بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
چطور متوجه مویرا در تیزر نشده بودیم؟! تصاویر کاملا واقعی هستن!
حضور بری رو شک داشتیم اما مویرا تبدیل به یقینش کرد چرا که لباسا همونیِ که تو تصاویر دیدیم.
بری دقیقا شمایل ریمیک رو داره فقط پیرتر که طبیعیه...
چنتا تصویر رو یکی کردم حجم کمتر باشه:

usit6dfw8yg63rfdvlsu.jpg

(به دنباله‌ی تیشرت مویرا از زیر کت همینطور بقیه قسمت‌های لباس دقت کنین.)

همین‌جا نوشته بودم حدس می‌زنم شری بیرکین تو این عنوان حضور داشته باشه. خب، یه چیزی به شدت شبیهش اومد! (با یه مقدار سایز سینه‌ی کمتر!)

tewemt8prq5xotdybned.jpg

پس روی حدس دوم و قوی‌ترم بیشتر اطمینان دارم!

2twmkmwp0ftef3e3nvn9.jpg

هرچقدر محدود و کم‌رنگ، این کاراکتر قابل بازی هست از نظر من! (احتمالا با گرافیکی تو همین مایه‌ها!)

کپ کام قصد داره سری پررنگی در کنار سری اصلی بسازه و لیان در کنار کلیر یه وزنه‌ی خیلی سنگین برای این سری محسوب می‌شه! از طرفی، تقاضاها هم برای ریمیک نسخه 2، دیوانه کننده شده!
بخصوص وقتی بازنشر ریمیک 1 اعلام شد عده‌ی زیادی (واقعا زیاد) پیج رو به توپ بستن که ما ریمیک 2 و 3 می‌خوایم این همه سال، این چیه دیگه!
حضور لیان قطعیه از نظر من.

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
بابا رعایت کنید :D این عکسای هنتای چیه میذارید ، تاپیک میره مرخصیا :D

این عکس رسمی از شری و کلر :

پ.ن : طراحی جدید کلر توی رولیشنز 2 هم مشکلی نداره به نظرم :D بیشتر اختلاف نظر ها واسه اینه که توی انیمیشن رزیدنت ایول خیلی عوضش کرده بودن :D

سوما داداش اگه به این عکس میگی هنتای, یه سری کاربرا بودن من روم نمیشد آواتارشونو نگاه کنم, حالا خودشون چطوری انتخاب کرده بودن نمیدونم. البته دیگه ندیدم چند وقته

نه آخه در وهله ی اول چون این تیپ تصاویر رسمی نیستن و فن مید هستن طبیعتاً مرجع هم نیستن :D
اون بندگان خدا هم که اخطار گرفتن و آواتاراشون پاک شد ، خلاصه حیفه تاپیک به این عظمت به خاطر چند تا عکس کتلت بشه :D

آخرین ویرایش:

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
هی میخوام پست ندم نمیشه... اولا ما دلمونو خوش کرده بودیم بازی تک نفره هست و همین میتونه جو رو سنگین کنه مثل اویلای کلاسیک. پس چی شد این ک میگین این یارو کپیه شری میفته دنبالت هی بهت اسپری بزنه که. بعدش حالم از قیافه کلیر تو اون عکسه بهم خورد, تو اویل دو خیلی خوشگل تر بود. سوما داداش اگه به این عکس میگی هنتای, یه سری کاربرا بودن من روم نمیشد آواتارشونو نگاه کنم, حالا خودشون چطوری انتخاب کرده بودن نمیدونم. البته دیگه ندیدم چند وقته

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
هنتای چیه دوستان؟! شری با همین لباس قابل بازیه تو RE6!
دوست من سخت نگیر، طراحی چهره ی کلیر بد نیست، فقط گرافیک پایینه و کارتونی شده که به شدت امید دارم از این بهتر میشه.
چهرش به Degeneration نمیرسه اما از CV و TDC خیلی بهتره.

rockstar 69

کاربر سایت
Aug 11, 2011
784
نام
علی محمد
دوست من سخت نگیر، طراحی چهره ی کلیر بد نیست، فقط گرافیک پایینه و کارتونی شده که به شدت امید دارم از این بهتر میشه.
درسته که چهره ی فعلی کلیر باید بهتر بشه.
ولی شما که شماره های کلاسیک رو بازی کردی باید بدونی که کلیر رو Degeneration متفاوت و خیلی خوشگل ساخته بود.:d(لیان برعکس):d
خوب چهره های کلیر تو CV و TDC بیشتر به نسخه ی کلاسیک فیسش شبیه بود (RE2).
مگه تو RE6 چهره لیان شبیه به چهره ی داغونش تو Degeneration بود؟
پس کپکام چهره ی طراحی کردش بد نیست فقط به قول دوستان خیلی کارتونی و بی گرافیک هستش که اینا قطعا In Progress هستن و بهتر میشن.

SAEED VS DARK

کاربر سایت
Jan 8, 2007
169
نام
Saeid
به به :bighug:
بالاخره دعای مردم و طرفدارا جواب داد و کلر هم اومد تو رزیدنت اویل دوباره..خوشحالم ..خاطرات خوبی از ورونیکا دارم:x
گرافیکم به هیچ وجه اینجوری نمیمونه...صبر کنید;)

هرچقدر محدود و کم‌رنگ، این کاراکتر قابل بازی هست از نظر من! (احتمالا با گرافیکی تو همین مایه‌ها!)
متاسفانه باید بگم نظرتون اشتباست..
ایشون فقط تو کار شماره های اصلی و معرفی سبک و مسیر جدید برای رزیدنت اویل هستن..بهرحال نماد یک IP بزرگ بودن این دردسرارم داره..
عناوین فرعی میمونه برای بقیه ..:d

Leon-c

کاربر سایت
Aug 19, 2013
226
نام
معین
نظر شخصی من در مورد طراحی کلر مثبته به سنشم میخوره این طراحی تازه احساس میکنم یجورایی به چهره اولش تو رزیدنت ایول 2 شبیه تره بر خلاف کد ورونیکا و دارک ساید که طراحی جالبی نداشت.ولی در مورد گرافیک تا تریلری منتشر نشه هیچ نظری نمیشه داد

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
درسته که چهره ی فعلی کلیر باید بهتر بشه.
ولی شما که شماره های کلاسیک رو بازی کردی باید بدونی که کلیر رو Degeneration متفاوت و خیلی خوشگل ساخته بود.:d(لیان برعکس):d
خوب چهره های کلیر تو CV و TDC بیشتر به نسخه ی کلاسیک فیسش شبیه بود (RE2).
مگه تو RE6 چهره لیان شبیه به چهره ی داغونش تو Degeneration بود؟
پس کپکام چهره ی طراحی کردش بد نیست فقط به قول دوستان خیلی کارتونی و بی گرافیک هستش که اینا قطعا In Progress هستن و بهتر میشن.

ولی تو CV و TDC شبیه دو هم نبود. مخصوصا CV!
آره ورژن ژاپنی لیان بود!:d

- - -ویرایش - - -

به به :bighug:
بالاخره دعای مردم و طرفدارا جواب داد و کلر هم اومد تو رزیدنت اویل دوباره..خوشحالم ..خاطرات خوبی از ورونیکا دارم:x
گرافیکم به هیچ وجه اینجوری نمیمونه...صبر کنید;)

متاسفانه باید بگم نظرتون اشتباست..
ایشون فقط تو کار شماره های اصلی و معرفی سبک و مسیر جدید برای رزیدنت اویل هستن..بهرحال نماد یک IP بزرگ بودن این دردسرارم داره..
عناوین فرعی میمونه برای بقیه ..:d

امیدوارم اشتباه باشه چون ربطی به داستان کلیر نداره! ولی تقریبا به حضورش اطمینان دارم!

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید

شما که میگفتی اگه این تصاویر باشه کپکام له میشه و من بهم میریزم و فلان و بسان و ... باز حالا حرف های خودتم پس میگیری و امیدوار شدی؟ :d

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
نیما جان رسما تأیید نشده. تصاویری که بیرون اومده چن‌تا اسکنِ که امیدوارم صحت نداشته باشه. این تصاویر برای یه بازی اوایل نسل هفته(!) نه نسل هشت!!!
کاش حداقل برای یک کنسول دستی می‌بود تا این پولیگان‌ها جای توجیه داشتن! نسلی که عناوینی مثل AC Unity داره قابلیت پردازش 4 تا پولیگان بیشتر رو نداشت؟!؟
تصاویر لیک شده رولیشنز از نسل هشت(!!!):
دایره‌ها به علت وجود تعداد پالیگان‌های محدود دندانه دندانه می‌شن؛ اما این‌جا چی؟ کلا دایره‌ای در کار نیست!

r6p0wyrrzrswgm0juq0d.jpg

چراغ‌های جراحی در تمام دنیا فقط گرد هستن. حتی یه نمونه این شکلی هم موجود نیست: Surgical Lamp رو گوگل کنید:

zgfavdzdeuibozd84y60.jpg

هرچه تعداد پالیگان‌ها بیشتر باشه، دوایر و زاویه‌ها نرم‌تر می‌شن و این مورد بیشتر از هرجای دیگه در کاراکترها تأثیر می‌ذاره. به همین علت در پورت Revelations طراحی کاراکترها از نو انجام گرفت و اعلام شد از پولیگان‌های بسیار بیشتری استفاده شده.

d5qn5hwtflm5erwoeqc9.jpg

(غیر از صورت و دست‌ها، در سینه و باسن برای نمایش بیشتر گردی پولیگان‌های بسیار بیشتری کار شده.)

دست‌هایی با زوایای به شدت تند، با چراغ قوه‌ای دندانه دندانه:

k3o52kgi6n2twfspfloy.jpg

حالا به دایره‌ی سر این اسلحه‌ نگاه بندازیم:

q2np0i8gnc866ncoqsqt.jpg

(بله، این تصویر واسه نسل هفته!)

طراحی چهره و مو در نسل هشت(!!!):

7mjt6bue7qlisjwlhqj9.jpg

طراحی چهره و مو در نسل هشت (تصویر از گیم‌پلی):

kjrxqb6hpbyjvnoojl8q.jpg

فقط امیدوارم این تصاویر صحت نداشته باشه. و اگر باشه، برای نسخه‌ای از یک کنسول دستی باشه...
اگر این‌طور باشه، این بازی بین رقبا له می‌شه و پرونده‌ی RE در نسل 8 رسما جمع.
اگر بازی با این گرافیک بیرون بیاد، من رسما از بهزاد وسکر عذرخواهی می‌کنم و می‌گم بله، کپ کام کارش تمومه. می‌گم فکر می‌کردم ضعف‌های رولیشنز برای محدودیت 3DS بوده اما حالا می‌فهمیم قدرت کپ کام همینه.
امیدوارم این‌ها تصاویر نهایی نباشن...

این بود پست مذکور!

شما که میگفتی اگه این تصاویر باشه کپکام له میشه و من بهم میریزم و فلان و بسان و ... باز حالا حرف های خودتم پس میگیری و امیدوار شدی؟ :d
اگر دقت کنی اینجا صحبت از پالیگان هاست و اونجا صرفا طراحی چهره (از لحاظ ترکیب).
هرچند راجب همونم ابراز امیدواری کردم!

آخرین ویرایش:

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
من که خیلی نسبت به این بازی امیدوارم! تصاویر جدیدشم دیدم امیدم بیشتر هم شد! کلیر یکم فرق کده قیافش که طبیعهم هست ولی بازم خیلی خوبه! خبر از چیزی به نام زامبی هسم نیست یک جور آدم های دقیقا مثل فیلم های The Hill Have Eyes تو بازی وجود داره همون مبتلا شده ها! ضمنا بازی اپیزودی عرضه میشه! یک اپیزود بازی میکنی بعد باید صبر کنی تا اپیزود بعدی بیاد شایدم نه!

آخرین ویرایش:

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
تصاویری که 15 دقیقه قبل توی پیج رزیدنت ایول منتشر شد گرافیک قبل رو تایید کرد. چطور امیدوار شدی؟
زامبی هم وجود داره اما دشمن اصلی همونان.

15 دقیقه پیش تصاویر Revelations 2 در پیج RESIDENT EVIL قرار گرفتن که همون کیفیت قبل رو تأیید می‌کنن.
نوشته شده این شماره در 4 اپیزود عرضه می‌شه که هرکدوم می‌تونه جدا یا کلی خریداری بشه.

آخرین ویرایش:

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
تصاویری که 15 دقیقه قبل توی پیج رزیدنت ایول منتشر شد گرافیک قبل رو تایید کرد. چطور امیدوار شدی؟
زامبی هم وجود داره اما دشمن اصلی همونان.

15 دقیقه پیش تصاویر Revelations 2 در پیج RESIDENT EVIL قرار گرفتن که همون کیفیت قبل رو تأیید می‌کنن.
نوشته شده این شماره در 4 اپیزود عرضه می‌شه که هرکدوم می‌تونه جدا یا کلی خریداری بشه.

اونا زامبی نیستن اگه اون پستی که اطلاعات بازی رو گذاشته بودم با دقت نگاه میکردی درموردشون توضیح داده بودم. اونا مبتلا شده هستن خیلی با زامبی ها فرق دارن خودشونم گفتن! کلا یک گونه ی جدیدن! من کار ندارم گرافیکش برای من قابل قبوله! مهم اتمسفر بازیه که دقیقا همونطوریه که فکر شو میکردم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر