بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
سلام
محسن خان من احمق نیستم!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

- - -ویرایش - - -

حالا واقعا ویروس توی بازی هست یا فقط دارین احتمال میدیدن که باشه؟
من از حرفاتون چیزی متوجه نشدم:d
همتون دارین توی این دو صفحه طنزگونه حرف میزنین :))
قضیه چیه؟
به شخصه دلیل طنز گونه صحبت کردنم اینه که رزیدنت ایول تبدیل به یه طنز بی مزه شده و مربوط به یکی دو سال گذشته هم نیست. دوستان دیگه هم حتما دلیلی داشتن.

NERO TURBO

into the Dark city
کاربر سایت
Jun 3, 2011
641
نام
Armin
اقا یه سوال چرا این زامبی جدیدا رو اصن نمیشه تشخیص داد چی هست؟؟
من نفهمیدم این موجوده سگه یه خوک؟

کلا این اواخر چیز های متنوعی داشتیم مثله:

ماهی
ملخ
شیر
خوک
سگ
فقط جوجه ش کمه:))

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
حالا واقعا ویروس توی بازی هست یا فقط دارین احتمال میدیدن که باشه؟
من از حرفاتون چیزی متوجه نشدم:d
همتون دارین توی این دو صفحه طنزگونه حرف میزنین :))
قضیه چیه؟

اسماعیل جان،خود کپکام باعث شده که ما طنز گونه حرف بزنیم!:d

آره عزیزم.قطعا ویروس داریم.اصلا خود اسم اصلی بازی یعنی Enhanced Veronica (که من در اون شک ندارم) گواه این مطلبه.حتی ویروسش اینقدر مهمه که اسم بازی رو بر مبنای اون گذاشته بودن.حتی اگه توی بازی موجود ویروسی نداشته باشیم (که قطعا داریم)،به خاطر استیو هم که شده نمیتونیم بگیم ویروس توی بازی نیست.چون استیو که دیگه از قبلا ویروسی شده و در آلوده بودنش هیچ شکی نیست!

در مورد اون زنیکه هم که پرسیده بودی،به نظر من قطعا الکسه.با توجه به چیزایی که کپکام در مجله ی گیم اینفورمرز گفت و در ضمن،فرضیه ی آنت بودنش هم از نظر من قطعا مردود و حتی مسخره است.راستی،توی کانسپت تریلر فکر کنم الکس رو هم نشون میده.دقیقا آخر مهمونی قبل از اینکه به زندان برسیم،یک زنی با موهای بلند طلایی و کت و شلوار سفید هست که احتمال داره الکس باشه.چون وقتی که جزئی ترین مسائل و اکثر شخصیت های بازی توی تریلر هستن یا حداقل یک اثری ازشون هست،بعید به نظر میرسه که شخصیت منفی بازی نباشه.اون هم نه یک شخصیت منفی بی هویت و گذرا مثل سدلر و سیمونز.بلکه الکس وسکر معروف.تازه آخر مهمونی هم نشونش میدن (اشاره به اینکه آخر بازی بهش میرسیم) و تازه مدل و رنگ موهاش دقیقا مثل الکسیاست که میتونه به خاطر نوستالوژی کد ورونیکا باشه.همونطور که زندانی شدن کلیر در یک جزیره و حتی اسم اصلی بازی،به خاطر نوستالوژی بوده.پس شبیه بودن الس و الکسیا اصلا عجیب نیست.حتی اسماشون هم شبیه به هم هست که البته این اتفاقیه.چون اون زمانی که اسم الکس رو برای اولین بار توی داستان آوردن،احتمالا نمیدونستن در داستانی قرار می گیره که قراره ادامه ی کد ورونیکا باشه!

محسن،فیزیکی،شیمیایی....رو خوب اومدی!=))

راستی محسن،وقتی مرغ و خروس باشه،خوب جوجه هم هست دیگه.:(مثل اینه که بگیم خدا کنه گوساله هم باشه.خب وقتی گاو باشه،گوساله هم هست دیگه!:d

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
501
نام
Sera
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

- - -ویرایش - - -

به این دلیل که حرفهم در پست های قبلی که دادم کاملا مشخص بوده ,بعد شما اومدی برداشت دیگه ایی کردی ,من با باکتری ,مولکول,کروموزم , سلول ,گلبول کاری نداریم من وقتی اسم رزیدنت اویل به گوشم نخورده بود اویل بازی می کردم در طول سالها با اویل و روند گیمپلی و داستانش همراه بودم مطلقا میدونم که چی برای چی تغیر کرد ,و چه چیزی جایگزین شد و چرا ادامه پیدا کرد .

من یه تازه کار نیستم با عقاید ساده لوحانه ,مطمعنا ارزش ها یکسان نیست اون چیزی که برای من ارزش محسوب میشه شاید برای شما ضد ارزش باشه معیارها متفاوتن و ایده آل ها برابر نیست.

امیدوارم سوتفاهم نشده باشه

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

- - -ویرایش - - -

به این دلیل که حرفهم در پست های قبلی که دادم کاملا مشخص بوده ,بعد شما اومدی برداشت دیگه ایی کردی ,من با باکتری ,مولکول,کروموزم , سلول ,گلبول کاری نداریم من وقتی اسم رزیدنت اویل به گوشم نخورده بود اویل بازی می کردم در طول سالها با اویل و روند گیمپلی و داستانش همراه بودم مطلقا میدونم که چی برای چی تغیر کرد ,و چه چیزی جایگزین شد و چرا ادامه پیدا کرد .

من یه تازه کار نیستم با عقاید ساده لوحانه ,مطمعنا ارزش ها یکسان نیست اون چیزی که برای من ارزش محسوب میشه شاید برای شما ضد ارزش باشه معیارها متفاوتن و ایده آل ها برابر نیست.

امیدوارم سوتفاهم نشده باشه
بعضی موقع ها بعضی حرف ها باعث میشه سو تفاهم پیش بیاد واقعا.
بله حرفتون رو کاملا قبول دارم، ولی تا حالا هیچکیو ندیدم که از همون قبل از 2000 با RE آشنا شده باشه و با سری های که شما نظرتون باهاشون با نظر من یکی نیست ،تونسته باشه مثل اون RE های اصلی ارتباط برقرار کنه. نمیدونما شایدم خیلیا باشن که اینطوری نیستن ولی من ندیدمشون.

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
501
نام
Sera
بعضی موقع ها بعضی حرف ها باعث میشه سو تفاهم پیش بیاد واقعا.
بله حرفتون رو کاملا قبول دارم، ولی تا حالا هیچکیو ندیدم که از همون قبل از 2000 با RE آشنا شده باشه و با سری های که شما نظرتون باهاشون با نظر من یکی نیست ،تونسته باشه مثل اون RE های اصلی ارتباط برقرار کنه. نمیدونما شایدم خیلیا باشن که اینطوری نیستن ولی من ندیدمشون.

یعنی من هنگم آقا محسن.باور کن
کلا سری کلاسیک میزارم کنار اینا دس نیافتین.
بحث اربتاط هم موافقم با شما
ولی من حرف. از چه سری هایی زدم که خودم نمی دونم .
اویل برای ارزش های داستانی زیادی داره بخاطر همین بعداز نسخه های کلاسیک فقط ببیشتر به این خاطر دنبالش می‌کنم

پی نوشت:جبهه خودم مشخص می کنم ,دوران باشکوه کلاسیک دوس دارم, اون دوران بهترین دوران تمام دوران من محسوب میشه.

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
بچه ها یک دشمن جدید دیگه به نام SPLODER هم در Enhanced Veronica یا به قول شما رولیشنز 2 معرفی شد.این دیگه شاهکاره.ترکیبی از تمام چیزایی که تا حالا دیدیم!

در ضمن برخلاف چیزی که خیلی ها اعتقاد داشتند،کل بازی در فضای سر بسته اتفاق نمیفته!

اون یارو هم نه خوکه نه سگ.موش صحرایی آلوده است!:dدیگه خداییش فکر این یک قلم رو نمی کردیم.واقعا کپکام خیلی نبوغ داره!=))

راستی،دارم از خونه میام تاپیک.بالاخره بعد از چند ماه دوندگی اینترنتم وصل شد!:bighug::x

آخرین ویرایش:

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
سلام دوستان
در این بازار اشفته دستم به آخرین حلقه از زنجیر با شکوه زیدنت ایول رسید.REMAKE REMASTER در یک جمله، فکر نمیکردم دوباره بتونم رزیدنت ایول رو تجربه کنم.

آخرین ویرایش:

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
سلام دوستان
در این بازار اشفته دستم به آخرین حلقه از زنجیر با شکوه زیدنت ایول رسید.REMAKE REMASTER در یک جمله، فکر نمیکردم دوباره بتونم رزیدنت ایول رو تجربه کنم.
مگه اومدش :-o از PSN خریدی یا فیزیکیش رو؟

Leon-c

کاربر سایت
Aug 19, 2013
226
نام
معین
این نظر سنجی را نمیخواهید عوض کنید؟! بعد الان سوال برای من این هست که چطور ایدا ونگ که یک ضدقهرمان یا شخصیت خاکستری و در واقع داستان ساز هست در کنار جیل ولنتاین یا کلیر که قهرمان هستند و راوی داستان هستند قرار گرفته؟! بعد تازه گفته شده کدام مهم تر هستند؟!
وقتی عنوان سوال مهمترین شخصیت رو مطرح کرده قرار نگرفتن یه شخصیت به قول خودت داستان ساز خیلی احمقانه تر از شخصیت روایتگره
پس اصلا تعجب آور نیست.کاری به منفی و مثبت بودن هم نداریم.

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
داداش اینا نظر شخصی این بنده خدا بود که!

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان
فرق داره با ریمیک؟

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
داداش اینا نظر شخصی این بنده خدا بود که!

- - -ویرایش - - -

فرق داره با ریمیک؟

علی جان،از همون اول هم معلوم بود که نظر شخصیه.شنونده باید عاقل باشه.بعضی ها اینقدر عشق میکامی هستن که هر نظر شخصی و شایعه ای رو به عنوان یک خبر رسمی و مهم تلقی می کنند.من هم همین الآن میتونم یک وبلاگ بزنم و توش بنویسم که میکامی رسما داره روی RE7 کار میکنه یا کلیر در RE7 حضور داره.تو از بعضی ها (منظورم شخص خاصی نیست) توقع حرف منطقی و عقلانی داری؟

فکر نکنم فرقی با ریمیک اصلی داشته باشه.البته من شنیده بودم که یکی دو تا از اتاق های عمارت کم و زیاد شدن.ولی نمیدونم درست بوده یا نه!

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
sog_eros

علی جان چی نظر شخصی بود؟! با کی بودی؟:d

- - -ویرایش - - -

وقتی عنوان سوال مهمترین شخصیت رو مطرح کرده قرار نگرفتن یه شخصیت به قول خودت داستان ساز خیلی احمقانه تر از شخصیت روایتگره
پس اصلا تعجب آور نیست.کاری به منفی و مثبت بودن هم نداریم.

چی واسه خودت میگی! اول متوجه حرف بشو بعد نقل قول کن! پس تو نظر سنجی بعدی میگیم وسکر مهم تر بود یا کریس ردفیلد! نظرسنجی کاملا ناشیانه بوده!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر