بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
خب بذارید ببینیم توی دی ال سی ها میخوان چیکار کنن تا بعد نظرمو بگم
DLC کلیر پتانسیل بالایی داره.
از زمان سقوطش تا 6 ماه بعد که با هلیکوپتر برگشت توی بازی نبود. سر و وضعش هم کاملا عوض شده بود.

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
داشتم صفحات قبل تاپیک رو میخوندم تا یه سری ابهاماتم از فصل اول بازی برطرف بشه... بعد به پیش بینی های آقای نیما برخورد کردم که خیلی ها هم تایید کردن که درسته (خودم که هنوز نرسیدم به اون مراحل :d ) و همینطور با کامنت های مثبتی که از بازی و داستان و اتمسفرش تعریف کردن مواجه شدم که یهو این کامنت رو دیدم :d

با تمام احترامی که برای نیما و بقیه دوستان قائلم، فکر کنم درست ترین پیش بینی از بازی رو ایشون انجام دادن :d

مرسی بابت لطفت.دقیقا عزیزم.چرا ناراحت بشم؟این پیش بینی کاملا درست بود.خودم هم همینو میگم.آخرش معلوم شد داستانش هیچی نداشته به جز زرق و برق ظاهری و گول زننده!

علی،در مورد استیو هم امیدوارم.نباشه بازی رو میبوسم میذارم کنار!

آخرین ویرایش:

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
501
نام
Sera
اول یه سپاسگذاری ویژه بکنم خدمت اهالی فن بخاطر رعایت کردن قوانین اسپویل
من که هنوز بازی رو لمس نکردم میدونم قضیه چیه ،دستهای آدم میلرزه موقع تایپ؛
الان بازی می کنم بدون هیچ شور و ذوقی ؛اهمیت نداره بازی چجوری شده ؛بخاطر اویل بازی می کنم.

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
الان من دقیقا چی رو اسپویل کردم؟ نه می‌خوام موارد اسپویل شده رو نام ببری حتما.
بچه‌ها اومدن از استیو تا زندگی و مرگ کاراکترا نوشتن حالا اسم نظرم رو از داستان می‌ذاری اسپویل؟! مثلا من گفتم داستان هندیه برات اسپویل شد؟! حتی تو همین پست کوچک‌ترین چیزی که به داستان مربوط بود توی اسپویلر بود! نه نمی‌خواد توی تاپیک نیای برو یه دیوار کوتاه‌تر پیدا کن بند کن بهش.

استیو که اصلا تو بازی نیست . همین که میگی کلیر تبدیل به ایدا میشه و الکس فاتحتش خونده میشه خودش اسپویله هر چیزی که هیجان بازی رو از بین ببره اسپیول تلقی میشه هر چیزی میخواد معرفی یک اوکیشن یا یک صحنه از بازی باشه میخواد مگر شخصیت ها باشه میخواد هر اتفاقی که به هر شکلی توی بازی رخ میده همه اسپویل هست همه!

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
استیو که اصلا تو بازی نیست . همین که میگی کلیر تبدیل به ایدا میشه و الکس فاتحتش خونده میشه خودش اسپویله هر چیزی که هیجان بازی رو از بین ببره اسپیول تلقی میشه هر چیزی میخواد معرفی یک اوکیشن یا یک صحنه از بازی باشه میخواد مگر شخصیت ها باشه میخواد هر اتفاقی که به هر شکلی توی بازی رخ میده همه اسپویل هست همه!
پست‌ها همه موجوده خودتم از پست من نقل قول داری. قبل من همه چیز اسپویل شد ولی بازم حتی اسم استیو توی پست نبود!!
حمید ما دو تا آدم بزرگیم. جفت‌مون می‌دونیم داستان چیه.

معرفی یک لوکیشن؟ دقیق بگو کدوم لوکیشن.
یک صحنه از بازی؟ نام ببر.
مرگ شخصیت‌ها؟ خواب دیدی!
هر اتفاق؟ کدوم اتفاق؟ نام ببر.
کوچک‌ترین مسئله داستانی تو اون پست توی اسپویلر بود. بقیش کاملا واضحه نظر شخصی من هستن! مثل این‌که تو بگی به بازی نمره ندین هیجانش می‌ره اسپویل می‌شه.

کودکانه، مسخره، تهوع آور
اگر اپیزودی منتشر نمی‌شد این سه کلمه رو همون اول می‌گفتم. پایان بازی رفت روی دست فیلمای هندی. فقط چون اسم RE یدک می‌کشید تحمل کردم. تک تک دیالگو‌ا و تمام حرکات و اتفاقای پایانی، یکی از یکی احمقانه‌تر طراحی شده بود.
فاتحه کاراکتر الکس وسکر خونده شد. بری برتون با اختلاف زیاد شخصیت اصلی بود! کلیر رو کردن ایدا! و هنوز 5 اپیزود DLC باقی مونده. من همین الان برای پاک کردنش کاملا آمادم.
امیدم به EW بود که اونم هیچی نیاورد. اتمام داستان توی 5 حرکت بزرگی بود.

کلیر هم‌زمان با پیرز و نیل بوده یا حداقل به هر دو در یک زمان فکر می‌کرده! نیل که مرد زنگ زد ببینه پیرز کجاست و فهمید رفته چین...! کلا کلیر علاقه‌ی زیادی به مردای سری داره!

- - -ویرایش - - -

یه قسمت از یه سیکرت فایل که پایان گنگ بازی رو مشخص که نه، اما جهت می‌ده:

There is no doubt about her suitability to become the Master's new vessel. But with this strength of conviction, would she be able to repress the Master's psyche from overwriting her own, even after the transfer has been completed?

But I am just a humble servant. Surely the Master has already taken this into consideration. As of now all of the Master's plans have proceeded flawlessly. I have no doubt that this plan will also succeed without incident.

استوارت از قدرت زیاد ایمان ناتالیا می‌گه که شاید باعث بشه انتقال ذهن رو بتونه پس بزنه.
که فکر می‌کنم این اتفاق رخ می‌ده. شاید تأثیر گرفته باشه اما فکر نکنم کاملا بشه الکس وسکر.
انتهای بازی ناتالیا شعری از کافکا می‌خونه: پرنده اکنون عوض شده است.

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,823
دوستان بدجور هوس اويل كردم ، ١ ٢ ٣ ٤ و ٥ رو بازي كردم ، شنيدم ٦ زياد مالي ني ، ميخوام revelations 1 رو سفارش بدم ، مشكلي پيش نمياد هنوز ٦ رو بازي نكرده باشم ، خيلي گنگ نميشه؟!

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
دوستان بدجور هوس اويل كردم ، ١ ٢ ٣ ٤ و ٥ رو بازي كردم ، شنيدم ٦ زياد مالي ني ، ميخوام revelations 1 رو سفارش بدم ، مشكلي پيش نمياد هنوز ٦ رو بازي نكرده باشم ، خيلي گنگ نميشه؟!
نه ،هیچ مشکلی پیش نمیاد. اون رو بگیرید و سراغ6 و این نسخه آخر هم نرید زیاد چیزی رو از دست نمیدید .یه مقدار برای خودم اون لذت بخش بود تو این جدیدا.

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
پست‌ها همه موجوده خودتم از پست من نقل قول داری. قبل من همه چیز اسپویل شد ولی بازم حتی اسم استیو توی پست نبود!!
حمید ما دو تا آدم بزرگیم. جفت‌مون می‌دونیم داستان چیه.

معرفی یک لوکیشن؟ دقیق بگو کدوم لوکیشن.
یک صحنه از بازی؟ نام ببر.
مرگ شخصیت‌ها؟ خواب دیدی!
هر اتفاق؟ کدوم اتفاق؟ نام ببر.
کوچک‌ترین مسئله داستانی تو اون پست توی اسپویلر بود. بقیش کاملا واضحه نظر شخصی من هستن! مثل این‌که تو بگی به بازی نمره ندین هیجانش می‌ره اسپویل می‌شه.

- - -ویرایش - - -

یه قسمت از یه سیکرت فایل که پایان گنگ بازی رو مشخص که نه، اما جهت می‌ده:

There is no doubt about her suitability to become the Master's new vessel. But with this strength of conviction, would she be able to repress the Master's psyche from overwriting her own, even after the transfer has been completed?

But I am just a humble servant. Surely the Master has already taken this into consideration. As of now all of the Master's plans have proceeded flawlessly. I have no doubt that this plan will also succeed without incident.

استوارت از قدرت زیاد ایمان ناتالیا می‌گه که شاید باعث بشه انتقال ذهن رو بتونه پس بزنه.
که فکر می‌کنم این اتفاق رخ می‌ده. شاید تأثیر گرفته باشه اما فکر نکنم کاملا بشه الکس وسکر.
انتهای بازی ناتالیا شعری از کافکا می‌خونه: پرنده اکنون عوض شده است.

تو هم که اسویل نکرده باشی پست نیما به کل اسپیول بود.

این هم یک کله آهنی غول پیکر هست که احتمالا تو DLC جدید بازی حضور داره.

d3wegg5m6pa8j4y5c97k.jpg

آخرین ویرایش:

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
دیشب سناریوی کلیر رو از فصل یک تموم کردم :d رسیدم به Berry... ولی یه خورده خورد تو ذوقم. میگم این انیمیشن چاقو زدن Berry چقدرابتداییه :| ناتالیا رو هم که از هیچ کجا انداختن تو بازی :d البته شاید جلوتر توی بازی مشخص بشه که چی به چیه :-"
فعلاً تا اینجای بازی از شخصیت مویرا به شدت خوشم اومده :d البته نه به خاطر ظاهرش و جذاب بودنش... به نظرم شخصیتش خیلی ملموسیه. یکی اونجایی که گفت:
اونجایی که کلیر داشت له میشد و وقتی بالا اومد و مویرا ازش پرسید حالت خوبه؟ کلیر هم جواب داد داشتم تبدیل میشدم به Clair Sandwich =)) =)) مویرا هم برگشت گفت اون Berry ـه son of the b.i.t.c.h این داستان رو برای همه تعریف کرده؟ :)) همون منظورش به شماره یکش بود که Berry، جیل رو از اون اتاقکه نجات میده و ... (حالا نه اینکه اینجا هیچ کس نمیدونست :d ) آقا کلاً با حال بود :d

این دومیه خیلی باحاله، اسپویلر خاصی نداره فقط محض احتیاط... دومیه هم جاییکه:
آخرای سناریوی کلیر، جاییکه میخوان از روی اون پُله بپرن و مویرا میترسه، بعد اولش کلیر میپره و مویرا با کلی ترس و لرز میپره و پاش سُر میخوره... بعدش که میاد بالا میگه:
فاک یو هالییود، اصلاً به اون آسونی که توی فیلم ها نشون میده نیست =)) =)) واااااااااااای چسبیدم به سقف وقتی اینو گفت =)) =))

آقا یه سوال، چرا مویرا با Berry اینقدر بده...؟

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
تو هم که اسویل نکرده باشی پست نیما به کل اسپیول بود.

این هم یک کله آهنی غول پیکر هست که احتمالا تو DLC جدید بازی حضور داره.

d3wegg5m6pa8j4y5c97k.jpg

حمید جان،اولا باعث اسپویا ازت معذرت میخوام.دیدی که بعد از تذکرت هم همه رو توی اسپویلر گذاشتم.ولی اگه من اشتباهی کردم،تو نباید به پای علی بیچاره بندازی.توی نقل قولت اسم اون رو آوردی نه من رو.بعد حالا که علی اومده میگه پستاش اسپویلی نداشته میگی مال نیما که داشته.پس اصلا چرا اسم اون بدبخت رو آوردی؟خواهشا با دقت بیشتری پست بذار تا به کسی توهین نشه.مرسی،دوست خوبم!:)

بابت اون عکسی که گذاشتی هم دمت گرم.میخکوب شدم اصلا.دیگه مطمئن شدم که کلیر هم حداقل یک DLC داره و داستانش هم خیلی مهمتر و پیچیده تر از چیزیه که تا الآن دیدیم!

در مورد استیو هم شاید توی DLC ها باشه.البته این فقط یک احتماله.باز نگی دیدی نبود!

- - -ویرایش - - -

دیشب سناریوی کلیر رو از فصل یک تموم کردم :d رسیدم به Berry... ولی یه خورده خورد تو ذوقم. میگم این انیمیشن چاقو زدن Berry چقدرابتداییه :| ناتالیا رو هم که از هیچ کجا انداختن تو بازی :d البته شاید جلوتر توی بازی مشخص بشه که چی به چیه :-"
فعلاً تا اینجای بازی از شخصیت مویرا به شدت خوشم اومده :d البته نه به خاطر ظاهرش و جذاب بودنش... به نظرم شخصیتش خیلی ملموسیه. یکی اونجایی که گفت:
اونجایی که کلیر داشت له میشد و وقتی بالا اومد و مویرا ازش پرسید حالت خوبه؟ کلیر هم جواب داد داشتم تبدیل میشدم به Clair Sandwich =)) =)) مویرا هم برگشت گفت اون Berry ـه son of the b.i.t.c.h این داستان رو برای همه تعریف کرده؟ :)) همون منظورش به شماره یکش بود که Berry، جیل رو از اون اتاقکه نجات میده و ... (حالا نه اینکه اینجا هیچ کس نمیدونست :d ) آقا کلاً با حال بود :d

این دومیه خیلی باحاله، اسپویلر خاصی نداره فقط محض احتیاط... دومیه هم جاییکه:
آخرای سناریوی کلیر، جاییکه میخوان از روی اون پُله بپرن و مویرا میترسه، بعد اولش کلیر میپره و مویرا با کلی ترس و لرز میپره و پاش سُر میخوره... بعدش که میاد بالا میگه:
فاک یو هالییود، اصلاً به اون آسونی که توی فیلم ها نشون میده نیست =)) =)) واااااااااااای چسبیدم به سقف وقتی اینو گفت =)) =))

آقا یه سوال، چرا مویرا با Berry اینقدر بده...؟

در مورد اون دو تا دیالوگ که کاملا باهت موافقم.شاهکار بودن،مخصوصا اولی که واقعا ذکاوت و ریز بینی کپکام رو میرسونه!;)

در مورد رابطه ی بری و مویرا هم فعلا چیزی نگم بهتره.خودت جلوتر میفهمی.ماجراش جالبه!;)

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز،رولیشنز 1 رو که حتما بگیر.داستان خاصی نداره.ولی آتمسفر و گیم پلی فوق العاده ای داره.6 رو هم اصلا سفارش نده.بازی کردن یا نکردنش هیچ فرقی نمیکنه.فقط باعث اتلاف وقت و همچنین دل زده شدنت از این سری میشه.داستانش هم ربطی به داستان رولیشنزها نداره.یک داستان کاملا اضافی و تجاری.ولی رولیشنز 2 رو حتما برو.داستانش از جهاتی مهمه و به بعضی از ابهامات داستان پاسخ میده.در کل نسبت به چند نسخه ی اخیر سری بهتره!;)

- - -ویرایش - - -

نه ،هیچ مشکلی پیش نمیاد. اون رو بگیرید و سراغ6 و این نسخه آخر هم نرید زیاد چیزی رو از دست نمیدید .یه مقدار برای خودم اون لذت بخش بود تو این جدیدا.

محسن جان،در مورد 6 که کاملا درست میگی.ولی رولیشنز 2 داستانش مهمه ها.از لحاظ آتمسفر و گیم پلی هم شاید به رولیشنز 1 نرسه (که البته به نظر من میرسه)،ولی بازم نسبت به 6 آتمسفر و گیم پلی خیلی خیلی بهتری داره.این بازی کردنش واجبه به نظر من!

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
نیما دیدی اینقدر ها هم بازیش بد نیست
نه به اون تعریفای چند هفته قبلت
نه به حرفای دیروزت;)

اسماعیل جان،چند هفته ی قبل که بازی هنوز کامل نیومده بود.ما فکر میکردیم که جلوتر خبرای زیادی باشه.قضاوت الآنم قطعا کامل تر و منطقی تر از اون موقع هست!

بعدشم الآنم نگفتم داستانش خوبه.به پستام خوب توجه کن.فقط اولا گفتم مهمه که هیچ شکی درش نیست.چه بد و چه خوب مهمه.ثانیا گفتم فقط از داستان 6 و رولیشنز 1 بهتره.ولی بازم اونجوری که انتظار داشتم نیست.خیلی جای کار بیشتری داشته!

حالا بازم بذار DLC ها بیان.ببینیم چی میشه.شاید باز نظرم عوض شد.کسی چه میدونه!:))

- - -ویرایش - - -

از این صفحه به بعد هم بحثای جالبی با حضور بنده راه افتاده ;):

http://www.residentevil.ir/discuss/resident-evil-revelations-2-7104/1110/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر