بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
سلام دوستان گل اویل باز ;)
یه سوال : من نسخه ی سوم از بازی رو با پی سی بازی کرده بودم حالا میخوام دوباره بازی کنم ولی چیزی که الان دانلود کردم حجمش کمه
سوال اینکه ایا بازی نسخه ی های مختلف داره ؟
ینی احساس میکنم اولش دمو داشت ولی این نسخه فقط یه سری کمیک نشون میده !!!
یکی منو راهنمایی کنه ...
ممنون ....

داداش،نسخه ی PC رزیدنت اویل 2 و 3 کلا کامل نیست.یعنی دموهاش کلا حذف شدن.چه دموی اولش و چه دموهایی که در طول بازی می بینیم.حتی فکر کنم در نسخه ی سوم،قسمت هایی از خود بازی و محیط هم حذف شده باشه.اگه میخوای روی PC بازی کنی،باید قید داستان رو بزنی.مگه اینکه قبلا روی PS1 بازی کرده باشی و حالا فقط بخوای از گیم پلی لذت ببری.سوال دیگه ای هم بود در خدمنم.موفق باشی! ;)

P.O.P

کاربر سایت
May 15, 2008
714
نام
Davood
داداش،نسخه ی PC رزیدنت اویل 2 و 3 کلا کامل نیست.یعنی دموهاش کلا حذف شدن.چه دموی اولش و چه دموهایی که در طول بازی می بینیم.حتی فکر کنم در نسخه ی سوم،قسمت هایی از خود بازی و محیط هم حذف شده باشه.اگه میخوای روی PC بازی کنی،باید قید داستان رو بزنی.مگه اینکه قبلا روی PS1 بازی کرده باشی و حالا فقط بخوای از گیم پلی لذت ببری.سوال دیگه ای هم بود در خدمنم.موفق باشی! ;)

:( :|

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
واقعا داگلاس اینو گفته؟نمیدونستم.عالی میشه.پس تا همینجاش هم بعد از RE5 بهترین و حتی شاید مهمترین داستان کل سری رو داشته باشه.اگه سازمان و استیو و الکس هم باشن (که قطعا هستن)،داستانش به عرش میرسه.RE6 باید بره جلو بوق بزنه!;)بعد جالبه که RE6 با اون داستانش شماره دار بوده و اسم این رولیشنز 2 هست و نه حتی Enhanced Veronica که واقعا برازندش بوده و کاملا هم با داستانش مطابقت داشته!:(

Leon-c

کاربر سایت
Aug 19, 2013
226
نام
معین
البته داگلاس تو مصاحبه گفته رو صدای وسکر تو قسمت Raid Mode کار کرده
رحمن چون وسکر تو شماره RE5 مردپس وسکر بعد از RE5 هیچ حضوری توی داستان نخواهد داشت بنابراین چون داستان REV2 بعد از شماره 5 هست غیر ممکنه که وسکر داخل داستان باشه .پس برای اینکه یه یادی ازش بشه اونو توی بخش مینی گیم Raid Mode اورده ان .البته اینکه از وسکر به عنوان صحنه هایی که حوادث داستانی اون در خلال حوادث داستانی نسخه 5 و یا قبل نسخه 5 باشه استفاده کنن غیر ممکن نیست.اما اگر هم چنین نباشه تنها در بخش Raid Mode حضور داره همانند هانک که توی بخش هایی از مینی گیم حضور داشته اما توی خود بازی نبوده
نیما جان با توجه به حضور وسکر توی کد ورنیکا اگر عقل کپکام کار کنه میتونه به خاطر حضور کلیر داستان رو جوری طراحی کنه که صحنه هایی از کد ورنیکا و حضور استیو و سرنخاای از اون رو نمایش بدن پس حضور وسکر در دموهای این بازی که مروری بر حوادث کد ورنیکاس میتونه سرنوشت استیو رو هم مشخص کنه .
در موردو1 RE3,2 من همه دموهاشو دارم.چطور مال شما ناقصه؟:d

آخرین ویرایش:

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
داداش پیدا می‌شد همون زمانم به سختی. بعد 2006 هم که نسخه‌ی source next با گرافیک بالاتر اومد از این دو شماره. من دو نسخه از هر کدوم دارم که هر دو کامل هستن. یکی نسخه قدیمی و یکی source next که زیرنویس‌ها ژاپنیه.

- - -ویرایش - - -

بیشتر شبیه زامبی های تو رزیدنت ایول 6 - سناریو ایدا هست
این زامبی مشخصه در زمان حیات تو تأسیسات نظامی فعالیت داشته! نمونش فقط در CV بود.

f-4 phantom

کاربر سایت
Dec 17, 2013
96
رحمن چون وسکر تو شماره RE5 مردپس وسکر بعد از RE5 هیچ حضوری توی داستان نخواهد داشت بنابراین چون داستان REV2 بعد از شماره 5 هست غیر ممکنه که وسکر داخل داستان باشه .پس برای اینکه یه یادی ازش بشه اونو توی بخش مینی گیم Raid Mode اورده ان .البته اینکه از وسکر به عنوان صحنه هایی که حوادث داستانی اون در خلال حوادث داستانی نسخه 5 و یا قبل نسخه 5 باشه استفاده کنن غیر ممکن نیست.اما اگر هم چنین نباشه تنها در بخش Raid Mode حضور داره همانند هانک که توی بخش هایی از مینی گیم حضور داشته اما توی خود بازی نبوده
نیما جان با توجه به حضور وسکر توی کد ورنیکا اگر عقل کپکام کار کنه میتونه به خاطر حضور کلیر داستان رو جوری طراحی کنه که صحنه هایی از کد ورنیکا و حضور استیو و سرنخاای از اون رو نمایش بدن پس حضور وسکر در دموهای این بازی که مروری بر حوادث کد ورنیکاس میتونه سرنوشت استیو رو هم مشخص کنه .
در موردو1 RE3,2 من همه دموهاشو دارم.چطور مال شما ناقصه؟:d

این آلبرت وسکر جونوری که ما دیدیم یهو دیدی از توی هر نسخه ای سر در آورد:d

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
داداش پیدا می‌شد همون زمانم به سختی. بعد 2006 هم که نسخه‌ی source next با گرافیک بالاتر اومد از این دو شماره. من دو نسخه از هر کدوم دارم که هر دو کامل هستن. یکی نسخه قدیمی و یکی source next که زیرنویس‌ها ژاپنیه.

- - -ویرایش - - -

این زامبی مشخصه در زمان حیات تو تأسیسات نظامی فعالیت داشته! نمونش فقط در CV بود.

کاری به پست سابقشون ندارم کپی زامبی های تو سیناریو ایدا هستن.

- - -ویرایش - - -

واقعا داگلاس اینو گفته؟نمیدونستم.عالی میشه.پس تا همینجاش هم بعد از RE5 بهترین و حتی شاید مهمترین داستان کل سری رو داشته باشه.اگه سازمان و استیو و الکس هم باشن (که قطعا هستن)،داستانش به عرش میرسه.RE6 باید بره جلو بوق بزنه!;)بعد جالبه که RE6 با اون داستانش شماره دار بوده و اسم این رولیشنز 2 هست و نه حتی Enhanced Veronica که واقعا برازندش بوده و کاملا هم با داستانش مطابقت داشته!:(

احتمال بودن الکس 0 % هست ولی استیو شاید باشه.

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
کاری به پست سابقشون ندارم کپی زامبی های تو سیناریو ایدا هستن.

- - -ویرایش - - -

احتمال بودن الکس 0 % هست ولی استیو شاید باشه.

حمید به نظر من که احتمال حضور الکس 99 درصد هست.تازه اون یک درصد رو هم محض احتیاط میگم.وگرنه شک ندارم.حالا ببین!;)تو اصلا مسائل داستانی رو در نظر نمیگیری.واسه همین هم میگی اسم اصلی بازی Enhanced Veronica نبوده یا الکس توش نیست.تازه استیو رو هم میگی شاید باشه!:dاستیوی که خودش یکی از مهمترین دلایل ساخت بازی بوده و اصلا یکی از مهمترین دلایل بازگشت کلیر همین ماجرای ناتموم استیوه.علتش هم اینه که قبول نداری اسم اصلی بازی Enhanced Veronica بوده و فکر میکنی که این از ابتدا رولیشنز 2 بوده و قراره ادامه ای بر رولیشنز باشه.وگرنه میفهمیدی که داستان بازی کاملا ادامه ی کد ورونیکاست و حضور استیو و سازمان امری بدیهی هست!

الکس کاملا میتونه به داستان ربط داشته باشه.استیو دست سازمانه و بهترین کسی که میتونه رئیس سازمان باشه همین الکسه.تازه خود کپکام هم رسما در مجله ی گیم اینفورمرز گفته:اون زنی که صداش میاد،یکی از شخصیت های شناخته شده هست که نقش خیلی خیلی مهمی در این سری داره و فقط فن های خیلی حرفه ای میشناسنش!فرضیه ی آنت که از نظر من خنده داره.آنت خیلی خیلی مهمه؟فقط فن های خیلی حرفه ای میشناسنش؟اصلا وقتی شخصیت های مبهم مهمی مثل الکس،هانک و نیکلای هنوز زنده هستن،چرا باید آنت رو زنده کنند؟اصلا توجیه داستانی نداره.کجای داستان محتاج زنده شدن آنته؟الآن همه ی فن ها منتظر الکس هستن یا آنت؟

اگه میخوای بگی که وسکر و ایدا هم زنده شدن،باید بگم که بحث اونا کلا با آنت فرق داره.وسکر قرار بود مهمترین شخصیت کل سری بشه و به عنوان دشمن اصلی کریس مطرح بشه.بعدشم توی RE1 وسکر شخصیت منفی اصلی بازی بود.آنت اصلا در اون حد نیست که بخوان مثل وسکر روش حساب کنند و زنده اش کنند.ایدا هم که زنده بودنش توی همون RE2 مشخص شد (موقع انداختن راکت لانچر).از نظر من اون زن کسی جز الکس نیست.حتی فرضیه ی زن بودنش رو هم خودم خیلی وقت پیش توی تاپیک نوشتم.میتونی برگردی ببینی.در ضمن،مطمئن باش که الکس توی RE7 نمیاد.RE7 قطعا باز به یک داستان فرعی و فن پسند میپردازه.مثل عشق و عاشقی لیون و ایدا یا یک ماموریت مسخره برای جیک.مسائل مهم داستان تماما در این بازی مطرح میشه.شک نکن!

بالاخره که بازی میاد دیگه.ببین حرف های کی درست درمیاد؟چه در مورد اسم اصلی بازی،چه در مورد الکس،چه در مورد ویروس Enhanced Veronica،چه در مورد استیو،چه در مورد سازمان و چه در مورد بقیه ی چیزها!;)

آخرین ویرایش:

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
حمید به نظر من که احتمال حضور الکس 99 درصد هست.تازه اون یک درصد رو هم محض احتیاط میگم.وگرنه شک ندارم.حالا ببین!;)تو اصلا مسائل داستانی رو در نظر نمیگیری.واسه همین هم میگی اسم اصلی بازی Enhanced Veronica نبوده یا الکس توش نیست.تازه استیو رو هم میگی شاید باشه!:dاستیوی که خودش یکی از مهمترین دلایل ساخت بازی بوده و اصلا یکی از مهمترین دلایل بازگشت کلیر همین ماجرای ناتموم استیوه.علتش هم اینه که قبول نداری اسم اصلی بازی Enhanced Veronica بوده و فکر میکنی که این از ابتدا رولیشنز 2 بوده و قراره ادامه ای بر رولیشنز باشه.وگرنه میفهمیدی که داستان بازی کاملا ادامه ی کد ورونیکاست و حضور استیو و سازمان امری بدیهی هست!

الکس کاملا میتونه به داستان ربط داشته باشه.استیو دست سازمانه و بهترین کسی که میتونه رئیس سازمان باشه همین الکسه.تازه خود کپکام هم رسما در مجله ی گیم اینفورمرز گفته:اون زنی که صداش میاد،یکی از شخصیت های شناخته شده هست که نقش خیلی خیلی مهمی در این سری داره و فقط فن های خیلی حرفه ای میشناسنش!فرضیه ی آنت که از نظر من خنده داره.آنت خیلی خیلی مهمه؟فقط فن های خیلی حرفه ای میشناسنش؟اصلا وقتی شخصیت های مبهم مهمی مثل الکس،هانک و نیکلای هنوز زنده هستن،چرا باید آنت رو زنده کنند؟اصلا توجیه داستانی نداره.کجای داستان محتاج زنده شدن آنته؟الآن همه ی فن ها منتظر الکس هستن یا آنت؟

اگه میخوای بگی که وسکر و ایدا هم زنده شدن،باید بگم که بحث اونا کلا با آنت فرق داره.وسکر قرار بود مهمترین شخصیت کل سری بشه و به عنوان دشمن اصلی کریس مطرح بشه.بعدشم توی RE1 وسکر شخصیت منفی اصلی بازی بود.آنت اصلا در اون حد نیست که بخوان مثل وسکر روش حساب کنند و زنده اش کنند.ایدا هم که زنده بودنش توی همون RE2 مشخص شد (موقع انداختن راکت لانچر).از نظر من اون زن کسی جز الکس نیست.حتی فرضیه ی زن بودنش رو هم خودم خیلی وقت پیش توی تاپیک نوشتم.میتونی برگردی ببینی.در ضمن،مطمئن باش که الکس توی RE7 نمیاد.RE7 قطعا باز به یک داستان فرعی و فن پسند میپردازه.مثل عشق و عاشقی لیون و ایدا یا یک ماموریت مسخره برای جیک.مسائل مهم داستان تماما در این بازی مطرح میشه.شک نکن!

بالاخره که بازی میاد دیگه.ببین حرف های کی درست درمیاد؟چه در مورد اسم اصلی بازی،چه در مورد الکس،چه در مورد ویروس Enhanced Veronica،چه در مورد استیو،چه در مورد سازمان و چه در مورد بقیه ی چیزها!;)

پس من مسائل چی رو در نظر میگیرم مسائل گرافیکی که میگم احتمال بودن الکس کمه؟؟؟ چون الکس فرار کرده دلیل نمیشه به سازمان پیوسته باشه و برای خودش دم و دستگاهی داشته باشه تو خیلی رویایی فکر میکنی هیچ ربطی به الکس نداره این رولیشنز 2 اگر ربط داشت توی تیزر تریلر یه جورایی بهش اشاره میکردن اون زنی که میگه فن های هاردکور میشناسنش هم مرد نیستش قاعدتا :)) هانک و وسکر که تو R مود هست تنها زنی که احتمال میره پشت این قضایا باشه یا آنت هست که تو میگی محاله یا جسیکا شراوات که اونم البته ربطب به فن های هاردکور نداره پس کسی دیگه ای نمیمونه که با این حساب! شاید هم زن وسکر باشه :d به هر حال باید صبر کرد و دید من زن دیگه ای به فکرم نمیرسه که احتمال داشته باشه پشت این قضایا باشه.

Leon-c

کاربر سایت
Aug 19, 2013
226
نام
معین
نیما خیلی نباید مطمئن باشی .این احتمال هست که حرفای تو هم درست از اب در بیاد اما جوری حرف میزنی انگار خودت داری بازی رو میسازی
در ضمن اگر الکس که بعضیا عقیده دارن رنیس سازمانی مخفی بود که ایدا واسش کار میکرد اونوقت الکس باید بیشتر به ایدا مربوط باشه یا کلیر؟
با توجه به اینکه همون تیم رولیشنز این بازی رو میسازن احتمال حضور جسیکا هم هست.و یا انت که البته من انت رو بعید میدونم ولی بازم ردش نمیکنم.
پس بهتره با اطمینان نظر ندینم.حتی وجود استیو هم در حد فرضیه هست نه ان طور که تو با قاطعیت میگی.هیچ مدرکی موثقی در این موارد نداریم.
زمانی هم که تریلر هایی از نسخه 6 اومد یسری بودن که با قاطعیت میگفتن جیک همان استیو یا الکس هست یا سیمونز همان الکس هست اما کاتملا همه اینها نادرست از اب در اومد پس نظر قطعی نمیشه داد.من نه میگم شما درست میگی نه حرفت رو رد میکنم.و به نظر من این طوری بهتره .
در ضمن شما داستان ایدا و لیان رو در در عشق و عاشقی خلاصه میکنی؟ و این رو داستان فن پسند میدونی؟ این دیگه از اون حرفا بود :dهمه فنهایی که زمانی از نسخه 6 شروع کردن و بعد به سراغ نسخه های دیگه رفتن الان اعتراف کردن که داستان نسخه 6 اصلا در حده سرگرمی هم نبود.پس فن پسند این نیست.
واینکه مطمئنی الکس در نسخه 7 نمیاد رو هم باز اشتباه میکنی چون با قاطعیت نظر میدی .حتی اگه الکس تو همین رولیشنز 2 هم حضور داشته باشه ممکنه داستانش به نسخه 7 کشانده بشه و اونجا سرنوشت اصلیش مشخص بشه که البته این طور ی خیلی قشنگتر میشه.(همون طور که داستان البرت وسکر از کد ورنیکا به چند تا نسخه دیگه کشیده شد و سرنوشتش توی 5 تمام شد.)
چون اگه الکس تنها توی نسخه رولیشنز 2 یا نسخه 7 بخواد حضور داشته باشه یه چیزی مثل سیمنز و سدلر میشه ولی مسلما الکس پتانسل والاتری داره و به یه نسخه محدود کردنش اوج حماقت کپکام رو نشون میده.
در ضمن جسیکا سرنوشت مبهمی داره اگه قراره ادامه پیدا کنه چه جایی بهتر از رولیشنز 2 به اینم فکر کنید!

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
حضور استیو فراتر از قطعیه! زمانی که عنوان انهنسد ورونیکا لیک شد من و نیما در مورد کلیر و استیو صحبت می‌کردیم. بعدش چی شد؟ یک عنوان لیک شد که همه چیزش شدیدا وابسته به کد ورونیکا بود. ویروس انهنسد ورونیکا قطعا به استیو مربوطه.
این بازی قراره اپیزودیک بیرون بیاد و دلیل نشون ندادن خیلی شخصیت‌ها هم همینه. بری رو هم که دیدیم به خاطر حضورش در اپیزود اول بوده.
الکس هم نام زنه و هم نام مرد!
حضور الکس برای من سورپرایز کننده می‌شه چون خیلی وقته چنین نبوغی رو در داستان ندیدم.
البته امکان حضور آنت هم زیاده. هرچی باشه دستیار یکی از بزرگ‌ترین دانشمندهای زمین بود! توی پروژه‌ی G شرکت داشته و سازمان قطعا این مهره رو بی‌استفاده نمی‌ذاره! حدس من آنته و در صورت درست بودن این حدس، روی بعدی مطمئنم: باس آخر هم خودشه!
الکس فراتر از انتظار منه اما در صورت حضورش، رولیشنز 2 بعد از 5 مهم‌ترین از نظر داستانی می‌شه.

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
کلیر با یونیفرم تراسیو

u70khvp1hhxtbqnal5nh.jpg

- - -ویرایش - - -

حضور استیو فراتر از قطعیه! زمانی که عنوان انهنسد ورونیکا لیک شد من و نیما در مورد کلیر و استیو صحبت می‌کردیم. بعدش چی شد؟ یک عنوان لیک شد که همه چیزش شدیدا وابسته به کد ورونیکا بود. ویروس انهنسد ورونیکا قطعا به استیو مربوطه.
این بازی قراره اپیزودیک بیرون بیاد و دلیل نشون ندادن خیلی شخصیت‌ها هم همینه. بری رو هم که دیدیم به خاطر حضورش در اپیزود اول بوده.
الکس هم نام زنه و هم نام مرد!
حضور الکس برای من سورپرایز کننده می‌شه چون خیلی وقته چنین نبوغی رو در داستان ندیدم.
البته امکان حضور آنت هم زیاده. هرچی باشه دستیار یکی از بزرگ‌ترین دانشمندهای زمین بود! توی پروژه‌ی G شرکت داشته و سازمان قطعا این مهره رو بی‌استفاده نمی‌ذاره! حدس من آنته و در صورت درست بودن این حدس، روی بعدی مطمئنم: باس آخر هم خودشه!
الکس فراتر از انتظار منه اما در صورت حضورش، رولیشنز 2 بعد از 5 مهم‌ترین از نظر داستانی می‌شه.

الکس رو همه به اسم مرد میشناسن وقتی گفتن شخصیت زن یعنی زنه دیگه نمیشه الکس وسکر رو بیارن که به جای شخصیت زنی که گفتن :| منم گفتم که آنت تنها احتمالی هست که میتونه باشه زن دیگه ای من به فکرم نمیرسه که فن های هاردکور هم بشناسنش جسیکا شراوات هم مطعنم یک دستی تو این قضایا داره . شخصیت مرموزی داره خوشم میاد ازش.

Leon-c

کاربر سایت
Aug 19, 2013
226
نام
معین
جالبه الکس اصلا معلوم نیست جنسیتش چیه:))
به نظر شما شخصیت زن باشه بهتره یا مرد؟
خب حتما میگین البرت که مرد بود بزارین الکس زن باشه تا نوعی تعادل بوجود بیاد و تساوی حقوق زن و مرد هم حفظ شه :d
ایا الکس زن باشه میتونه جذبه و ابهتی مثل البرت داشته باشه؟
خب اینش دیگه بستیگی به سازندگان داره چطور شخصیت و ظاهر جذاب بهش بدن
گزارشات و خاطرات اوزول ای اسپنسر رو امروز مرور کردم ولی از جنسیت الکس چسزی دستگیرم نشد اگه با ضمیر She ازول اسپنسر ازش یاد میکرد قطعا الکس شخصیت زن بود ولی تنها اسم الکس بصورت صریح اومده.
منم دوست دارم توی رولیشنز 2 حضور داشته باشه و داستانش به نسخه های بعدی هم کشیده بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر