بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
حضورم در این انجمن مختص این تاپیک بود. رفتن من فقط برای نبود دوستم در این تاپیک نیست. شما همه دوست منید. به علاوه نیما می‌تونه با یه اکانت دیگه برگرده. رفتنم برای این بی‌احترامی و بن کردن بدون دلیله. هر چه باشه، تقریبا هیچ‌کدوم گلد یوزر نیستیم!
خداحافظ دوستان

شما از کجا میدونید بدون دلیل هست؟ از شما دیگه انتظار نداشتم همچین حرفی بزنید. مطمئن باشید دلیل داره. خواستید بیایید توی خصوصی براتون توضیح بدم. وقتی حد و مرز یه سری چیزا رعایت نمیشه و همه چیز میشه خاله بازی نتیجه اش میشه اینی که می‌بینید.

esmael

کاربر سایت
May 7, 2013
248
نام
اسماعیل
علی کجا؟
بهمین راحتی میخوای بری؟
دیگه از نظراتت فیض نمیبریم که:((

نیما هم بن دائم نشده
البته واقعا سایت هم خرابه
الکی اومدن کسی رو بن کردن نه توهینی بکسی کرده نه قوانین رو زیر پا گذاشته

mario...RE..SH

کاربر سایت
Oct 8, 2014
251
علی [جان (sog_eros)من واقعا نمیخواستم جواب بدم اما چندباره اینجور پستارو میذاری و هی میگی من اینجارو واسه سرگرمیم میامو واسم پشیزی نداره ، کارم چیز دیگست باور ندارین برید سایتمو ببینید ... یجوری میگی انگار همه اینا که اینجان بیکارو الافن و کار و زندگی ندارن. معلومه که همه اینجارو واسه سرگرمی میانو صدالبته همه هم کارو زندگی دارن. اینجا سایته گیمه گیم هم زیرمجموعه اینترتینمنته! من مطمئنم اکثر بچه ها اینجا جزو قشر تحصیلکرده هستن و خیلیا هم تو کارای حرفه ای شاغلن ولی کسی نمیاد جار بزنه. این طرز صحبت شما بی احترامی به سایر بچه هاست. زود قضاوت کردن یا متعصبانه قضاوت کردن آفت یه قضاوت منصفانس! بعید میدونم کسیو الکی بن کنن. حتما واسه کارشون دلیلی داشتن.از اینکه رک حرف زدم امیدوارم ناراحت نشده باشی چون خودت تو پستات گفتی آدمی هستی که رک حرف میزنی.

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
گویا تصویری که از RE7 دیدیم حقیقت داره. منابع بزرگی ازش برای سال 2015 و 2016 برای PC صحبت می‌کنن.

اگه منظورت همون تصویریه که من چند روز پیش گذاشتم خیلی بعید میدونم واقعی باشه چون هیچ سایتی نزاشته. اما خب RE7 داره میاد و بزودی معرفی میشه.

حضورم در این انجمن مختص این تاپیک بود. رفتن من فقط برای نبود دوستم در این تاپیک نیست

پس برای چیه؟ هرچند هممون رفتنی هستیم احد و افشین که رفتن نیما هم رفت تو هم که رفتی فقط از قدیمی ها من موندم و یکی دو نفر دیگه ماهم یه روز میریم.

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
شما از کجا میدونید بدون دلیل هست؟ از شما دیگه انتظار نداشتم همچین حرفی بزنید. مطمئن باشید دلیل داره. خواستید بیایید توی خصوصی براتون توضیح بدم. وقتی حد و مرز یه سری چیزا رعایت نمیشه و همه چیز میشه خاله بازی نتیجه اش میشه اینی که می‌بینید.
ما که این چند وقته این تایپیکه اویلو دنبال میکنیم که دلیل قانع کننده ای ندیدیم اگر منظور شما این بحث ها ونظرات پیرامون اویل هست بین دوستان که پس باید یه عده دیگه هم بن بشن چون اونها هم به اندازه کافی به این بحث ها دامن زدن /:)

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
خدمت دوستان عزیزی که سوال میکنند یا براشون سوال شده که قضیه چی بوده و چی شده و ...

مسئله ربطی به گفتگوهای این تاپیک نداره و مسئله چیز دیگه ای هست. البته به طور غیر مستقیم به این تاپیک ربط داره. دوستان بهتر هست که زیاد درگیر این نباشند که مسئله چی هست و چی نیست. بیخیالش بشید و به کارهای روزانه خودتون بپردازید. هر چی بوده، امید هست برطرف بشه و دیگه کش پیدا نکنه. از دوستان هم میخوام زیاد در این مورد کنجکاوی نکنند . ممنون از همه.

mario...RE..SH

کاربر سایت
Oct 8, 2014
251
بازی رو رو PC نصب کردم.از بس PCیم قوی بود فریم ریتش 10-15 بود:))

آقا نمیشه شرکتای بازیساز یه ترتیبی اتخاذ کنند که گرافیک و جزییات افزایش پیدا کنه و همزمان کیفیت اجراش رو سیستم های ما بهتر بشه؟!!! اصلا نصف حال بازی رو این افت فریم نامرد معدوم میکنه :d
شما مگه بازی نکرده بودی ایمان خان؟ :)
بازی نموده و نظر فقهی خودت را برایمان اعلان نما :d

- - -ویرایش - - -

اگه منظورت همون تصویریه که من چند روز پیش گذاشتم خیلی بعید میدونم واقعی باشه چون هیچ سایتی نزاشته. اما خب RE7 داره میاد و بزودی معرفی میشه.

این بازی آخر هم با وجود هایپ بالا اونقدا رضایتبخش نبود.(فک نکنم هیچ جای دنیا اندازه این تاپیک درمورد REV2 شلوغ بازی و هایپ توخالی ایجاد شده بود!)
انقد رکب خوردیم که به نظرم خیلی محتاطانه باید در مورد RE7 تا زمان نزدیک به اکران قطعیش صحبت کنیم

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
آقا نمیشه شرکتای بازیساز یه ترتیبی اتخاذ کنند که گرافیک و جزییات افزایش پیدا کنه و همزمان کیفیت اجراش رو سیستم های ما بهتر بشه؟!!! اصلا نصف حال بازی رو این افت فریم نامرد معدوم میکنه :d
شما مگه بازی نکرده بودی ایمان خان؟ :)
بازی نموده و نظر فقهی خودت را برایمان اعلان نما :d

خیر...:d من کی گفتم بازیش کردم؟

NERO TURBO

into the Dark city
کاربر سایت
Jun 3, 2011
641
نام
Armin
نمیدونم چرا هرچی میگذره هی طرفدار های منطقی بازی ناپدید میشن
الان که 2 تا از منطقی ترین فنهای بازی اویل رفتند یعنی علی و نیما (خدا وکلیلی بحثهای زیبایی راه مینداختن) :(
خبری هم از معین هم نیست و اسماعیل هم مثه قبل سر نمیزنه
فقط فکر کنم از بچه های قدیمی حمید مونده :|
اصن یه وضی:|

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
هی نیما پیام میداد میگفت بیا تاپیک هی من بازی رو بازی نکرده بودم ، حالا که بازیش کردم خود نیما نیست :( :D
فعلاً خیلی کلی نظرم رو میگم تا ایشالا باقی بچه ها برگردن و بیشتر و بیشتر ببحثیم :D از بازی با توجه به چیزی که قرار بوده بشه راضی ام :D خیلی دوست داشتم همچین پتانسیلی خرج یه نسخه ی شماره دار میشد ولی خب همینشم خیلی خوب بود :D با توجه به بودجه ی کم و عدم اعتماد کپکام که حتی میاد اول بازی رو اپیزودی و دیجیتالی ، برای به حداقل رسوندن هزینه ها عرضه میکنه بعد نسخه ی فیزیکی میده و هزار تا اما و اگر دیگه ، بازی انصافاً خوب بود :D از یه لیوان که نمیشه انتظار گنجایش یه پارچ رو داشت :D به نظر من بعد از فاجعه ی ایول 6 ، رولیشنز 2 بهترین اتفاق برای سری و کپکام بود :D

آها یه نکته ی دیگه رو هم یادم رفت اشاره کنم ، توی این 20-30 صفحه ی اخیر که مرور می کردم خیلی در مورد یه سری از بخش های داستانی گله شده بود :D به نظر من کلاً تقصیر رو نمیشه گردن نویسنده انداخت ، من فکر میکنم روندی که کپکام برای این بازی در نظر گرفته بود روند مانگایی بوده :D توی مانگاهای اپیزودی ناشر بسته به درآمدی که از اون مانگا نصیبش میشه و داشته هاش میاد در مورد نحوه ی پیشرفت اون مانگا نظر میده یعنی اگه احساس کنه اون اثر براش بیشتر از اون سود نداره یا اثر دیگه ای رو می تونه جایگزینش کنه به مانگاکا (خالق مانگا) میگه مثلاً شما توی یکی دو قسمت بعد داستان رو ببند. دیگه کاری ندارن داستان کجاس یا چه جوری قراره تموم بشه :D من احساس میکنم اینم همینطوری بوده ، حالا یا کپکام چیز دیگه ای رو می خواد جایگزین این کنه یا تصمیماتش چه جوریه معلوم نیست ولی این جمع شدن سریع داستان فکر کنم به خاطره اینه که گفته شده داستان باید توی 4 اپیزود جمع بشه و گرنه مثل رولیشنز 1 می تونست بیشتر هم بشه (نویسنده هم که همونه) :D
ولی با تمام این اوصاف بازم بازی عالی بود :D

آخرین ویرایش:

mario...RE..SH

کاربر سایت
Oct 8, 2014
251
میگم همه با این تاپیک قهر کردن؟ :d
دلیلی واسه قهر کردن نیس به نظرم آرمین جان. بچه ها به جا اینکه دورهم درمورد بازی بحث کننو از بازی لذت ببرن درگیر این شدن که همه میخوان علاقه ها خودشونو به عنوان فکت به بقیه تحمیل کننو هرکسی نظر مخالفی داره رو هم آماتور یا غیر منطقی میدونن. ول کنین این بحثارو از بازی لذت ببرین و درگیر باند و باند بازی هم نشین البته! این تاپیک سال هاست پابرجاس و با قهر کردن کسی هم زمین نمیخوره. راز ماندگاری اینجور کامیونیتی ها صداقت، تعامل، و رفتار صادقانس.

NERO TURBO

into the Dark city
کاربر سایت
Jun 3, 2011
641
نام
Armin
دلیلی واسه قهر کردن نیس به نظرم آرمین جان. بچه ها به جا اینکه دورهم درمورد بازی بحث کننو از بازی لذت ببرن درگیر این شدن که همه میخوان علاقه ها خودشونو به عنوان فکت به بقیه تحمیل کننو هرکسی نظر مخالفی داره رو هم آماتور یا غیر منطقی میدونن. ول کنین این بحثارو از بازی لذت ببرین و درگیر باند و باند بازی هم نشین البته! این تاپیک سال هاست پابرجاس و با قهر کردن کسی هم زمین نمیخوره. راز ماندگاری اینجور کامیونیتی ها صداقت، تعامل، و رفتار صادقانس.

البته اینو باید بهش اشاره کنم اینه که این فخر فروشی ها از طرف یکی دیگه اغاز شد چون این طرفی که منظورتون هست اصلا اهل فخر فروشی و اینا نبود بنده خدا ولی از جاییکه یه نفر اومد و همه رو نفهم خطاب کرد و خودشو دانای کل
پست یه نفر رو بیشتر مورد خطاب قرار داده بود که مخاطب اصلیش هم همین طرفی بود که شما منظورتونه... و بحثها اغاز شد وگرنه کلی بحث دیگه شده که هیچ فخر فروشی هم توش نبوده
پست از اینجاست : http://forum.bazicenter.com/thread24348/page843/#post3462384
http://forum.bazicenter.com/thread24348/page844/#post3464783
و ادامه بحث:http://forum.bazicenter.com/thread24348/page843/#post3462942

حالا دیگه قضاوت با خودتون;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر