بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
[MENTION=93665]Nima Redfield[/MENTION]

پنجما این نهایت ... و ... یک انسانه که جرات نکنه جواب آدمو بده (چون دلیل منطقی برای حرفاش نداره)،بعد به محض اینکه برای اسپویل نشدن خداحافظی میکنم،بلافاصله بعد از پست خداحافظیم بیاد فحش و بد و بیراه بگه.چون میدونه پستاشو نمیخونم.در واقع جلوی خودم جرات نمیکنه بگه.چون توانایی بحث رو نداره.بعد بیاد پشت سرم بد میگه.از نظر من این فرد ضعیف ترین و ترحم برانگیزترین انسانه.البته ایشون رو دیگه همه میشناسن.همین که چندین بار سایت های مختلف بن شده یا مقاله ی قدیمی منو به اسم خودش توی یک تاپیک بذاره (اونم مقاله ی کسی رو که مثلا قبولش نداره) یا به خاطر کپی خبر بن دائم شده براش کافیه.دیگه واقعا نیازی نیست که من تلافی کنم!

من واقعا نمیفهمم علت طرفداری شما از این عده چیه!!!!!!!!!!!!!!

نکته اول اینکه مشکل شما با یک شخص خاص اصلا به من مربوط نیست و من هم کلی گفتم و از کسی طرفداری نکردم.

مثل اینکه داستان های اصلی و فرعی سری در کدوم نسخه ها مطرح شده اند یا کدوم داستانها به ریشه های سری برمیگردن و کدوما سطحی هستن

این نکته که کدوم داستان اصلی هست کدوم فرعی فکر نکنم کار سختی باشه و معلوم هست کدوم بازی اصلی هست و کدوم بازی spin-off ولی اینکه کسی بگه فلان شماره داستان سطحی داره خب این نمیتونه چیزی به جز نظر شخصی باشه.

واقعیت با نظر شخصی و سلیقه فرق داره

شما داری میگی واقعیت؟ کدوم واقعیت؟ اینکه داستان رزیدنت 4 خوب نبود شاید نظر یه عده دیگه باشه ولی ممکنه نظر خیلی ها اینطوری نباشه (مثلا همون منتقدینی که به بازی نمره 100 دادن) . در نقد و بررسی آثار هنری چیزی به اسم واقعیت به این شکل وجود نداره. واقعیت یه چیزی مثل این هست که کریس مرد هست و جیل زن (این واقعیت هست و اگر کسی این واقعیت رو رد کنه اونوقت مشکل ایجاد میشه) نه اینکه داستان 4 سطحی است و داستان 5 عالی (اینکه نمیشه بهش گفت واقعیت)

وظیفه ی همه ی ماست که چیزایی که به نظرمون درست هستن رو به بقیه هم منتقل کنیم

اما اگر کسی چیزی که به نظرتون درست هست رو قبول نکرد دلیل بر این نیست که دیده بسته و کودکانه داره !

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
@Nima Redfield

نکته اول اینکه مشکل شما با یک شخص خاص اصلا به من مربوط نیست و من هم کلی گفتم و از کسی طرفداری نکردم.

این نکته که کدوم داستان اصلی هست کدوم فرعی فکر نکنم کار سختی باشه و معلوم هست کدوم بازی اصلی هست و کدوم بازی spin-off ولی اینکه کسی بگه فلان شماره داستان سطحی داره خب این نمیتونه چیزی به جز نظر شخصی باشه.

شما داری میگی واقعیت؟ کدوم واقعیت؟ اینکه داستان رزیدنت 4 خوب نبود شاید نظر یه عده دیگه باشه ولی ممکنه نظر خیلی ها اینطوری نباشه (مثلا همون منتقدینی که به بازی نمره 100 دادن) . در نقد و بررسی آثار هنری چیزی به اسم واقعیت به این شکل وجود نداره. واقعیت یه چیزی مثل این هست که کریس مرد هست و جیل زن (این واقعیت هست و اگر کسی این واقعیت رو رد کنه اونوقت مشکل ایجاد میشه) نه اینکه داستان 4 سطحی است و داستان 5 عالی (اینکه نمیشه بهش گفت واقعیت)

اما اگر کسی چیزی که به نظرتون درست هست رو قبول نکرد دلیل بر این نیست که دیده بسته و کودکانه داره !

ببینید من حرفای شما رو قبول دارم.ولی شما خوب متوجه منظور من نشدید!

از نظر من (یا هر کسی که میدونه اصل داستان سری سر چیه)،اصلی و فرعی بودن داستانها به شماره داشتن یا نداشتن یک بازی نیدر واقع داستان اصلی با نسخه ی اصلی فرق داره.مثلا کد ورونیکا شماره نداره.ولی داستانش قطعا از اکثر شماره دارها مهمتره و برای سری ضروری تر.برعکس 6 ظاهرا شماره داشت.ولی یک داستان کاملا فرعی و تجاری رو روایت کرد که بود و نبودش هیچ فرقی نمیکنه.بنابراین تشخیص داستان های اصلی و فرعی،فقط محدود به شماره دار بودن یا نبودنشون نیست!

ببینید،یک وقت هست که من بدون هیچ دلیل و منطقی و فقط به صرف اینکه 4 رو بیشتر دوست دارم میگم داستان 4 بهتره.ولی یک وقت هست که من داستان 4 رو بنا به دلایلی بیشتر دوست دارم.ولی قبول دارم داستان 5 بهتره.این دو مقوله کاملا مجزا هستند.مشکل من با دسته ی اول هست.انسان عقل و منطق داره.کاملا مشخصه که کدوم نسخه داستان مهمتری رو روایت میکنه.کاملا مشخصه که کدوم نسخه بیشتر به ریشه ها وابسته است.کاملا مشخصه که کدوم نسخه داستان پیچیده تر و غنی تری داره.این دیگه ربطی به نظر شخصی و سلیقه نداره.این دیگه بستگی به میزان اطلاعات و درک طرف داره و نمیشه اون رو به حساب نظر شخصی فرد گذاشت.امیدوارم این دفعه متوجه منظورم شده باشید!

منتقدین هم طبیعیه که به داستان 4 رای بیشتری از 5 میدن.چون اونا هر بازی رو با سایر بازی های همون سال مقایسه میکنن و نگاه میکنن چه در برابر سایر بازیهای همون سال،چقدر داستانش زیبا و جذاب بوده.دیگه کاری ندارن که مثلا داستان 4 یا 5 هر کدوم چقدر ابهامات قدیمی سری رو رفع کردن یا مثلا برن بررسی کنن که اوروبوروس یا کیجوجو چه ربطی به ریشه های داستان دارن.اونا فقط به خود اون بازی و مسائلی که در اون مطرح شدن نگاه میکنن.بدون توجه به اینکه این مسائل چقدر به نسخه هایی که 10 سال پیش ساخته شدن ربط دارن یا اصلا داستان اون سری به این مسائل نیاز داشته یا نه.اتفاقا دلیل نگاه مثبت تر منتقدها به داستان 4 هم همینه.داستان 4 چون مستقل تره و کمتر به نسخه های قبلی ربط داره،براشون قابل هضم تره.چون دیگه نیازی نیست که از کل تاریخچه ی سری آگاه باشن.بنابراین بهتر درکش میکنن و ازش خوششون میاد.ولی درک کامل داستان 5،مشروط به داشتن تسلط کامل بر داستان سری و آگاهی دقیق از کل ریشه های داستان سری هست.بنابراین کسانی که اطلاعات کامل یا درک عمیقی از داستان نسخه های قبلی ندارن،قطعا اون درکی که باید رو از داستانش بدست نمیارن و در نتیجه ازش خوششون نمیاد!

بله.دلیل نمیشه کسی که حرفای ما رو نپذیرفت،دید بسته و کودکانه داشته باشه.ولی اگه ما تک تک حرفامون رو با استدلال و سند جلو ببریم و طرف مقابل هم هیچ دلیلی برای ادعاهاش نداشته باشه و فقط از سر لجبازی حرفای خودشو تکرار کنه،بدون شک دید بسته و کودکانه داره.مخصوصا در مواردی مثل بالا که دیگه بحث نظر شخصی و سلیقه مطرح نیست و پذیرفتن مسئله بستگی به میزان اطلاعات و درک طرف مقابل داره.فکر میکنم این رو خودت هم قبول داشته باشی!

فکر نمیکنم حرفای ما تناقضی باهم داشته باشه.پس خواهشا این بحث رو ادامه ندید.ازتون ممنونم!

- - -ویرایش - - -

نکته کلیدی احترام به سلایق و نظرات دیگران هست که اینجا کمتر شاهد بودیم:)

دقیقا ایمان جان.مخصوصا وقتی که طرف مقابل هی دلیلی برای رفاش نیاره و فقط بقیه رو محکوم کنه.خدا رو شکر اون موقع همتون شاهد بودین.من یک صفحه یک صفحه دلیل میاوردم و اون طرف فقط جملات قبلیش رو Copy-Paste میکرد و میگفت تو هیچی نمیفهمی.قضاوت با خودتون!

آخرین ویرایش:

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,633

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
درود

قرار نیست من زندگی نامم را بگم و بگم به چه دلیل تو سایت ها بن شدم! من 4 سال تو سایت بازی رایانه فعالیت کردم و کلی مقاله در رابطه با بازی های محتلف داشتم نه مثل یک نفر که فقط 4 تا رزیدنت بازی کرده. انجا به خاطر اینکه گفتم تو مراسم vgx بازی سال باید the last of us میشد نه gtra بن دایم شدم

تو سایت شیطان مقیم هم به مدیریت اعتراضات شدیدی کردم و گفتم این سایت گلابی هست و به درد نمیخوره! چون حتی نمیتونی یک تاپیک بزنی و باید اجازه بگیری!

من الان روزی یک خبر دارم اینجا میگذارم. ان قضیه کپی خبر هم مال دوستم تو سایت زوم جی بود. من ازش اجازه گرفتم و خبر را زدم اما خب اینجا خبر نداشتند و بالطبع من را بن کردند

در رابطه با رزیدنت 4 و 5 هم من حرفاموزدم و حتی از تهیه کننده رزیدنت 5 هم مطلب گذاشتم! تو که هیچی بزرگتر از تو هم نمیتونه قدرت داستان سرایی و شخصیت پردازی میکامی را زیر سوال ببره.

یادم نمیاد از تو مطلب کپی کرده باشم! من از هیچ کس کپی نمیکنم! من فقط 150 تا مجله و مقاله به زبان انگلیسی دارم. نیازی ندارم

این رمان هم اخرین کار ما بود که تو 1 سال ترجمه کردیم و چند وقت پیش کذاشتم. ان وقت من از تو مطلب کپی کنم! این حرفا را جایی نزن بهت میخندند! من فقط چند سال با دوستم محمد ضا کاشفی تو یک وبلاگ به اسم لئون اس کندی مطلب میگذاشتیم که یکی از اثارمون هم همین مطلب رمان بود

http://forum.bazicenter.com/thread95426/

جزو مطالب مهم سایت هم هست

در ضمن تا انجا که من میدونم تو رزیدنت را از 5 شروع کردی! برای من که از 1 شروع کردم حرف از بازی نزن!

خیلی حرف هست ایشون میخواد من را هدایت کنه! نه بابا! برو برو خدا روزیتو جای دیگه حواله کنه!:d

در ضمن مشخص کی پشت سری کی حرف میزد! مثل اینه نمیدونی علت بن شدنت چی بود!:bighug:

وقت بخیر.

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
خب Resident Evil 3.5 رو اجرا کردم . راحت نصب و اجرا شد . رزولوشن رو هم میتونید تغییر بدید
بازی تو مخفیگاه اسپنسر هست , همونیکه تو LIN بود . کاراکتر هم لیان هست
http://8pic.ir/images/oiy7jtzqsjk9xg16uqwt.png
http://8pic.ir/images/9hncg6bmj1rxmhadendb.png
http://8pic.ir/images/4ksa9ewaa5x8r49b4rr2.png
فعلا زیاد نرفتم .

دمت گرم اساسی حال دادی. رفیتم برای بازی. راستی سیستم که برای اجرای بازی لازم هست چیه؟

.:BigBoss:.

کاربر سایت
Nov 8, 2007
1,025
نام
حسین
سینا جان خیلی ممنون بابت لینک RE 3.5 :bighug:

نتونستم از Media Fire دانلود کنم و Direct Link رو اوکی کردم . اگر دوستان خواستن استفاده کنن .
با تشکر فراوان از سینا جان که لینک اصلی رو در تاپیک قرار داد :d

Resident Evil 3.5 Direct Link

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
درود

قرار نیست من زندگی نامم را بگم و بگم به چه دلیل تو سایت ها بن شدم! من 4 سال تو سایت بازی رایانه فعالیت کردم و کلی مقاله در رابطه با بازی های محتلف داشتم نه مثل یک نفر که فقط 4 تا رزیدنت بازی کرده. انجا به خاطر اینکه گفتم تو مراسم vgx بازی سال باید the last of us میشد نه gtra بن دایم شدم

تو سایت شیطان مقیم هم به مدیریت اعتراضات شدیدی کردم و گفتم این سایت گلابی هست و به درد نمیخوره! چون حتی نمیتونی یک تاپیک بزنی و باید اجازه بگیری!

من الان روزی یک خبر دارم اینجا میگذارم. ان قضیه کپی خبر هم مال دوستم تو سایت زوم جی بود. من ازش اجازه گرفتم و خبر را زدم اما خب اینجا خبر نداشتند و بالطبع من را بن کردند

در رابطه با رزیدنت 4 و 5 هم من حرفاموزدم و حتی از تهیه کننده رزیدنت 5 هم مطلب گذاشتم! تو که هیچی بزرگتر از تو هم نمیتونه قدرت داستان سرایی و شخصیت پردازی میکامی را زیر سوال ببره.

یادم نمیاد از تو مطلب کپی کرده باشم! من از هیچ کس کپی نمیکنم! من فقط 150 تا مجله و مقاله به زبان انگلیسی دارم. نیازی ندارم

این رمان هم اخرین کار ما بود که تو 1 سال ترجمه کردیم و چند وقت پیش کذاشتم. ان وقت من از تو مطلب کپی کنم! این حرفا را جایی نزن بهت میخندند! من فقط چند سال با دوستم محمد ضا کاشفی تو یک وبلاگ به اسم لئون اس کندی مطلب میگذاشتیم که یکی از اثارمون هم همین مطلب رمان بود

http://forum.bazicenter.com/thread95426/

جزو مطالب مهم سایت هم هست

در ضمن تا انجا که من میدونم تو رزیدنت را از 5 شروع کردی! برای من که از 1 شروع کردم حرف از بازی نزن!

خیلی حرف هست ایشون میخواد من را هدایت کنه! نه بابا! برو برو خدا روزیتو جای دیگه حواله کنه!:d

در ضمن مشخص کی پشت سری کی حرف میزد! مثل اینه نمیدونی علت بن شدنت چی بود!:bighug:

وقت بخیر.

خب والا من اسمی ازا نبردم.شما خودت با پست گذاشتنت نشون دادی اینکارایی که گفتم رو شما انجام دادی!

من بدون دلیل و مدرک حرفی رو نمیزنم و مثل بعضیا نیستم که فقط کوهی از ادعا باشم و بدون هیچ دلیل،فقط حرفامو تکرار کنم!

خب این اون مقاله ای که از من کپی کردی و 70 تا هم لایک خوردی.توی پست بالا گفتی اگه بگم چیزی از من کپی کردی بهم میخندن یا هیچ احتیاجی نداری که چیزی رو از من کپی کنی.الآن کاملا مشخصه که کی به کی باید بخنده یا کی به کی نیاز داره.حداقل برای حرفای خودت ارزش قائل باش.کل کتابم (که این مقاله مقدمه ی اون هست) رو هم توی سیستم خونه دارم.پس برای اثبات حرفم حاضرم تا آخرش پیش برم.گرچه لحن نوشتاری و ادبیات من در همین مقاله هم کاملا قابل تشخیصه!

http://forum.bazicenter.com/thread94166/

اینم اون صفحه ای که گفتم به محض خداحافظی کردنم شروع به بد و بیراه گفتن کردی.اون کاری که میگی من به خاطرش بن شدم (که بهش افتخار میکنم) هم مربوط به بعد از این کار تو بود.گرچه قبلش هم همون حرفا رو جلوی روت هم میگفتم.ولی جالبه که تو تا قبل از خداحافظیم،حتی یکی از این حرفا رو هم جرات نکردی بگی.فقط خواهشا نگو در حدی نبودی که جوابتو بدم.چون اگه واقعا در حدی نبودم که جوابمو بدی یا حرفام برات بی اهمیت بودن،بعد از رفتنم هم جواب نمیدادی و اصلا به روی خودت نمیاوردی که رفتم.نه اینکه بلافاصله بعد از خداحافظیم بیای مثل بچه ها،تمام عغده هات رو خالی کنی.حالا جالبه که بعد از این پستت،علی و آرمین و سایر دوستانم اومدن از من حمایت کردن و با دلیل و استدلال،صحت تمام حرفایی که از من نقل قول کرده بودی رو تایید کردن.ولی جالب اینجاست که تو طبق معمول،هیچ جواب منطقی در مقابل حرفاشون نیاوردی و توی پستای بعدیت،فقط حرفای قبلیت رو تکرار کردی.شما با این کارت خودتو کوچیک کردی نه منو!

http://forum.bazicenter.com/thread24348/page907/

(از پست 13595 به بعد!)

در ضمن،میدونستم که نمیتونی منطقی بحث کنی.ولی دیگه فکر نمیکردم تهمت هم بزنی.من از 5 شروع کردم؟عزیز جون من اولین رزیدنتی که بازی کردم 2 بود.بعدش 3 بعدش 1 بعدش 4 بعدش کد ورونیکا و بعدش 5 و بعدش هم ریمیک و زیرو.خواهشا از خودت حرف درنیار.گرچه اینکه یک نفر از 1 شروع کنه یا از 5،هیچ ربطی به منطقی بودن یا درک بهترش نداره.مثلا الآن شما از 1 شروع کردی و آرمین از 5.بذار مردم خودشون قضاوت کنند که کی چیکاره است.اتفاقا از 5 شروع کردن خودش یکی از مزیت های آرمینه.چون سری رو از مهمترین داستان و در واقع اوج داستان شروع کرده!

در مورد اینکه میگی من فقط رزیدنت اویل رو بازی کردم هم کاملا درست میگی.من گیمر نیستم که بشینم بازی کنم.رزیدنت اویل رو هم فقط و فقط به خاطر داستانش بازی میکنم و بس.اصلا کاری به بازیش ندارم.نمیگم از گیم پلی لذت نمیبرم یا دوستش ندارم.ولی 99 درصد تمرکزم روی داستانه.من این قضیه رو قبلا هم گفتم و بهش هم افتخار میکنم.حداقل بهتر از اینه که مثلا یک گیمر حرفه ای باشم.ولی هنوز فرق داستان و گیم پلی رو نفهمم و بیام بگم چون 4 ترسناکتر بوده یا باعث ایجاد تنوع در سری شده،پس داستانش هم بهتره یا چون دوربین و گیم پلی 5 از روی 4 تقلید شده،پس داستانش هم وابسته به نسخه ی 4 هست و از خودش هیچی نداره یا بگم اوروبوروس چه ربطی به ریشه های سری داره یا داستانرو نسخه ی 4کل میده،چون از انگل لاس پلاگا توش استفاده شده یا بگم 5 یک داستان فرعی بوده که فقط چون وسکر رو انداختن توش فکر میکنیم مهمه یا بگم کلیر مهم نیست،چون 15 سال نبوده و لیون مهمه چون تند و تند همه جا آوردنش یا بگم میکامی کجایی که لیونت رو نقش دوم کردن.شما هنوز توی بازی و گیم پلی گیر کردی.برای توجیه داستان یا اهمیت شخصیت ها از گیم پلی مایه میذاری.واقعا نمیدونم چی بگم!

در ضمن،تمام اون مقالاتی که مثلا شما مینویسی (مثل بیوگرافی شخصیت ها و افتخارات فلان نسخه و....) همش ترجمه های ویکی پدیا و سایت های دیگه است.بلانسبت شما یک کسی که اصلا نمیدونه رزیدنت اویل چی هست هم میتونه بیاد از ویکی مطلب ترجمه کنه و بذاره توی سایت های مختلف.پس باید بگیم که اونم استاد رزیدنت اویل هست؟این از اون حرفاست.[FONT=&amp]مثل اینه که من تا حالا اصلا سری متال گیر رو بازی نکردم.بعد برم کل مقالات متال گیر و رمان هایی که در موردش نوشته شدن رو از ویکی پدیا ترجمه کنم و بذارم اینجا و بعد هم توقع داشته باشم که همه بگن این یارو چقدر بارشه.آخه چه ربطی داره؟اگه به ویکی پدیا باشه که اصلا لازم نیست مقالاتش رو ترجمه یا کپی کنید.همه خودشون بلدن مستقیما برن ویکی پدیا و از همونجا بخونند.هنر اینه که خودمون بتونیم با استفاده از دونسته هامون،داستان و شخصیتها رو تحلیل کنیم و مطالبی رو بنویسیم که در سایت دیگری مطرح نشدن.دقیقا کاری که من و احد از ابتدای تاسیس این تاپیک انجام میدادیم و الآن هم آرمین عزیز داره انجام میده.[/FONT][FONT=&amp]همون آرمینی که از نسخه ی 5 وارد سری شده![/FONT]

بازم میگم.بذار مردم خودشون قضاوت کنند!

دیگه عرضی ندارم!

آخرین ویرایش:

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
گاه‌نگاری Resident Evil (بخش اول)

با درود به همه دوستان

سعی بر این است که در چند بخش مختلف به گاه‌نگاری وقایع داستانی سری Resident Evil بپردازیم. امیدوارم که مفید باشه و اگر کمبودی هست به خوبی خودتون ببخشید.

در این بخش به ترتیب زمانی داستانهای اصلی سری میپردازیم. در تصویر زیر تاریخ عرضه بازیها و وقایع داستانی آنها و شخصیت‌های قابل بازی در هر کدام از نسخه‌ها آمده است.

این ترتیب داستانی برای دوستانی که علاقه‌مند هستند بازی‌ها رو به ترتیب داستان انجام بدهند خیلی مفید هست و از طرفی یک دید کلی برای گفتگو در مورد وقایع داستانی سری میدهد

همانطور که در تصویر مشاهده میشود کل وقایع داستانی نسخه‌های کلاسیک در سال 1998 اتفاق می‌افتد

نسخه 0 : می 1998

نسخه 1 : جولای 1998

نسخه 2 : آگوست 1998 تا سپتامبر 1998

نسخه 3 : اکتبر 1998 تا سپتامبر 1998
(نسخه 2 در بین وقایع نسخه اتفاق می‌افتد و به نحوی نسخه 3 رو به دو بخش تقسیم می‌کند)

نسخه CODE Veronica : دسامبر 1998

نسخه‌های مدرن از سال 2004 تا 2013

نسخه 4 : سال 2004

نسخه Revelations : سال 2004 و 2005 (البته بخش عمده سال 2005)

نسخه 5 : بخش اول آگوست و نوامبر 2006 و بخش دوم از مارس 2009

نسخه Revelations 2 : سال 2011

نسخه 6 : از 2012 (دسامبر) تا 2013 (جولای)

mario...RE..SH

کاربر سایت
Oct 8, 2014
251
سلام . مدت ها بود جو تاپیک اروم بود. این دو صفحه اخیر رو خوندم سردرد گرفتم. بازم دعوا!!!
هرکسی یه نظری داره و وظیفه کسی هم هدایت کسی نیس چون تو این قضیه کسی در گمراهی نیس که نیاز به هدایت داشته باشه! کسی نمیتونه بگه نظر من درسته و بگه بقیه چون باهاش موافق نیستن بچن. من خ دم با یه جاهایی از نظر اقای بهزاد وسکر موافقم یه جاهایی با نظر اقای نیما ردفیلد. یه سری جاهام نظر خاص خودمو دارم که شاید با جفتشون متضاد باشه. حالا کی درست میگه?! معلومه که همه. این یه تجربه شخصیه واسه هر کسی. بحث اینه عقاید مختلفن و باید یاد بگیریم احترام بذاریم. فک کنم تو قرن بیست و یک همه بدونن دموکراسی یعنی چی!

آخرین ویرایش:

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
[MENTION=93665]Nima Redfield[/MENTION] و [MENTION=104729]BEHZAD WESKER[/MENTION] خداوکیلی بس کنید. اینهمه به همدیگه می‌پرید که چی؟ خیلی دوست دارید دعوا کنید برید توی پیام خصوصی و پروفایل اونجا همدیگه رو قیمه قیمه کنید. اینجا دادگاه نیست و ما هم هیات منصفه نیستیم. خواهش میکنیم ادامه ندید دیگه.

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
@Nima Redfield و @BEHZAD WESKER خداوکیلی بس کنید. اینهمه به همدیگه می‌پرید که چی؟ خیلی دوست دارید دعوا کنید برید توی پیام خصوصی و پروفایل اونجا همدیگه رو قیمه قیمه کنید. اینجا دادگاه نیست و ما هم هیات منصفه نیستیم. خواهش میکنیم ادامه ندید دیگه.

چشم.من واقعا عذر میخوام.آخه ایشون ادعاهایی کرد که واقعا بهم زور اومد.خواستم با دلیل و مدرک جوابشو بدم.الآن هم اگه ایشون دیگه جوابی نده و باز بحث رو کش نده،من همینجا تمومش میکنم!

- - -ویرایش - - -

سلام . مدت ها بود جو تاپیک اروم بود. این دو صفحه اخیر رو خوندم سردرد گرفتم. بازم دعوا!!!
هرکسی یه نظری داره و وظیفه کسی هم هدایت کسی نیس چون تو این قضیه کسی در گمراهی نیس که نیاز به هدایت داشته باشه! کسی نمیتونه بگه نظر من درسته و بگه بقیه چون باهاش موافق نیستن بچن. من خ دم با یه جاهایی از نظر اقای بهزاد وسکر موافقم یه جاهایی با نظر اقای نیما ردفیلد. یه سری جاهام نظر خاص خودمو دارم که شاید با جفتشون متضاد باشه. حالا کی درست میگه?! معلومه که همه. این یه تجربه شخصیه واسه هر کسی. بحث اینه عقاید مختلفن و باید یاد بگیریم احترام بذاریم. فک کنم تو قرن بیست و یک همه بدونن دموکراسی یعنی چی!

بله.کاملا حق با شماست.هر چند همونطور که قبلا هم گفتم،بعضی مسائل به قدری اساسی و واضح هستن که دیگه جزو بدیهیات محسوب میشن و نمیشه بهشون گفت نظر شخصی.ولی قبول دارم که طرز فکر کسی رو نمیشه عوض کرد.چه درست باشه،چه غلط.منم دیگه ادامه نمیدم.چون واقعا خودم هم دیگه حوصله ندارم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر