بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
من الان کجای پستم این حرفو زدم؟؟ حرف تو دهن من میزاری ، این پست من ، کجاش این حرفو زدم ، د نشون بده دیگه:d

این پستی که دادم در جواب این سوالت بود که گفتی چرا شماها تو اون گرافیک ذغالی گیر کردین ، ربطی به علاقم به RE2 سر گرافیک نبود ، منظورم این بود که دید ماها با شماها فرق میکنه ، شماها با عینک معمولی میبینید ، ماها با نایت ویژن :))
جمع کن باااااااو منم اگه برام گرافیک مهم بود هیچوقت نمیگفتم ریمیک را بیشتر از شماره 4 دوست دارم با اینکه تو شماره 4 فقط و فقط لیون هستش. پس برا منم داستانش مهم تره آقای نایت ویژن. نایت ویژن هم قدیمی شده بچه جون، ما با thermal vision بازی میکنیم :d :>

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
یک اینکه دوست داشتن رزیدنت 4 برا من کاملا شخصیه (لیون :x)
دو اینکه برات دلیل میارم که بازیش حرف نداشت:
الف - میگن، منظورم اینه که اینطور میگن، من که خودم چیزی متوجه نمیشم :d میگن دنیای بازی ها را متحول کرده.
ب - تو نظر سنجی ها همیشه بهترین بوده
ج - خود شینجی میکامی طراح اصلی بازی کارگردان بوده
د - وجود شخص شخیص لیون :d
ه - همه موارد :d

به قول فامیل دور:من دیگه حرفی ندارم!!!!

راستی بهترین اینترو (تیزر صحنه اول هر چی) بنظرتون واسه کدوم شماره بود؟
حالا میگم باز میگن گیر دادی به 3 (خوب وقتی همه چی کامل بود مو چه کنم؟)
ولی به نظرم بازم 3 بهترین شروع رو داشت خیلی هیجانی و تحریک کننده آخرشم که لبخند ژکوند (نمسیس) رو نشونمون میداد
البته 2 هم خوب بود یهو سوار ماشین بودیم خیالمون راحت که پیش همیم و فعلا اوضاع مرتبه که یهو ماشین میرفت رو هوا (همیشه گیرم به این صحنه این بود که خدایی یه دیوار و چن تا ماشین رو رد کردن اینقد سخت بود که باید یه شهر رو بخاطرش دور زد؟؟؟؟؟)

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,823
جمع کن باااااااو منم اگه برام گرافیک مهم بود هیچوقت نمیگفتم ریمیک را بیشتر از شماره 4 دوست دارم با اینکه تو شماره 4 فقط و فقط لیون هستش. پس برا منم داستانش مهم تره آقای نایت ویژن. نایت ویژن هم قدیمی شده بچه جون، ما با thermal vision بازی میکنیم :d :>
خوب جواب سوالمو پيچوندياااا، بهم نشون ندادي كجا گفتم سر گرافيك re دوسش دارم خانومه سفسطه :))
اگه گرافيك واست مهم نبود ميشستي ١و بازي ميكردي نه ريميك ، پس گرافيك برات مهمه
شما عينك 3d هم بزاري بازم واسه ما 2d هستي عمو جان :)

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی

80147118780757431499.jpg

چند روزی می‌شه در فیسبوک رزیدنت ایول اپلیکیشنی قرار گرفته که لحظه‌های محبوب‌تون از هر نسخه‌ی این فرنچایز رو در کاراکترهای محدود ثبت می‌کنه و ادعا داره شما قسمتی از نسخه‌ی بعدی یعنی Resident Evil 7 خواهید بود!
طبق وعده‌های داده شده این نسخه کاملا بر اصول نسخه‌های اولیه پابند هست.
همون‌طور که می‌دونید امضای پتیشن ساخت ریمیک رزیدنت ایول 2 سر به فلک کشید (و تا جایی رسید که فن‌ها دست به کار شدن!) اما کپ کام در یک محفل خصوصی اعلام کرد این پروژه رو در نظر داره اما فعلا فقط تصمیم بر کار روی عنوان جدید رو گرفته. خیلی ساده، نمی‌خواد با ریبوت کردن سری، فرنچایز رو اشباع شده اعلام کنه.
طی پاسخی در جواب پیشنهادات من، اعلام کرد که دوربین به کار رفته در این نسخه مثل دو قسمت پایانی شماره پنج (Gold Edition)، در انتخاب بازی‌کن قرار داره (ثابت یا سرشانه.). (صحت حرفم رو فقط موقع رلیز این شماره می‌تونم اثبات کنم!)

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
هر چی تو سایتش گشتم صفحه ای واسه مراحل پیدا نکردم!
خدمت شما برادر اینجا همه چیز کامل گفته شده راهنمایی هم بعد از معرفی کارکترا و آیتم ها شروع میشه خوب دقت کنید هست البته مثل همه چیزهای مفید و مورد نیاز اینترنت این مطلب هم ف+ی+لتر هست (دستشونم درد نکنه)

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
اون 2 تا کلید مال کجاست؟!

55065199815314538425.jpg

آخ نذار اینارو برادر حالم بد میشه بخدا دلم میگیره =((
خداکنه کسی نیاد بگه اسپویلر کن جوابتو :-b (که گفتن 8-|)
اون راستیه (سر کلید نارنجیه) اون باهاش میتونی قفل یه کیف رو باز کنی فک کنم که توش قطعات یه کلته اما اینکه کجاس کیفه توی زیر زمین umbrella research center اونجاس
اما کلید دومیه دوتا ازینا هست واسه دوتا در آبی و قرمز رنگ تو همون مرکز تحقیقات آمبرلا این یکیه در آبی رو باز میکنه

آخرین ویرایش:

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
آخ نذار اینارو برادر حالم بد میشه بخدا دلم میگیره =((
خداکنه کسی نیاد بگه اسپویلر کن جوابتو :-b
اون راستیه (سر کلید نارنجیه) اون باهاش میتونی قفل یه کیف رو باز کنی فک کنم که توش قطعات یه کلته اما اینکه کجاس کیفه توی زیر زمین umbrella research center اونجاس
اما کلید دومیه دوتا ازینا هست واسه دوتا در آبی و قرمز رنگ تو همون مرکز تحقیقات آمبرلا این یکیه در آبی رو باز میکنه
داداش من جوابت رو اسپوبلر کن. هنوز یاد نگرفتی؟ )x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر