بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
اگر قصد تجربه‌ی نسخه‌ی اول رو دارید حتما Remake رو بازی کنید. تفاوت‌شون در کلمات نمی‌گنجه! و به علاوه داستان هم قسمت‌های اضافه‌ی بسیار مثبتی داره.
در ضمن من عنوانی رو سخت‌تر از "کد ورونیکا اکس" تجربه نکردم. هرچند شماره اول مخصوصا واسه سال اول به قدری سخت بود که هیچ‌کس اسمش رو هم نمیاورد!

اااخخخخخخ گفتی, ریمیک, بد تو کفشم, لامصب برا ps3 یا 4 راهی نداره بگیریش؟ مثلا از طریق psn بخریش؟ مگه اینکه از طریق همین ریمیک ها حال و هوای اویل های قدیمی رو بشه تجربه کرد, میکامی هم لامصب یه اویل مشتی نمیده ....اه

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
اااخخخخخخ گفتی, ریمیک, بد تو کفشم, لامصب برا ps3 یا 4 راهی نداره بگیریش؟ مثلا از طریق psn بخریش؟ مگه اینکه از طریق همین ریمیک ها حال و هوای اویل های قدیمی رو بشه تجربه کرد, میکامی هم لامصب یه اویل مشتی نمیده ....اه

فعلا بهترین راه اينه رو pc با شبیه ساز ها بازی کنی:)

Resident evil در انحصار کپکوم هست ربطی به میکامي نداره/:) که رزیدنت بده بیرون:|

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
فعلا بهترین راه اينه رو pc با شبیه ساز ها بازی کنی:)

Resident evil در انحصار کپکوم هست ربطی به میکامي نداره/) که رزیدنت بده بیرون:|

سیستمم ضعیفه, نمیکشه. میدونم که اویل اسمش در انحصاره کپکامه, من برام مهم خوده بازیه نه اسمش, میتونست یه چیز درست کنه که جو یه اویل واقعی رو داشته باشه :(

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
سیستمم ضعیفه, نمیکشه. میدونم که اویل اسمش در انحصاره کپکامه, من برام مهم خوده بازیه نه اسمش, میتونست یه چیز درست کنه که جو یه اویل واقعی رو داشته باشه :(

همونطوری که دوستمون بهزاد گفت چشمو اميدها همه به evil within ه :d

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
اگه امیدتون به اینه ک بیاد یه چیزی مثل ایول های کلاسیک باشه خیلی امیدوار نباشید, اصلا اتمسفر و کانسپت این دوتا با هم متفاوته

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
اگر قصد تجربه‌ی نسخه‌ی اول رو دارید حتما Remake رو بازی کنید. تفاوت‌شون در کلمات نمی‌گنجه! و به علاوه داستان هم قسمت‌های اضافه‌ی بسیار مثبتی داره.
در ضمن من عنوانی رو سخت‌تر از "کد ورونیکا اکس" تجربه نکردم. هرچند شماره اول مخصوصا واسه سال اول به قدری سخت بود که هیچ‌کس اسمش رو هم نمیاورد!
دارم رزیدنت اویل زیرو بازی می‌کنم :x
به دوستم زنگ زدم گفتم Resident Evil Remake رو هم بیاره که بعد از این بازی اون رو بازی کنم ;;)

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
دارم رزیدنت اویل زیرو بازی می‌کنم :x
به دوستم زنگ زدم گفتم Resident Evil Remake رو هم بیاره که بعد از این بازی اون رو بازی کنم ;;)

خوب چيزيا شروع کردی به بازی:d

خدا وکیلی عجب گیمهایی بود گرافیک توپی هم داره این دو نسخه :xb-)

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
پس چرا انقدر طرفدار های کلیر کمه؟؟؟؟:-s
از بین شخصیتهای مٔونث سری رزیدنت اویل واقعا سخته بهترینش رو انتخاب کنیم
بعضی‌ها شخصیت تاثیرگذارتر رو انتخاب کردند
بعضی‌ها مهمترین شخصیت رو انتخاب کردند
بعضی‌‌ها هم زیباترینش رو از نظر خودشون انتخاب کردند و طرفدارش شدند
مهم نیست آدم بیشتر طرفدار کدوم شخصیت باشه
چون همشون دوست داشتنی اند >:):d

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
قسمت اوّل سخت هست
بعضی‌ها هم اعتراض کرده بودند که خیلی‌ سخته
بعدش CAPCOM در نسخهٔ Resident Evil: Director's Cut یه درجهٔ سختیه آسان هم اضافه کرد که بنظرم به راحتی‌ میتونید بازی را رو اون درجه تموم کنید
شما میتونید Resident Evil: Director's Cut را از PSN دانلود کنید قیمتشم فکر کنم بین ۷ تا ۱۰ دلار باشه

به سختیش کاری ندارم بیشتر مشکل من در راهروها پیش میاد بعضی مواقع که میشه از بغلشون رد شد صاف میرم تو شکمشون :D هرموقع هم میخوام چاقو بزنم یا به هوا میزنم یا سریع میان تو من :D

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
به سختیش کاری ندارم بیشتر مشکل من در راهروها پیش میاد بعضی مواقع که میشه از بغلشون رد شد صاف میرم تو شکمشون :D هرموقع هم میخوام چاقو بزنم یا به هوا میزنم یا سریع میان تو من :D
=)) =)) اون مشکل چاقو زدنه برا منم خیلی پیش میاد =)) =)) ولی برا فرار از دستشون توی راهروها باید دست فرمونت خوب باشه :d باید درایورِ ریسینگ های شبونه و غیر قانونی باشی :d سخت ترین جا برا فرار کردن توی راهروها اون راهروی طبقه دوم بودش که 3 تا زامبی توش هست. جا هم خیلی کمه. همونجایی که پله میخوره میره پایین توی اون اتاق سیوی که کریس برا اولین بار ربکا را میبینه :d

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
کالبد شکافی جیل ولنتاین

در سال 2002 جیل در روزنامه Duluth News Tribune به همراه لارا کرافت به عنوان بهترین قهرمان مونث بازی های رایانه ای لقب گرفت.

سایت GameDaily در یک رده بندی با عنوان محبوب ترین شخصیت های کپ کام،جیل را در رتبه 10ام قرار داد و همچنین او را نمونه کامل یک شخصیت باهوش و جذاب(دوستان هرجا کلمه جذاب رو دیدید معادل انگلیسیش رو خودتون بجاش بزارید) خواند.

در سال 2011 در یک نظر سنجی جهانی که توسط گینس انجام شد جیل به عنوان بهترین کاراکتر های بازی های رایانه ای در تمام تاریخ در رتبه 43ام قرار گرفت، همچنین در ورژن 2013 کتاب رکورد های گینس نسخه گیمر ها، او به عنوان اولین شخصیت زن بازی های رایانه ای در ژانر Survival Horror نام گرفت.

روزنام The Time of India جیل را در لیست "9 شخصیت جذاب و زیبای بازی های اکشن" قرار داد. و همچنین سایت GameDaily جیل را به عنوان یکی از بهترین مو خرمایی های بازی های رایانه ای نام برد.

در سال 2001 عمر علی منتقد سایت Gaming Target جیل را به همراه کلیر به عنوان دو عدد از بهترین شخصیت های مونث بازی های رایانه ای نام برد و همچنین اضافه کرد که آن ها دو دختری هستند که زیباییشان حتی مرده ها را نیز زنده میکند.

در سال 2003 سایت GameSPY جیل رو به عنوان قشنگ ترین شخصیت های بازی های رایانه ای نام برد و همچنین در توضیاحت نوشت: ((حتی کسانی که زیاد طرفدار بازی های رایانه ای نیستند هم جیل را می شناسند.))

سایت UGO جیل را در سال 2007 به در یک لیست 11 نفره از خوشگل ترین قهرمان های مونث بازی های رایانه ای در رتبه سوم قرار داد و همچنین در سال 2011 در یک لیست مشابه اما 50 نفره نیز قرار داد و با استناد به محبوبیت زیادش، او را به عنوان یکی از اصلی ترین کاراکتر های این سری معرفی کرد.

در سال 2008 سایت News.com.au جیل را به عنوان جذاب ترین کاراکتر بازی های رایانه ای در تمام طول دوران خواند و همچنین اضافه کرد او هم برای پسر ها و هم برای دختر ها جزو محبوب ترین شخصیت ها است.

در سال 2010 سایت ویدئو گیمر جیل را به عنوان یکی از بهترین الهه های زیبایی بازی های رایانه ای دانست و اضافه کرد که او بدجور استاد باز کردن قفل قلب های ما است.(بدجور با این حرفش حال کردم :D )
در همان سال منتقد سایت Joystick یعنی آهای جیمز هاوکینز در یک رده بندی با عنوان جذاب ترین شخصیت های بازی های رایانه ای او را در رده 5 ام قرار داد و اضافه کرد که او باهوش،ارتجاع پذیر،چابک و به صورت قابل ملاحظه ای زیبا است.

در سال 2011 سایت GameZone در یک نظر سنجی دو نفره با عنوان "چه کسی را ترجیح می دهید" جیل را در مقابل لارا کرافت سری تومب ریدر قرار داد که در پایان جیل برنده شد.

در سال 2011 سایت Complex برای روز ولنتاین یک پست تبریک قرار داد که در آن گالری زیباترین عکس های جیل را به نمایش گزاشته بود.

در همان سال منتقد سایت UGO جیل را در یک رده بندی 50 نفره با عنوان بهترین کاراکتر ها قرار داد(چه دنیای گیم و چه دنیای انیمشین یا سینما) و اضافه کرد که او یک زن رویایی است که هرجور شده باید به دنیای واقعی بیاید. همچنین او را در لیست "99 کاراکتر فوق جذاب" نیز قرار داد.

در سال 2012 سایت ZoominGame در رده بندی بهترین های گیم جیل را در رده 5ام قرار داد و همچنین منتقد آن سایت در یک رده بندی 20 نفره دیگر با نام جذاب ترین دختران سال، بخاطر حضورش در افشاگری قرار داد.

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
کالبد شکافی ایدا ونگ

خانوم لارا کریگر از مجله The Escapist ایدا ونگ رو یکی از نماد های فمنیست دانست و ان رو از لحاظ اخلاقی بدل Simone de Beauvior ( یکی از رهبران فمنیست ) نامیده است.
در سال 2007 آقای راب رایت از سایت Tom's Game اون رو در میان 50 کاراکتر زن برتر تاریخ گیم قرار داد و در توضیحات پیشنهاد داد که اگر قرار است از او در سری فیلم های رزیدنت اویل استفاده شود بهتر است از Kelly Hu برای بازی کردن در نقش او استفاده شود.در همان سال سایت اکشن تریپ او را در رده دوم "زیبا های بازی های رایانه ای" قرار داد.
و همچنین به همراه لیان توسط منقد سایت The Inquirer به عنوان عاشقانه ترین تیم بازی های رایانه ای انتخاب شدند.

سایت گیم دیلی در یکی از هفته های سال 2007 او رو به عنوان "عزیز هفته" انتخاب کرد و در توضیحات او را بسیار جذاب و با اسلحه ای زیبا معرفی کرد که سناریو های خودش را دارد. و همچنین در سال 2009 هم او را در گالری شخصیت های آسیایی بسیار زیبا هم قرار داد و او را دارای قدت دخترانه زیادی یاد کرد.

همچنین در سال 2009 منتقد سایت معروف IGN او را به عنوان یکی از شخصیت هایی یاد کرد که آن ها علاقه مندند تا در رزیدنت اویل 6 او را ببینند.

در سال 2011 سایت کامپلکس، ایدا را در یک رده بندی در ربته 19 ام شیطانی ترین شخصیت های مونث تبه کار قرار داد و به او لقت دختر اژدها ( یک لقب معروف آسیایی ) را داد.
منتقد سایت Joystick Division رابطه بین ایدا و لیان را در یک رده بندی در ربته نهم در میان بهترین روابط عاشقانه در بازی های رایانه ای قرار داد.

در سال 2012 منتقد سایت کامپلکس ایدا را در میان 8 کاراکتر برتر آسیایی بازی های رایانه ای قرار داد و در توضیحات او نوشت که او دختری است که زامبی ها را مانند سوسک در حالی که انگار رقص باله انجام میدهد، میکشد.

در سال 2013 سایت Zoomin Games او را یکی از بهترین کاراکتر های مونث آسیای در بازی های رایانه ای بخاطر شخصیت مرموز او معرفی کرد و او را "باحال و جذاب " خواند.

در سال 2008 سال UGO ایدا را در لیست جذاب ترین شخصیت های زن تاریخ بازی های رایانه ای در رتبه چهارم قرار داد و در توضیحاتش نوشت آن ها همیشه دوست دارند بدانند که کپ کام در آینده چه داستان ها و چیز هایی را برای ایدا در نظر دارد.

همچنین منتقد سایت گیم دیلی هم او را در رتبه 12ام جذاب ترین کاراکتر های بازی های رایانه ای قرار داد.

در سال 2009 سای MSN او را در لیست جذاب ترین کاراکتر های مونث قرار داد و درمورد او نوشت " ایدا یک نوعی از دختران است که پسران همیشه در رویا هایشان تصور میکنند."

در سال 2010 روزنامه The Time of India او را در بین 9 کاراکتر دوست داشتی در بازی های رایانه ای قرار داد.

در سال 2011 منتقد سایت کامپلکس او را جزو 24امین شخصیت های زیبا قرار داد که همیشه در حاشیه بازی میکنند و در ادامه او را بسیار شبیه به بازیگر نقش نیکیتا در سریال نیکیتا دانست.
همچنین سایت PSU.COM او را یکی از جذاب ترین شخصیت های کنسول PlayStation خواند و در ادامه نوشت که او یک کشنده زامبی فوق جذاب چینی است، واقعا چه چیزی برای دوست نداشتنش وجود دارد؟
در سال 2012 منتقد مجله کامپلکس او را در رتبه 28ام زیبا ترین شخصیت های بازی های رایانه ای قرار داد و در ادامه نوشت که طرفدار های او روز به روز در حال بیشتر شدن هستند.
همچنین یک سایت لهستانی شخصیت ایدا در رزیدنت اویل 6 را جزو جذاب ترین شخصیت های سال 2012 قرار داد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر