بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
به نظر من بحث کردن و مطلب نوشتن در مورد شخصیت های اصلی کافی هست. من پیشنهاد میکنم راجع به جک کراوزر یا ازموند سدلر یا اکسلا یک مطلب نوشته بشه. هر چند کوتاه باشه. خالی از لطف نیست

NERO TURBO

into the Dark city
کاربر سایت
Jun 3, 2011
641
نام
Armin
به نظر من بحث کردن و مطلب نوشتن در مورد شخصیت های اصلی کافی هست. من پیشنهاد میکنم راجع به جک کراوزر یا ازموند سدلر یا اکسلا یک مطلب نوشته بشه. هر چند کوتاه باشه. خالی از لطف نیست

پیپشنهاد خوبیه ممنون:) اما با موضوع تاپیک تطبیق نداره چون موارد مورد بررسی توی تاپیک باید هم تو نسخه کلاسیک و هم مدرن باشن همچنین مقایسه بین حالتهای گذشته و جدیدشون بشه از لحاظ رفتاری و ظاهری و... و روندش امتیاز داده بشه

NERO TURBO

into the Dark city
کاربر سایت
Jun 3, 2011
641
نام
Armin
[FONT=&amp]گفتم برای اینکه تاپیک کاملتر بشه اسم یه کاراکتر که هم تو نسخه کلاسیک باشه هم مدرن کمه برای همین این قسمت رو اضافه کردم;)
قسمت هفتم: بری برتون
نمیگم قسمت آخر تا اگه در اینده شاهد کاراکترهای کلاسیکی مثه ربکا،بیلی،کارلوس و... بودیم تاپیک رو ادامشو بنویسم:)

[/FONT]

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
دوستان یک بیوگرافی از استاد میکامی. نویسنده هم اقای کسری کریمی طار هست ( 619) که مدیر انجمن همین سایت هم هست. این بیوگرافی تو روزنامه صبا چاپ شده.

32bc_capture.png

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
چرا ناراحت نباشه؟ سوء استفاده از نام رزیدنت تا کی؟!

IP خودش هست. سوء استفاده دیگه چه صیغه‌ای ؟ تریلرش که قشنگ بود و یه تجربه متفاوت توی دنیای رزیدنت اویل هست و البته امیدوارم مثل ORC نشه

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
در مورد بازی جدید کپکام Umbrella Corps

به نظر من این بازی اصلا رزیدنت ایول نیست فقط تو دنیای رزینت ایول رخ میده دوم این بازی تمام تمرکزش رو حالت آنلاین هست واصلا یک بازی شوتر کاملا آنلاینه از یک بازی شوتر کاملا آنلاین نمیشه توقع معما و داستان رو داشت. و سوم اینکه کپکام نمیتونه از میدون رقابت با کال او دوتی و بازی های اکشن جا خالی کنه اگر داره ریمستر ها رو میسازه از اون طرف این جور رزیدنت ایول های اکشن رو هم میسازه تا هر و جبهه ی فن را رو راضی نگه داره. به نظر من به عنوان یک عنوان مولتی و بازی مستقل شوتر Umbrella Corps بازی جالبی هست شباهت هایی هم به اسپیس داره از نظر گیم پلی! اگر کپکام این رزیدنت ایول رو داره میسازه از اون طرف هم داره رزیدنت ایول 2 ریمیک رو میسازه شاید فن های جوان سبک سیاق رزیدنت ایول های کلاسیک رو نپسند به همین خاطر باید رزیدنت ایول های اکشن هم در دستور کار باشن. هنوز رزیدنت ایول 7 هم تو راهه و مطمعن باشید این یکی دیگه اکشن نخواهد بود.
یک نظریه هم دارم در مورد رزیدنت ایول 7 اونم اینه که طرح اولیه ی بازی بر مبنای تمرکز روی اکشن بازی بوده اما در نهایت این طرح اولیه کنسل شده به دو دلیل دلیل اول اگر یادتون باشه کپکام چند سال پیش دچار بحران مالی شدید و در آستانه ی برشکستگی بود پروژه رزیدنت ایول 7 یک پروژه ی بزرگ بوده و مساما بوجه زیادی رو هم طلب میکرده به همین خاطر کپکام پروژه رو رها کرده در سال 2014! دوم اینکه موفقیت های رزیدنت ایول ریمستر و تا حدودی رولیشنز 2 کپکام رو به این فکر وا داشته که رزینت ایول های Survival Horror هنوز هم میتونن خوب فروش کنن پس دوباره شروه به کار روی رزیدنت ایول 7 گرفته منتها با یک ایده و کانپست جدید و در حال حاضر هم دارن روش کار میکنن! دلیل این که این هیچ اطلاعایت از این بازی در دسترس نیست هم همینه چطور میشه کپکام روی یک بازی سه سال کار کنه و ظرف اون سه سال هیچ اطلاعاتیازش درزنکنه فقط ر یک صورت اونم اینه که بازی کنسل شده باشه. البته کنسل شدن موقتی! هرچند این فقط یک نظریه هست و ممکنه اصلا قضیه چیز دیگه ای باشه.

NERO TURBO

into the Dark city
کاربر سایت
Jun 3, 2011
641
نام
Armin
Umbrella Corps
والا این اصلا رزیدنت نیست! مثه فیلمهای رزیدنت اویل که فقط اسم آمبرلا و ویروس تی رو اورده بود (عنوان اول مخصوصا)...هیچیش منو یاد اویل نمیندازه....انصافا فقط این آرم آمبرلا و یه مقدار گیم پلی آدم رو به سوی اویل راهنمایی میکنه وگرنه دیگه هیچ! فکر نکنم شخصیتهای اصلی بازی هم نقشی در این عنوان داشته باشه که بنظرم خیلی خوبه! چون دیگه طوری میشه که کسی این عنوان رو به عناوین اصلی نمیچسبنه! اینطوری که بنظر میرسه کپکام فقط داره طرفداران اکشن رو راضی میکنه نه داستانی هست و نه معمایی! این شاید بتونه نوید بخش این باشه که اویل 7 مثه قبل اکشن نیست یا شاید کپکام میخواد با سنجیدن عناوین ترسناک و اکشن برنامه ریزی برای عناوین بعدی رو انجام بده...امیوارم اولی درست باشه
موضوع دیگه آنلاین بودن بازیه حمید جان اشاره کردن...این خودش به نوبه ای نشون دهنده اینه که باید شاهد بازی باشیم که موضوع اون فقط کشتن زامبیهاست و داستان خاصی نداره!

w6me_capture2.png

اما انصافا این رو میبینه یادش به عناینی مثه کال اف دیوتی میوفته!

s9uq_capture.png

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
آرمین جان Umbrella Corps اصلا رزیدنت ایول نیست یک بازی آنلاین شوتره که بر اساس لوکیشن ها و داستان بازی رزیدنت ایول طراحی شده یعنی در واقع تو دنیای رزیدنت ایول رخ میده پس اصلا نیازی نیست که بخوان survival Horror باشه چون که نه دنباله ی از رزینت ایول ها هست و نه شماره جدید تو سری این یک بازی کاملا مجرا هست من نمیدونم چرا همه انقدر غر میزنن و میکوبن این بازی رو میکوبن.

آخرین ویرایش:

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
یه سر برین به سایت این بنده خدا کشت خودشو با تسکچراش:d
Resident Evil 4 HD Project | The Complete HD Remaster of Resident Evil 4

این ها همون دو نفری هستند که اسم هاشون مثلا کریس و البرت وسکر هست؟! جالب هست نسخه ای را هم بازسازی میکنند که نه کریس هست نه البرت.:d البته اگه از حضور معنوی و معنادار البرت وسکر در قسمت 4 بگذریم و ان را نادیده بگیریم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر