا موافقم.باید یکی مثل مویرا باشه که تازه کار و غیر حرفه ای بود و قشنگ حس ترس رو منتقل میکرد.نه یکی مثل جیک که هنوز از راه نرسیده،کریس و لیون رو گذاشته بود توی جیبش.تازه اینکه کلا شخصیت بزرگ و تکرار نشدنی وسکر رو با خاک یکسان کرد هم به کنار!

درمورد کرکتر جدید می تونم بگم کپکام همین قدر هم با کرکترای جدیدش خراب کاری کرده کافیه !
گرچند به نظرم تو RE7 شاهد حضور جیک هستیم

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
داش نیما این نیکلای مگه نمرده!!؟؟یا شاید داستان شماره سوم چند تا پایان داشت؟؟؟

خیر.نمرده.براساس پایان اصلی بازی (که در کتاب رسمی Archives هم همین پایان تایید شده)،نیکلای با هلیکوپتر از شهر فرار کرد و هنوز زنده است!

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
وای آره !! حضور جسیکا هم خیلی خوبه. کرکتری مثل اون می تونه داستانو جالب کنه. ولی بازم من بیشتر از همه دوست دارم کلر و کریس و استیو رو مقابل هم ببینم :*

درمورد کرکتر جدید می تونم بگم کپکام همین قدر هم با کرکترای جدیدش خراب کاری کرده کافیه !
گرچند به نظرم تو RE7 شاهد حضور جیک هستیم

بله.با کاراکترهای جدید مثل جیک هم گند زده.فقط همینقدر بگم در حال حاضر بیش تز اینکه نگران حضور لیون و ایدا باشم،نگران حضور مجدد جیک هستم!

منظور من یک کاراکتر جدید به درد بخور و تازه کار مثل مویرا یا ربکا (در اون زمان) بود!

تقابل کلیر و استیو رو هم که کلا باید فراموش کنیم.اگه میخواستن انجام بدن،توی همون رولیشنز 2 که همه چیز هم براش محیا بود انجام میدادن!

• Like

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
کپکام دیروز توی توییتر توییت کرده بود که اگر به هر دلیلی قرار باشه یکی رو انتخاب کنید، کدوم رو انتخاب میکردین؟

1- کریس
2- لیون

نتایج آرا با شما :)

• Like

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
کپکام دیروز توی توییتر توییت کرده بود که اگر به هر دلیلی قرار باشه یکی رو انتخاب کنید، کدوم رو انتخاب میکردین؟

1- کریس
2- لیون

نتایج آرا با شما :)

ههه.....کپکام شده از فن ها بدتر.قشنگ داره دامن میزنه به این بچه بازی ها.رسما داره دو دستگی ایجاد میکنه بین فن ها.مخاطبینش هم 100 درصد فن های جدید و سطحی نگر هستن که اگه جز این بود،شاهد داستانی مثل RE6 نبودیم.پس اینا هنوز آدم نشدن.رسما از کریس و لیون بت ساختن.کل سری رو خلاصه کردن در این دوتا.جیل و کلیر هم که کلا هیچی.خودشون هم فراموششون کردن.همون یک درصد امیدم به RE7 هم از بین رفت!

• Like

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
ربكا بودنش روي اعصابه خداكنه نباشه خيلي dg نوبه

اتفاقا در شرایط فعلی،هیچکس مناسب تر از ربکا نیست.غیبت طولانی مدتش که باعث میشه بازگشتش برای فن های قدیمی خیلی جذاب باشه یک طرف،اینکه هنوز ازش یک ابر قهرمان نساختن هم یک طرف.حضورش الآن از هر کسی بیشتر در اولویته!

• Like

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اتفاقا در شرایط فعلی،هیچکس مناسب تر از ربکا نیست.غیبت طولانی مدتش که باعث میشه بازگشتش برای فن های قدیمی خیلی جذاب باشه یک طرف،اینکه هنوز ازش یک ابر قهرمان نساختن هم یک طرف.حضورش الآن از هر کسی بیشتر در اولویته!
نيما بخودتون دروغ نكيد ايول ٧ مثه ايول ٦ هست با همون game play ولي سناريوهاش فرق ميكنه صد در صد ليون و ايدا وكريس شايدم كلير وجيل داخل سناريوهاش هستن تموم شد رفت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر