بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
این صحنه رو دیدم یاد مرحله اول جیک افتادم:-&

حرفت درسته.شبیهه.ولی دیگه نمیشه همه چیز رو حذف کنن،چون شبیه 6 میشه.به هر حال توی 6 هر چیزی که فکرش رو بکنید بود.هر کار کنن،بازم یک جاهاییش شبیه اون میشه دیگه!

علاوه بر اینکه علی گفت که بعضی از محیطهای 6 رو توی رید مود رولیشنز 2 آوردن.یعنی شاید این صحنه فقط مال رید مود باشه،نه بازی اصلی!

راستی بچه ها،بالاخره ریمیستر رو گرفتم.نسخه ی فیزیکیش توی بارار پره.دل توی دلم نیست که شروعش کنم!:x

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
حرفت درسته.شبیهه.ولی دیگه نمیشه همه چیز رو حذف کنن،چون شبیه 6 میشه.به هر حال توی 6 هر چیزی که فکرش رو بکنید بود.هر کار کنن،بازم یک جاهاییش شبیه اون میشه دیگه!

علاوه بر اینکه علی گفت که بعضی از محیطهای 6 رو توی رید مود رولیشنز 2 آوردن.یعنی شاید این صحنه فقط مال رید مود باشه،نه بازی اصلی!

راستی بچه ها،بالاخره ریمیستر رو گرفتم.نسخه ی فیزیکیش توی بارار پره.دل توی دلم نیست که شروعش کنم!:x
سلام
من که اوایلش که شروع کردم واقعا حس جالب و عجیبی داشتم. باورم نمیشد دارم اینو بازی میکنم. خیلی لذت بخش و البته کمی سخت تر از کلاسیک ها بود.

esmael

کاربر سایت
May 7, 2013
248
نام
اسماعیل
نیما نسخه فیزیکیش بود؟حتما از سایت دانلود ش کردن و بعدم رایتش کردن برای فروش دیگه
منم عجب اشتباهی کردم دانلودش کردم کلی حالم گرفته شد

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
نیما نسخه فیزیکیش بود؟حتما از سایت دانلود ش کردن و بعدم رایتش کردن برای فروش دیگه

کجای کاری بابا؟فیزیکیش توی مشهد پره.1000 تومن!:dیعنی رفته توی پاچت اساسی!:d

البته منم اولش میخواستم دانلود کنم.چون واقعا فکر نمیکردم که اینجوریش بیاد.ولی چه فایده؟نصب کردم.ولی وقلی وارد بازی میشه،صفحه کلا سیاهه و هیچی دیده نمیشه.دموها هم به شدت کند هستن و تصویر و صداشون با هم نمیخونه.گرچه دوستم با همین DVD ها نصب کرده درسته.نمیدونم این سیستم مزخرف چشه؟قطعاتش هم که در حد مال دوستمه.اینکه نصب نشه،رولیشنز 2 که هیچی دیگه.کجایی کلیرررررررررررر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:((:((:((:((:((:((

آخرین ویرایش:

esmael

کاربر سایت
May 7, 2013
248
نام
اسماعیل
سیستم منم دیگه بدردم نمیخوره
مال منم افت فریم داره
من الانم مطمئنم با این سیستم رولیشنز 2 رو نمیتونم درست توی کامپیوتر اجرا کنم.
مگه اینکه سیستمش رو ارتقا بدم هزینه ارتقا هم که اندازه هزینه خرید PS4 هستش
نمیدونم چه خاکی تو سرم بریزم

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
سیستم منم دیگه بدردم نمیخوره
مال منم افت فریم داره
من الانم مطمئنم با این سیستم رولیشنز 2 رو نمیتونم درست توی کامپیوتر اجرا کنم.
مگه اینکه سیستمش رو ارتقا بدم هزینه ارتقا هم که اندازه هزینه خرید PS4 هستش
نمیدونم چه خاکی تو سرم بریزم

دقیقا اسماعیل.هزینه ی ارتقاء سیستم من حداقل یک میلیون و هشتصد میشه که معادل یک پلی استیشن 4 هست.واقعا نمیدونم چیکار کنم.اویل ویتین رو هم نتونستم بازی کنم که البته زیاد برام مهم نیست.ریمیک هم چندان برام مهم نیست.چون داستانشو میدونم.ولی رولیشنز 2 همه ی زندگیمه!:(

من که پولش رو ندارم.ولی حالا بین ارتقاء سیستم و پلی استیشن 4،به نظرتون کدوم بهتره؟البته پلی استیشن 4 که باز مانیتور جداگانه هم میخواد.پس بی خیال....!

esmael

کاربر سایت
May 7, 2013
248
نام
اسماعیل
واسه رولیشنز میتونی یه ایکس باکس از دوستات قرض بگیری و بعدا سیستمت رو ارتقا بدی.چون کلاسیستم واسه هر کسی لازمه .فقط واسیله بازی نیست.
نه لازم نیست واسه یه بازی بری پلی 4 بگیری چون قیمتش زیاده و بازیهاشم ممکنه قیمتشون بالا باشه
تازه پلی 4 اونایی میخرن که بخوان همه جور بازی رو انجا بدن ولی تو فعلا فقط با رولیشن 2 سروکار داری.

آخرین ویرایش:

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
501
نام
Sera
Nima Redfield
شاید کارت گرافیکت اپدیت نیست که صفحه سیاه میشه
میتونی تنظیمات گرافیکی رو بیاری در حد پایین شاید فریم رفت بالا

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
مرسی بچه ها.آره.شاید کارت گرافیکم آپدیت نیست.با اسماعیل هم موافقم.خرید PS4 فقط به خاطر یک بازی اصلا عقلانی نیست!

آخرین ویرایش:

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
مرسی بچه ها.آره.شاید کارت گرافیکم آپدیت نیست.با اسماعیل هم موافقم.خرید PS4 فقط به خاطر یک بازی اصلا عقلانی نیست!

بخاطر يك بازي نيست! شما بايد بازي هاي آينده روهم در نظر بگيريد !!

براي ps4 نسخه ي فيزيكي وجود نداره ولي براي PC مثل بازي هاي ديگه همين كار رو مي كنن و سود مي برن،

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
حرف شما کاملا درسته.ولی من کلا گیمر نیستم.رزیدنت اویل رو هم به خاطر داستانش بازی میکنم.اگه PS4 بخرم،فوقش میتونم رولیشنز 2 و RE7 رو بگیرم.بقیه ی بازی ها به دردم نمیخورن!

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima

بابا هزار بار گفتم از این چیزا توی تاپیک نذارین!)x

ایمان جان،از این جور چیزا زیاده.قبول.من خودم جزو اولین کسانی بودم که این مسائل رو مطرح کردم.نه تنها توی رزیدنت اویل،بلکه توی اکثر بازی ها و فیلم های هلیوودی یا ژاپنی،یک سری عقاید مخالف و حتی توهین هایی به مقدسات دیگه وجود داره که در بازی های آسیسینز کرید و کال آف دیوتی هم به وفور شاهد اون بودیم و هستیم.حتی توی خود رزیدنت اویل،خیلی بدتر از این چیزی که تو گذاشتی هم هست.ولی از اونجایی که متاسفانه 99 درصد مردم به علت ناآگاهی و سطحی نگری اینجور چیزا رو قبول ندارن،خواهشا دیگه از این چیزا اینجا نذار.حتی یکبار هم توسط یکی از اعضای همین تاپیک هم به نفهم بودن و خرافه پرستی محکوم شدم که البته ایشون کاملا معلوم الحال هست و مشخص نیست با خودش چند چنده!

خواهشا این بحث رو هم دیگه ادامه نده.چون واقعا جاش اینجا نیست و کلا مسیر تاپیک منحرف میشه.حتی ممکنه باز دوباره،بحث و دعوا و....پیش بیاد.اگه خواستی بیا توی پیام خصوصی.من خودم مدتها درباره ی این مسائل تحقیق کردم و میتونم اطلاعات خیلی بیشتری رو در این زمینه در اختیارت بذارم.با اینکه من شخصا خیلی آدم سخت گیر و دیر باوری هستم،ولی الآن دیگه بهم ثابت شده!;)

بحث تمام.چه موافق و چه مخالف پست نذارین.یعنی هر کی در این باره پست بذاره.....!:d

راستی بچه ها،یک ساعت پیش بعد چند وقت با بنیانگذار این تاپیک یعنی احد عزیز تلفنی حرفیدم.از آخرین باری که اومده بود مشهد دیگه ندیدمش.کلی خاطرات در من زنده شد!:)

آخرین ویرایش:

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
دادن اطلاعات که خیلی هم مربوطه به سری فکر نمیکنم اشکالی داشته باشه تو تاپیک. ولی نباید به نظرم در بارش بحث و جدال پیش بیاد. اگر چه به قول نیما جان از این موارد زیاد مشاهده کردم,البته طی چند سال گذشته. ولی اون چیزی که نگران کنندس برام این (بازی)ها نیستن.فک میکنم اون جایی که توسط این بازی ها نشونه گرفته شده رو باید مراقب بود آسیب نبینه. از بازی هایی که براتون میسازن لذت ببرید و با حفظ انسانیتتون شما به بازی بگیریدشون...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر