بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

NERO TURBO

into the Dark city
کاربر سایت
Jun 3, 2011
641
نام
Armin
بچسبید به جیل :xکه خداوکیلی نمونه بارز یک دختر کدبانو هستش :d در عین زیبایی ظاهری. جذابیت .صداقت و مهربانی . صاف و ساده . یعنی در کل جون میده واسه یه زندگی مشترک ( لووول چی گفتم ) البته من این موارد رو وقتی تو استارز باهاش همکار بودم متوجه شدم :d
در کل دختر خوبیه :bighug:
خداییش جیل بخاطر نجات کریس خودش رو به کشتن داد...نمیدونم چرا تو سری 6 دیگه همکار کریس نبود:|

توی دارک ساید ایدا همین جمله رو به لیان میگه و بعد اونو میبوسه و بیهوش میشه ولی بعضیا معتقدن ایدا خودشو به مردن و بیهوشی میزنه تا لیان خیالش از ایدا راحت بشه(یعنی لیان فکر کنه ایدا مرده) و همراه کلر از اونجا فرار کنن تا خطری مانند مستر ایکس تهدیدشون نکنه و ایدا هم بتونه بدون اینکه لیان همراش باشه ویروسG رو پیدا کنه . ایدا هم نمیخواسته واسه دسترسی به ویروس همراه لیان باشه
لیان هم که مثل کنه بهش چسبیده بود:lol:
انیمیشن damnation اون لئون بود که تا ادا رو دید از ذوق مرد و به ادا میگفت دلت برام تنگ شده بود و گرنه ادا که...:|

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
ببخشید من یه کم دیر به بحث رسیدم :d
ایدا به لیان علاقه نسبی هم داشته و یا خودشو مدیونه لیان میدونسته هم یه حرفه.

همچین هم مبهم و نسبی نیست علاقش! موقع مرگش در شماره 2 حرف عجیبی می‌زنه: I'm just a woman who fell in love with you!
دقیقن میخواستم همینا بگم :d ایدا همچینم نسبی لیون را دوست نداشت :d در مقابل کلی هم بهش علاقه داشت. آخرین انیمیشن رزیدنت را یادتون بیارید :d جایی که ایدا به لیون میگه: هنوز از دستم به خاطر اون شب ناراحتی که نصفه نیمه ول کردم و رفتم :d میدونم که همه تون متوجه منظور ایدا شدید دیگه :d

آقا بحث در مورد ایدا رو هم ولش کنید به خدا این دختره یه روده راس تو شکمش نیست ...ارزش نداره در موردش بحث بشه ولش کنید به حال خودش باشه... زیبا ولی در عین حال منفور.....
بچسبید به جیل :xکه خداوکیلی نمونه بارز یک دختر کدبانو هستش :d در عین زیبایی ظاهری. جذابیت .صداقت و مهربانی . صاف و ساده . یعنی در کل جون میده واسه یه زندگی مشترک ( لووول چی گفتم ) البته من این موارد رو وقتی تو استارز باهاش همکار بودم متوجه شدم :d
در کل دختر خوبیه :bighug:
و نباید کلیر و ربکا را هم یادمون بره :d و هلنا :d به نظرم همه ی شخصیت های female این بازی خیلی کاریزماتیک هستن (حالا ربکا یه کم کمتر :d )

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
یک بحثی با اکبر داشتیم در رابطه با شخصیت های زن رزیدنت!
من عاشق شیوا هستم. میمیرم براش! واقعا اولین برخوردش با کریس عالی بود! شیوا و جیل خیلی خوبند!

بچه ها نظرتون راجع به این برخورد این دو شخصیت غول چیه! باور کنید سال ها منتظر برخورد این دو بودم!

LEON-vs-CHRIS-RE6-resident-evil-30447320-2560-1476.jpg

akbar.wesker

کاربر سایت
Nov 23, 2012
219
نام
اکبر
من عاشق شیوا هستم. میمیرم براش! واقعا اولین برخوردش با کریس عالی بود! شیوا و جیل خیلی خوبند!

بچه ها نظرتون راجع به این برخورد این دو شخصیت غول چیه! باور کنید سال ها منتظر برخورد این دو بودم!

منم همیشه منتظر یه لحظه ای بودم که این دوتارو در کنارهم ببینم ولی دیگه نه به اینصورت
کپکام با استفاده از این صحنه نهایت استفاده رو برد .. رزیدنت اویل 6 هیچی هم نداشت حداقل این صحنه جذاب رو داشت
توی این درگیری هم احساس میکنم کریس یه ذره نسبت به لئون برتری داره و ضرباتی که وارد میکنه خیلی پر قدرته و فشار رو میشه تو قیافه لئون موقع دفع ضربات کریس دید
میشه گفت کریس تا حدودی یه شخصیت احساسی داره ولی لئون یه شخصیت خونسرد

NERO TURBO

into the Dark city
کاربر سایت
Jun 3, 2011
641
نام
Armin

کپکام این کار رو فقط برای جلب طرفداران کرد...
خداییش سر چی هم دعواشون شد .........ادا....اونم جعلیش!
تا لئون دید ادا مورد حمله قرار گرفته چجوری پرید رو سر کریس:d:))
ولی کریس همخوب از پسش بر اومد
تازه بعد از اون همه وقت لئون به خودش میاد ومیگه کریس!
لئون برای این ادا چیکار که نکرد:))

- - -ویرایش - - -

شیوا خیلی بهتر از هلنا طراحی کرده بودند

Leon-c

کاربر سایت
Aug 19, 2013
226
نام
معین
اره ادم باورش نمیشه به خاطر این دو ئشخصیت یعنی لیان و کریس اومدن یه بازی همچین طولانی طراحی کردن ولی خودمونیم در کل هرچند داستان گسترده و خوبی داره ولی در عینه حال هیچی توش نیست.هنوز سوالات زیادی از ایدا و اینکه چراب ه سازمان رفت و ایا هنوز تو سازمان و اصلا الکس وسکر کیست مونده اونوقت تو این وضعیت کپکام رفته سراغ یه داستان بی رگ و ریشه.ویروس C هم زیادی قربانی رو جهشی میکرد واقعا این ویروس رو زیادی خطرناک طراحیش کرده بودن .محیط بازی به سمت open world بودن سوق رفته بود
در کل نسخه6 زیادواسه من جالب نبود.
در گیری لیان و کریس رو خوب طراحی کرده بودن.سعی کرده بودن حرکاتی واسه هرکدوم بذارن که حس میشه کاراکتر توش مهارت بیشتری داره مثلا لیان بیشتر از ضربه پا استفاده میکنه کریس بیشتر از ضربات دست .جالبه هر دو شخصیت اون ایدا قلابی رو نمبشناختن و هرکدوم واسه حرفاشون دلیل خودشونو داشتن اگرچه دلیل هر دو ناشی از اشتباه گرفتنشون بود

آخرین ویرایش:

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
میشا کلر شخصیت خوبیه ولی من با ربکا و هلنا حال نمیکنم مخصوصا هلنا
معین جان مخالفم ;) هلنا به نظرم خیلی شخصیت خوبی داشت، محکم و قابل اعتماد بود. به نظرم حتا شخصیت پردازیش از ربکا هم بهتر بود. ربکا یه روکی بود و فقط و فقط به خاطر درگیر شدن تو حوادث عمارت مهم هستش اما هلنا خیلی پخته تر و قوی تر ظاهر شده!

توی این درگیری هم احساس میکنم کریس یه ذره نسبت به لئون برتری داره و ضرباتی که وارد میکنه خیلی پر قدرته و فشار رو میشه تو قیافه لئون موقع دفع ضربات کریس دید
میشه گفت کریس تا حدودی یه شخصیت احساسی داره ولی لئون یه شخصیت خونسرد
وای لرد بزررررررررررررررررگ :| خواهشن بحث لیون کریس نکنیم :d لیون عجقه منه :d لیون فقط یه ضربه اضافی تر خورد دیگه :( :(( که اونم یه زانو توی شیکمش بود :( :(( (هزار بار اون قسمت را دیدم، اونم slow motion :d ) ولی بی شوخی به نظر منم خیلی صحنه جذابی بود. جالبتر این که همدیگه را چهره ای نمیشناختن :d کلن قند تو دلمون آب شد :d آخه من کریس را هم خیلی دوست دارم مخصوصن نقشش توی کد ورونیکا خیلی قابل اتکا بود :d و به خاطر اینم خیلی دوستش دارم که کریس به خاطر از دست دادن دوستاش خیلی ناراحت بود :(
در مورد اونم که کریس احساسی برخورد میکرد (و این یه مزیت برا لیون بودش :d ) کریس به خاطر افرادش احساسی برخورد کرد. چون حسابی از دست ایدا قلابی عصبانی بودش. حقم داشت بیچاره. ولی خب، لیون هم خیلی منطقی برخورد کرد. با اینکه عاشق ایدا بود اما به کریس گفت: ایدا یه شاهد کلیدیه، لازمش داریم :>

شیوا خیلی بهتر از هلنا طراحی کرده بودند
WTF :|
شیوا به نظرم بیشتر از لحاظ آناتومی h o t تر طراحی شده بود برا همون پسرا خوششون میاد :|

دلیلی که ایدا ایدا به لیان نزدیک شد این بود که مخشو بزنه که اگه تو خطر افتاد بهش کمک کنه که اینو چند جا دیدیم>:)
ایدا نیازی به نجات کسی نداشت :d خودش از پس خودش برمیومد :d کلن fall in love لیون شده :d

iman0013

کاربر سایت
Aug 14, 2012
614
ربکا یه روکی بود
یعنی چی؟:|

WTF :|
شیوا به نظرم بیشتر از لحاظ آناتومی h o t تر طراحی شده بود برا همون پسرا خوششون میاد :|
من که ازش خوشم نیومد.همچین مالی هم نبود.هلنا بهتر بود:>

ایدا نیازی به نجات کسی نداشت :d خودش از پس خودش برمیومد :d کلن fall in love لیون شده :d
اگه لیان نبود که ایدا تو همون 4 مرده بود(شایدم 2)>:)
حتی تو 6 هم اگه لیان نبود ایدا مرده بود الأان

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
یعنی چی؟:|
یعنی ربکا تازه از آکادمی فارغ التحصیل شده بود و فقط یه مدیک بود اما هلنا نه ;)
اگه لیان نبود که ایدا تو همون 4 مرده بود(شایدم 2)>:)
حتی تو 6 هم اگه لیان نبود ایدا مرده بود الأان
خب در مورد لیون و savior بودنش که شکی نیست :x اما نباید حقیقت را هم کتمان کرد :d ایدا هم حسابی لیون را نجات داده :d نمونش همون 4 و از دست کراوزر ;)

akbar.wesker

کاربر سایت
Nov 23, 2012
219
نام
اکبر
معین جان مخالفم ;) هلنا به نظرم خیلی شخصیت خوبی داشت، محکم و قابل اعتماد بود. به نظرم حتا شخصیت پردازیش از ربکا هم بهتر بود. ربکا یه روکی بود و فقط و فقط به خاطر درگیر شدن تو حوادث عمارت مهم هستش اما هلنا خیلی پخته تر و قوی تر ظاهر شده!

اصلا کاری به نقش ربکا تو بخش داستانی ندارم ولی این دختره دمار از روزگار من یکی تو mercenaries runion و 3D mercenaries در آورد )x انقدر فیزیک ضعیفی داره که ضربه های فیزیکیش هم بیشتر شبیه نوازش کردن هست تا ضربه زدنx_x... همیشه برای انتخاب تو الویت آخر قرار میگیره

وای لرد بزررررررررررررررررگ :| خواهشن بحث لیون کریس نکنیم :d لیون عجقه منه :d لیون فقط یه ضربه اضافی تر خورد دیگه :( :(( که اونم یه زانو توی شیکمش بود :( :(( (هزار بار اون قسمت را دیدم، اونم slow motion :d ) ولی بی شوخی به نظر منم خیلی صحنه جذابی بود. جالبتر این که همدیگه را چهره ای نمیشناختن :d کلن قند تو دلمون آب شد :d آخه من کریس را هم خیلی دوست دارم مخصوصن نقشش توی کد ورونیکا خیلی قابل اتکا بود :d و به خاطر اینم خیلی دوستش دارم که کریس به خاطر از دست دادن دوستاش خیلی ناراحت بود :(
در مورد اونم که کریس احساسی برخورد میکرد (و این یه مزیت برا لیون بودش :d ) کریس به خاطر افرادش احساسی برخورد کرد. چون حسابی از دست ایدا قلابی عصبانی بودش. حقم داشت بیچاره. ولی خب، لیون هم خیلی منطقی برخورد کرد. با اینکه عاشق ایدا بود اما به کریس گفت: ایدا یه شاهد کلیدیه، لازمش داریم :>

نه بحث لیون و کریس نیست منم دوست ندارم در مورد این بحث بشه
ولی دیگه خدایی صحنه درگیری رو که فریم به فریم آنالیز میکنیم
بعد از اینکه لیون با پاش میخواد ضربه بزنه کریس جاخالی میده برمیگرده با آرنجش چنان ضربه قدرتمندی وارد میکنه که از شدت ضربه گرد و خاک بلند میشه از لباساشون...قدرت ضربه هم انقدر زیاد هست که دیگه لئون نمیتونه مقاوت کنه و دو قدمی به عقب هل داده میشه
همینکه دفاع لئون شکسته میشه کریس کتف لئون رو میگیره و دوتا ضربه شدید زانو میخوابونه تو شکم لئون ( بازم از شدت ضربه شاهد بلند شدن گرد و خاک هستیم :d )
بعدش لیون میچرخه با آرنجش ضربه ای رو میزنه که کریس راحت دفاش میکنه بعدش هم کریس مثل یه شیر جنگنده میره تو شکم لئون و هلش میده ومیره پشتش که دستاشو بگیره بعد لئون میچرخه میره پشت کریس از پشت دستاشو بگیره که کریس دستشو میگیره و پرتش میکنه جلو که همزمان اسلحه هاشونو میکشن و دیگه مبارزه تمام میشه ( نفس زدن های لئون کاملا مشهوده ) :d

حالا من هر دو شخصیتو عاشقش هستم ولی یکمی کریس رو بیشتر دوست دارم
یادمون نره کریس کسی هست که افتخار کشتن آلبرت وسکر کبیر رو بر دوش میکشه.... البته چند باری هم قهرمان مسابقات پرورش اندام هم شده :bighug:

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
نه بحث لیون و کریس نیست منم دوست ندارم در مورد این بحث بشه
ولی دیگه خدایی صحنه درگیری رو که فریم به فریم آنالیز میکنیم
بعد از اینکه لیون با پاش میخواد ضربه بزنه کریس جاخالی میده برمیگرده با آرنجش چنان ضربه قدرتمندی وارد میکنه که از شدت ضربه گرد و خاک بلند میشه از لباساشون...قدرت ضربه هم انقدر زیاد هست که دیگه لئون نمیتونه مقاوت کنه و دو قدمی به عقب هل داده میشه
همینکه دفاع لئون شکسته میشه کریس کتف لئون رو میگیره و دوتا ضربه شدید زانو میخوابونه تو شکم لئون ( بازم از شدت ضربه شاهد بلند شدن گرد و خاک هستیم :d )
بعدش لیون میچرخه با آرنجش ضربه ای رو میزنه که کریس راحت دفاش میکنه بعدش هم کریس مثل یه شیر جنگنده میره تو شکم لئون و هلش میده ومیره پشتش که دستاشو بگیره بعد لئون میچرخه میره پشت کریس از پشت دستاشو بگیره که کریس دستشو میگیره و پرتش میکنه جلو که همزمان اسلحه هاشونو میکشن و دیگه مبارزه تمام میشه ( نفس زدن های لئون کاملا مشهوده ) :d
بحث نمیکنم ;) چون خیلی اغراق آمیز صحبت کردین. خیلی زیاد. اگه یه کم غیر متعصبانه صحبت میکردین منم شرکت میکردم. ولی کاملن طرفداری توی پستتون معلوم بود، منم نمیخوام دوباره درگیر اینجور بحث ها توی این فروم بشم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر