بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

NERO TURBO

into the Dark city
کاربر سایت
Jun 3, 2011
641
نام
Armin
هر 3 بخش عالی بود. مهم تر از همه صحبت های میکامی در رابطه با شخصیت های زن بود. اگه دقت کنید میکامی در عناوینی که ساخته به هیچ وجه استفاده ابزاری از زن نمیکنه! نکته بسیار مهم هم این هست که شخصیت های زن عناوین میکامی به طرز حیرت انگیزی محبوب میشوند

به نظر من شخصیت بعدی باید لئون باشه تا کار قهرمانان اصلی بازی تموم شه بعد از ان به سراغ شخصیت های منفی برو. نخستین شخصیت هم البرت وسکر کبیر باشد
ممنون:d دقیقا نسخه revelation 1 هم به بیشتر به ویژی فیزیکی زنها تازه طراحی شده پرداخته شد مثه ریچل و جسیکا! بازیهای دیگه هم معمولا این تیپی بودن مثه لارا گذشته نکته جالب دیگه هم مربوط به همینه که همواره شخصیت مونثی که اقای میکامی طراحیشون میکنه هیچوقت ضعیف و وابسته نیستن و معمولا از پس خودشون بر میان حتی ربکا
لیان شخصیت بعدیه!
دوستان من تا یه هفته نمیام ...بحثا رو کند پیش ببرین تا برسم ;) موفق باشین

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
شینجی میکامی میگه :
یادم میاد یک شب تکالیف مدرسمو انجام نداده بودم و به رختخواب رفته بودم که بخوابم نصف شب بابام با یک لگد منو از تخت انداخت بیرون و گفت برو بیرون. منم با بیژامه و با پای برهنه رفتم بیرون بعد بابام بهم گفت برو جلوی ماشین واستا. ماشین رو روشن کرد و در حالی که عصبانی بود با ماشین همیطنور داشت به طرف من می اومد منم مجبور شدم حدود 5 تا 6کیلومتر تمام راهو از خونمون تا ساحل بدوم وقتی که به ساحل رسیدیم بابام سریع گازو و گرفت و رفت منم مجبور شدم با بیژامه و پای پیاده برگردم خونمون. فکرش بکنید اگر پلیس میدید که یک نفر با ماشین داره دنبال یک بچه پا برهنه با بیژامه میکنه همونجا اونو دستگیر میکرد نمیکرد؟ "
پدر شنیجی میکامی مرد خشنی بود و شینجی اقرار کرده که از پدرش میترسیده.

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
بحث سخن بزرگان ـه (:D) یه سخـن از میکامی:

"اولین کسی که فکر کرد با اره برقی می شه آدم کشت و از این ایده استفاده کرد، یه نابغست."

-شینجی میکامی

esmael

کاربر سایت
May 7, 2013
248
نام
اسماعیل
اره با اینکه RE4 بیشتر بر اکشن تمرکز شده .و در عمل ترسناک نیست ولی این اره برقی هنوزم وقتی نزدیکم میشه من سکته رو میزنم :D
دو تا مورد دیگه هم هنوز منو دست پاچه قرار میدن یکی وقتی نمسیس که هنوزم وقتی میفته دنبالم از ترس زامبی شدن احساس ترس میگیرم اگرچه دیگه مثل قدیم نمیشه ترسید.ولی نمسیس واقعا باس فایت شاخی بوده که منو بعد این همه سال و با این سنم تحت تاثیر قار میده
البته زامبیهای ریمیک که اگه کلشون به باد نره دیگه...

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
رزیدنت اویل 4 بهترین بازی یک دهه قبل ( 2009-2000 ) از نگاه gamezone

Top 25 Games of the Decade (2000-2009) - Day 25

رزیدنت اویل 4 یک بازی استاندارد برای عناوین سوم شخص است
Resident Evil 4 is now the standard for all third-person shooters and action titles.

حضور لیون اس کندی یکی از بهترین شخصیت های یک دهه قبل ، صدا پیشگی عالی و دیالوگ هایی که نشان از حضور موثر او در کل داستان است.
Leon Kennedy, the protagonist of Resident Evil 4, broke through as one of the leading characters from the decade that gamers could root for. His voice-acting was top notch, as was a majority of the dialogue provided throughout the story.

مبارزه با باس فایت ها و صحنه های اکشن بی نظیر بود
he boss battles and general action scenes were done to perfection.

طراحی کرکترها در بالاترین سطح ممکن بود
To go along with that, the character design was top notch

رزیدنت اویل 4 بهترین بازی یک دهه قبل است
Resident Evil 4 was the best game of the decade

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر