بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Blackfield

کاربر سایت
May 19, 2013
68
سلام :bighug:
از رزیدنت 7 خبری نیست؟ کی میاد
:-/ کیا توش هستن؟
لیون هم توش هست :d
از رزیدنت 2 ریمیک چه خبر :-/

خبری که نست ولی تو سایت Resident Evil.net یه سری خبرهایی از نسخه 7 دادن که از نظر من فقط در حد یه شایعه هست
لیون هم خوشبختانه تو RE7 نیست

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
خبری که نست ولی تو سایت Resident Evil.net یه سری خبرهایی از نسخه 7 دادن که از نظر من فقط در حد یه شایعه هست
یعنی چی :-/ یعنی هیچی تز داستان و شخصیت ها معلوم نیست :| راسته که میگن وسکر را زنده میکنن تو این شماره :-/
هه هه هه ها ها ها هو هو هو
با نمک! حیف که نمیخوام بحث کنم مگرنه میگفتم که یه رزیدنت اویله و یه لیون :d

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
گفته بودن با عرضه the last of us میزان استقبال مردم به ژانر های ترس رو فهمیدیم می دونیم سری بعدی چگونه میسازیم حالا نفهمیدیم بد چی شد دیگه خبری ازش نیومد غیر از چند تا شایعه :-s

منبع بده دوست عزیز :d

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
کی بود اون دوست عزیزی که میگفت رابطه لیان وایدا عاشقانه نیست؟

58826856574821700665.jpg

Blackfield

کاربر سایت
May 19, 2013
68
هه هه هه ها ها ها هو هو هو
با نمک! حیف که نمیخوام بحث کنم مگرنه میگفتم که یه رزیدنت اویله و یه لیون :d
عجب!
خیلی خب بیا بحث کن و حرف دلتو بزن خانم
اینجا رو ساختن واسه بحث دیگه
منبع بده دوست عزیز :d
منبع دادم توجه نکردی ظاهرا
همون سایت re.net این حرفا رو زده البته اولم گفتم که فقط در حد شایعس اما خودم در حد اطمینان میگم نه لیون نه کریس تو نسخه 7 نیستن مگه کپکام مسخره کرده مردم رو؟

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
این صحنه رو من اندازه موهای سر لیون دیدم!!! و قبلا هم در موردش بحث کردم.کلا من RE رو مثل کف دستم میشناسم

جدا؟؟؟ پس بحثی باقی نمونده دیگه! اگر این صحنه رو هم دیدی و هنوزم هم میگی عشقی در کار نیست من کلا از ادامه ی این بحث انصراف میدم :)

- - -ویرایش - - -

هیچ خبر رسمی تو هیچ سایتی در مورد رزیدنت اویل 7 نیست آخرین خبر ها و شایعات رو من در جریانشم اونیم که تو RE.NET هست تو فروم ها هست رسمی نیست و هیچ ارزشی نداره مثل این میمونه که منو شما بریم یک چیزی در مورد رزیدنت اویل 7 پست کنیم اونجا! Fallen-Angel در مرود رزیدنت اویل 2 ریمیک هم کوچکترین خبر وشایعه ای نیست فقط اینکه یک تیم بازیسازی دارن روی یک رزیدنت اویل 2 HD کار میکنن!

رزیدنت اویل 2 HD در حال ساخته از خصوصیات این بازی میشه به زاویه جدید دوربین و بهبود محسوس گرافیک بازی اشاره کرد. این بازی نسبت به بازی اوریجینال یکسری تغییراتی کرده بازی فعلا در حال ساخت هست هنوز مشخص نیست که این استدیو که در حال ساخت این بازی هست با اجازه ی کپکام داره این بازی رو می سازه یا اینکه این بازی یک پروژه ی شرکتیه گفته شده تاریخ ریلیز بازی دسامبر 2014 هست باید منتظر موند و دید این بازی که در حال دمیدن روح تازه ای به کالبد رزیدنت اویل 2 اوریجینال هست تا چه اندازه مورد استقبال هوادران قرار خواهد گرفت. ویدوئی از بازی در حال تست رو ببینید و نظرتون رو بگید.

اینم لینک ویدئوی تست بازی

[video=youtube;SS3f4j44wAI]http://www.youtube.com/watch?v=SS3f4j44wAI&feature=player_embedded[/video]

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
فقط اینکه یک تیم بازیسازی دارن روی یک رزیدنت اویل 2 HD کار میکنن!
یعنی الان دارن بازی رو ریمیک میکنن تا منتشر ـش کنن؟!
کپکام پس چی ؟ تصمیم ـی در این مورد گرفته یا نه؟!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
کپکام هنوز در این رابطه چیزی نگفته. ولی اگر به اون گروه اخطار بده، باید پروژه رو کنسل کنن چون امتیاز ساخت بازی مال کپکامه.

Blackfield

کاربر سایت
May 19, 2013
68
هیچ خبر رسمی تو هیچ سایتی در مورد رزیدنت اویل 7 نیست آخرین خبر ها و شایعات رو من در جریانشم اونیم که تو RE.NET هست تو فروم ها هست رسمی نیست و هیچ ارزشی نداره مثل این میمونه که منو شما بریم یک چیزی در مورد رزیدنت اویل 7 پست کنیم اونجا! Fallen-Angel در مرود رزیدنت اویل 2 ریمیک هم کوچکترین خبر وشایعه ای نیست فقط اینکه یک تیم بازیسازی دارن روی یک رزیدنت اویل 2 HD کار میکنن!
بله منم حرفایی رو که راجب شماره 7 زده شده رو در حد شایعه میدونم
اما در مورد ریمیک شماره 2 که قراره ساخته بشه نظر من اینه که بهتره اونو اصلا ریمیک حسابش نکینم .خرید این بازی ارزشی نداره

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید

نه اینا یک عده فن رزیدنت اویل هستن که کارشونم درسته هم دارن روی ریمیک رزیدنت اویل 2 کار میکنن HD هم روی یک بازی جدید به نام White Dead! قطعا اسم بازی رو باید عوض کنن من بعید میدونم کپکام همچنین اجازه ای بده به اینا چون احتمالا خودش میخواد بسازه! و این کار اینا یه جورایی آب رو برای کپکام گل میکنه حتی اگر اسم بازی هم عوض بشه :d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر