بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

iman0013

کاربر سایت
Aug 14, 2012
614
از کجا مطمئنی RE7 ادامه رولیشنزه؟

رزیدنت هفت که نه ولی ادامه Revelations چیز بدیهی است.از رو مصاحبه
گفتنی است سال گذشته آقای کاواتا سازنده بازی رزیدنت اویل رولیشنز گفته بود که به دلیل فیدبک های مثبت در مورد بازی رزیدنت اویل رولیشنز در مورد اکشن گرا شدن رزیدنت اویل تجدید نظر خواهد کرد.
قطعا کپکم ازین نمیگذره

AMiR_LORD

کاربر سایت
Mar 5, 2013
71
نام
a-m-i-R_L-o-r-d
Someday.......................

11374278076115326195.jpg

طرح PS1 از این بهتر و ترسناک تر بود....

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
خب همونطور که میدونید،اصرار زیاد فن ها باعث شد که کریس و لیون در نسخه ی 6 حضور داشته باشند.الآن همین اتفاق داره در مورد جیل و کلیر میفته.بنابراین 100 درصد ما به زودی این دو نفر رو دوباره خواهیم دید.
حالا ممکنه که هر دو توی RE7 باشن که احتمالش خیلی بیشتره.یا ممکنه که جیل توی ادامه ی رولیشنز باشه و کلیر هم توی RE7 که من اینجوری خیلی بیشتر دوست دارم.چون تا حالا کلیر رو به صورت مستقل ندیدیم و همیشه حضور شخصیت هایی مثل کریس و لیون در کنار کلیر باعث شده که نقشش زیاد به چشم نیاد.الآن اگه جیل توی نسخه ی 7 در کنار کلیر باشه،دوباره میشه همون آش و همون کاسه!

Leon-c

کاربر سایت
Aug 19, 2013
226
نام
معین
خب همونطور که میدونید،اصرار زیاد فن ها باعث شد که کریس و لیون در نسخه ی 6 حضور داشته باشند.الآن همین اتفاق داره در مورد جیل و کلیر میفته.بنابراین 100 درصد ما به زودی این دو نفر رو دوباره خواهیم دید.
حالا ممکنه که هر دو توی RE7 باشن که احتمالش خیلی بیشتره.یا ممکنه که جیل توی ادامه ی رولیشنز باشه و کلیر هم توی RE7 که من اینجوری خیلی بیشتر دوست دارم.چون تا حالا کلیر رو به صورت مستقل ندیدیم و همیشه حضور شخصیت هایی مثل کریس و لیون در کنار کلیر باعث شده که نقشش زیاد به چشم نیاد.الآن اگه جیل توی نسخه ی 7 در کنار کلیر باشه،دوباره میشه همون آش و همون کاسه!

نیما یکم بد بینیا
تو re2 که کلر و لیون بودن مگه کلر معروف نشد؟کی لیونو میشناخت؟شاید کلر بیشتر محبوب شد .علت اینکه کلر الان زیاد معروف نیست اینه که خیلی وقته حضور نداشته ولو بگیم انیمیشن دیجنریشن که اش دهنسوزیم نبود .
الان کپکام عادت کرده چند تا شخصیت وارد بازیا کنه البته من دوست دارم کلر رو تو re7باشه نه ادامه رولیشنز چون اگه یه نسخه شماره دار باشه مردم بهش بهای بیشتری میدن و در نتیجه ارزش خود کاراکتر و محبوبیتش هم بیشتر میشه

- - -ویرایش - - -

موافقم...در هر صورت یه طرح تخیلی از طرف فنها بود دیگه......:bighug:همینم غنیمتیه واسه خودش...دستش درد نکنه

فیک نیست؟

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
معین جان،بحث بدبینی نیست.قبول کن اگه کلیر توی یک نسخه تنها قهرمان اصلی بازی باشه و آدم مجبور باشه که فقط با اون بره خیلی تاثیر بیشتری رو شهرت و محبوبیتش میذاره.من کسی رو می شناسم که نسخه ی 2 رو فقط با لیون بازی کرده.چون مجبور نبوده فقط کلیر رو انتخاب کنه.تازه کریس توی 5 مستقل و تنها قهرمان اصلی بازی بوده (پارتنر حساب نیست.منظورنم نقش اوله).جیل در 3،لیون در 4 و حتی ربکا در زیرو.ولی کلیر تا حالا هر جا بوده،یا لیون بوده یا کریس و حالا هم که جیل.همیشه باید یک نفر معروف تر و محبوبتر از خودش روش سایه بندازه!

Leon-c

کاربر سایت
Aug 19, 2013
226
نام
معین
معین جان،بحث بدبینی نیست.قبول کن اگه کلیر توی یک نسخه تنها قهرمان اصلی بازی باشه و آدم مجبور باشه که فقط با اون بره خیلی تاثیر بیشتری رو شهرت و محبوبیتش میذاره.من کسی رو می شناسم که نسخه ی 2 رو فقط با لیون بازی کرده.چون مجبور نبوده فقط کلیر رو انتخاب کنه.تازه کریس توی 5 مستقل و تنها قهرمان اصلی بازی بوده (پارتنر حساب نیست.منظورنم نقش اوله).جیل در 3،لیون در 4 و حتی ربکا در زیرو.ولی کلیر تا حالا هر جا بوده،یا لیون بوده یا کریس و حالا هم که جیل.همیشه باید یک نفر معروف تر و محبوبتر از خودش روش سایه بندازه!

اها حالا فهمیدم چی میگی
شما میخخوای کلر تنها شخصیت یه نسخه باشه ولی متاسفانه با گندی که کپکام با نسخه ششم به بار اورد دیگه فکر نکنم بتونن تو یه نسخه تنها یه قهرمان قرار بدن.مثل نسخه سوم یا پنجم که تنها یه نفر داستان بازی رو جلو میبد اره قبول نسخه سوم جیل رو خیلی محبوب کرد نسخه پنجم هم کریس رو.خیلی دوست دارم یه نسخه ترسناک ساخته بشه که فقط کلر قهرمانش باشه با توجه به اینکه تو بازیهای واقعا ترسناک شخصیت های زن تاثیر گذارترن نمونش جیل تو نسخه سوم که اگه شخصیت مرد بجاش میبود کمتر تحت تاثیر قرار میگرفتیم.ولی کپکام عادت کرده دیگه چند تا قهرمان بذاره تو بازیش و قابلیت انلاین هم که دیگه جدیدا مد شده

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
تصویری که دیشب پخش شد: (اسنپ شاتی از سایت رسمی رزیدنت ایول که هویت نامعلوم داره)

jlkgjdri78gokzj83zix.jpg

وقتی از یه منبع داخلی شایعه شد کاراکتری در بازی وجود داره که بیش از ده سال از آخرین حضورش می‌گذره، همه نگاه‌ها سمت کلیر رد فیلد رفت؛ به علاوه گفته شد این عنوان دارای شماره نخواهد بود. پس دلیل خوبی هم برای فیک بودن و هم اصل بودن این طرح در دست داریم!
اگر چیزی که می‌بینیم حقیقت داشته باشه، یا با ریمیکی از کد ورونیکا طرف هستیم، یا ادامه‌ای بر اون...

آخرین ویرایش:

mppm

کاربر سایت
Jul 21, 2012
288
نام
محمد
همه از اي جي ان و غيره تأييد كردن

اصلا باورم نميشه بهترين بأزي عمرم داره باز مياد
كاشكي اين يكي رو خراب نكنن
بدن أونو بسازه

كلير كه رو شاخشه استيو هم باشه سكته رو زدم...

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
همه از اي جي ان و غيره تأييد كردن

اصلا باورم نميشه بهترين بأزي عمرم داره باز مياد
كاشكي اين يكي رو خراب نكنن
بدن أونو بسازه

كلير كه رو شاخشه استيو هم باشه سكته رو زدم...

امیدوارم چیزی در خور عرضه کنن. این عنوانی هست که توجه بسیار کمی داشت، در حالی‌که باید کد ورونیکا شماره 3 می‌شد و شماره 3 نسخه‌ی فرعی - که ابتدا قرار همین بود. Resident Evil 3: Code: Veronica و Resident Evil: Nemesis.
داستان به شدت مهم‌تر از نسخه‌ی سوم هست اما بنا به اتفاقاتی که در عرضه‌اش برای Dreamcast افتاد تغییر عنوان پیدا کرد و هیچ‌وقت توجهی مثل شماره 3 جلب نکرد.
شاید یه دلیل این امر گرافیکی بالاتر از PS1 و پایین‌تر از PS2 بود. این عنوان روی هیچ کنسولی جز Dreamcast به خوبی سوار نمی‌شد.
برای اولین بار از بک گراند از پیش رندر شده استفاده نشد و باز با توجه به گرافیک Dreamcast نتیجه‌ی خوبی نداد. (گرافیک در PS2 بهینه شد اما نه اون‌قدر چشم‌گیر.)
این تجربه باعث خلق شاهکاری با استفاده از پس زمینه پیش رندر شده برای Remake شد و این بین، این نسخه با چنین داستان مهم و مؤثر، دیگه به چشم نیومد.
امروز واقعا جای یک بازسازی از این شماره خالی بود...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر