بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
داداش من نمیخوام با بی احترامی حرفمو به کرسی بنشونم من میخواستم بهت ثابت کنم که تصورت در مورد برداشت های من نادرسته. منظورت از همه ی بچه ها همین دو سه نفرین دیگه نه؟ به نظر من رزیدنت ایول 4 و 5 هم مشکل داستانی داره نظر منه خیلی تخیلی شده فقط روح نداره توش! در ضمن هر موقع شما تونستی واسه قدرت های فرا بشری وسکر یک توجیه علمی (نه توجیح برای اساس فیلم های علمی تخیلی) پیدا کنی منم برای داستان RE 3.5 توجیح میارم.

آقا من چند بار بگم؟ آره اونایی که می‌گی توجیه علمی نداره و سوتی محسوب می‌شه! اما مسائل 3.5 سوتی محسوب نمی‌شه و ژانر و تم عوض کرده! وقتی تم عوض می‌شه این مسائل دیگه سوتی نیست، بخشی از ماهیت بازیه و از اینه که مخالف انتشارش بودن.
و آره، شماره 4 هم تم و ژانر داستانی دیگه‌ای داشت. اما این خیلی جلوتر رفته بود.

واسه اون گفته‌ها هم منبع بهت می‌دم. برا خیلی سال پیشه اما بهش مطمئنم و پیدا می‌کنم واست.

آخرین ویرایش:

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
ازینکه صدا گذاری کلیر ردفیلد Alyson Court نباشه خوبه.چون دیگه این صدای بچگانه بهش نمیخوره

به نظر من اگه همون آلیسون کورت بود خیلی بهتر میشد.چون حس نوستالوژیک بازی حفظ میشد و ما احساس میکردیم که با همون کلیر RE2 و کد ورونیکا طرفیم.من واقعا منتظر صدای جذاب و بی نظیر آلیسون کورت بودم.در ضمن،آلیسون کورت که همونجوری جوون نمونده.بالاخره اون هم به اندازه ی کلیر پیر شده دیگه.یعنی صدای الآنش به سن الآن کلیر میخورده!

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
PSP نداشتم تا به‌حال عزیزم، خبر ندارم...
آخه نه گیم پلی داره و نه داستان! جان من داری بازی می‌کنی؟ هدف گیری می‌کنی با اون سیستم هدف گیری و زامبی‌های 8 بیتی؟:d
آره باو دارم بازی میکنم :d قسم خوردن نداره که :d تازه هم رسیدم با لیون دارم میرم :x برا psp هم درست کردم دارم با psp میرم :d خیلی باحاله که :d

hmd2009
حمید اگر حس ترس و دلهره مبنای کارت هست ان رزیدنت اویل 3.5 شاهکار بود!
یکی آخر توضیح نداد که این resident evil 3.5 داستانش چیه؟ اصلن ریلیز شده یا نه؟ میشه بازیش کرد یا نه؟ یه بازی بود که میگفتن به جای رزیدنت اویل 2 میخواستن بدن بیرون. این همونه؟ من اونو دل کردم ولی صدا نداره :d به جای کلیر هم یه دختره دیگه ست.

ازینکه صدا گذاری کلیر ردفیلد Alyson Court نباشه خوبه.چون دیگه این صدای بچگانه بهش نمیخوره
یعنی اصلن نزن این حرف را :d من از آلیسون کورت و صداش خیلی خوشم میومد. راستش فکر میکردم هر جا کلیر باشه حتمن آلیسون کورت به جاش صحبت میکنه. به نظرم حماقت کردن که آلیسون کورت را گذاشتن کنار :|

تریلر کم حجم ترش نیست؟؟328 مگ!
دقیقن :d اگه کم حجمش هست بذارید لطفن :d

rockstar 69

کاربر سایت
Aug 11, 2011
784
نام
علی محمد
منظورم اتمسفرش و سینماتیکی بازیش و لوکیشن های دیدنیش هست. من از ترس از جنس روح و شیطان خوشم نمیاد و دوست دارم ترس طوری باشه که بشه یک جوری با واقعیت پیوندش داد.

داداش من نمیخوام با بی احترامی حرفمو به کرسی بنشونم من میخواستم بهت ثابت کنم که تصورت در مورد برداشت های من نادرسته. منظورت از همه ی بچه ها همین دو سه نفرین دیگه نه؟ به نظر من رزیدنت ایول 4 و 5 هم مشکل داستانی داره نظر منه خیلی تخیلی شده فقط روح نداره توش! در ضمن هر موقع شما تونستی واسه قدرت های فرا بشری وسکر یک توجیه علمی (نه توجیح برای اساس فیلم های علمی تخیلی) پیدا کنی منم برای داستان RE 3.5 توجیح میارم.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

j81u4ftqdq2m2e5yvf06.jpg

دانلود اولین ویدئو از گیم پلی RE: REVELATIONS 2
در TGS 2014

Resident Evil: Revelations 2 - TGS: Showfloor gameplay - File download - Gamersyde

- Alyson Court این بار صدا پیشه کلیر تو بازی نیست

- همونطور که پیش بینی میشد در بخشی از بازی بصورت مسقیم به حوادث کد ورونیکا اشاره شده

- اتمسفر بازی شبیه بازیهای سایلنت هیل مخصوصا شماره دومش

- گیم پلی بازی تریکبی از گیم پلی RE6 و رولیشنز 1 هست

- امکان سویچ کردن بین مویرا و کلیر تو بازی وجود داره که شبیه همون سیستم سویچ کردن بین بیلی و ربکا تو رزیدنت ایول زیرو هست
اگه ما دو سه نفریم چون کس دیگه ای نیست کسی هست با شما موافق باشه؟
قدرت های وسکر گرچه زیاده روی داشت اما هر چی بود حالت شبهی و روح نداشت و حداقل میشد تا حدودی به اسم ویروس اونو توجیه کرد.
شما Hooked Man Version رو میتونی با ویروس توجیحش کنی؟
درسته که Re4 و Re 5 هم تناقض هایی داشت ولی اونا با اینکه تناقض کمی داشتن ولی تا حدودی به سری ضربه زدن.
مثلا تو Re4 چپتر 3 پارت 4 که کنترل اشلی رو داشتیم اون شوالیه ها چقدر مسخره بودن!
حالا فکر کن کل بازی بر مبنای این جور چیزا باشه هر چقدر گیم پلی فوق العاده باشه با Re فرسخ ها فاصله داره.
به نظر من سیمونز تو Re 6 هم یه جور تناسخه!

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
مثلا تو Re4 چپتر 3 پارت 4 که کنترل اشلی رو داشتیم اون شوالیه ها چقدر مسخره بودن!
نظر کاملن شخصی :d به نظرم اون شوالیه ها خیلی هم جالب بودن ;) اول اینکه حس قرون وسطایی به آدم میداد :d بعدشم که اونا هم ویروسی بودن دیگه، منظورم اینه که انگلی بودن :d

rockstar 69

کاربر سایت
Aug 11, 2011
784
نام
علی محمد
نظر کاملن شخصی :d به نظرم اون شوالیه ها خیلی هم جالب بودن ;) اول اینکه حس قرون وسطایی به آدم میداد :d بعدشم که اونا هم ویروسی بودن دیگه، منظورم اینه که انگلی بودن :d
به نظر من نظر شما شخصی هستش.
هرچی حس باحالی بده باید به بازی اضافه کرد؟
اینجوری Re 6 بهترین بازی سری میشه!
مهم اینه که ایده ها به بازی بخورن و به جا باشن نه اینکه همینجوری به بهونه ی ویروس همه کار کرد!

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
پست بسیار مهم

دوستان عزیز،با توجه به مباحثی که اخیرا مطرح شده،وظیفه ی خودم دونستم که این مطلب رو اینجا قرار بدم.این رو خودم نوشتم.از هیچکس هم توقع ندارم که نظراتم رو تایید کنه.چون نظر همه محترمه.اگه نظراتم رو قبول ندارید،اصلا لازم نیست نظر بدید.همین که بخونید برام کافیه.هدفم فقط اطلاع رسانی است.لطفا همه بخونید.مرسی!

(به دلایلی فعلا لینک حذف شد!)

آخرین ویرایش:

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
بچه ها mod بازی the last of us برای نسخه pc عنوان resident evil 4 امد. برید نصب کنید و بازی را با الی و جوئل بروید:bighug:
The Last of Us Mod for Resident Evil 4 Gives Joel and Ellie a New Adventure - GameSpot

در ضمن اگر میخواهید اطلاعات کاملی هم از شخصیت های رزیدنت اویل داشته باشید این صفحه را مطالعه کنید
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Resident_Evil_characters

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
بهزاد جان،Mod کلیر واسه RE4 نداری؟

داداش،ویکی پدیا سایت کامل و معتبری محسوب نمیشه.چون فقط کلی گویی میکنه.الآن مطمئن باش که اطلاعات من و شما از اون بیشتره.علاوه بر اینکه رسمیت نداره.چون تمام اطلاعاتش رو مردم عادی مینویسن و تازه هر کسی هم میتونه اون رو ویرایش کنه.مثلا بخش مربوط به شخصیتهای اصلیش رو خودم ویرایش کردم.ربکا رو هم جزو شخصیتهای اصلی نوشته بود که حذفش کردم و گذاشتمش بین شخصیتهای ثانویه!

در ضمن،بخشهای مهمی از نقدی که توی پست قبلیم گذاشتم رو ویرایش کردم.اگه هنوز نخوندید دوباره دانلود کنید.مرسی!

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
اگه ما دو سه نفریم چون کس دیگه ای نیست کسی هست با شما موافق باشه؟
قدرت های وسکر گرچه زیاده روی داشت اما هر چی بود حالت شبهی و روح نداشت و حداقل میشد تا حدودی به اسم ویروس اونو توجیه کرد.
شما Hooked Man Version رو میتونی با ویروس توجیحش کنی؟
درسته که Re4 و Re 5 هم تناقض هایی داشت ولی اونا با اینکه تناقض کمی داشتن ولی تا حدودی به سری ضربه زدن.
حالا فکر کن کل بازی بر مبنای این جور چیزا باشه هر چقدر گیم پلی فوق العاده باشه با Re فرسخ ها فاصله داره.
به نظر من سیمونز تو Re 6 هم یه جور تناسخه!

آره میشا با من موافق هست ! در ضمن گیر سه پیچ دادی به روح مشکلت فقط همونه تو بازی؟؟؟ اگه اون روح نبود همه چی اکی بود؟؟؟ همونطور که گفتم رزیدنت ایول بعد از 3 تخیلی شد. وسکر به کنار منو توجیه کن که چطور اون انگل ها و پارازیت ها از توی عصای سدلر در میومدن :|

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
همون کانسپت تیزر با جزئیات بیشتر بیرون اومد. ولی خیلی دیر اومد!

حمید جان بحث تخیل نیست، بحث تمه. تمه داستان که پی رنگ رو بر اساسش میچینن. حتی تک تک دیالوگ ها DNA تم رو نهفته دارن.
مهم نیست 5 چقدر تخیلی بود، اما بازم اسمش هست علمی تخیلی. نیو در ماتریکس سوپرمن بود و حتی با دست قلب عشق مردش رو کار انداخت و در دنیای واقعی هم با ماشین ها ارتباط روحی داشت. میتونی بگی از علمی فاصله گرفته؟ مورگان فریمن در برنامه ی درون کرمچاله از این فیلم به عنوان داستانی که مغز فیزیکدان های کوانتوم رو ذوب کرده یاد کرد. الان از توجیهات و قدرت ماتریکس نمیگم. مثالی زیبا بود از این ژانر تا بهتر بشه بگم تم، پی رنگ رو میچینه. تم داستانی RE5 خیلی نزدیک به چیزی بود که قبلا تجربه کرده بودیم. و این بهترین چیزی بود که سازنده ها بعد RE4 تونستن از عهدش بر بیان.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر