بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,040
نام
آرین
نسخه فیزیکی PS3 لیک شده.حجمش هم 8 گیگ.حجم 4 تا اپیزود با هم 8 گیگ میشه:|
5و6 فکر نکنم چا بشه توش:|

این کاور هم جالبه
Resident-Evil-Revelations-2.jpg

Future of resident evil 7???!:-/

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman

این کاور هم جالبه

یعنی این کاور میخواد بگه کلیر تو ایول 7 هم هست و ما استیو رو اونجا میبینیم ؟ آیا ؟

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی

این کاور هم جالبه

این کاور مجله "گیم اینفورمر"ه دو ماه پیشه عزیزم! هر نسخه اصلی فعلا فیکه! حتما با دفترچه بگیری.

پایان نزدیک است .............

Who Will Be Survive ?

هایپ ببریم بالا واسه امشب اپیزود 4 :d

;)

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
این کاور مجله "گیم اینفورمر"ه دو ماه پیشه عزیزم! هر نسخه اصلی فعلا فیکه! حتما با دفترچه بگیری.
2 نفر هستن نسخه فیزیکی بازیو گیر اوردن یکی رو ps4 و یکیم رو ps3. هر چهار تا Ep رو 100% کردن 4 روز پیشم بازیو کامل کرده. یحتمل بازی 1 2 هفته قبلش دستشون رسیده. حالا اونی که رو ps3 رفته به احتمال بسیار قوی JB بازه . من 3 تا Ep رو رفتم بازی خوبه ولی اون چیزی که تو تریلر ها دیدم و انتظاری که داشتم نبود:( گرافیکشم خیلی داغونه واقعا در حد نسل 8 نی

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
2 نفر هستن نسخه فیزیکی بازیو گیر اوردن یکی رو ps4 و یکیم رو ps3. هر چهار تا Ep رو 100% کردن 4 روز پیشم بازیو کامل کرده. یحتمل بازی 1 2 هفته قبلش دستشون رسیده. حالا اونی که رو ps3 رفته به احتمال بسیار قوی JB بازه . من 3 تا Ep رو رفتم بازی خوبه ولی اون چیزی که تو تریلر ها دیدم و انتظاری که داشتم نبود:( گرافیکشم خیلی داغونه واقعا در حد نسل 8 نی
آره اما عده‌ی خیلی کمین. یکم تحقیق کردم فهمیدم کسایی که یه آشنای بزرگ تو پخش کننده‌ها دارن نسخه‌های اصلی رو تونستن بگیرن! کات سین انتهای بازی رو هم یه نفر تعریف کرد چند روز پیش! گرافیک از RE6 بهتره ولی بازم به 2015 نمی‌خوره. شاید می‌دونن هوادارای قدیمی دیگه "بازی خور" نیستن و دنبال PS4 نمی‌رن! بودجه باشه برا RE7!

آخرین ویرایش:

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
پس مگه قرار نبود rev2 یه هفته بعد از اپیزود نهایی بیاد؟:-/
این اپیزود چهارم هم اومده یا نسخه فیزیکی زودتر عرضه شده؟
نمیدونم والا خودمم :-" من دیروز رفته بودم The Order رو بخرم با DmC: DE که برگشت بهم گفت RE و Battlefield هم اومده! منم تعجب کردم! ولی دیدم 2 تا RE: Revelations 2 داره میگفت تازه رسیده! قیمتش هم 230 بود! خریدمش :d هنوز خودم امتحان نکردم که ببینم چه چیزایی داره :| فکر کنم امشب هم نرسم :d میخوام با خیال آسوده بازی کنم :d مُردم و زنده شدم از بس اسپویلرهای اینجا رو نمیتونستم باز کنم :d

دو اپیزود اضافی! البته اینا رو نداری فعلا! اگر اوریجینال هم گرفته باشی قابلیت دانلود برات باز نمی‌شه تا تاریخش.
فکر نکنم اپیزود اضافی باشه، نوشته Side Stories! حالا شاید هم اپیزود باشه!!!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
Episode 4:

ewfphdt7jpyx7bj9z2eg.jpg

مثکه داستان زده ترکونده و پایانش عالی بوده:d ممنون کپکام:d بعد از RE 5 دیگه داستان ریشه ای و عمیق به این زیبایی نداشتیم:d

RE7 رو باید بدن دست همین نویسنده و همین تیم. یه غولی بسازه اون سرش ناپیدا.

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,634
خب بازی یه Extra Episode داره به اسم The Struggle
مربوط میشه به اون پیرمرده که سرباز نگهبان بود و مویرا .
مویرا گیر میکنه تو جزیره و کلیر میتونه فرار کنه از جزیره
انگار اتفاقاتی که برای ناتالیا هم میفته طی آزمایشات رو هم نشون میده

اپیزود 4 , 2 تا پایان داره

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
اپیزود 4 هم تموم کردیم

یه جورایی میشه گفت اون پوستر فیک نبود و آخر بازی داستان ایول 7 مشخص شد

اون چشم سبزه هم که سر کاری بود آخر نفهمیدیم کیه :d

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
«این پست هیچگونه اسپویل داستانی ندارد!»

بچه ها،من یک هفته ای نت نداشتم.اپیزود 3 که جالب بود.اپیزود 4 هم که امروز اومد.امیدوارم اینجا استیو رو ببینیم.اگه نباشه داستانش برام هیچ ارزشی نداره.حتی با وجود الکس و اوروبوروس و.....داستان کد ورونیکا به خاطر استیو ناتموم موند و نیاز به یک نسخه ی ادامه داشت.اصلا ما به خاطر استیو،15 سال منتظر کلیر بودیم،نه الکس و اوروبوروس و.....اونا رو با یکی دیگه به جز کلیر هم میتونستن بیارن.ولی استیو رو فقط با کلیر میتونن بیارن.به عبارت دیگه شاید کلیر
بهترین گزینه برای رویارویی با الکس و اوروبوروس باشه.ولی قطعا تنها گزینه برای رویارویی با استیوه.در واقع استیو برای کلیر،در حکم وسکره برای کریس.عدم حضور استیو در این نسخه مثل عدم وجود RE5 هست برای کریس.فکرش رو بکنید!

اصلا اون 10 سالی که همه منتظر بازگشت استیو بودن،حتی هنوز اسم الکس و اوروبوروس هم مطرح نشده بود.حداقل برای من یکی،کلیر با استیو و بدون الکس و اوروبوروس خیلی منطقی تر و جذابتره تا با الکس و اوروبوروس،ولی بدون استیو.اصلا عدم حضور استیو یعنی ول کردن اصل و چسبیدن به حواشی و مسائل جدید.کپکام با این کارش،رسما داستان این نسخه و همچنین کل پتانسیل های کلیر رو هدر میده.درسته که پتانسیل کلیر خیلی بیشتر از این حرفاست.ولی نه تا وقتی که به داستان اصلی و مهمترین نقطه ی ابهام این شخصیت نپرداختن.دقیقا مثل
این میمونه که توی RE5،کلا ماجرای رابطه ی کریس و وسکر رو نادیده میگرفتن و میرفتن یک داستان جدید رو برای کریس سرهم میکردن.خنده دار نیست به نظرتون؟در ضمن،مطمئن باشید اگه استیو اینجا نباشه،دیگه هیچ جا نیست.یعنی واقعا ممکنه کپکام همچین حماقتی بکنه؟اون هم توی داستانی که کلا به خاطر رفع ابهام از سرنوشت استیو منتظرش بودیم و حتی در اوایل بازی،کلیر موقع برداشتن اسلحه جمله ی استیو رو به کار میبره؟جالبه که حتی ارتباط الکس و آلبرت هم مشخص شده و خیلی راحت استیو میتونه پیش الکس باشه.یعنی همه چیز برای حضور استیو محیاست!

جالبتر از همه ی اینها اینکه آخر کد ورونیکا،خود وسکر به کریس میگه:شاید استیو هم یک روزی مثل من به زندگی برگرده و دوباره بتونه خواهرت رو ببینه.کپکام اومد وسکر رو از هیچی زنده کرد.اونوقت به نظرت میاد استیو رو با این همه ابهام و مقدمه چینی ول کنه؟اگه اینکارو بکنه،یعنی دیگه کپکام با داستان و ابهاماتش هیچ کاری نداره و فقط به جنبه ی تجاری قضیه نگاه میکنه.چون اکثر فن های جدید الکس و اوروبوروس رو میشناسن،ولی استیو رو نه.حتی خیلی از فن های قدیمی که درک منطقی و درستی از داستان ندارن هم منتظر بازگشت استیو نیستن.چون اصلا ابهام و اهمیتش رو درک نمیکنن.کپکام هم با RE6 ثابت کرد که خیلی خوب به حرف این عده گوش میکنه!

واقعا عدم حضور استیو غیر منطقی و دور از ذهنه.اگه کپکام با داستان این نسخه هم همچین کاری بکنه و استیو که در واقع،مهمترین نقطه ی ابهام داستان کلیره رو نادیده بگیره،من رسما داستان این نسخه رو میبوسم و میذارم کنار.حتی اگه مهمترین مسائل توش مطرح بشن و زیباترین داستان رو هم داشته باشه.این یعنی اینکه دیگه نباید منتظر داستان منطقی و مهمی در این سری باشیم.وقتی کپکام با داستان این نسخه که کلا همه چیز برای حضور استیو محیاست و اصلا به خاطر استیو منتظر کلیر بودیم اینکارو بکنه،دیگه وای به حال نسخه های بعدی.در این صورت دیگه نباید منتظر RE7 و رولیشنز 3 و......باشیم.مگه به خاطر آتمسفر و ترس و مسائلی که فقط میتونه گیمرهای سطحی و بی اطلاعات رو راضی کنه.نه کسانی مثل ما که دنبال داستان هستند
!

آخرین ویرایش:

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
بچه ها،من یک هفته ای نت نداشتم.اپیزود 3 که جالب بود.اپیزود 4 هم که امروز اومد.امیدوارم اینجا استیو رو ببینیم.اگه نباشه داستانش برام هیچ ارزشی نداره.حتی با وجود الکس و اوروبوروس و.....داستان کد ورونیکا به خاطر استیو ناتموم موند و نیاز به یک نسخه ی ادامه داشت.اصلا ما به خاطر استیو،15 سال منتظر کلیر بودیم،نه الکس و اوروبوروس و.....اونا رو با یکی دیگه به جز کلیر هم میتونستن بیارن.ولی استیو رو فقط با کلیر میتونن بیارن.به عبارت دیگه شاید کلیر بهترین گزینه برای رویارویی با الکس و اوروبوروس باشه.ولی قطعا تنها گزینه برای رویارویی با استیوه!

اصلا اون 10 سالی که همه منتظر بازگشت استیو بودن،حتی هنوز اسم الکس و اوروبوروس هم مطرح نشده بود.عدم حضور استیو یعنی ول کردن اصل و چسبیدن به حواشی و مسائل جدید.کپکام با این کارش،رسما داستان این نسخه و همچنین کل پتانسیل های کلیر رو هدر میده.در ضمن،مطمئن باشید اگه استیو اینجا نباشه،دیگه هیچ جا نیست.یعنی واقعا ممکنه کپکام همچین حماقتی بکنه؟اون هم توی داستانی که کلا به خاطر رفع ابهام از سرنوشت استیو منتظرش بودیم و حتی در اوایل بازی،کلیر موقع برداشتن اسلحه جمله ی استیو رو به کار میبره؟جالبه که حتی ارتباط الکس و آلبرت هم مشخص شده.یعنی
همه چیز برای حضور استیو محیاست!

واقعا عدم حضورش غیر منطقی و دور از ذهنه.اگه کپکام با داستان این نسخه هم همچین کاری بکنه و استیو که در واقع،مهمترین نقطه ی ابهام داستان کلیره رو نادیده بگیره،من رسما داستان این نسخه رو میبوسم و میذارم کنار.حتی اگه مهمترین مسائل توش مطرح بشن و زیباترین داستان رو هم داشته باشه!
امکان نداره نباشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر