بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

SAEED VS DARK

کاربر سایت
Jan 8, 2007
169
نام
Saeid
:d
1-در صورت نبود لیان رزیدنت اویل 2 اتفاق نمی افتاد و کلر در همون رستوران اول بازی توسط زامبیها نوش جان میشد..

2-لیان در حین جستجوی شهر با کلر مواجه شد و هیچ نشانه ای از فرار درش نبود..وگرنه سوار همون جیپ شدن و دور زدن هیچ کاری نداشت.! لیان به این دلیل در شماره 2 حضور داشت چون کلر به تنهایی نمیتوانست
از شهر نجات پیدا کنه و بعدا سر از راکفورت در بیاره و شعبه آمبرلا رو نابود کنه.(قبلا گفتم..پرفومنس لیان به عنوانه یک تازه کار در اولین روز کاری بسیار عالی بود که هم خودش و هم کلر و نجات داد)

3-همسر برکین داشت ایدا رو به ضرب گلوله میکشت که لیان خودشو سپر ایدا کرد ( به دلیل علاقه یا هر چیز دیگه ای..مهم اینکه ایدا هم جونشو مدیون لیانه)

4-در کد رونیکا لیان هست که محل کلر و به کریس اطلاع میده..و کریس میاد کلر و از مرگ حتمی نجات میده.
......................
شما هروقت موارد بالا رو تونستید از داستان حذف کنید من قبول میکنم که لیان حضورش یا عدم حضورش در داستان هیچ تفاوتی با هم نداره.!:d

...........به نظرم هیچ نیازی به خشونت و کنایه در بحث کردن نمیباشد..خواهشا با هم مهربان باشید..ممنونم;)........

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
همه و سازنده های بازی اشتباه میکنن فقط شما درست میگی؟؟!
سناریون Leon توی RE2 توی Cd1ه و سناریوی Clair توی Cd2 و حتی وقتی میخوای Save کنی اگه با Leon باشی دستگاه تایپ با Leon A و اگه با Clair باشی Clair B سیو میکنه بعد شما چه جوری میگی Clair A / Leon B ه ؟؟!
در کل من اصلا این بحث هارو نمیفهمم ، اگه کاراکتر مهمی نبود خوب بیکار بودن بزارنش تو بازی؟؟! بعد همین Leon بود که دو جا جون Ada رو نجات میده توی RE2 ، با اینکه به قول شما Rookie ه ولی دست کمی از بقیه کاراکترها نداره و حتی خیلی جاها بهتر عمل میکنه
آروم آروم. چندبار RE2 رو تموم کردی؟ تا حالا اول با کلیر شروع کردی؟ اونجا توی ماشین تایپ میزنه Clair A و با لیون میزنه Leon B. این از این.

اون CD کذایی رو منم داشتم و تا همین چند سال پیش فکر میکردم لیون اوله و کلیر دوم. ولی:
In Resident Evil 2, the canon course of events is accepted as a mixture of both Claire A/Leon B and Leon A/Claire B. The former is considered most canon due to the major events that happen in that scenario, such as Sherry's infection, and Ada being "killed" by the T-00. Certain elements of this scenario are also implemented into the Memories of a Lost City stage of The Darkside Chronicles, such as Ada's apparent death by the Tyrant, and the fight against the mutated Birkin on the train.

دپدر مورد خط آخریت هم، RE نقطه قوتش همین ازدیاد شخصیت هاش هست و اون موقع هنوز نوپا بود و یقینا میبایست شخصیت جدید اضافه میکردن. این مسئله اینقدر ساده هست که فکر نمیکردم نیازی به توضیح داشته باشه ولی گویا اشتباه فکر کردم.

دفعه بعد بعد از اینکه خبرت کردن که بیای اینجا هواداری دوستات، یه خورده سرچ بزن ضایع نشی. البته انتظار ندارم اینکارو بکنی.

پ.ن بولد: آره مثل اینکه ویروس رو میده دست ایدا نه؟:)>-
================
فقط سفسطه! کی پایان بازی ایدا را نجات داد؟! عجب. پس رییس جمهور امریکا به لئون هیچی نگفته بود!
چرا راه دوری بریم، اگر لیون بدون کمک ایدا توی دهکده اول بازی زنده میموند، من با حرف شما موفق میبودم ولی الان؟ نه. حالا آخر بازی پیشکش.

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
قصد شما از روی پست دادنتون مشخص میشه ( مشخص شده )
باشه باشه تو راست میگی. فعلن میبینی که با safety and peace از این مشکلات ندارم چون نه با طعنه حرف میزنه و نه نبش قبر میکنه. آقای عزیز سعی کن یه چیزی را قبول کنی. تا الان هر شخصی، هر شخصی، به جرات و با قطعیت میگم که هر شخصی (به جزء نهایت 3 یا 4 تا از دوستای صمیمیت) که باهات صحبت کرده به مشکل برخورده. پس واقعن شاید مشکل از طرف شما باشه!
اشتباه شما همینجاس . حذف ایدا = حذف لیان نه برعکس

از راست به چپ بخون
اشتباه شما هم اینجاست. توی پست قبلین من ثابت کردم حذف لیون = با حذف ایدا.
خیلی جالبه که بعضی از بخش های نوشته را خیلی معجزه آسا نمیبینید ;)

درسته کلیر هم خبردار نبوده و ولی کلیر رو به خاطر ارتباطش با کریس وارد داستان کردن و اونجا توی دفتر S.T.A.R.S دفترچه خاطرات کریس رو میخونه و قضیه رو میفهمه که کریس اصلا توی شهر نیست.
خب کلیر صرفن از طریق رابطه برادر و خواهری با کریس در ارتباط بوده. پس این حرف شما هم قابل قبول نیست.
لیون یه تازه کاره. یه Rookie.
قبل از هر چیز خواهش میکنم از فعل های گذشته استفاده کنید. ممنون میشم. کریس هم از 5 سالگی که یه کماندوی خبره نبوده. در ضمن لیون الان به اون حد از اهمیت رسیده که از نزدیکان رئیس جمهور محسوب میشه. از نظر تازه کاری و این حرفا هم که اگه واقعن بخواید اونجوری قضاوت کنید به نظرم بی انصافیه محضه چون خوب میدونید که بعد از وقایع رزیدنت 2 لیون به شدت عوض شده!
منکر این میشین که لیون یه آدم کاملا خام و بی تجربه توی شماره دوم بوده؟
نچز. ولی نکنه شما منکر این میشی که لیون الان با اون موقع فرقی نکرده؟
قسمت قرمز هم بیایین واقعیت رو در نظر بگیریم. خودت توی شهر باشی وایمیسی بقیه رو که اصلا نمیدونی زنده هستن یا نه یا کجا هستن نجات بدی یا از شهر فرار میکنی؟ کدوم متحمل تره؟
اولن که فکر کنم محتمل تر درست باشه ;)
بعدشم شاید اولی محتمل تر باشه اما فکت که نیست. آدم وظیفه شناس و انسان دوست هم پیدا میشه! غیر از اینه؟ این محتمل نیست؟
در مورد مراقبت از ایدا هم باز برمیگرده به خامی و بی تجربگی لیون. چیزی که مشخصه اینه که لیون اصلا نمیدونست ایدا کی هست و چکار میخواد بکنه (حتی تا همین نسخه 6 هم هنوز معلوم نیست). این رو هم میدونیم لیون با شخصیت های زن رابطه زیادی داره (زیادی دور و برشون میچرخه و پارتنرش به جز یه بار، همیشه زن بوده) و جمله معروفش (Women) هم تا حدودی اینو ثابت میکنه. اینو هم میدونیم لیون عاشق ایدا میشه ولی نصفه نیمه بروز میده.
خب ببین safety and peace عزیز من اصلن نمیخواستم در این مورد صحبت کنم. گفتم شاید بگی من فقط به این مقوله چسبیدم و از این حرفا یا چون دخترم جذابیت لیون را فقط تو این مورد میبینم. اما خودت سر این صحبت را باز کردیا. پس من مقصر نیستم.
در مورد ایدا که چیزی مشخص نیست خب این برا هیچکس مشخص نیست. اصلن این کار ایدا هستش که مرموز بمونه. پس مشکلی به لیون وارد نیست.
در مورد این که لیون عاشق ایدا شده قبول دارم اما نه اینکه ایدا گرفتار لیون نیست. اگه نبود جون لیون براش مهم نبود. اگه نبود تو انیمیشن دومی لو نمیرفت که ایدا با لیون همخواب شده. پس دو طرفست. یادت نرفته که تو رزیدنت 2 ایدا بود که به لیون گفت i love u. یادت نرفته که رزیدنت 2 با اینکه لیون احساستش را نشون میداد اما این ایدا بود که درگیر لیون شد و فکرشم نمیکرد یه روکی بتونه یه جاسوس با تجریه را اینجوری گرفتار خودش بکنه.
آره لیون با خانم های زیادی در ارتباطه چون میتونه. نکنه خوش تیپی و هندسام بودن جرمه؟
حالا با اینایی که بالا گفتم چی میخوام ثابت کنم؟ میخوام بگم ایدا و کراوزر در هر صورت به انگل دست پیدا میکردن. چه لیون باشه و چه نباشه
زکی. رو چه حسابی اینا میگی. اولن که حرفت به هیچ وجه قابل اثبات نیست. این لیون بود که انگل را به دست آورد. خواهش میکنم اگه میتونی حرفت را ثابتش کن. دیدیم که وقتی ایدا با سدلر در افتاد شکست خورد و این لیون بود که نجاتش داد. اما لیون سدلر از میون برداشت و انگل را گرفت. پس لطفن نگو در هر صورت ایدا و کرائزر انگل را میگرفتن. لیون که کراوزر را نفله کرد. جای صحبتی هم باقی نمیمونه.
توی همین دارک سایدی که شماها اینقدر بهش استناد میکنید توی چپتر آخر که از دید کراوزر بازی دنبال میشه قشنگ کراوز میگه که من به لیون حسودیم میشه. بهتره چشمامون را رو به حقیقت نبندیم. بعدشم که توی رزیدنت 4 لیون کراوزر را از میون برداشت. چطوری میخواست انگل را به دست بیاره. ایدا هم که تو نبرد رو در رو با سدلر شکست خورد. اون چه جوری میخواست انگل را به دست بیاره؟
خواهش میکنم واقع بین باشید.

- - -ویرایش - - -

چرا راه دوری بریم، اگر لیون بدون کمک ایدا توی دهکده اول بازی زنده میموند، من با حرف شما موفق میبودم ولی الان؟ نه. حالا آخر بازی پیشکش.
اگه بخوای اینطوری حساب کنی آقای تونی، پس چرا رزیدنت 2 را نمیگی که وقتی آنت برکین خواست به ایدا شلیک کنه این لیون بود که پرید جلو و نذاشت اتفاقی برا ایدا بیافته! پس دهکده اول بازی توی رزیدنت 4 پیشکش ;)

- - -ویرایش - - -

آروم آروم. چندبار RE2 رو تموم کردی؟ تا حالا اول با کلیر شروع کردی؟ اونجا توی ماشین تایپ میزنه Clair A و با لیون میزنه Leon B. این از این.
خواهش میکنم طوری صحبت نکن که انگار ماها اصلن بازی نکردیم. اگه با لیون اول بری میزنه Leon A و Clair B. اینم از این.

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,633
01459507244534908864.jpg

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
اخه من به تو چی بگم؟ داستان رزیدنت اویل 4 هیچی نداشت؟ بازی که سال 2005 گنده ترین منتقدها سر تعظیم فرود اوردند!. بببین به هیچ وجه نمیگذارم 5 را با بقیه قسمت ها مقایسه کنی. بازی خوبی قبول اما با یک ابر شاهکار به اسم رزیدنت اویل 4 مقایسه نکن.چون کرکر خنده میشی!جالب بعد از 4 هیچ کدام از قسمت ها نتونسته بود تعادلی مابین گیم پلی و داستان ایجاد کنه! 5 خوبه! از چپتر 7 به این سمت همه چی قابل پیش بینی بود.
دارک ساید چی؟ ان هم خوب نبود؟! امبرلا بهتر از دارک ساید بود؟!:dاین بشر دنبال بسته شدن بازی هست.داستان به این بزرگی، به این عظمت چطور بیاد با 5 تموم شود. اگه اینطوری بود تو قسمت سوم راکون سیتی نابود شد. پس انجا همه چی تموم شد. واسه من نتیجه گیری میکنه. این 4 بود که داستان جدیدی ارائه داد. بابا برو 4 تا نقد بشین بخون و از ان فضا مسخره ای که برا خودت درست کردی بیرون بیا. با پدر سبک ترس هم شوخی نکن.:p

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
ببین بگذار بهت بگم. یک بار و برای همیشه
لیون محبوب ترین شخصیت رزیدنت اویل است. این ایدا یک نقش مکمل است و لاغیر.ایدا یک ضد قهرمان است. چطور میتونه نقش اول سری باشه؟ در صورتی که نقش اول های رزیدنت قهرمان هستند؟ ایدا دنبال ویروس بود و رساندن به یک سازمان مرموز که بعدها مشخص میشه البرت وسکر بوده است. در ضمن ویروس را هم لیون گرفت بعد با نامردی گرفت برد.مهم هست اما میشه حذفش کرد. چون هدفی را که دنبال میکنه کرازر هم دنبال میکرد. من میگم میکامی میتونست به جای این یک شخصیت بهتر از سوی البرت وسکر برای گرفتن ویروس و رساندن بهش بگذاره. دیگه نیازی هم به ایدا نبود!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
:d
1-در صورت نبود لیان رزیدنت اویل 2 اتفاق نمی افتاد و کلر در همون رستوران اول بازی توسط زامبیها نوش جان میشد..

2-لیان در حین جستجوی شهر با کلر مواجه شد و هیچ نشانه ای از فرار درش نبود..وگرنه سوار همون جیپ شدن و دور زدن هیچ کاری نداشت.! لیان به این دلیل در شماره 2 حضور داشت چون کلر به تنهایی نمیتوانست
از شهر نجات پیدا کنه و بعدا سر از راکفورت در بیاره و شعبه آمبرلا رو نابود کنه.(قبلا گفتم..پرفومنس لیان به عنوانه یک تازه کار در اولین روز کاری بسیار عالی بود که هم خودش و هم کلر و نجات داد)

3-همسر برکین داشت ایدا رو به ضرب گلوله میکشت که لیان خودشو سپر ایدا کرد ( به دلیل علاقه یا هر چیز دیگه ای..مهم اینکه ایدا هم جونشو مدیون لیانه)

4-در کد رونیکا لیان هست که محل کلر و به کریس اطلاع میده..و کریس میاد کلر و از مرگ حتمی نجات میده.
......................
شما هروقت موارد بالا رو تونستید از داستان حذف کنید من قبول میکنم که لیان حضورش یا عدم حضورش در داستان هیچ تفاوتی با هم نداره.!:d

...........به نظرم هیچ نیازی به خشونت و کنایه در بحث کردن نمیباشد..خواهشا با هم مهربان باشید..ممنونم;)........
دقیقا میخواستم ببینم کسی اینا رو میپرسه یا نه:d
1- کاملا اشتباه! کلیر داشت به سمت در خروجی میرفت و از اونجا فرار میکرد ولی لیون جلوی در ظاهر میشه در واقع اگر لیون نبود کلیر = فرار:d
2- نمیتونیم با قطعیت بگیم. میدونی چرا؟ چون این یکی از اولین پلات هول های بازیه:d خوب دقت کن: شهر قبل از اینکه کلیر و لیون واردش بشن به دلیل شیوع ویروس توی قرنطینه کامل بوده. توی فروم های مختلف بحث سر اینه که چجوری اینا تونستن صاف صاف و بدون هیچ مانعی وارد شهر بشن؟ در حالیکه وقتی بازی رو شروع میکنیم، موانع ورود و خروج و قرنطینه رو هم میبینیم.
نکته دوم اینه لیون مسلما میتونست فرار کنه اما روز اول خدمت و این حرفا، برای پیدا کردن توضیح و مشورتی وارد ایستگاه پلیس میشه. بالاخره به عنوان یه پلیس که باید توی راکون سیتی خدمت میکرده و وظیفه-ش بوده از مردم محافظت کنه اما بعد از ایستگاه پلیس و حرف های افسر ارشدش میفهمه اوضاع خرابه.
3- آره اینم هست و باهاش موافقم. ولی تعداد دفعاتی که ایدا لیون رو نجات داده به مراتب بیشتره.
4- این یکی رو حقیقتا برای خودم هم سواله. فرضم اینه که کریس در دسترس نبوده (چون کریس به ماموریت های دور و دراز مدت میرفته). از طرفی لیون بعد از حادثه راکون سیتی بیشتر به سمت های اجرایی پیش میره و یه افسر میشه که بیشتر در دسترس هست و اطلاعات محرمانه رو در اختیار داره (مثلا توی Headquarter-ی چیزی). بنابراین فقط لیون محل کریس رو میدونسته و اون میتونسته باهاش تماس داشته باشه. هیچکس خارج از گود نمیتونسته با کریس توی ماموریتش ارتباط برقرار کنه.
خب کلیر صرفن از طریق رابطه برادر و خواهری با کریس در ارتباط بوده. پس این حرف شما هم قابل قبول نیست.

قبل از هر چیز خواهش میکنم از فعل های گذشته استفاده کنید. ممنون میشم. کریس هم از 5 سالگی که یه کماندوی خبره نبوده. در ضمن لیون الان به اون حد از اهمیت رسیده که از نزدیکان رئیس جمهور محسوب میشه. از نظر تازه کاری و این حرفا هم که اگه واقعن بخواید اونجوری قضاوت کنید به نظرم بی انصافیه محضه چون خوب میدونید که بعد از وقایع رزیدنت 2 لیون به شدت عوض شده!

نچز. ولی نکنه شما منکر این میشی که لیون الان با اون موقع فرقی نکرده؟

اولن که فکر کنم محتمل تر درست باشه ;)
بعدشم شاید اولی محتمل تر باشه اما فکت که نیست. آدم وظیفه شناس و انسان دوست هم پیدا میشه! غیر از اینه؟ این محتمل نیست؟

خب ببین safety and peace عزیز من اصلن نمیخواستم در این مورد صحبت کنم. گفتم شاید بگی من فقط به این مقوله چسبیدم و از این حرفا یا چون دخترم جذابیت لیون را فقط تو این مورد میبینم. اما خودت سر این صحبت را باز کردیا. پس من مقصر نیستم.
در مورد ایدا که چیزی مشخص نیست خب این برا هیچکس مشخص نیست. اصلن این کار ایدا هستش که مرموز بمونه. پس مشکلی به لیون وارد نیست.
در مورد این که لیون عاشق ایدا شده قبول دارم اما نه اینکه ایدا گرفتار لیون نیست. اگه نبود جون لیون براش مهم نبود. اگه نبود تو انیمیشن دومی لو نمیرفت که ایدا با لیون همخواب شده. پس دو طرفست. یادت نرفته که تو رزیدنت 2 ایدا بود که به لیون گفت i love u. یادت نرفته که رزیدنت 2 با اینکه لیون احساستش را نشون میداد اما این ایدا بود که درگیر لیون شد و فکرشم نمیکرد یه روکی بتونه یه جاسوس با تجریه را اینجوری گرفتار خودش بکنه.
آره لیون با خانم های زیادی در ارتباطه چون میتونه. نکنه خوش تیپی و هندسام بودن جرمه؟

زکی. رو چه حسابی اینا میگی. اولن که حرفت به هیچ وجه قابل اثبات نیست. این لیون بود که انگل را به دست آورد. خواهش میکنم اگه میتونی حرفت را ثابتش کن. دیدیم که وقتی ایدا با سدلر در افتاد شکست خورد و این لیون بود که نجاتش داد. اما لیون سدلر از میون برداشت و انگل را گرفت. پس لطفن نگو در هر صورت ایدا و کرائزر انگل را میگرفتن. لیون که کراوزر را نفله کرد. جای صحبتی هم باقی نمیمونه.
توی همین دارک سایدی که شماها اینقدر بهش استناد میکنید توی چپتر آخر که از دید کراوزر بازی دنبال میشه قشنگ کراوز میگه که من به لیون حسودیم میشه. بهتره چشمامون را رو به حقیقت نبندیم. بعدشم که توی رزیدنت 4 لیون کراوزر را از میون برداشت. چطوری میخواست انگل را به دست بیاره. ایدا هم که تو نبرد رو در رو با سدلر شکست خورد. اون چه جوری میخواست انگل را به دست بیاره؟
خواهش میکنم واقع بین باشید.

اگه بخوای اینطوری حساب کنی آقای تونی، پس چرا رزیدنت 2 را نمیگی که وقتی آنت برکین خواست به ایدا شلیک کنه این لیون بود که پرید جلو و نذاشت اتفاقی برا ایدا بیافته! پس دهکده اول بازی توی رزیدنت 4 پیشکش ;)

خواهش میکنم طوری صحبت نکن که انگار ماها اصلن بازی نکردیم. اگه با لیون اول بری میزنه Leon A و Clair B. اینم از این.
اون قسمت اول بحث بود. بقیه-ش هنوز ادامه داره. ما با نداشته ها کاری نداریم. از چیزی که روبرومون هست استفاده میکنیم. با داشته هامون. حالا کلیر هر کی بوده باشه، خواهر کریس هست. اون بالا هم توضیح دادم جریان چیه. از این نقطه و به خاطر اینکه کلیر به لیون میگه قضیه چیه، لیون موافقت میکنه که همراهیش کنه ولی تا قبل از اون هدف خاصی نداشته چرا که افسرش بهش میگه اینجا چیزی نیست و باید فرار کنی.

ما الان داریم در مورد شماره دوم بحث میکنیم و فعل ها رو متناسب با اون در نظر میگیرم ولی باشه. از فعل گذشته استفاده میکنیم.
ببین ما کاری نداریم کریس کی بوده و در آینده چکار کرده. همینطور لیون. ما الان فقط شماره دوم رو در نظر میگیریم و اونجا لیون تازه کار بوده و کریس عضو ارشد S.T.A.R.S بعد از شخص وسکر.
الان بله لیون محافظ و همه کاره رئیس جمهوره و کریس کلا BSAA رو هدایت میکنه.

من منکر نشدم و نمیشم. نمیدونم از کدوم پست من همچین برداشتی کردی. تنها چیزی که میتونم با اطمینان بگم در مورد لیون تغییر نکرده، نحوه برخوردش با ایدا و بازیچه دست اون شدنه. چرا که لیون حاضره برای ایدا همه کاری بکنه ولی ایدا حاضر نیست بهش بگه حتی اسم اصلیش چیه! فکر نکنم تو هم وقتی در چنین مقامی باشی، بتونی بیخیال این موضوع بشی ولی لیون میشه.

منم گفتم محتمل تر ولی نگفتم فکت مطلق. اینا کاملا از هم مجزا هستن.

من میگم ایدا نمیخواد لیون بمیره ولی عاشقش نیست ولی در مورد لیون هر دوتاش صادقه. جدی به دور از هرگونه تعصب، به نظرت این ایدایی که ما میشناسیم و ازش شنیدیم، توی زمانی که محموعش زیاد هم نیست، عاشق لیون میشه؟ یه جاسوس که یاد گرفته هیچی جز ماموریتش براش مهم نباشه؟ اون صحنه کذایی رو به کدومشون ربط میدی؟ لیون یا ایدا؟
هندسام بودن به قول شما جرم نیست ولی به نظرت نمیخواد یه پیامی به مخاطب برسونه؟

ببین خودت اول باید واقع بین باشی و بقیه رو به واقع بینی دعوت کنی.
لیون اصن نمیدونست ویروس کجاست و چجوری میباست پیداش میکرد. این لوییس سرا بود که پیداش کرد ولی سدلر کشتش.
آره دیدیم ایدا از سدلر شکست خورد اما برای چی؟ برای اینکه برای لیون و اشلی فرصت محیا کنه که فرار کنن هر چند خودش توانایی رو در رویی با سدلر رو نداشت.
معلومه که اینجا لیون باید نجاتش بده. نکنه میخوای ولش کنه بمیره؟ لیون جونش رو بهش مدیون بود و اینجوری جبران میکنه ولی بازم ایدا RPG رو براش میندازه و بازم اونو مدیون خودش میکنه و کلید جت اسکی خودش رو به اونا میده که از جزیره فرار کنن. ای شد 2بار.
در مورد کراوزر هم قرار بود با دزدیدن اشلی، رضایت سدلر رو جلب کنه ولی وسکر ایدا رو هم برای پشتیبانی میفرسته. این وسط حضور لیون بود که کار ایدا رو سخت میکرد.
ببین من کاری ندارم لیون کراوزر و سدلر و میلیون ها نفر رو کشته ولی در نهایت ایدا ویروس رو ازش گرفت و به هدفش رسید.
در ضمن تند تند داری میگی لیون فلان جا جون فلانی رو نجات داد. بازم میگم اینکه لیون توی شماره 4 تو نست زنده بود، وجود فردی به نام ایدا در پشت پرده بود وگرنه قال قضیه همون اول کنده شده بود و بازم ویروس دست ایدا میوفتاد.

در مورد خط یکی مونده آخرت هم اون بالا توضیح دادم.

با هرکی شروع کنی میشه A و دومی میشه B. من کاری ندارم کدوم اوله یا دوم ولی با مدرک بهتون نشون دادم Clair A هست و لیون B. میتونین خلاف این رو بگین؟ بسم الله...
اخه من به تو چی بگم؟ داستان رزیدنت اویل 4 هیچی نداشت؟ بازی که سال 2005 گنده ترین منتقدها سر تعظیم فرود اوردند!. بببین به هیچ وجه نمیگذارم 5 را با بقیه قسمت ها مقایسه کنی. بازی خوبی قبول اما با یک ابر شاهکار به اسم رزیدنت اویل 4 مقایسه نکن.چون کرکر خنده میشی!جالب بعد از 4 هیچ کدام از قسمت ها نتونسته بود تعادلی مابین گیم پلی و داستان ایجاد کنه! 5 خوبه! از چپتر 7 به این سمت همه چی قابل پیش بینی بود.
دارک ساید چی؟ ان هم خوب نبود؟! امبرلا بهتر از دارک ساید بود؟!:dاین بشر دنبال بسته شدن بازی هست.داستان به این بزرگی، به این عظمت چطور بیاد با 5 تموم شود. اگه اینطوری بود تو قسمت سوم راکون سیتی نابود شد. پس انجا همه چی تموم شد. واسه من نتیجه گیری میکنه. این 4 بود که داستان جدیدی ارائه داد. بابا برو 4 تا نقد بشین بخون و از ان فضا مسخره ای که برا خودت درست کردی بیرون بیا. با پدر سبک ترس هم شوخی نکن.:p
ببین همه چی رو با هم قاطی نکن. 90% تعظیم منتقدا به خاطر چیزی بود که اون موقع نمونه-ش وجود نداشت (آوردن دوربینی که الان یه استاندارد به حساب میاد و گیم پلی و گرافیک و صداپیشگی و Cutscene و ...) وگرنه از نظر داستانی؟ oh come on! نمیدونم چه اصراریه بگی RE4 به خاطر داستانش اینقدر گنده شد؟ یعنی باقی قسمت ها پشم؟
اون موقع روی سخت افزار PS2 یه بازی اومد به اسم Silent Hill 2 که از نظر داستانی همه بازی های هم رده-ش رو میبلعید. اگر داستان RE4 شاهکار باشه، نمیدونم برای داستان SH2 از چه کلمه ای میخوای استفاده کنی. یا شما داستان خوب ندیدی یا تعریفت از داستان خوب یه چیز دیگه-ست.

در مورد بقیه حرفات هم meh. تا الان جاده خاکی زیاد زدی و جواب حرفای منو ندادی. اینم روش. در رابطه با شخص شما بای بای. از الان فقط جواب Fallen-Angel و مخصوصا SAEED VS DARK رو میدم که بینهایت منطقی و قشنگ بحث میکنه.

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,823

اون CD کذایی رو منم داشتم و تا همین چند سال پیش فکر میکردم لیون اوله و کلیر دوم. ولی:

دپدر مورد خط آخریت هم، RE نقطه قوتش همین ازدیاد شخصیت هاش هست و اون موقع هنوز نوپا بود و یقینا میبایست شخصیت جدید اضافه میکردن. این مسئله اینقدر ساده هست که فکر نمیکردم نیازی به توضیح داشته باشه ولی گویا اشتباه فکر کردم.

دفعه بعد بعد از اینکه خبرت کردن که بیای اینجا هواداری دوستات، یه خورده سرچ بزن ضایع نشی. البته انتظار ندارم اینکارو بکنی.

پ.ن بولد: آره مثل اینکه ویروس رو میده دست ایدا نه؟:)>-
================

چند سالته؟؟ حواست به حرف زدنت باشه ، من رفیقاتو دورو بریات نیستم اینجوری حرف میزنی ، آروم آروم هم بیشتر برای امثال تو که آتیش میگیرن به کار میره ، توی خیالات خودت فکر کن بازی رو فقط خودت تموم کردی ، تو هم فقط زبانت خوبه ، شینجی میکامی طلایی رو بردی ، آفرین
انقدر یعنی سوزش داره یکی خوش تیپ و خوش قیافه باشه ؟؟، حسودی هم حدی داره ، اگه ایکبیری بود میشد ته شخصیت؟؟ جمعش کن این چرت و پرتارو
اونی که ضایع شده تویی داری چرت و پرت میبافی ، منم از تو انتظار ندارم حرف حساب بزنی ، Leon توی Cd1 ه ، Clair توی Cd2 ، اینم از این ، میفهمی یعنی چی؟؟ بعید میدونم ، دیگه هم باهات بحثی ندارم ، چون بحث نمیکنی ، اراجیف میبافی به هم
پ.ن : قرار به بی احترامی باشه ، من از تو بهتر بلدم

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,823
سلام
میخواستم اویل 2 رو بازی کنم اول باید با Leon شروع کرد یا claire؟
خود Capcom سناریوی Leon رو گذاشته توی Cd1 ، پس اگه بخوای روی اصول بازی کنی اول با Leon برو ، ولی اگه مثل یه سریا که فکر میکنن خیلی باحالن و فقط خودشون RE بازی کردن اصلا با Leon بازی نکن ، چون Leon کاراکتریه که اگه باهاش بازی نکنی اتفاقی نمیافته !!!!!، چون اینا تو خواب و خیالاتشون فکر میکنن از Capcom هم شاخترن :d;)
ویرایش: وقتی هم که عین خودشون رفتار میکنی گزارش میکنن ، خوش باشید با هم:d

آخرین ویرایش:

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,633
چند وقت بعد از عرضه بازی خود کپکام تایید کرد که سناریوی اصلی Calire A و Leon B هست
یعنی اول با کلیر برو ! بعد با لیان
این سناریو تو Darkside هم تایید میشه .
طبق داستان اصلی Ada باید توسط تایرانت زخمی بشه نه توسط آنت برکین و یه مرگ ظاهری داشته باشه ! که در آخر برای کشتن تایرانت راکت لانچر رو برای لیان پرت کنه
طبق داستان اصلی آنت برکین باید توسط ویلیام برکین کشته بشه نه اینکه لوله موله بریزه رو سرش
تمام این سناریوها رو میتونی تو Claire A و Leon B ببینی
تو Darkside هم همینطوره
من خودم اینجا رسما اعلام میکنم که از کپکام هم شاخترم

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
سلام
میخواستم اویل 2 رو بازی کنم اول باید با Leon شروع کرد یا claire؟
وای ببین اینجا نصف بحث ها سر همینه :)) پس فعلن بیخیال. با هر کی دوست داری برو، زیادم فرق نمیکنه البته ;) اگه رزیدنت باز باشی یه بار با لیون میری اول یه بارم با کلیر :d

از این نقطه و به خاطر اینکه کلیر به لیون میگه قضیه چیه، لیون موافقت میکنه که همراهیش کنه ولی تا قبل از اون هدف خاصی نداشته چرا که افسرش بهش میگه اینجا چیزی نیست و باید فرار کنی.
خب ببین به نظرم بهتره بحث در این مورد را تموم کنی. میدونی چرا. چون هیچکدومش اثبات نشدس! من میگم لیون میموند. تو میگی اگه کلیر نبود شاید در میرفت و از این حرفا. اما مهم اینه که لیون موند. حتی اگر هدف خاصی هم نداشت براش یه هدف به وجود اومد. مثل کریس و جیل و بریو بقیه توی رزیدنت یک. که ناخواسته وارد اون عمارت شدن و بقیه ماجرا.
تنها چیزی که میتونم با اطمینان بگم در مورد لیون تغییر نکرده، نحوه برخوردش با ایدا و بازیچه دست اون شدنه.
موافق نیستم. تا حدودی البته. قبول دارم که لیون هنوز درگیر ایداست ولی باید قبول کنی که با اون پسر جوونی که توی رزیدنت 2 بوده کلی فرق کرده. ولی شما هم نمیتونی منکر بشی که ایدا هم به لیون علاقه داره. شکی توش نیست! از گفته ها و رفتارهاش توی رزیدنت 2 بگیر تا رزیدنت 6. از طرفی مگه همه قبول نداریم که ایدا یه جاسوسه که برا یه شرکت مرموز کار میکنه. پس چرا این وسط همش به لیون کمک میکنه. از سر خیرخواهی که نیست. مطمئن باش علاقست.
و در آخر راجع به این مورد، آیا این قضیه توی مهم بودن یا نبودن لیون تاثیری داره؟ معلومه که نه. پس بحث در موردش بی فایدست!
اون دوستت خواست که من و دوستام یه مثال بیاریم برا تاثیر لیون توی بازی که ما هم کلی مثال آوردیم ;)
یه جاسوس که یاد گرفته هیچی جز ماموریتش براش مهم نباشه؟
راستی همین جملت حرفای بالای منا تایید میکنه ;) اگه یه جاسوس یاد گرفته که هیچی جزء ماموریتش براش مهم نباشه مطمئن باش به هیچ کس توی راهش کمک نمیکنه مگر اینکه عاشق طرف باشه.
(این یه تیکه را یه کم طرفدارانه میگم ولی حقیقته: البته لیون هم کم چیزی نیست که بشه ازش گذشت، باید پذیرفت :d ایدا هم خوب تیکه ای را تور کرده :d مگه دیوونست از دستش بده. من که بهش حق میدم :d)
لیون اصن نمیدونست ویروس کجاست و چجوری میباست پیداش میکرد. این لوییس سرا بود که پیداش کرد ولی سدلر کشتش.
آره دیدیم ایدا از سدلر شکست خورد اما برای چی؟ برای اینکه برای لیون و اشلی فرصت محیا کنه که فرار کنن هر چند خودش توانایی رو در رویی با سدلر رو نداشت.
در مورد لوییز درست میگی. اما یه چیز مهم را فراموش نکن. درسته که لیون روحشم از این ماجراها خبر نداشته و فقط برا نجات اشلی اومده بود اونجا اما خیلی راحت تونست با شرایط موجود کنار بیاد و حتی از ایدا و کراوزر که برای به دست آوردن انگل به اونجا اومده بودن پیشی بگیره. در ضمن، همینکه میگی ایدا توانایی روبرو شدن با سدلر را نداشت خب خودش دلیلیه برا مهم تر و بهتر بودن لیون.
بپذیرید، لیون کاری را کرد که دیگران نتونستن بکنن!
بازم ایدا RPG رو براش میندازه
این جریان RPG که به یه سنت توی سری رزیدنت تبدیل شده ;) توی شماره یک هم برد ویکرز یا همون چیکن هارت (ترسو) برا کریس و جیل rpg میندازه. نکنه این باعث میشه برد ویکرز مهم بشه :-/
کلید جت اسکی خودش رو به اونا میده که از جزیره فرار کنن
آهان، اون جت اسکی برا ایدا بود؟ چه جالب! پس اون هلی کوپتری که ایدا را نجات داد چی بود؟ یعنی ایدا نمیدونست که قراره با هلی کوپتر فرار کنه! معلومه که اینجا ایدا مدیون لیون بودش. نه تونسته بود از پس سدلر بر بیاد و نه تونسته بود انگل را به دست بیاره. دست آخر هم که وا میده و دستگیر میشه و این لیونه که نجاتش میده! بالاخره باید یه جوری برا لیون جبران میکرد دیگه، مگه نه؟
این وسط حضور لیون بود که کار ایدا رو سخت میکرد.
فعلن که این لیون بود که به خاطر ایدا تو اون مهلکه افتاد. از طرفی، اگه لیون برا ایدا مهم نبود، ایدا خودش را این همه به آب و آتیش نمیزد!
در ضمن تند تند داری میگی لیون فلان جا جون فلانی رو نجات داد
قبول کن که این شماهایید که همش میگید ایدا لیون را نجات داد، ایدا این کار را کرد ایدا اون کار را کرد. برا همون منم میخوام یادآوری کنم که لیون هم کم ایدا را از مخمسه نجات نداده، نه تنها ایدا بلکه آنجلا، کلیر و خیلیای دیگه.

اما یه مورد مهم که فکر کنم خیلیا حواسشون به این قضیه نیست!
توی اولین انیمیشنی که از رزیدنت اومد بیرون، کی بود که جلوی پروژه ویل فارما را گرفت؟ کی بود که نذاشت ترکیبی از ویروس جی و تی به وجود نیاد؟ کی بود که اجازه نداد ویروسی بدتر از ویروس جی دنیا را ببلعه؟
خواهشن نگید کلیر که کلیر حسابی مصدوم بوده.
کی بود آنجلا را نجات داد و کورتیس را از میون برداشت؟ جمله لیون وقتی داشت آنجلا را نجات میداد و کورتیس را روونه جهنم میکرد:
If u cant save one life u cant save any
خواهشن توجه کنید که این لیون بود که نذاشت دنیا توی یه آشوب بدتری بسوزه!

Leon-c

کاربر سایت
Aug 19, 2013
226
نام
معین
حیف فعلا حجم اینتنتم تموم شده با دایلا اپ میام نمیتونم پست های صفحات قبل رو بخونم و نمیدونم این پست من ارسال میشه یا نه
ولی اینکه سناریو اصلی لیون b/ کلرA باشه مگه تاثیری تو اهمیت کاراکترا د اره مگه؟
من قبول دارم سناریو اصلی همینه خب که چی؟
فعلا

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
حیف فعلا حجم اینتنتم تموم شده با دایلا اپ میام نمیتونم پست های صفحات قبل رو بخونم و نمیدونم این پست من ارسال میشه یا نه
ولی اینکه سناریو اصلی لیون b/ کلرA باشه مگه تاثیری تو اهمیت کاراکترا د اره مگه؟
من قبول دارم سناریو اصلی همینه خب که چی؟
فعلا
تبریک میگم، پستت ارسال شد و به خوبی هم قابل مشاهده هستش :d سعی کن زودتر حجم بگیری بیای که داریم جایگاه لیون را از قبل هم مستحکم تر میکنیم :d
دوستان، این یه شوخی با دوست خودم بود و ربطی به بحث ندارد. نقطه :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر