بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Omid mosby

کاربر سایت
Jul 28, 2014
25
نام
Omid Mikami
به نظر من کپکام باید به ساخت این بازی خاتمه بده و بره سراغ DMC .حتی میکامی هم دیگه نمیتونه رزیدنت و درست کنه با گندی که کپکام زده

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
جناب همه که مثل شما فکر نمی کنن ولی دلیلی نداره چون طرز فکرشون مثل شما نیس بگید بازی نکردین ؛قبلا این بک با نسخه 1 زده شده بود و R2 این روند بهبود بخشید ولی هنوز نمیشه از واژه عالی براش استفاده کرد عالی یعنی سری کلاسیک .
این هزینه هارو که میگی قبلا آقایان عقل صرف سری اصلی کردن ؛شاهکاره 6 پدید اوردن.

مگه من جایی گفتم بازی نکردین ؟ :D خوشحال میشم اون بخش رو نشون بدین :D

Rev1 (ژانویه 2012) که قبل از RE6 (اکتبر 2012) ساخته شده :D چه جوری کام بک بوده ؟ :D واژه ی عالی رو برای کام بکش به کار بردم نه اینکه بازی خودش عالی باشه :D طبیعتاً نقص هایی داشت (داستان و مدت زمان کوتاه ، کیفیت بصری نسل قبلی ، جمع و جور بودن بیش از حد و ...) ولی بازی خیلی خوبی بود :D
این بخش هزینه هم باز ربطی نداره :D نمیشه گفت چون فلان قدر هزینه قبلاً روی 6 صرف کردن پس جواب نمیده ! بستگی داره هزینه رو پای چه تیم و پروژه ای صرف کنی ! RE6 با یه تیم 10 نفری و بودجه ی کمتر از بودجه ی Rev2 هم همون میشد با 600 نفر آدم و بودجه ی شونصد برابری ، باز هم همون میشد :D ولی تیمی که پشت ساخت Rev هاست اگه امکانات و بودجه ی بیشتری در اختیارشون قرار بگیره قطعاً می تونن سری رو به دوران خوبش برگردونن :D کیفیت Rev1,2 رو (با در نظر گرفتن محدودیت هاش) بذارید کنار 5 و 6 قشنگ ارزش کارشون معلوم میشه :D

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,306
نام
shahab
این بخش هزینه هم باز ربطی نداره :D نمیشه گفت چون فلان قدر هزینه قبلاً روی 6 صرف کردن پس جواب نمیده ! بستگی داره هزینه رو پای چه تیم و پروژه ای صرف کنی ! RE6 با یه تیم 10 نفری و بودجه ی کمتر از بودجه ی Rev2 هم همون میشد با 600 نفر آدم و بودجه ی شونصد برابری ، باز هم همون میشد :D ولی تیمی که پشت ساخت Rev هاست اگه امکانات و بودجه ی بیشتری در اختیارشون قرار بگیره قطعاً می تونن سری رو به دوران خوبش برگردونن :D

اشاره شد به تعداد افرادی که کار می کردن یاد این افتادم که اون موقع با خوندن این که همچین تعداد افرادی رو شماره6 کار می کنند انتظارم از این شماره خیلی بیشتر شد .بنظرم یکی از مورد هایی که نقد های منفی این بازی رو زیاد کرد همین بالا برد انتظار گیمر ها و منتقدین سایت ها بود . چیزی که قبلش برای RE-ORCهم اتفاق اقتاد {اون تریلر ها وبازی کردن از نگاه گروه امبرالا وهم زمان بودن وقایع با شماره2و.....}
انصافا تیم سازنده خیلی مهمه یه گروه یه بازی خوب مثلrv2میدن یه گروه هم oRCمی دن هرجفتشون هم هزینه انچنانی نداشتن و فقط زیرنظر کمپانی اصلی بودن یه کی هم شماره6 می ده با هزینه زیاد. ولی بازم یه چیز بدتر.
==============================
کلا باید کار رو دست کاردانش سپرد:d
کجایی میکامی...;)

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
من به یکی از ناظم ها ( امین) و مدیرها( کسری) پیغام دادم راجع به عوض شدن نظر سنجی.پیشنهادی دارین بدین تا عوضش کنیم. میتونه راجع به رزیدنت 7 باشه. چون احتمالا کپکام امسال معرفی میکنه بازی را. تا فردا پس فردا هر کی نظر داره بگه وگرنه من خودم نظرسنجی را اعلام میکنم

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
498
نام
Sera
مگه من جایی گفتم بازی نکردین ؟ :D خوشحال میشم اون بخش رو نشون بدین :D

Rev1 (ژانویه 2012) که قبل از RE6 (اکتبر 2012) ساخته شده :D چه جوری کام بک بوده ؟ :D واژه ی عالی رو برای کام بکش به کار بردم نه اینکه بازی خودش عالی باشه :D طبیعتاً نقص هایی داشت (داستان و مدت زمان کوتاه ، کیفیت بصری نسل قبلی ، جمع و جور بودن بیش از حد و ...) ولی بازی خیلی خوبی بود :D
این بخش هزینه هم باز ربطی نداره :D نمیشه گفت چون فلان قدر هزینه قبلاً روی 6 صرف کردن پس جواب نمیده ! بستگی داره هزینه رو پای چه تیم و پروژه ای صرف کنی ! RE6 با یه تیم 10 نفری و بودجه ی کمتر از بودجه ی Rev2 هم همون میشد با 600 نفر آدم و بودجه ی شونصد برابری ، باز هم همون میشد :D ولی تیمی که پشت ساخت Rev هاست اگه امکانات و بودجه ی بیشتری در اختیارشون قرار بگیره قطعاً می تونن سری رو به دوران خوبش برگردونن :D کیفیت Rev1,2 رو (با در نظر گرفتن محدودیت هاش) بذارید کنار 5 و 6 قشنگ ارزش کارشون معلوم میشه :D

گفتنی مطمعنین بازی کردین !این الان چه تفسیری داره آها پس میشه بازی کردین ؛یا وسط های این دوتا بازی کردین و هم نکردین ؛معماست چیه بالاخره!?؟?

من اصلا با اویل 6 کاری ندارم این بازی برام خنثی محسوب میشه؛من منظور از بک R1 بود. ولی مطمعنا پروسه ساخت اویل 6 قبل از Evil R1 بوده پس اینم ملاک نمیشه

بعدشم من کی گفتم هزینه تاثیر نداره گفتم این هزینه هارو صرف اویل 6کردن و موفق نشدن ؛ در واقع یه چیزی کلی گفتم (هزینه تضمین کننده کیفیت نیست )؛بحث هزینه شما کشیدی وسط بدون هیچ دلیلی ! در حالی که انتقادی به هزینه بازی نبود.

هیچ حرفی و مقایسه ایی بین سری رولیشن و شماره دارها نبوده ؛ و چرا این حرفهارو میزنی ؛من قبلا گفتم کلاسیک جاودانه ست ؛ جایگاه متفاوتن و ارزش ها یکسان نیست .

در ضمن روی نوشته ها مهم نیست تفکر و تصوری که پشت اوناست مهمه.

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,306
نام
shahab
اگه نظر سنجی درباره شماره7 بنظرم این که کدوم کارکتر رو دوست داریم که به عنوان کارکتر نقش اول شماره 7 نقش افرینی کنه .:d
اگه هم درمورد شماره 7 نیست می شه یه نظر سنجی برای مقایسه rv و rv2قرارداد.
یا اینکه بهترین نسخه فرعی این سری.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
گفتنی مطمعنین بازی کردین !این الان چه تفسیری داره آها پس میشه بازی کردین ؛یا وسط های این دوتا بازی کردین و هم نکردین ؛معماست چیه بالاخره!?؟?

من اصلا با اویل 6 کاری ندارم این بازی برام خنثی محسوب میشه؛من منظور از بک R1 بود. ولی مطمعنا پروسه ساخت اویل 6 قبل از Evil R1 بوده پس اینم ملاک نمیشه

بعدشم من کی گفتم هزینه تاثیر نداره گفتم این هزینه هارو صرف اویل 6کردن و موفق نشدن ؛ در واقع یه چیزی کلی گفتم (هزینه تضمین کننده کیفیت نیست )؛بحث هزینه شما کشیدی وسط بدون هیچ دلیلی ! در حالی که انتقادی به هزینه بازی نبود.

هیچ حرفی و مقایسه ایی بین سری رولیشن و شماره دارها نبوده ؛ و چرا این حرفهارو میزنی ؛من قبلا گفتم کلاسیک جاودانه ست ؛ جایگاه متفاوتن و ارزش ها یکسان نیست .

در ضمن روی نوشته ها مهم نیست تفکر و تصوری که پشت اوناست مهمه.

جناب احیاناً دعوا داری ؟ یا من چیزی به شما بدهکارم ؟
اون حرفی که زدم یه کنایه از اختلاف نظره ! وقتی من یه بازی ای رو تجربه کردم و یه دیدگاهی ازش دارم و بعد از اون نظر افراد دیگه ای رو می خونم که نظراتشون کاملاً برعکس نظر منه و بعد از جمله ی "مطمئنی فلان بازی رو بازی کردی" استفاده می کنم ، یعنی دیدگاه هامون انقدر متفاوت بوده که انگار دو تا بازی مختلف رو تجربه کردیم. این حرف نه معنی شما بازی نکردی میده ، نه 20 سوالیه ! معلم ادبیات هم نیستم که قبل از بحث همچین مسائل پیش پا افتاده ای رو توضیح بدم. با این وضع بحث رو ادامه ندم بهتره. ممنون از توجه شما :)

NERO TURBO

into the Dark city
کاربر سایت
Jun 3, 2011
641
نام
Armin
من به یکی از ناظم ها ( امین) و مدیرها( کسری) پیغام دادم راجع به عوض شدن نظر سنجی.پیشنهادی دارین بدین تا عوضش کنیم. میتونه راجع به رزیدنت 7 باشه. چون احتمالا کپکام امسال معرفی میکنه بازی را. تا فردا پس فردا هر کی نظر داره بگه وگرنه من خودم نظرسنجی را اعلام میکنم
  1. مهمترین شخصیت مرد اویل (خیلی خزه :d )
  2. مهمترین شخصیت منفی
  3. بنظرتون اویل 7 چجوری از اب در میاد؟
  4. بهترین اویل فرعی
  5. بهترین اویل بی شماره
  6. البرت یا الکس
  7. اسپنسر یا مارکوس یا اشفورد

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
شما کی هستین که میخوایین نظر سنجی تاپیک یه نفر دیگه رو تعیین کنین؟:-/ این تاپیک خودش صاحب داره و تا وقتی احد نیومده هیچ نظر سنجی تغییر نمیکنه.

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
میگم موافقین نظر سنجی راجع به این باشه :

از رزیدنت اویل رولیشنز 2 راضی بودید؟

مهم ترین شخصیت هم خز شده ، بهترین نسخه فرعی هم خب به نظرم زیاد فاز نمیده

یا این باشه

رزیدنت 7 میتواند سری را به اوج برگرداند؟

فکر کنم این دو تا مناسب باشه

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
یک نکته دیگه هم اینکه هر نظر سنجی مدت زمان مشخصی داره. یک ماه کافی هست.

در مورد شخصیت خاصی نباشه بهتره.

در مورد ایجاد کننده تاپیک ( mr .death) ایشون نظرشون روی ساخت بازی به دست میکامی و اینکه ایا میکامی میتونه به اوج برگردونه. این نظر سنجی زیاد جالب نیست چون میکامی قرار نیست بسازه.

خب پس ایده ایشون جالب نیست

mario...RE..SH

کاربر سایت
Oct 8, 2014
251
این نظر سنجی هم بد نیست:
آیا موافق به اتمام سری رزیدنت اویل هستید؟
خیلی خوب بود این حرکت :d
من یکی که میگم سری یا این روندی که جلو اومده کشش نداره. البته سال هاست کشش نداره. چون هر تیمی بیاد و هر سناریو جدیدی (ولو ابهامات و شخصیت های مرموز) بگنجونه فایده و ارزش چندانی نداره. چون کلیت کار کاملا تابلو شده و دیگه "اوریژینال" نیست

- - -ویرایش - - -

شما کی هستین که میخوایین نظر سنجی تاپیک یه نفر دیگه رو تعیین کنین؟:-/ این تاپیک خودش صاحب داره و تا وقتی احد نیومده هیچ نظر سنجی تغییر نمیکنه.
مطرح شدنش اشکالی نداره. بالاخره عوض شدن نظرسنجی میتونه حالو هوای تاپیک رو عوض کنه.

آخرین ویرایش:

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
498
نام
Sera
جناب احیاناً دعوا داری ؟ یا من چیزی به شما بدهکارم ؟
اون حرفی که زدم یه کنایه از اختلاف نظره ! وقتی من یه بازی ای رو تجربه کردم و یه دیدگاهی ازش دارم و بعد از اون نظر افراد دیگه ای رو می خونم که نظراتشون کاملاً برعکس نظر منه و بعد از جمله ی "مطمئنی فلان بازی رو بازی کردی" استفاده می کنم ، یعنی دیدگاه هامون انقدر متفاوت بوده که انگار دو تا بازی مختلف رو تجربه کردیم. این حرف نه معنی شما بازی نکردی میده ، نه 20 سوالیه ! معلم ادبیات هم نیستم که قبل از بحث همچین مسائل پیش پا افتاده ای رو توضیح بدم. با این وضع بحث رو ادامه ندم بهتره. ممنون از توجه شما :)

هر چیزی که به فکرت میرسه رو اگه تایپ نکنی اتفاق خاصی نمی افته ؛من یادم نمیاد تو زندگی واقعی و همچنین مجازی با کسی دعوا کرده باشم ؛در ضمن فکر کردی من بیکارم که بیام فروم برا دعوا؛بیکارم میرم کارهای مورد علاقه رو انجام میدم؛

از توضیحاتت مستفیض شدم ؛اخه اختلاف نظر آنچنانی نبوده ؛کسی نیومده بازی رو نکوبیده که ؛ یه عده اهل فن اومدن نظرشون گفتن( که سالها این سری دنبال کردن و مطلقا میدونن چه کسایی بازی میسازن و چه هزینه ایی برای ساخت بازی اختصاص داده شده )و اانتقاد هایی کردن ؛اختلاف نظر انقدر ها هم شما میگی نبوده که از جمله معروف استفاده کنیم.

اگه حرف مو گرفتی که هیچ و اگه نگرفتی اصراری نیس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر