بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
درسته گیم پلی گرافیک دوربین محیط اتمسفر و صداگذاری عالی بوده

البته در مورد ماورایی بودنش و دشمنان بر میگرده به داستانه بازی و نوع ویروسی که در بازی هست

گویا Leon هم به ویروس آلوده شده و در اصل این دشمن ها که به این شکل می بینه با اون حالتها توهمات و اثر ویروس روی مغزش هست

که در نوع خودش فکر جالب و زیرکانه بوده :)

کی میدونه حتما اگه گیم به طور کامل ساخته شده بود بعد از مدتی Leonبا روش خاصی پادزهري چیزی ویروس را از بدن خودش خارج

میکرد و دشمنان را به حالت عادی خودشون میدید:>

اگه یادتون باشه تو شماره 4هم که اومد Leon آلوده شده بود البته توهم نميزد،بعدا اون جانوره تو بدنش را از بین برد:))

ممنون برادر
یکم از سوالامو ج دادین خودمم حدس میزدم توهم باشه (بقول شما خیلی هوشمندانه بوده این ایده)
هرچی فکر میکنم نمیدونم چرا 100 رو ول کرد کپکام و 90 رو چسبید

COH master

کاربر سایت
Oct 29, 2011
544
نام
علیرضا
درسته گیم پلی گرافیک دوربین محیط اتمسفر و صداگذاری عالی بوده

البته در مورد ماورایی بودنش و دشمنان بر میگرده به داستانه بازی و نوع ویروسی که در بازی هست

گویا Leon هم به ویروس آلوده شده و در اصل این دشمن ها که به این شکل می بینه با اون حالتها توهمات و اثر ویروس روی مغزش هست

که در نوع خودش فکر جالب و زیرکانه بوده :)

کی میدونه حتما اگه گیم به طور کامل ساخته شده بود بعد از مدتی Leonبا روش خاصی پادزهري چیزی ویروس را از بدن خودش خارج

میکرد و دشمنان را به حالت عادی خودشون میدید:>

اگه یادتون باشه تو شماره 4هم که اومد Leon آلوده شده بود البته توهم نميزد،بعدا اون جانوره تو بدنش را از بین برد:))

درسته....با این توضیحت موافقم با نزدیک شدن دشمن رنگ صحنه عوض میشه و انگار وارد فاز توهم میشی و با از بین رفت اونا به حالت عادی برمیگردی.

ایده جالبیه .....فضا و موزیک واقعا خوف طراحی شده بود...باز شدن ناگهانی در و افتادن اون کله ی گوزن (با اون صدای موزیک دلهره آور) خیلی واسم جالب بود....مخصوصا بعد از باز شدن خود به خود در نور رعد و برق توی راهرو خیلی قشنگ کار شده بود.ترکیب دوربین ثابت و سوم شخص عالی شده بود...اولین بارم بود که گیم پلی 3.5 رو میدیدم قبلا فقط اسکرین شات دیده بودم.

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
دوستان نسخه 3.5 کدوم نسخه است ازش تریلری چیزی هستش به من لینک بدین ببینمش ممنون میشم تنها نسخه 6 و 5 و4 کلا تو این سری بازی کردم متاسفانه

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
دوستان نسخه 3.5 کدوم نسخه است ازش تریلری چیزی هستش به من لینک بدین ببینمش ممنون میشم تنها نسخه 6 و 5 و4 کلا تو این سری بازی کردم متاسفانه

برادر فقط دو صفحه قبل رو اگه بگردید پیدا میکنید
نمیدونم کسی اشاره کرد به داستانش؟
اینجور که معلومه داستان اینجوریاس که لئون ماموریت داره برای نابودی ویروسی جدید
واسه همین به قلعه ای فرستاده میشه که صاحب اون فردی بنام Oswell E.Spencer هست جایی تو اروپا
این بیس داستان بوده و بعدها تکامل پیدا میکرده (همونجور که علی آقا چند پست قبل گفته بودن)
یه چیز دیگه من فکر میکنم میکامی خیلی از ایده های 3.5 رو میخواد (داره) تو عنوان evil within پیاده میکنه
مقایسه کنین دوتا گیم پلی رو
هم سیستم هدف گیری و مکان دوربین موقع شلیک شبیه به همن هم استفاده از چراغ قوه توی هر دو عنوان دیده میشه
اولین بار توی رزینت اویل 3.5 آیتم پرتاب نارنجک به سیستم حمله اضافه شده بود
اینو هم که خوندم بیشتر از اینکه بخندم یا هایپ شم دلم سوخت،چقدر شور و شوق داشته میکامی واسه این عنوان تا جایی که حتی واسه معرفی بازی تیکه هم انتخاب کرده بوده و یه جایی گفته بوده خطاب به گیمرها:
!!!!Don't PEE YOUR PANTS

آخرین ویرایش:

mppm

کاربر سایت
Jul 21, 2012
288
نام
محمد
با سلام
من زياد نمينويسم
فقط خواستم متذكر شم واقعا نكاتي كه باعث تعطيلي ٣/٥ و رفتن به سمت ٤ شد رو نديديد؟!
تو أون سألها با فراوان شدن علاقه عمومي به سمت بأزي ها سياست به اين مقوله مهم روي باز نشون داد
بنا به دلايلي از اين دست بود كه سكولاريسم و كليسا و دين ستيزي رواج يافت زمان بوش بود و happy holiday بجاي happy christmas!
همين شد كه شخصيت هاي بد أويل هم عوض شدند كاملا سفارشي و نخنما كأخ سفيد در نجات راكون سيتي و غيره معرفي شدند و...
همين دليل بود كه علي رغم قرارداد نينتندو أويل ٤ برأي همه بورت شد و باز به همين دليل ريميك و زيرو كه اين مولفه ها رو نداشتند، نشدند
استاد هم اين وسط مستعصل مونده بود و اخر هم ول كرد و رفت

اونوقت اين تحليل رو از كجا آوردی

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
سند نابودی رزیدنت به دست کپکام
Comic_2.jpg

varenax360

کاربر سایت
May 19, 2009
840
نام
محمود
این مربوط به زمانی میشه که کپکام اویل رو به نینتندو فروخت و قرار شد اویل 4 رو روی نینتندو گیم کیوب بسازن , اون زمان یه تریلر دیگه هم بود که خیلی خفن تر بود , ولی وقتی اویل 4 رو اومد خبری از همچین گیم پلی نبود

اگه این روند رو ادامه میدادن عالی بود و با اون اویل 4 که ساختن تِر زدن به هرچی اویل بود , البته تِر زدن زمانی شروع شد که اویل رو به نینتندو فروختن و برای جبران اومدن روی PS2 اویل اوت بِرِک رو ساختن , افتضاحی در حد تیم ملی

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
تریلر و گیم پلی resident evil 3.5

حتما ببینید کیفیت بهتری داره نسبت به ویدئو های قبلی که گذاشتم:)b-)

[video=aparat;T6oeg]http://www.aparat.com/v/T6oeg[/video]

اگر پخش نشد اینجا ببینید لینک آپارات;):d

resident evil 3.5

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
سلام بچه ها چطورین ;) من تازه از بن در اومدم (طبق معمول :d ) چه خبرا از رزیدنت جدید؟ حسش نیست برم صفحه های قبل را بخونم. خبری از ریمیک رزیدنت 2 نشد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر