بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
این رزیدنت ایول زیرو اصلا جالب نبود اصلا مثه رزیدنت ایول های سابق نیست خیلی روی اعصابه

خب بحث سلیقه است دیگه.مثلا از نظر من،زیرو و ریمیک بهترین عناوین سری بودن و مخصوصا زیرو بهترین گیم پلی رو داشت.از سه گانه ی کلاسیک و کد ورونیکا واقعا بیشتر دوستش داشتم!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خب بحث سلیقه است دیگه.مثلا از نظر من،زیرو و ریمیک بهترین عناوین سری بودن و مخصوصا زیرو بهترین گیم پلی رو داشت.از سه گانه ی کلاسیک و کد ورونیکا واقعا بیشتر دوستش داشتم!
بنظر من این زیرو خیلی اشغاله

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
بچه ها RE6 برای PS4 و Xone میاد تا چند روز دیگه.میخوام دوباره به عشق رو به رو شدن کریس و لیان دوباره بخرمش بازی رو . قیمتش هم 20 دلاره بازیش هم 1080 و 60 فریم شده:hearteyes:

esmael

کاربر سایت
May 7, 2013
248
نام
اسماعیل
از نظر من زیرو یه نسخه خیلی خوبی بود.و نسخه ریمسترش هم تونست فنها رو راضی کنه و مشکلی نداشت.
گرافیک بازی و خصوصا اتمسفر و لوکیشنهای بازی واقعا مجذوب کننده بود.و همچنان گیم پلی بازی ترسناک و شامل حل معما های مختلف و هیجانی هست.از نظر داستان هم بازم نمیشه ایرادی مهم به این بازی وارد کرد .این بازی از ویورس مهم سری یعنی T و انتشار اون اطلاعات جالبی بما میده.شاید اگه بخوایم کمی سختگیری کنیم عیب بازی آسان بودن گیم پلی بازی نسبت به ریمیک هست و از نظر داستان هم ربکا در برابر بیلی ضعف زیادی دارد چون از نظر ویژگی های شخصیتی و رفتاری با ربکای ریمیک کمی فرق میکنه و در آخر نسبت به بیلی زود احساساتی میشه .

esmael

کاربر سایت
May 7, 2013
248
نام
اسماعیل
هنوز هیچی از انیمیشن Vendetta منتشر نشده که واسش فن ارت ساخته شده
di3pb5y7vnlo795j3llo.jpg

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,308
نام
shahab
هنوز هیچی از انیمیشن Vendetta منتشر نشده که واسش فن ارت ساخته شده
di3pb5y7vnlo795j3llo.jpg

:fearscream::fearscream::fearscream:
ربکا چرا این طوریه چرا انقدر تفاوت!!!!اگه واقعا تو انیمیشن هم همین باشه کلا RE رو می بوسم می زارم کنار(:p)
لیون رو نگاه طرف چه تصوری از لیون داشته در تعجبم گویا زیاد فیلم mission impossible دیده :D
-------------------------------------------------
ولی کریس رو خوب امده :-bd

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
.شاید اگه بخوایم کمی سختگیری کنیم عیب بازی آسان بودن گیم پلی بازی نسبت به ریمیک هست .

روی حالت نرمال به بالا کاملاً به چالش میکشه از نظر سختی، من با ابتدا ی بازی و قطار خیلی حال کیف کردم ولی در کل 1 بهتره

Sent from my iPhone using Tapatalk

esmael

کاربر سایت
May 7, 2013
248
نام
اسماعیل
:fearscream::fearscream::fearscream:
ربکا چرا این طوریه چرا انقدر تفاوت!!!!اگه واقعا تو انیمیشن هم همین باشه کلا RE رو می بوسم می زارم کنار(:p)
لیون رو نگاه طرف چه تصوری از لیون داشته در تعجبم گویا زیاد فیلم mission impossible دیده :D
-------------------------------------------------
ولی کریس رو خوب امده :-bd

مثل اینکه ربکا رو خیلی دوست داری .این عکس ساخته فنها بوده.و عکس رسمی نیست پس نگران
نباش :D

mario...RE..SH

کاربر سایت
Oct 8, 2014
251
با سلام, این مطلبو یه جا دیگم گفتم حالا تو تاپیک های رزیدنت اویل و سایلنت هیل میذارمش, اصلا میتونید نظرسنجی مشترک دو تا تاپیک بذاریدش!
سوال: به نظر شما کدامیک احمق تر است؟
1. کپکام
2. کونامی
:tearsofjoy:

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
دوستان من از نسخه ی 6 خیلی فیدبک های منفی شنیدم ، از نظر شما فن ها که قبلاً بازی کردید ارزش داره بگیرم ؟

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
دوستان من از نسخه ی 6 خیلی فیدبک های منفی شنیدم ، از نظر شما فن ها که قبلاً بازی کردید ارزش داره بگیرم ؟

نه ارزش نداره.حال به هم زنه:-&
شما یک دونه چیزمثبت تو این بازی نمیبینی.
گیم پلی اش بیشتر شبیه بازی مث GEOW و ARMY OF TWO هست تا یه بازی ترس و بقا! سرعت بازی به شدت بالاست و شما میتونی بدون تیر زدن با انواع روش های رزمی زامبی ها(اگه بشه اسمشون رو زامبی گذاشت) رو از پای در بیاری!
شخصیت پردازی بازی به شدت بدکار شده.شخصیتی مثل ایدا که همیشه مرموز بوده اینجا قشنگ ابو گرفتن روش(نمیگم که اسپویل نشه) کریس که شخصیت قوی و مصممی داشته اینجا یه ادم ضعیف و بی عرضه نشون داده میشه! شخصیت های جدید مثلا جیک مولر همش هندی بازیه و پلات هول زیاد داره!
داستانش اگه به عنوان یه نسخه فرعی در نظر بگیریم خیلی معمولیه و چیز خاصی نداره و ابکی میره جلو
فقط گرافیکش خوب بود البته واسه سال 2012

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر