بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
خوب رزیدنت اویل زرو رو هم تموم کردم
۳۷ ساعت طول کشید رنک D :">
فکر نمیکردم تا این حد خوب باشه
گرافیک و اتمسفر خیلی‌ عالی‌ بود :x
تا اینجای کار رزیدنت اویل ۰-۱-۲-۳-۴-۵-۶ + ورنیکا x رو بازی کردم
مونده ریمیک و رولیشن
ریمیک رو هم کم کم شروع می‌کنم 8->

چه حوصله ای داری تو! من الان دارم به رزیدنت اویل 7 و اینکه قرار چه کسی بسازه فکر میکنم تو رفتی رزیدنت اویل زیرو بازی میکنی! انم 75 ساعت!=;

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
:-o چرا احیانن :-o مگه چیکار میکردی؟ کل بازی را قدم هم میزدی اینقدر طول نمیکشید :d
نمیدونم :-o
من هم تعجب کردم زمان بازی رو که دیدم.
رزیدنت اویل ۵ رو در کمتر از ۳ یا ۴ ساعت تموم کردم
اما این‌یکی فرق میکرد
کلی‌ معما داشت
باید ۶ کیلومتر برمی‌گشتم مگنوم رو بیارم بعدش که می‌رسیدم تازه یادم میومد یه چیز دیگرو هم باید بیارم:|
هیولاهای نامروت هم دوباره زنده می‌شدند :-s
همهٔ اینها روی هم این همه طول کشیده
اما لعنتی خیلی‌ حال داد :x

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
نمیدونم :-o
من هم تعجب کردم زمان بازی رو که دیدم.
رزیدنت اویل ۵ رو در کمتر از ۳ یا ۴ ساعت تموم کردم
اما این‌یکی فرق میکرد
کلی‌ معما داشت
باید ۶ کیلومتر برمی‌گشتم مگنوم رو بیارم بعدش که می‌رسیدم تازه یادم میومد یه چیز دیگرو هم باید بیارم:|
هیولاهای نامروت هم دوباره زنده می‌شدند :-s
همهٔ اینها روی هم این همه طول کشیده
اما لعنتی خیلی‌ حال داد :x
فاک :| رزیدنت 5 را چجوری توی 3 ساعت تموم کردی؟
آره اینکه بری و یه آیتمی را از یه جایی برداری خیلی اعصاب خورد کن بود :|

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
چه حوصله ای داری تو! من الان دارم به رزیدنت اویل 7 و اینکه قرار چه کسی بسازه فکر میکنم تو رفتی رزیدنت اویل زیرو بازی میکنی! انم 75 ساعت!=;
من بیشتر به قسمت بعد Silent Hill یا The Evil Within :bighug:فکر می‌کنم تا Resident Evil 7
من سالهاست تو کف رزیدنت اویل زیرو و ریمیک بودم
حالا که دوستم گیم کیوبش رو + ۲ تا رزیدنت اویل شاهکار بهم داده انتظار داری بازی نکنم؟ :d>:)
- - -ویرایش - - -
فاک :| رزیدنت 5 را چجوری توی 3 ساعت تموم کردی؟
آره اینکه بری و یه آیتمی را از یه جایی برداری خیلی اعصاب خورد کن بود :|
رزیدنت اویل ۵ رو اگه کمتر از ۴ ساعت تموم کنی‌ آر پی‌ جی‌ با مهمات بی‌نهایت گیرت میاد
واسه همین مجبور بودیم سریع مثل Call of Duty بزنیمو بریم جلو :d

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
بچه ها همان طور که میدونید استاد میکامی جوایز و افتخارات فراوانی داره. منتهی یک جایزه رزیدنت اویل 4 بدست اورده که حال و هوام را عوض کرد.لذتشو ببرید

در 2006
بهترین بازی ترسناک منتشر شده : آکادمی علوم داستانی، فانتزی و ترسناک فیلم ایالات متحده آمریکا

آخرین ویرایش:

Leon-c

کاربر سایت
Aug 19, 2013
226
نام
معین
خب دکتر جان :d لیون و کریس تا اون لحظه همدیگه را ندیده بودن که :d تا الان فقط از طریق ای-میل (کد ورونیکا، جاییکه لیون برا کریس ای میل میده و saves clair's a s s ) یا گزارش (رزیدنت 5) با هم در ارتباط بودن. مگرنه تا الان همو ندیده بودن ;)

خودت خسته نباشی :p اون قسمت قرمز رنگ را که منم بهش اشاره کرده بودم :d
اصلن هر کاری هم بکنیم نمیشه بین طرفدارای لیون و کریس بحث راه نیافته :d به نظرم این مسئله کاملن سلیقه ایه و احترام گذاشتن به سلایق همدیگه یه امر واجب :-b
میشا اشتباه گرفتی منظورم از حرف خسته نباشید به خاطر اون دعوای کریس و لیان بود که تو اکبر بحث میکردین نه این قسمت که قرمز رنگ نوشتی اون فقط حرف خودمه

akbar.wesker

کاربر سایت
Nov 23, 2012
219
نام
اکبر
رزیدنت اویل ۵ رو اگه کمتر از ۴ ساعت تموم کنی‌ آر پی‌ جی‌ با مهمات بی‌نهایت گیرت میاد
واسه همین مجبور بودیم سریع مثل Call of Duty بزنیمو بریم جلو :d

اینطوری که جذابیت بازی رو پایین میاری
پس اون کتیبه های BSAA واسه چی هستن
توی بازی 30 تا از این کتیبه های 8 ضلعی هست که اگه همشونو بزنی میتونی همه اسلحه های بازی رو بینهایت کنی و البته همه اکشن فیگور ها و فایل ها
البته واسه باز کردن فیگور وسکر اوروبوراس باید همه چپترهارو توی همه درجه سختی ها با درجه S تکمیل کنی

akbar.wesker

کاربر سایت
Nov 23, 2012
219
نام
اکبر
نه عملکردی که لیان انجام تنها عملکرد ممکن بود شما خودت اون صحنه رو که کریس و پیرز کارلا رو محاصرکرده بودن رو ببین کریس داشت شلیک میکرد که لیان در عرض یک هزارم ثانیه که نزدیک شلیک بود اسلحه رو پرت کرد.خب دوست من فقط یه ثانیه دیر پرت میکرد الان تیر ها بجای اینکه به دیوار بخورن به کارلا میخوردن.اونوقت شما میگی لیان اروم میمود از پشت سر اسلحه کریس رو بگیره بگه اسلحتو بنداز اصلا لیان فرصت این کارها رو داشت ؟:)).کریس هم که چشاش از شدت خشم قرمز شده بودن تا لیان میمومد این عمل رو انجا بده شلیک رو کرده بود.خودت که میگی دست کریس رو ماشه بود

من فکر نمیکنم کریس میخواست شلیک کنه یا اینکه قصد کشتن ایدای کلون رو داشت بلکه میخواست دستگیرش کنه... چون اگه واقعا میخواستن بکشتش همون موقع که دنبالش میکردن به طرفش شلیک میکرد و میکشتش... دیگه به جلوی پاش شلیک نمیکردن که بایسته.....
دست کریس هم رو ماشه بود واسه این میگم که وقتی لیون اومد اسلحه شو زد ( از روی احساسات بود این حرکت لیون ) از اسلحه تیر شلیک شد چون اگه انگشتش رو ماشه نبود تیری شلیک نمیشد
توی این جور مواقع هم ( تعقیب و گریز و جنگ و جدال ) همیشه این افراد و سرباز ها انگشتاشون رو ماشه هست و این دلیل نمیشه که قصد کشتن دارن بلکه به خاطر هر چه آماده تر بودنشونه

ولی اینکه با صراحت بگیم واقعا کریس قصد کشتن یه زن رو داشت من یکی نمیتونم باور کنم حتی تو رزیدنت اویل 5 هم کریس نمیخواست آلبرت وسکر رو بکشه ولی این آلبرت بود که کوتاه نیومد و آخر سر هم کریس مجبور شد بکشتش

در هر صورت این صحنه یکی از صحنه های جداب بازی و از سیاست های کپکام بود جدای از هر منطق و غیر منطق

Leon-c

کاربر سایت
Aug 19, 2013
226
نام
معین
والا اکبر جان این کپکام به هرحال میخواست هرجور شده این دو کاراکتر رو با هم درگیر کنه تا به بتونه یکی از صحنه های ماندگار رو خلق کنه و درگیری یکی از دو کاراکتر پرطرفدار یعنی کریس و لیون رو به هر قیمتی که بود رو یجوری جور کنه .باور کن یکی از بزرگترین علتهای ساخت نسخه 6 همین روبرو شدن این دو تا کاراکتر و دعواشون و بعدم که با هم همکاریب کنن و چنین داستانی شکل بگیره.
اما اینکه کریس واقعا قصد شلیک داشت یا نه در کل نه من نه تو نمیدونیم
چون به هر حال از ذهنش خبر نداریم(یعنی از ذهن سازندگان که این صحنه رو طراحی کردن خبر نداریم) ولی همون دم که لیان از ترس اینکه مبادا کریس به کارلا (که لیون فکر میکرد ایداس) شلیک کنه مجبور به انجام کاری میشه که ممکنه ما هم اینطور قضاوت کنیم که لیون میتونس بجای پرت کردن اسلحه کریس کاری بهتر مثل همون که شما اشاره کردی رو انجا بده.در هر صورت اون دلهره و ترس که لیون داشت مجبور به پرت اسلحه کریس میکنه اگرچه شایدم کریس قصد شلیک نداشته ولی لیون لابد نمیتونسته بیشتر ازین صبر کنه و نمیدونسته کریس واقعا میخواد در اون لحظه چکار کنه
البته اینم بگم علت اینکه من احساس میکنم کریس موقع گیر انداختن کارلا قصد شلیک داشت اینه که قبل از این کریس با لیان درگیر بشه کارلا رو بطور ناگهانی دیده بود و همین که کارلا رو دید با گفتن کلمه ایدا به سمت کارلا شلیک کرد کارلا هم از شلیک کریس جاخالی داد و با هوک شات سریع فرار کرد و کریس اونجا موفق نمیشه به کارلا شلیک کنه.درست میگم؟
شایدم کریس کلا قصد داشت به کارلا شلیک کنه ولی قصد نداشت اونو بکشه ولی به هر حال کاری که لیان کرد تنها قصد پرت کردن اسلحه کریس بود تا بعد ببینه علت این تعقیب کیه و این مرد کیه ولی کریس هم یهویی شروع به حمله کردن میکنه و طبیعتا لیان هم مجبور به حمله متقابل میشه .اینه که من فکر میکنم سازندگان عکس العملهایی رو واسه هردو کاراکتر تو اون موقعیت گذاشتن که احتمال میدن یه انسان واقعی هم همین کارو میکرد

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
بیوگرافی یکی از باس های رزیدنت اویل 4.

verdugo.jpg

تاریخ مرگ:۲۰۰۴
قوم/ملیت:اسپانیا
منصب:رئیس دهکده
وضعیت:مرده
صدا:جسی کورتی

بیتورز مندز رئیس دهکده یکی ازدهکده های اسپانیابود،کسیکه لیون اس کندی هنگام جستجویش درمنطقه باهاش مواجه شد..یک پدرمسیحی سابق..مندز یکی ازنیروهای انگل پلاگابود و طولی نکشید که وی نماینده کشیش فرقه"لوسیومینادوس"ازطرف روستایی ها در آیین دینی انتخاب شد وبزرگ کلیساشد.برخی از ویژگی های تشخیص دادنی مندزشامل:قدوقامت با ابهت،چشم چپ مصنوعی،مقاومت فوق العاده به اسلحه گرم و توانایی فوق بشری وی بود.او رهبری جستجو و گرفتن،لیون ودختر رئیس جمهور گراهام رابرعهده گرفت.زمانی که لیون برای اولین باربا "رئیس مندز" روبه رو شدبه وسیله ی ضربه اش بیهوش شد.

برای بار دوم مندز گلوی لیون رو برای کشتنش فشار داد اما یک مرتبه فهمید که لیون هم انگل لاس پلاگاس رو درخودش دارد و ازکشتن وی صرف نظرکرد،بعداز این اتفاق لیون وی را دنبال کرد،مندز دوباره سعی کرد لیونو بکشه،اما به وسیله "ایدا ونگ" گیج شد و لیون رو برای تعقیب ایدا ترک کرد...درآخر مندز بالیون رو به رو شد و اونو(لیون) با پیچاندن دستگیره های فلزی توسط دستانش داخل انبار گیر انداخت،پس ازاین کار به سمت لیون برگشت و تقریبا نزدیک بود اورا بگیرد،لیون از سر راهش غلت زد و به یک بشکه بنزین لگد زد که سبب شد بشکه بیفتد و بنزین در زیر مندز تراوش کند،لیون به بنزین روی زمین شلیک کرد و بشکه بنزین منفجر شد اما انفجار باعث شد تا مندز به شکلی عجیب و فاقد خوی انسانی تغییرشکل پیداکند.ناخن هایش کشیده وتیز گشت و یک جفت اندام ازپشتش به بیرون جهید و بالاتنه ی او به وسیله ی یک اندام کلفت وستون مانندی که به ستون فقرات شباهت داشت ازپایین تنه اش جداشدو قد او تاحد زیادی افزایش یافت.حتی قطع کردن پایین تنه اش نیز او را از پا درنیاورد و درحقیقت این کار باعث شد سرعتش زیاد شود،وقتی پایین تنه اش قطع شدازاندام های پشتی اش،برای قاپیدن وجلورفتن از میله های چوبی سقف استفاده کرد معلوم نیست این درجه از اقدام نشانگر تمام افرادی که مبتلا به انگل لاس پلاگاس شده اند است یا مانند تعداد زیادی ازهیولاهای بازی مندز یکی ازنمونه های آزمایشی بود،لیون سرانجام مندز را کشت و ازانبارفرارکرد،قبل ازفرار چشم تقلبی مندز رو برای بازکردن درب خروجی برداشت.لیون با استفاده از چشم مصنوعی مندز درب خروج را باز کرد و به همراه اشلی برای پیداکردن راهشان برای برگشتن به تمدن جلورفت...آسموند سدلر در گزارشش ذکر کرد از دست دادن مندز و سالازار هر دولحظه های دردناکی بوده اند ولی وی به خود قول داد که سریع ناراحتی آنها را پشت سربگذارد.

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
وقتی که فروش کنسول رقیب 155 میلیون نسخه باشه! و این شکست نیست، با خاک یکسان شدنِ!

وقتی در کنار چنین غول داریم صحبت می‌کنیم، فقط می‌تونیم شکست رو ببینیم. شکست حتما ضرر مالی نیست، این خودش بدترین شکسته. کسی که صاحب یک PS2 بود هیچ‌وقت نمیومد سراغ GC بره! به همین سادگی! درسته، تجربه‌ی نسخه‌ی 4 در GC یه چیز دیگه‌ست؛ اما ریمیک و زیرو از بک گراند استاتیک استفاده می‌کردن! یعنی در واقع جز کاراکتر و باس و چند افکت نور و سایه و مه، چیز دیگه‌ای برای رندر وجود نداره!
برید توی پیج رزیدنت ایول تا ببینید چه تعداد از اومدن نسخه‌ی HD به شدت مسرورن! این‌ها فن بازی بودن و با این حال هیچ‌وقت سراغ GC نرفته بودن.

- - -ویرایش - - -

.

به نظرم دلیل نمیشه چون توی این نسل ps2 فروشش بالا بوده کنسول دیگه رو شکست خورده بدونیم
اگر بنا بر این باور باشه خوب توی نسل قبل چون کنسول wii فروش بالایی داشت پس باید کنسولی مثل ps3 ویا xbox360 رو شکست خورده بگیم که البته اینطور نیست پس بر اساس اینکه که یه کنسول بازی خیلی بیشتر فروخته . نمیشه گفت کنسولهای دیگه شکست خورده هستن حتی امکان داره اون فروش کم برای شرکتهای تولید کننده سود بحساب بیاد

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
اینطوری که جذابیت بازی رو پایین میاری
پس اون کتیبه های BSAA واسه چی هستن
توی بازی 30 تا از این کتیبه های 8 ضلعی هست که اگه همشونو بزنی میتونی همه اسلحه های بازی رو بینهایت کنی و البته همه اکشن فیگور ها و فایل ها
البته واسه باز کردن فیگور وسکر اوروبوراس باید همه چپترهارو توی همه درجه سختی ها با درجه S تکمیل کنی
من تقریبا ۵-۶ بار این بازی رو تموم کردم ;;)
سختترین درجه رو هم رفتم بعدش یه درجهٔ سختتر هم باز شد که با انجامش ترفیه یک قلب :xپولادین رو هم گرفتم
تقریبا همهٔ ترفیها رو گرفتم
با داداشم ۲ نفری هم بازی رو تموم کردیم یه بار هم با دوستم Online
جالبه که دفعهٔ اولو دوم زیاد حال نکرده بودم
دفعهٔ چهارم پنجم به بعد از همه بیشتر حال کردم
سعی‌ می‌کردم همه چیز رو باز کنم،....
که یکیش همون آّر پی‌ جی‌ بود که باید در کمتر از ۳ آیا ۴ ساعت بازی و تموم میکردی;)
اون کتیبه های 8 ضلعی هم فقط ۲ تاش رو پیدا نکرده بودم از یوتیوب دیدم :(
واقعا خیلی‌ جاهای عجیبی‌ قایم شده بودند :|

آخرین ویرایش:

akbar.wesker

کاربر سایت
Nov 23, 2012
219
نام
اکبر
من تقریبا ۵-۶ بار این بازی رو تموم کردم ;;)
سختترین درجه رو هم رفتم بعدش یه درجهٔ سختتر هم باز شد که با انجامش ترفی یک قلب :xپولادین رو هم گرفتم
تقریبا همهٔ ترفیها رو گرفتم
با داداشم ۲ نفری هم بازی رو تموم کردیم یه بار هم با دوستم Online
جالبه که دفعهٔ اولو دوم زیاد حال نکرده بودم
دفعهٔ چهارم پنجم به بعد از همه بیشتر حال کردم
سعی‌ می‌کردم همه چیز رو باز کنم،....
که یکیش همون آّر پی‌ جی‌ بود که باید در کمتر از ۳ آیا ۴ ساعت بازی و تموم میکردی;)

یکی از خوبی های این رزیدنت اویل 5 همین ارزش تکرار بالای بازی بود
ولی آر پی جی بینهایت یک بار که بازی رو تموم کنی میتونی آزادش کنی فقط بستگی به تعداد کتیبه ی BSAA هایی داره که تو بازی پیداشون کنی که کلا فکر کنم 30 تا بودن
توی صحنه ای هم که با وسکر به مدت 7 دقیقه قایم باشک بازی میکنیم اگه RPG داشته باشیم میتونیم با استفاده از آر پی جی این 7 دقیقه رو به کنتر از 1 دقیقه برسونیم البته روش داره

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
وی ماهیت متفاوتی داشت و با یک انقلاب همراه بود. واسه همین ماهیت متفاوت یکم اوضاع واسش تو رقابت فرق میکنه و نمیتونه صاف جلوی دو کنسول رقیب قرار بگیره. در ضمن، وی یک گیم کیوب هم تو دلش داشت و دو کنسول محسوب می شد. گرچه با این اوصاف هم فروشش تفاوت چندانی با ایکس باکس 360 نداره. آمار رسمی ای که از فروش این دو کنسول در دست داریم حدود یک سال تفاوت زمانی به نفع وی با هم دارن!

رقابت رقابته. قرار نیست شکست مالی باشه! وقتی 155 میلیون نفر PS2 خریدن یعنی گیم کیوب از 201 میلیون مشتری بالقوه تونسته 22 تا بگیره. از اونجا که کسی سراغ کنسول دوم از نسل خودش نمیره مگر فن دو آتیشه یه بازی انحصاریش باشه، این بین 179 میلیون عناوین این کنسول رو هرگز تجربه نکردن. این وسط رزیدنت ایول هم دفن شد.
در رقابت این یعنی شکست. شکست مالی داستانش جداست!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر