بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

71games

کاربر سایت
Jan 22, 2015
122
نام
حسین
همون 5 تاست
Resident Evil
Resident Evil : Apocalyps
Resident Evil : Extinction
Resident Evil : Afterlife
Resident Evil : Retribution
داستانش هم متفاوته و مربوط به ماجراهای عجیب آلیس در سرزمین عجایب میشه :d:d

دو تا هم فیلم انیمیشن CG داره
RE : Degeneration
RE : Damination

ممنون بابت جواب:xیکی از انیمیشنها رو دیدم برم اون یکی رو هم دانلود کنم سریع:dواقعا هم بیشتر شباهت به همون آلیس در سرزمین عجایب داره تا رزیدنت اویل:d

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
همون 5 تاست
Resident Evil
Resident Evil : Apocalyps
Resident Evil : Extinction
Resident Evil : Afterlife
Resident Evil : Retribution
داستانش هم متفاوته و مربوط به ماجراهای عجیب آلیس در سرزمین عجایب میشه :d:d

دو تا هم فیلم انیمیشن CG داره
RE : Degeneration
RE : Damination

به جناب اکبر وسکر کبیر. خوش امدی رفیق قدیمی! همان طور که اکبر گفت این سری فیلم ها داستان الیس که مشخص نیست تو کدام نسخه از بازی بودند میپردازد:))

جالب هست کارگردان این سری فیلم ها جناب اندرسون گفته بود بعد از قسمت اول ، بهترین شماره قسمت 5 بازی هست.:|

کلا برند رزیدنت بد شانس هست که دست یک سری ابله افتاده! چه بازی چه فیلم!>:)

آخرین ویرایش:

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
اینم تایرانت RE Revelations 2
0mzpnyijx86bwl7gw36s.jpg
تیزر رو کامل دیدیم دوست عزیز

Leon-c

کاربر سایت
Aug 19, 2013
226
نام
معین
خیلی عالیه
این تریلر هم احتمال وجود الکس رو بالا برد
امیداورم اگه الکس حضور داره نقشش رو به یک نسخه محدود نکنن. و مثل البرت توی چند نسخه نقش داشته باشه .

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
دوستان اگه تریلر جدید اومده بذارید منم دانلود کنم.:d

به جناب اکبر وسکر کبیر. خوش امدی رفیق قدیمی! همان طور که اکبر گفت این سری فیلم ها داستان الیس که مشخص نیست تو کدام نسخه بوده از بازی تشریف دارند:))

جالب هست کارگردان این سری فیلم ها جناب اندرسون گفته بود بعد از قسمت اول ، بهترین شماره قسمت 5 بازی هست.:|

کلا برند رزیدنت بد شانس هست که دست یک سری ابله افتاده! چه بازی چه فیلم!>:)
اگه قهر میکنی مثل ادم بزرگا قهر کن نه مثل...:yes:

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
دوستان اگه تریلر جدید اومده بذارید منم دانلود کنم.:d

اگه قهر میکنی مثل ادم بزرگا قهر کن نه مثل...:yes:
یه تیزر ژاپنی اومده پر از نکات جدید! عکس الکس - یا شاید آلبرت - وسکر هم از همون تیزر بود.
متأسفانه فقط می‌تونم از یوتوب تماشا کنم!

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
****************اتمام حجت*******************

تریلر فوق العاده ای بود با خلاصه ای از هر 4 اپیزود و همچنین سرشار از نکات مهم داستانی!

[FONT=&amp]دیگه در مورد خیلی چیزها،برای من جای هیچ شکی نیست.بنابراین رسما نظراتم رو اعلام میکنم تا وقتی بازی اومد نگین نگفتی.البته این نظرات مال بعد از دیدن این تریلر نیست.از همون اول گفتم و توی پست های قبلیم هم هست!
[/FONT]
[FONT=&amp]1-نام اصلی بازی [/FONT] Enhanced Veronica[FONT=&amp]بوده نه رولیشنز 2.[/FONT][FONT=&amp]ویروسی به نام [/FONT]Enhanced Veronica[FONT=&amp] هم در بازی وجود داره که نام اصلی بازی رو هم ثابت میکنه!
[/FONT]

[FONT=&amp]2-بازی یکی از مهمترین داستان های سری رو داره و کلا به ابهامات مربوط به سازمان و الکس وسکر و....میپردازه و داستانش بسیار مهمتر از نسخه های شماره داری مثل [/FONT]RE4[FONT=&amp] و [/FONT]RE6[FONT=&amp] هست.در واقع میشه گفت که بعد از [/FONT]RE5[FONT=&amp]،پایان اصلی داستان سری رو همین نسخه رقم میزنه.البته اگه داستانش به RE7 کشیده نشه!
[/FONT]

[FONT=&amp]3-الکس وسکر شخصیت منفی اصلی بازی هست و در راس سازمان هست و اون جزیره هم اقامتگاه و محل انجام تحقیقاتش بعد از فرار از دست اسپنسر می باشد!
[/FONT]

[FONT=&amp]4-استیو در بازی حضور خواهد داشت و در تمام این مدت دست الکس بوده.در واقع وسکر جسد استیو رو به الکس تحویل داده!
[/FONT]

[FONT=&amp]5-الکس نه تنها زن هست،بلکه دقیقا همون زنی هست که در اوایل بازی،با کلیر و مویرا صحبت میکنه و همچنین همون زنی که توی کانسپت تریلر دیده میشه و قبلا هم مقاله ای دربارش نوشتم!
[/FONT]

[FONT=&amp]6-اون مردی که در تریلر و عکس ها هست آلبرت وسکره،نه شخص دیگه!
[/FONT]

[FONT=&amp]7-اون زنی که توی عکس کنار وسکره همون الکسه که توی بند 3 هم بهش اشاره کردم!
[/FONT]

[FONT=&amp]8-آنت بیرکنی در کار نیست و کسی که به عنوان آنت تصور میشه،در واقع همون الکس وسکر هست.حتی محض احتیاط اگه آنتی هم توی بازی باشه،باز هم فرقی به حال الکس و مسائلی که دربارش گفتم نمیکنه.چون قطعا آنت شخصیت منفی اصلی بازی نیست.فقط یک نقش مکمل و واسطه ای داره.شخصیت منفی اصلی بازی باز هم الکسه و زن هم هست!
[/FONT]

[FONT=&amp]9-در انتهای بازی شرایطی برای مویرا پیش میاد که مجبور میشه برای نجت جون خودش یا شخص دیگری اسلحه بدست بگیره.حتی ممکنه کلیر هم در طی یک صحنه ی هندی بگه:شلیک کن،مویرا.تو میتونی.بعدش مویرا شلیک میکنه و از اون تیکه به بعد،دیگه کلا ترسش از اسلحه میریزه.داشتن اسلحه در بخش رید مود هم مبین همین ادعاست![/FONT]

10-اگه الکس آخر این نسخه زنده بمونه،قطعا کلیر رو در RE7 هم به عنوان شخصیت اصلی خواهیم دید و احتمالا (نمیگم قطعا) در کنار جیل والنتاین و جیک مولر.به هر حال مرگ الکس و نابودی سازمان رو به دست کلیر خواهید دید.حالا توی هر نسخه ای.این چیزی هست که من کمی پس از ریلیز RE5 گفتم و بهش هم ایمان داشتم.چن دلایل عقلانی و منطقی برای این حرفم داشتم و دارم!

دیگه رسما باهتون اتمام حجت کردم.این پستم رو به خاطر داشته باشید.باز نگید نگفتی ها!

اینا مسائل همشون از نظر من قطعی هستند.ولی باز هم محض احتیاط نمیگم 100 درصد.میگم 99 درصد.اون هم برای اینکه اگه اینجوری نشد باز نگید تو که گفتی فلانه!

[FONT=&amp]والسلام!;)[/FONT]

آخرین ویرایش:

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
کساتی که resident evil 5 : gold edition را بلازی کردند برند گزارش های اسپنسر در مورد الکس وسکر را بخونند

1-این لیست بچه های وسکر به ترتیب ازمایش که تو اخرین فایل Resident Evl : Gold Edition و سناریوی Lost In Nightmare پیدا میکنیم .

001: Hans

002: Felicia

003: Marco

004: Jonah

005: Irma

006: Ken

007: Laura

008: William

009: Hiro

010: Derek

011: Miles

012: Alex

013: Albert

تو بعضی فروم ها میگفتن جنسیت الکس مونثه و اسمش الکساندر هست که این بحث رد شد و مذکر بودن الکس تایید شده .

2-تو این گزارش Ozwell E. Spencer's Reports : Alex Wesker End

نکته ها

Albert Wesker هیچوقت از وجود Alex Wesker خبر نداشته و فکر کرده اونم مثل بقیه مرده چون اگه میدونست یا اسپنسر بهش میگفت Albert برای احساس خطری که داشت صد در صد دنبال مرگ Alex میرفت .

یه نظریه هایی تو بعضی از فروم ها هست که میگن Steve پیش Alex ه . یعنی بعد از اینکه Albert جسدشو برای ازمایش برد به حالت اولیه برگشته و بعد از مرگ Albert به Alex پیوسته .

نه اینکه البرت بره بده به الکس!=))

esmael

کاربر سایت
May 7, 2013
248
نام
اسماعیل
کی بحث زن بودن الکس وسکر رد شده؟
ما حتی هنوز مطمئن نیستم مرد باشه چه برسه به رد کردن زن بودنش:))
توی گزارشات اسپنسر هم در موررد جنسیتش هیچ مدرکی وجود نداره

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید

من میگم نظرتون چیه همگی صبر پیشه کنیم گیرم که پیش بینی ها هم درست از آب در بیاد کسی لوح پاداشی دریافت نمیکنه :)

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
6-اون مردی که در تریلر و عکس ها هست آلبرت وسکره،نه شخص دیگه!

[FONT=&amp]7-اون زنی که توی عکس کنار وسکره همون الکسه که توی بند 3 هم بهش اشاره کردم!
[/FONT]

[FONT=&amp]8-آنت بیرکنی در کار نیست و کسی که به عنوان آنت تصور میشه،در واقع همون الکس وسکر هست.حتی محض احتیاط اگه آنتی هم توی بازی باشه،باز هم فرقی به حال الکس و مسائلی که دربارش گفتم نمیکنه.چون قطعا شخصیت منفی اصلی بازی نیست.فقط یک نقش مکمل و واسطه ای داره.شخصیت منفی اصلی بازی باز هم الکسه و زن هم هست![/FONT]
جز این بندها با بقیش کاملا موافقم;)
به خصوص با نام بازی که از روز اول بحثش رو دو تایی با همه داشتیم!
Enhanced Veronica
در حقیقت هیچ‌کس همین الان هم، دلیل کافی برای شک به این قضیه نداره!

در مورد اون زن اما، از ابتدا نظرم بود صدای اول بازی امکان نداره صدای آنتاگونیست اصلی باشه. من می‌گم اون زن آنت بیرکین هست که برای جذابیت بیشتر کنار الکس وسکر که خودش هم محقق بزرگیه، آورده شده (این دو خیلی به هم میان). صورت و تیپ اون فرد به هیچ وجه به اندام درشت و ورزیده‌ و فک بزرگ (به اصطلاح کوه چهره و نشان از شخصیت محکم) آلبرت وسکر که یک عملیاتی هست شباهت نداره. بر عکس، بسیار شبیه به یک محققِ تکیده شده؛ چیزی که از الکس وسکر توی ذهن داریم. برای شباهت این دو هم (فقط رنگ مو و عینک آفتابی) می‌تونن یه دلیل ساده بیارن. دنیای رزیدنت ایول خوراک این دلایله!
با این همه، احتمال اشتباه بودن نظرم با دلایلی که همین‌جا بچه‌ها گفتن وجود داره. اما اگر من نویسنده‌ی داستان این نسخه بودم، برای فروش بیشتر دقیقا همین کارها رو انجام می‌دادم.

نه عزیزم رد نشده. حتی با بررسی زبان‌های دیگه هم هیچ نکته‌ای برای اثبات جنسیت پیدا نشده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر